AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
Wyjdzie na dobre
Odpocznie i bedzie swierzy na arcywazny koniec sezonu
Oby byl gotowy na 1-2 LM
3
@Douglas
Real nie jest mocniejszym przeciwnikiem:) z obecną forma tk średniak
A z tym Raphinia na obronie to pojechałeś ostro :)
1
@Kozinho.
Z poparciem 15 % to klocki można przewracać:)
0
@gumaz
Siedziałem w akademiku u mojej dziewczyny w Białymstoku :)
Czekałem jak wroci z zajęć :) i grałem wtedy w FM.
O katastrofie dowiedziałem sie idąc po piwo kolo południa bo już wszyscy o tym do okola mowili
0
@Jakchcesz
Mogli wystawić w ataku defensywnego pomocnika jak Arsenal :)
Patrząc na Bayern dobra 9 nie pomaga tez
No chyba te to średnia 9 :)
A dobra jest jedna - LEWA
0
@pt9
A gdzie napisałem ze sie nie powinno :)
0
@FCB_dimiC
Od zarobku nie odliczasz leasingu :) i kosztów prowadzenia firmy
Tj koszt działalności lub firmy
0
@loswariatofano
Sporo to jest
0
@gumaz
Zarabiając 30 tys miesięcznie spokojnie sie oszczędzi
Bzdury
0
@MesQueUnClub96
Tylko wiesz ze obecnie prawnie te kobiety rodza za granicą
Zeby móc usunąć płód trzeba mieć wyrok sądu potwierdzający gwalt
To trwa a terminować możesz do 12 tyg
Dlatego aby było niemalnie to musi sie zmienić
0
@NeroTFP1
2 lata temu dołączył i już książki o nas pisze
Ciekawe
0
@Who_you_mam
Czarnoskórym
Tak sa tacy ludzie ja ziemi i Ty od nich pochodzisz
Twoi przodkowie wyblakli z braku słońca jak wyemigrowali do Europy
1
@MesQueUnClub_87
Wyjścia na aut kontrolują:)
Ja bym ich wywalił jednak
Zrobil 2 sędziów głównych po jednym na połowę boiska
Pilka z chipem kontrolujaca aut i różne
Spalony określa var
0
@MesQueUnClub96
Bo społeczeństwo nie jest jednolite i nie masz w nim wyznawców jednej idei
A skrajne poglądy nakręcają nienawiść
Jesteś zwolennikiem Mentzena ?
0
@Roobo
Kolego w piłce liczy sie wynik końcowy i trofea
A w tamtym meczu jakbyśmy zagrali dobrze w obronie tak jak wczoraj to bysmy nie stracili tamtych goli
Wiec nie pisz bzdur ze ktoś grał wczoraj zle
Lewy harował w obronie np
Araujo mial decydujące wybicia
To był inny mecz zupełnie i inna taktyka
Inny moment sezonu
My tez musimy siły oszczędzać bo gramy co 3 dni teraz aż do tego finału pucharu:)
0
@Roobo
To co przegraliśmy bo tak fatalnie bylo :)
Czy opisujesz mecz z jesieni ligowy :)
0
@Rarenzio
Mniej lat ma
0
@NeroTFP1
Wychodzą ich prawdziwe intencje
1
@Michael24
Poglądy każdy zmienia
Przecież swiat nie jest cały czas taki sam :)
Tylko dureń i tluk nie zmienia poglądów
0
@addept
Tylko teraz odpoczynku już nie bedzie
Mecze sa co 2 dni
0
@mr Barca
La Liga nie decyduje o LM :)
1
@lithotripter
Moze
Albo będziesz sterował robotem który bedzie grał za Ciebie :)
Wtedy każdy będzie mogl być Messim :)
1
@wojopancer
Moze kiedys piłki poprostu nie bedzie :) tylko inny sport
Ile lat jest piłka a ile ludzkosc :)
1
@draxidox
Wiesz poglądy na pewne sprawy każdy zmienia pod wpływem czegoś
Groźniejsze jest trzymanie sie chorych zasad i poglądów
Jednak teraz to inaczej wygląda i jest dużo wiecej robione niż to robił Pis
To Pis rejestrował u nas uchodzcow i dawal im możliwość wyjazdu do Niemiec zamiast ich deportować z Eu
Wiec ci ten mur wtedy defskto dawał?
Lekko zmniejszał ilosc
A dalsze postępowanie bylo kpina
0
@Foton
Większych bzdur nie słyszałem
To Pis pozwalał wjeżdżać do nas uchodźcom i ich jeszcze rejestrował a potem Ci jechali do Niemiec zamiast deport robić do kraju ojczystego !
Niestety obecnie Niemcy mogą wykorzystywać fakt rejestracji Polskiej tych uchodźców i ich odsyłać
Tu raczej chodzi o dogadanie sie i odsyłanie ich do ich krajów obecnie
Inny prezydent tego nie gwarantuje a wręcz przeciwnie jak bedzie to załatwiane siłowo
Żaden prezydent tego nie gwarantuje
Tylko uzgodnienia
0
@Foton
A co to ma z nim wspólnego?
0
@Fizzy Womack
Hitler tez mial swoje głosy
1
@Ojciec5tkidzieci
Wódki nie pijam już od lat
Ostatnio na weselu w drodze wyjątku wypiłem, był Strumbras. Masz racje to zacna wódka:)
1
@Stinger_
Nie pije już Wódki te czasy poszły w zapomnienie :)
Szwagier za to uwielbia Baczewskiego