AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derpowsky
Kolego ale ty głupoty piszesz
Jeśli ma być tanio to zarobki muszą być niższe
Jeśli chcemy zarabiać więcej to oczywiste ze usługi będą rosły bo tam tez ktos pracuje i tez chce więcej
Proste jak budowa cepa !!!
A mieszkasz a zachodzie ze tak wszystko wiesz ?
Kolego ja mam firmę ze Francji i jednak cos o tym kraju wiem :)
Wynajmuje biuro i tez place tam rachunki :)
Jeżdżę tam regularnie od 20 lat
Śmieszy mnie to Polskie podejście chcemy płacić mało i zarabiać
To nie idzie w parze
W Polsce zle sie nie dzieje
Normalne zjawiska rozwoju gospodarki
Myślisz ze masz idealne kraje :) w każdym sa problemy na różnym podłożu
0
@soczeq11
Mam większe niż ci się wydaje
Na wsi obecnie jest więcej możliwości niż Ci sie wydaje w czasach trendu na zdriwa żywność
Nie musisz być gigantem
Trzeba mieć pomysł i go realizować
A myślisz ze np w takiej Francjj małe gospodarstwa maja lekko ? Nie maja ale są kreatywne i oprócz chodowli lub uprawy rodziny produkują swoje wyroby. Gospodarstwa małe tez współpracują ze sobą
U nas tylko narzekanie i patrzenie na to ze wielki ma a ja nie
Kreatywność
0
@scotti
Raphinia mi tam wystarcza obecnie a dla Raphini młody Zmiennik jak coś by sie przydał
1
@mielniczas
Czego nigby by miał sie nauczyć? Turlania udając faul ?
Lamine już jest lepszym graczem i nie rozpuszczonym jam ten pajac
0
@Derpowsky
Kolego żadnej deflacji nie bedzie.
W Polsce przez lata ceny usług itp były niskie w stosunku do krajów zachodu.
Obecnie to sie zrównało,
Zawsze sie mówiło ile to ludzie na zachodzie Europy zarabiaja tylko nikt nie mówił jakie maja koszty:)
U nas ludzie by chcieli zarabiać dużo a płacić rachunki, usługi itp niskie.
Jest to nie realne !
Ceny mogą kiedyś w niektórych obszarach owszem spać ale o deflacji zapomnijmy.
0
@Derpowsky
Kolego tylko pensje też rosną co innego jakby nie rosły:)
A obecną inflacja już nie jest taka jak 2 lata temu
0
@IronMan43
Żeby oszczędzać musisz mieć nadwyżkę a nie deficyt :)
0
@Derpowsky
Złotówka utraciła na znaczeniu a notuje najlepsze wyniki w stosunku do euro i dolara :)
0
@Derpowsky
Tak jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia
Zawsze tak bedzie
Przecież świat sie zmienia i rozwija !
Jednak wiele zostało rzeczy zrobionych więc nie przesadzajmy
Nie da sie wszystkiego najlepszego raz zrobić to nie realne
Koleg służba zdrowia w Polsce nie jest super ale też nie przesadzajmy
Ten temat jest ciezki w każdym kraju
A najlepsze ze Polacy mieszkający np w Anglii przyjeżdżają do nas sie leczyć
Wiec tez nie tragizujmy
Jest o wiele lepiej niż kiedyś!
Piszesz o nieruchomościach to raczej reguluje rynek
Ceny pokazują też bogacenie sie społeczeństwa
0
@Donnie_Darko
Tak i mamy najwiekszy deficyt oraz nie doinwestowana służbę zdrowia:) oraz zaraz nie wypłacalny system emerytarny oraz starzejące sie społeczeństwo
Ludzi pracy bedzid coraz mniej i podatków z tego tytułu
Pan M chce im obniżać podatki i likwidować inne
To są hasła populistyczne na ktore łapie sie lud
Ciemny lud
1
@Derpowsky
Gdzie widać do okola !
Chyba już nie jeździmy fiatami 125p tylko widzę mercedesy na drogach :)
Widzę drogi wreszcie
Widzę zadbane miasta i miasteczka
Ile ty masz lat ?
Pamiętasz jak to wyglądało chociażby w 1995 :)?
10.lat wstecz czy było lepiej ?
Podobnie
Jednym lepiej innym gorzej
Zasady wolnego rynku
10 lat to za mało żeby widzieć znaczne zmiany
Dlatego cofnij sie wcześniej do lat 90tych :)
Chciaz 10 lat temu mniej było tych mercedesów:)
Ludzie obecnie są bardziej roszczeniowi
0
@IronMan43
Jest zgadzam sie podatek do likwidacji
Tylko likwidując ten podatek musisz gdzieś znaleźć te pieniądze a nie obiecywać obniżki innym też podatków:)
Tj populizm
No.chyba że go zlikwidujesz i obetniesz emeryturę o niego
Defektów jego nie bedzie a emeryturę dostanie mniej :)
0
@IronMan43
To nie ma nic wspólnego z tym co napisałem
Co piszesz to też czysty populizm
A tak apropo ja akurat place więcej bo wchodzę w 2 prog więc trafiłeś w 10
Nie narzekam jeśli Państwo mi zapewnia bezpieczeństwo w szerokim tego słowa znaczeniu
2
@Derpowsky
Z tym niszczeniem to bym nie przesadzał
Niszczą z czego? Z kraju po komunie ?
Kolego my sie rozwijamy mimo rządów różnych ale sie rozwijamy
Przecież to gołym okiem widać :)
Chyba już się zapomina jak było kiedyś
2
@arasz1819
Właśnie zlikwiduje podatki :) aby państwo ma być silne z wielką armia
Ciekawe z czego to weźmie
Z kapusty :)?
2
@KrychaFCB
A co Mentzen nie pierniczy bzdur o zwolnieniu z podatków emerytów i ZUS?
Ciekawe skąd pieniądze w miejsce tych datków weźmie obnizajac innym podatki :)
Aha i armię mamy mieć poterzna ciekawe skąd pieniążki na to :)
Stek bzdur dla naiwnego tłumu
0
@kamiVeB
Tak i mówi bzdety o zwolnieniu emerytów z podatków i składek
Ciekawe skąd wezmie pieniądze za ta lukę jak chce też obniżać inne podatki :)
Poza tym prezydent sie tym nie zajmuję więc tylko sieje propagandę jak zawsze
0
Rewanż bedzie ciekawy
1
@filipo2002
A te 2 pierwsze stracone gole to po czy przed zmianami :)?
1
@tervas
Tak żadna
Same 4 wpadły
Te 2 pierwsze to po zmianach też?
0
@neolodz
Zmiennik strzelił
Mógł drugastrzelic i by było 5-2
Trochę już kondycyjnie siadali po tej pogoni w 1 połowie
Zmiany były konieczne
Atletico miało poprostu szczęście też
0
@MajkiYB
To nie oglądaj jak.nie rozumiesz gry
0
@mildan1704
Tak tak przegraliśmy:)
0
@Masp
Koszmarne ? A kto strzelił na 4-2 :)
Poprostu zrabalismy sie i ciężko było dograć do końca
0
@soczeq11
Kiedyś to byla komuna kolego i wszystkim było ciężko a majac swoje gospodarstwo miałeś chociaż kury itp
Jednak pisanie że Unia rozwaliła rolnictwo to bzdura totalna
Czasy sie zmieniają i trzeba się dostosować a nie żyć z kur :)
0
@soczeq11
Kolego Unia zniszczyła rolnictwo :)
Chyba na wejściu do Uni to rolnicy najwięcej zyskali
Co Ty piszesz za bzdury
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Komentarz usunięty