0

@Kidd
Lubi dawać prezenty

1

@insp1re
Kto dziś sam koło wymienia :)
Zapasów nie ma obecnie w nowych samochodach
Poza tym To gwarantuje ubezpieczenie

Ja wymieniałem lata temu ale czasy były inne

0

@Barclonismo
Tak i mógł też się zabić przeskakując skocznię, idąc twoim myśleniem
Są pewne przepisy i tego się trzymają
Wiatr był poza wyznaczonym korytarzem
Decyzja była dobra
To Kraft nie wytrzymał presji i tyle

1

@arasz1819
Koło czasu się zamyka i wraca do czasów brutalnej faszystowskiej propagandy
Niestety ludzie nic się nie nauczyli i to łykają jak żelki
Po co szkoła i nauka historii ?

1

@Arden
Jakby na tym forum byłby tylko sport to by było bardziej spokojnie
Jednak tu niestety przoduje polityka oraz ideologia różnych grup

0

@Criss18Barca
Trzeba mieć też zwinność kota i psychikę snajpera :)

0

@Mezocyklon87
Patrząc inaczej gwiazda światowego tenisa na 4 miejscu dopiero :)
Ale mamy sportowców ponad nią

0

@FCB24
Wpis idiotyczny
Trudno żeby mówić że się jest hetero jak ich jest 90%
To tak samo jest z prawosławnymi u nas
Też mówią że są innej wiary niż większość społeczeństwa
To jest akurat normalne

Ty widzisz problem bo jesteś poprostu homofobem

0

@Marian_Pazdzioch
Francuskie Chipsy z serem Comte :) jak już

0

@barcelonaLM
Pomysł CPK powstał już za Gierka kolego :)
Budować można jak stać na to Państwo

0

@czar007
Atletico nie zdobyło 1 gola z kontry tak
samo Leganes

3

@NeroTFP1
Wody też
Każdy coś pije :)

3

@Faro
Normalnie winko do obiadu czasami czasami piwko w lato
Wszystko dla ludzi
Tylko bez przesady

0

@QuentinTarantino
Interpretuj jak chcesz obecnie mamy pełną wolność przecież
Dla jednych wiersz dla drugich memento życia

1

@Chudini123
Nie da się kolego
Za dużo meczów jest
Żaden zespół tak nie da rady cały sezon
Liczy się efekt końcowy a nie jakieś mecze z Leganes pośrednie
Gra się z wielkimi a ze słabymi czasami niestety jak grają za dobrze i się nie chce to się przegrywa
Ważny tak jak napisałem efekt końcowy
A i tak pamięta się te mecze z wielkimi potem i te wyniki

0

@ferdas_rawa
Nie da się grać cały czas na gazie jak maszynkę meczów w sezonie
Poza tym myślę że widać to że Flick umie przygotować taktycznie zespół na ważne mecze
To jest jego 1 sezon w Hiszpani więc takie leganes to dla niego zagadka a taktyki napewno na taki mecz nie robi tylko myśli o następnym mocnym rywalu

0

@AbelKabel
Kolego dodam iż w wielu tematach się z tobą zgadzam i twoich pooglądasz ogólnych.
Uważam że jesteś inteligentny tzn może uważałem :)
Bo jak sięgasz po kłamstwo w swojej wypowiedzi jest to trochę poniżej pewnych norm.

Nigdy nie napisałem że można jeździć pijanym !
Wręcz gardzę takimi ludźmi którzy powyżej normy wsiadają za kółko.
Ja pisałem o czymś zupełnie innym.
O wypiciu kieliszka wina do obiadu i prowadzenia po nim samochodu.
Podjąłem temat wysokości normy alkoholu we krwi która pozwala na to.
Przepraszam jeszcze raz napiszę po kieliszku wina jeżdżę autem !
Rozumiesz to kieliszku jednym !
I w moim przypadku nie ma to wpływu na moją motorykę.
Bądźmy normalni

0

@YeastMoss
Odpowiem na początek
Ten jeden nie powinien być Yarisem :)

Odbijam jakość nasienia i co ze mnie za ojciec :)
Po co Ci nasienie jaki ojcu :)
Ojoj
Pogrążasz się kolego

Jeżdżenie po pijaku !
Ale kłamstwo
Po kieliszku wina kolego !
I po co kłamstwa piszesz i przekłamania
Tylko po to żeby nigdzie nikomu racji nie przyznać

Tak wszedłem na twój zawód bo tak przemądrzałych ludzi oprócz prawników nie ma :)
Jakbyś miał argumenty jakieś normalne chociaż
Typu : jeżdżę po mieście i nie ma miejsc parkingowych. Poza tym nigdzie nie jeżdżę w trasy.
A Ty brniesz w temat bezpieczeństwa i którym ja piszę i się ośmieszasz.
Tak samo jak z tym kieliszkiem wina bo o tym pisałem a nie o piciu wódki i jeżdżenie po pijaku gdzie jestem za karami radykalnymi !

Kolego trochę czasami wyluzuj :)

0

@YeastMoss
Kolego gospodarstwa domowe mają 2 auta jak jest 2 kierowców i ich stać
My z żoną mamy 2 samochody

Ja mówię że jeżdżenie Yaris to trochę słabe jak stać Cię na bardziej bezpieczny samochód
Nie musi być to czołg :) tylko np jak już chcesz mniejszy to jakas Astra gdzie masz większą strefę zgniotu

Tak jeździłem Yarisem jak już chcesz wiedzieć. Na wakacjach wypożyczonym i już nigdy więcej :)

Masz dzieci i co wozisz je tą małą trumną :) czasami ?
czy tylko siebie
Chociaż tez powinnes myśleć o tym że jesteś żywicielem tej rodziny

Jak gosp domowe stać na 2 auta to może to jedno to nie Yaris chciaz :)

Zarabiamy po to aby też dbać o siebie i bliskich
Nasze i ich bezpieczeństwo
Jasne na początku kariery może jeździmy Yarisami ale nie rozumiem tego jak kogoś stać na coś bezpieczniejszego

0

@Bilon87
Teraz przynajmniej wstępny projekt jest zatwierdzony
Pozostaje wykup ziem
Wiesz że tego nawet Pisioki nie zrobili :)
Zatrudnili 900 osób które przez 2 lata nic nie robiły praktycznie :)
A według Ciebie szło :) nawet terenu nie ma :)

0

@draxidox
Kto by to kupił :)

4

@Bilon87
CPK szło :) co ty pierniczysz za głupoty
Nie wiesz to się nie odzywaj
Szła propaganda i tyle

Akurat moja koleżanka ze studiów bierze udział w części projektowej strażnic dla strażaków
Tam nic nie szło !

A projekt auta elektrycznego polskiej produkcji to czysta głupota
Chiny zalewają Europę tanimi elektrykami
Poza tym koncerny wstrzymują produkcję bo tych aut nikt nie chce :)

0

@YeastMoss
Wypadek nie musi być śmiertelny panie doktorze żeby zjebal Ci życie i bliskich
Może przytrafić się wszędzie
A Ty swoje filozofie znów

Ja się odniosłem do tego że napisałeś iż po miejscowe jedziesz kurduplem a w trasy bezpiecznym samochodem
Kolego po co Ci dwa auta :) nie lepiej jeździć wszędzie bezpiecznym
Tyle

0

@bady48
Zwłaszcza że ich pogoda tam nie rozpieszczała i nie pomogła

0

@MesQueUnClub_87
Mogą być :) tacy starsi kibice z pochodzeniem prosto z rzeszy lub ich dzieci :) trochę tam ich uciekło
Fur Deutschland !

0

@Gaz
Tak Xavi wygrywał z Realem 4-0, Bayernem 4-1 czy też w Dortmundzie :)

0

@michal26
No u nas nie jest źle
Ja czasami daje, czasami nie

Widzisz a we Francji w niektórych restauracjach jest tak iż przy wysokim rachunku, klient coś z tego rachunku dostaje gratis :)

0

@draxidox
Widzisz a we Francji w niektórych restauracjach jest tak iż przy wysokim rachunku, klient coś z tego rachunku dostaje gratis :)

0

@626
Wymienić go za De Jonga i Fermina w pakiecie

0

@YeastMoss
Prawdopodobieństwo jest wszędzie samo wypadku :) nie ma znaczenia ile i gdzie jedziesz

W żonę jadącą właśnie z pracy (krótki odcinek) wjechała wywrotka MAN
Prędkość nie była duża na szczęście
Jednak jakby jechała Yarisem myślę że MAN by zatrzymał się na jej plecach i nie pisalibyśmy o tym teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?