AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77
Dokładnie bo zgłoszą to i dopiero będą problemy
1
@norbi77
Likwidacja stanowiska pracy i zaproponowanie nowego czyli np takiego które im nie pasuje.
Wtedy sami nie podpiszą przydziału i możesz ich zwolnić z wypowiedzeniem. Tylko jak długo pracują wypowiedzenie będzie długie i jeszcze odprawa :)
Więc może się nie opłacać.
No i następne likwidując stanowisko, nie możesz nikogo przydzielić na ich miejsce przez dwa lata. Czyli stanowisko rzeczywiście musi być zlikwidowane :)
Więc to wszystko jest trudne i mało opłacalne.
Można ich kontrolować i dawać więcej pracy. Jak nie będą wykonywać zadań to dyscyplinarka. Jednak to też jest miękkie i mogą zaskarżyć za mobbing :)
Kontrola zwolnień
Jak są lipne i ZUS to udowodni
Można wtedy wywalić delikwenta też dyscyplinarka
0
@partymaker
Różnica wieku duża i raczej urazy malo prawdopodobne
Novak nic nie udaje
Ma go prawo coś boleć w jego wieku i takiej grze
2
@HypeR
Tylko że rodzą się tzw obojniaki
Interseksualizm – czym jest? Jest to rozwojowe zaburzenie, które polega na posiadaniu przez człowieka obu cech płciowych – narządów męskich i żeńskich. Różnice są o tyle duże, że dotyczą struktury chromosomów, gonad i genitaliów. Najczęściej cechy interseksualne stają się widoczne w okresie dojrzewania.
Cofamy się widzę z poglądami do średniowiecza :)
Po co nauka i medycyna
Też nie popieram tzw osób nie binarnych które same z siebie twierdzą że nie są ani kobieta ani mężczyzna. Jednak mają cechy biologiczne jednej pluci. To jest inna sprawa.
Jednak biologia i natura sama tworzy osoby z cechami obu pluci :)
A co do Trampa
Ma dobre założenia gospodarcze itp
Niestety światopogląd typowy pod ludzi którzy dają się manipulować i żyją sensacją
Zmiana nazwy zatoki przecież to czysty populizm tak jak sprawa pluci
0
@D10SLEO
Oj ta pani też kłamie
Energia w Polsce jest droga przez węgiel z którego jest i brak inwestycji :)
Więc bzdury
1
@Comentateiro
Dlatego trzeba zarabiać ponad 20tys na rękę i luzik
Oszczędności plus 6000 emeryturki
Plaża, drinki i spokój
Trzeba mieć wszystko w d… i robić swoje
0
@CLS63AMG
Prawdziwe
Takie są realia
0
@michal26
Czytasz ze zrozumieniem ?
KO nie rządzi sama nie jest w stanie zrealizować swojego programu
Kropka
0
@Tomason
Nie tłumaczę
Tylko tj koalicja kolego a nie rządy jednej partii
Więc trzeba też myśleć :)
0
@michal26
To był program PO a nie koalicji kolego PO pierwsze
Więc żeby móc zrealizować wszystkie postulaty PO by musiało rządzić samo
PiS uzyskał samodzielna większość i mógł sobie pozwolić na spełnianie wszystkich zachcianek , mając jeszcze potem Dudę
Program jest pod kampanię fakt
Jak partia wygrywa i ma samodzielną większość i go nie realizuje można mieć pretensje
Tutaj trochę uruchomny mózg
A nie jest tak iż nic obecnie nie zrobili
Ps.
Kierwinski już wytrzeźwiał czy nadal się zatacza na tej przesiedzę kolegi
Kłamczuszku :)
0
@KamQiX
No chyba u nas inaczej to działa
Duda też nie może czegoś zrobić rozporządzeniem :)
Tylko teraz muszą to wprowadzić stany poszczególne u nich a z tym różnie bywa :)
0
@Tomason
Rząd nie ma takich uprawnień kolego
3
@CLS63AMG
Ta zmiana nazwy zatoki jest poprostu żenująca i pokazuje jak łatwo czymś podniecić ludzi
W USA będzie Amerykańska
A w Polsce na geografii Mexykanska :)
Żenujące
0
@D10SLEO
Kilka razy akurat widziałem jak uspakajał ludzi na spotkaniach takich jak to Nawrockiego
Uspokoić jest ciężko wiec duży czy manifestacje, marsz itp
Tu jest małe spotkanie z wyborcami
0
@QQL5
Piszesz o sobie chyba :)
0
@D10SLEO
To pokazuje całkowity brak odwagi nie mówiąc o kulturze osobistej oraz poziomie jaki prezentuje
Tj kandydat właśnie dla takich krzykaczy tylko i wyłącznie
Prezydent tj reprezentant kraju i obywateli
Taka osoba powinna być od razu wykreślona z automatu
Szacunek do każdego się należy i trzeba reagować na chamskie hasła
Sory akurat Tusk na swoich wiecach reagował
Tusk prezentuje inne poglądy i inny elektorat to też są obywatele tego kraju
a ten kandydat Pisowski ma w d… ponad połowę narodu ?
Jaki to patryjotyzm w takim razie ?
Przecież mówi że Polska się tylko liczy :)
Chyba Polska pisowska powinien dodawać
0
@Popitek12
Żaden nie mam talentunie będę się męczył
0
@QQL5
Napewno miałeś
Oni nie zadają pytań w domu tylko jak przychodzą to cię zwijają do swojego gniazdka
0
@Criss18Barca
Mniej uzyska
0
@Borneo
A co oni tacy mądrzy byli
Świry odchodzą chyba dobrze
0
@Lucerfi
To nisza kolego ten Brown
Poza tym żaden wpływ na RP :)
0
@Lola120
Oczywiście że jest to realne
Jeden warunek
Zerowy pociąg sexualny z obu stron
Porostu fizycznie obie strony muszą się sobie nie podobać
Poza tym też dojrzałość emocjonalna i wiek ma duże znaczenie
0
@Jay1981
No nie pojawi się jeśli obie strony nie mają pociągu fizycznego :)
0
@yzyr
Nie będę z tobą pisał
Zamiast pisać argumenty cytujesz wyrywki kontekstu
Typowe dla osób takich jak Ty które ich nie mają
Konsekwencją jest
Sprawy są wyjaśnione po latach i śledztwach głównie różnych fundacji itp
Bynajmniej nie przez księży
0
@yzyr
Leczysz się gdzieś ?
0
@Bilon87
Nie probuje nic usprawiedliwić
Tylko ksiądz wybacz ale to grupa szczególna jest związana z wiara
Powinni dbać o to aby osoby głoszące wiarę nie były zwyrodnialcami
Jak osoba głosząca słowo Boże może gwalcic ?
Policjanci no mają badania psychologiczne aby wykluczyć skłonności do przestepstw
Kolego środowisko księży nic z tym nie robi a wręcz ich kryje !
Taka jest prawda której nie unikniesz
A powinno dać się oczyścić i stworzyć system wykluczający
To są przecież osoby uczące jak żyć zgodnie z wiarą !
Piszesz że nikt nikogo nie kryje :) w tym
Środowisku ?
Spraw było tyle udowodnionych że się poprostu ośmieszasz
1
@jacobFCB
Stanowski odjechał
Porównywanie strefy gazy to Auschwitz to przesada
Sory terrorrysci palestyńscy zostali podesłani przez żydów czy sklonowani ?
Nie oni są chronieni przez zwykłych mieszkańców gazy
To wszystko nie jest tak proste akurat
Bo nie mamy tu do czynienia z dobrym i złym
Obie strony mają swoje za uszami
Strefa gazy to nie Auschwitz!
0
@yzyr
Idąc twoim idiotycznym tokiem myślenia po co przepisy i prawo
Wszystko mozna kupić załatwić itp
Po co badania itp
To tak nie działa nie wszystko kupisz
Trzeba tworzyć przepisy które to też wykluczają
0
@Bilon87
Przecież jak ktoś nie jest starym alkoholikiem nie musi się bać badań
Więc dlaczego odrzucone ?
Może jednak tam wielu jest takich jak kolega napisał
Nie wszyscy ale są
Tak samo jak napisałeś o kościółku
Nie wszyscy księża to pedofile i zwyrole
Jest ich relatywnie bardzo mało
Tylko w tym środowisku wogole nie powinni tego być ! A jak się zdążą być tępione !
A to środowisko sobie wszystko kryje , przenosi i zataja ?
Dlaczego ? Tak robi ?
Jak tak robią to ludzie mają prawo myśleć że tych zwyroli jednak jest tam dużo ! Kryje jeden drugiego
2
@Kidd
Kolego a znasz chrzestnego który pomaga w wychowaniu w wierze kościoła :)
Co ma niby robić ? Chodzić z chrześniakiem do kościoła i czytać mu biblię ?
Robi to któryś chrzestny ?