1

@norbi77
Dokładnie bo zgłoszą to i dopiero będą problemy

1

@norbi77
Likwidacja stanowiska pracy i zaproponowanie nowego czyli np takiego które im nie pasuje.
Wtedy sami nie podpiszą przydziału i możesz ich zwolnić z wypowiedzeniem. Tylko jak długo pracują wypowiedzenie będzie długie i jeszcze odprawa :)
Więc może się nie opłacać.
No i następne likwidując stanowisko, nie możesz nikogo przydzielić na ich miejsce przez dwa lata. Czyli stanowisko rzeczywiście musi być zlikwidowane :)

Więc to wszystko jest trudne i mało opłacalne.

Można ich kontrolować i dawać więcej pracy. Jak nie będą wykonywać zadań to dyscyplinarka. Jednak to też jest miękkie i mogą zaskarżyć za mobbing :)

Kontrola zwolnień
Jak są lipne i ZUS to udowodni
Można wtedy wywalić delikwenta też dyscyplinarka

0

@partymaker
Różnica wieku duża i raczej urazy malo prawdopodobne
Novak nic nie udaje
Ma go prawo coś boleć w jego wieku i takiej grze

2

@HypeR
Tylko że rodzą się tzw obojniaki
Interseksualizm – czym jest? Jest to rozwojowe zaburzenie, które polega na posiadaniu przez człowieka obu cech płciowych – narządów męskich i żeńskich. Różnice są o tyle duże, że dotyczą struktury chromosomów, gonad i genitaliów. Najczęściej cechy interseksualne stają się widoczne w okresie dojrzewania.

Cofamy się widzę z poglądami do średniowiecza :)
Po co nauka i medycyna

Też nie popieram tzw osób nie binarnych które same z siebie twierdzą że nie są ani kobieta ani mężczyzna. Jednak mają cechy biologiczne jednej pluci. To jest inna sprawa.

Jednak biologia i natura sama tworzy osoby z cechami obu pluci :)

A co do Trampa
Ma dobre założenia gospodarcze itp
Niestety światopogląd typowy pod ludzi którzy dają się manipulować i żyją sensacją
Zmiana nazwy zatoki przecież to czysty populizm tak jak sprawa pluci


0

@D10SLEO
Oj ta pani też kłamie
Energia w Polsce jest droga przez węgiel z którego jest i brak inwestycji :)
Więc bzdury

1

@Comentateiro
Dlatego trzeba zarabiać ponad 20tys na rękę i luzik
Oszczędności plus 6000 emeryturki
Plaża, drinki i spokój

Trzeba mieć wszystko w d… i robić swoje

0

@CLS63AMG
Prawdziwe
Takie są realia

0

@michal26
Czytasz ze zrozumieniem ?
KO nie rządzi sama nie jest w stanie zrealizować swojego programu
Kropka

0

@Tomason
Nie tłumaczę
Tylko tj koalicja kolego a nie rządy jednej partii
Więc trzeba też myśleć :)

0

@michal26
To był program PO a nie koalicji kolego PO pierwsze
Więc żeby móc zrealizować wszystkie postulaty PO by musiało rządzić samo
PiS uzyskał samodzielna większość i mógł sobie pozwolić na spełnianie wszystkich zachcianek , mając jeszcze potem Dudę

Program jest pod kampanię fakt
Jak partia wygrywa i ma samodzielną większość i go nie realizuje można mieć pretensje
Tutaj trochę uruchomny mózg
A nie jest tak iż nic obecnie nie zrobili

Ps.
Kierwinski już wytrzeźwiał czy nadal się zatacza na tej przesiedzę kolegi
Kłamczuszku :)

0

@KamQiX
No chyba u nas inaczej to działa
Duda też nie może czegoś zrobić rozporządzeniem :)

Tylko teraz muszą to wprowadzić stany poszczególne u nich a z tym różnie bywa :)

0

@Tomason
Rząd nie ma takich uprawnień kolego

3

@CLS63AMG
Ta zmiana nazwy zatoki jest poprostu żenująca i pokazuje jak łatwo czymś podniecić ludzi
W USA będzie Amerykańska
A w Polsce na geografii Mexykanska :)
Żenujące

0

@D10SLEO
Kilka razy akurat widziałem jak uspakajał ludzi na spotkaniach takich jak to Nawrockiego
Uspokoić jest ciężko wiec duży czy manifestacje, marsz itp
Tu jest małe spotkanie z wyborcami

0

@QQL5
Piszesz o sobie chyba :)

0

@D10SLEO
To pokazuje całkowity brak odwagi nie mówiąc o kulturze osobistej oraz poziomie jaki prezentuje
Tj kandydat właśnie dla takich krzykaczy tylko i wyłącznie

Prezydent tj reprezentant kraju i obywateli
Taka osoba powinna być od razu wykreślona z automatu
Szacunek do każdego się należy i trzeba reagować na chamskie hasła
Sory akurat Tusk na swoich wiecach reagował
Tusk prezentuje inne poglądy i inny elektorat to też są obywatele tego kraju
a ten kandydat Pisowski ma w d… ponad połowę narodu ?
Jaki to patryjotyzm w takim razie ?
Przecież mówi że Polska się tylko liczy :)
Chyba Polska pisowska powinien dodawać


0

@Popitek12
Żaden nie mam talentunie będę się męczył

0

@QQL5
Napewno miałeś
Oni nie zadają pytań w domu tylko jak przychodzą to cię zwijają do swojego gniazdka

0

@Criss18Barca
Mniej uzyska

0

@Borneo
A co oni tacy mądrzy byli
Świry odchodzą chyba dobrze

0

@Lucerfi
To nisza kolego ten Brown
Poza tym żaden wpływ na RP :)

0

@Lola120
Oczywiście że jest to realne
Jeden warunek
Zerowy pociąg sexualny z obu stron
Porostu fizycznie obie strony muszą się sobie nie podobać
Poza tym też dojrzałość emocjonalna i wiek ma duże znaczenie

0

@Jay1981
No nie pojawi się jeśli obie strony nie mają pociągu fizycznego :)

0

@yzyr
Nie będę z tobą pisał
Zamiast pisać argumenty cytujesz wyrywki kontekstu
Typowe dla osób takich jak Ty które ich nie mają

Konsekwencją jest
Sprawy są wyjaśnione po latach i śledztwach głównie różnych fundacji itp
Bynajmniej nie przez księży

0

@yzyr
Leczysz się gdzieś ?

0

@Bilon87
Nie probuje nic usprawiedliwić
Tylko ksiądz wybacz ale to grupa szczególna jest związana z wiara
Powinni dbać o to aby osoby głoszące wiarę nie były zwyrodnialcami
Jak osoba głosząca słowo Boże może gwalcic ?
Policjanci no mają badania psychologiczne aby wykluczyć skłonności do przestepstw

Kolego środowisko księży nic z tym nie robi a wręcz ich kryje !
Taka jest prawda której nie unikniesz
A powinno dać się oczyścić i stworzyć system wykluczający
To są przecież osoby uczące jak żyć zgodnie z wiarą !

Piszesz że nikt nikogo nie kryje :) w tym
Środowisku ?
Spraw było tyle udowodnionych że się poprostu ośmieszasz

1

@jacobFCB
Stanowski odjechał
Porównywanie strefy gazy to Auschwitz to przesada
Sory terrorrysci palestyńscy zostali podesłani przez żydów czy sklonowani ?
Nie oni są chronieni przez zwykłych mieszkańców gazy
To wszystko nie jest tak proste akurat
Bo nie mamy tu do czynienia z dobrym i złym
Obie strony mają swoje za uszami

Strefa gazy to nie Auschwitz!

0

@yzyr
Idąc twoim idiotycznym tokiem myślenia po co przepisy i prawo
Wszystko mozna kupić załatwić itp
Po co badania itp

To tak nie działa nie wszystko kupisz
Trzeba tworzyć przepisy które to też wykluczają

0

@Bilon87
Przecież jak ktoś nie jest starym alkoholikiem nie musi się bać badań
Więc dlaczego odrzucone ?
Może jednak tam wielu jest takich jak kolega napisał
Nie wszyscy ale są

Tak samo jak napisałeś o kościółku
Nie wszyscy księża to pedofile i zwyrole
Jest ich relatywnie bardzo mało
Tylko w tym środowisku wogole nie powinni tego być ! A jak się zdążą być tępione !
A to środowisko sobie wszystko kryje , przenosi i zataja ?
Dlaczego ? Tak robi ?
Jak tak robią to ludzie mają prawo myśleć że tych zwyroli jednak jest tam dużo ! Kryje jeden drugiego

2

@Kidd
Kolego a znasz chrzestnego który pomaga w wychowaniu w wierze kościoła :)
Co ma niby robić ? Chodzić z chrześniakiem do kościoła i czytać mu biblię ?
Robi to któryś chrzestny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?