1

@MesQueUnClub96
Domowe - pies
Ogrodowe -Sikorka
Lubię ogólnie ptaki oprócz Srok i Gołębi

1

@Ronaldinho10theking
Atalanta walczy o top 8 więc dla nich to ważny mecz
Remis im nie gwarantuje top 8
Myślę że się otworzą i nie będzie może łatwiej :)

1

@gaucho104
Nikt sobie sam pieniędzy w żadnej firmie nie przelewa kolego

Tam jest kilka działalności
Koncerty i Polend Rock to kolejna działalność

To że Jurek miał sprawy to raczej normalne przy takim Hajcie i nagonce oraz donosach
A co z tych spraw wyniknęło ? Nic nadzwyczajnego
No właśnie nic
A reszta to zwykłe przekłamania są !
Sprawy są żenujące

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby wszędzie widzieć zło i przekręty
Dobrze też powinnes wiedzieć że oskarżać i wytaczać procesy jest bardzo łatwo
Latek jest też kogoś udupic jak się tylko chce
W każdej firmie możesz coś znaleźć jak chcesz
Na jakim świecie ty żyjesz
Jak przyłazi kontrola to grzebią aż coś znajdą żeby dać mandat
Zwłaszcza jak są nasłani przez kogoś

Jakoś Jurek nie jest miliarderem !
A rodzina musi z czegoś żyć i zarabiać
Tu liczy się ogół i co jest dobrego w tym a dobrego jest bardzo dużo !!!

A co znaczy że nie robi bez interesownie ?
Ma pałace jak Obajtek ? i hektary jak Morawiecki ? Ma źródełka energi jak Rydzyk ?
Lepiej o tym byśmy pisali
Jurek zarabia tyle aby żyć na jakimś poziomie i tyle
To jest normalne więc jaka tu interesowność !

0

@Ronaldinho10theking
Wiesz jak nam szło ze słabszymi w lidze :)
Ja bym aż tak na to nie patrzył
To jednak i tak nie do końca od nas zależy z kim będziemy grać i czy przeciwnik będzie ok

W środę nie musimy grać na Maxa
Może się uda wygrać, może nie
Remis i będzie ok też

0

@CPuyol
Dokładnie
Tu chodzi o mental
Pena grał w meczach które nas w sumie upokarzały
On może tam winił kolegów że nie dość że gola nie umieją strzelić to jeszcze stwarzają jemu problemy i wpuszcza :)
Szczęsny jaki jest każdy wie jednak nastawienie zawsze miał pozytywne i raczej nie zrzuca winy na innych
Potrafi też się ogarnąć po błędzie

popatrzy też na to inaczej nie tylko z punktu piłkarskiego tylko mentalna

0

@MesQueUnClub_87
No właśnie i to nastawienie jest dobre dla całego zespołu
To z Pena przegrywaliśmy ze słabiutkimi zespołami
Może Pena nie dawał dobrej energii :)

0

@Ignareks
Może Wojtek ma inny dobry wpływ na zespół

1

@Lewangoooolsky
No właśnie może to talizman

To z Pena przegrywaliśmy ze słabeuszami :)
Może to sobie tak skojarzył
Pens broni to wtapiamy z Leganes :)

Wojtek broni puszcza balole ale wygrywamy i to wysoko

Może Wojtek umie ich tam motywować na boisku
Tego nie wiemy

0

@mati15d
No niby tak
Tylko w sumie dlaczego tak późno go wystawił
A jak już wystawił to odstawił Hiszpana praktycznie całkowicie

Może doszedł do wniosku że te wtopy ze słabeuszami miały jakieś głębsze podłoże np brak wiary przy tylu okazjach że coś wpadnie
A Pena w sumie stał jak kołek nie dopingując do gry bardziej intensywnej …

Może Szczęsny potrafi pobudzić zespół będąc na boisku

0

@Kgorecki2500
Studiów nie masz za darmo
Są z podatków Twoich rodziców
A z Twoich podatków mogą się kształcić Twoje dzieci

1

@Kgorecki2500
No nie bardzo za to 1 jest szczególny paragraf
Więc zweryfikowałbym ten wpis twój :)

A za 2 musisz mieć dowód na to
Pomówienie też może powodować sprawę w sądzie

0

@vangoor
Producenci elektryków mają się jeszcze dobrze kolego
Sprzedaż poza Europą akurat wzrosła
To tak apropo

A płyty jak jak kiedyś dyskietki przejdą do lamusa
Prędzej czy później

1

@Kgorecki2500
Nad tym drugim bym się zastanowił jako prawnik :)

2

@Tomason
I tak się tworzą kłamstwa z takich właśnie przekazów
Wierz w nie a nie fakty
Udowodnij winę !

WOŚP jest piękną inicjatywą działającą lata ! Od lat chcą różni ludzie ją zniszczyć
Akurat ja mam 45 lat i znam całą historię WOŚP kolego
Sam byłem kiedyś wolontariuszem
Wtedy też już był hejt a YouTuba nie było i filmików :)
To jest ludzka zawiść i zazdrośc !

A nie oglądasz filmików ilu dzieciom sprzęt WOŚP uratował życie ?
Lata 90 Polska była na takim poziomie gospodarczym iż nic nie było
To dzięki orkiestrze wiele szpitali wtedy otrzymało sprzęt
Państwo nie było w stanie tego zapewnić
Obecnie w prawie każdym szpitalu masz sprzęt WOŚP który trzeba wymieniać bo się starzeje, dlatego nadal trzeba pomagać

Aha sprzętu nie ma bo Jurek kradnie :)
Bo filmiki na YouTube to przekazały

Dowody kolego dowody
Piszesz o jakiś kłamstwach i procesach
Kolego jakby był faktycznie proces to by sąd sam wszystko sobie odtajnił
Jakby były poważne zarzuty :)
Piszesz kłamstwa
Wiesz jakie uprawnienia ma w Polsce skarbówka wogole ?
Co ty piszesz za bzdury wyssane z palca
Nie ma żadnych dowodów na nie uczciwość Wosp
A jak każda taka inicjatywa ma prawo do zysku tak jak napisałem
Tylko tego nie robi :)

Zyski ma z innej działalności i ma do tego prawo !

1

@Kgorecki2500
Hejt i nękanie akurat sa karalne na to są paragrafy
Tak samo bez podstawne oszczerstwa
Więc uważałbym kolego :)

2

@Tomason
Ta fundacja przy tym Hajcie już była tyle razy sprawdzana że to co piszesz to stek bzdur i klamstw
Zwłaszcza że ich oponenci rządzili 8 lat i mieli na to czas :)
Te powielane kłamstwa właśnie tak działają
Transparentność pełna jest !
To znów kłamstwo
I nikt nic nie ukrywa

Dziękuję
Winę trzeba udowodnić a nie kłamać !

Dodam
To co piszesz świadczy tylko o twoim poziomie
Ja mam firmę i co mogę kraść i wyprowadzać pieniądze :)
Kolego są instytucje kontrolne
A fundacje też są sprawdzane
A WOŚP był sprawdzany poglebnie
Jakby coś było to by nie było obecnie tych kłamstw i hejtu
Tylko kawa na ławę
A tak to jest żenujące i takie wpisy jak twoi świadczą o twojej nie wiedzy w wielu sprawach
Polecam się dokształcić

1

@Kgorecki2500
Tak mężczyzna bez jaj by tego nie zrobił
Według ciebie do jednej
A nawet jakby ma do tego prawo nie jest to zabronione !
Jak ktoś w sposób skandaliczny chce zniszczyć wspaniałą inicjatywę
Świat nam zazdrości WOŚP i tego pomysłu a my jak to tępi prostaccy lubimy zawsze pluć i opluwać
Zazdrość i małostkowość

1

@Deraxium
Nie pisz kłamstw

0

@Ls0811
To męczy proponuję też nie pokazywać bo to biznes klubowy

5

@Tomason
Nic i nie pisz bzdur powtarzanych przez szczujnia pisowska
Dane finansowe WOŚP są upublicznione
Jurek żyje ze sprzedaży gadżetów związanych z WOŚP czy też Polemd Rock jak np koszulki
Tj inna działalność i ma do tego prawo !
Wiele razy było to już podnoszone iż 100% ze zbiorem idzie na pomoc dzieciom
Na według statusów organizacji pomocy mógłby brać %, a nie bierze tego.
W innych fundacjach prowadzący biorą pensje z % od datków i to też jest normalne bo się tym zajmujesz i to twoja praca.
Tu to wygląda inaczej
Więc nie powtarzaj kalumni

1

@Kgorecki2500
Każdy by postąpił jak on akurat przy takim hejcie i pluciu na niego
To nie on to rozpoczął
A poparcie nie było wprost jednej partii tylko opozycji czyli anty PiS
Trudno żeby poparł PiS który chce go zniszczeć
To by były w sumie jaja

1

@macio_944
W punkt
Ja to na miejscu Jurka poszedł bym jeszcze dalej i pluł ile wlezie na tych małych ludzi
Bo to są ludzie którzy nic dobrego nie zrobili a chcą zabrać dobro innym

1

@BezglutenowyPedri
WOŚP się do polityki nie wepchał
Zrobiono to za nich atakując ich od lat
Więc trudno przy czymś takim nie mieć też coś do powiedzenia

0

@Aragorn33
Też tak zrobiłem :)

0

@Ronaldinho10theking
A co to rozstawienie daje :)
Jak możesz trafić i tak na mocnego przeciwnika
Zobacz kto jest na tych najniższych miejscach
Ważne żeby być w pierwszej 8 aby nie grać dodatkowych meczy
A to już mamy

1

Ok idę spać do zobaczenia na Poland Rock dla tych co grają i jadą.
Ja w tym roku się wybieram po kilku latach przerwy

0

@TroY_PL
Ten mecz jest nie istotny

0

@MesQueUnClub96
Zmartwychwstanie Jezusa

1

@PaulFCB
Zdj chyba koło katedry jak dobrze pamiętam :)
Ja byłem na meczu Barca - Atletico jak jeszcze grali Neymar-Suarez-Messi
Wygrana 3-1
Nie zapomniane chwile
Też to było mniej więcej o tej porze roku
Potem Barca wygrała LM
Może ty też przyniesiesz szczęście

Potem byłem kilka lat temu na Barca-Villareal i 2-0
Mecz nudny i nie to samo jak za pierwszym razem :(
No szczęścia już wtedy nie przyniosłem

Pierwszy raz to jest nie zapomniane uczucie
Pijąc piwo na stadionie nawet nie zauważyłem że ma 0% :) z podniecenia

1

@A4ron
Słaby Real który wygrywa mecze :)
Przewaga nie bierze się z nie grania

Poza tym mamy połowę sezonu
Oni obecnie wygrywają
Przestaną
Więc zależy i tak wszystko od nas jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?