AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cataloniec94
Dokładnie pamiętam
Wszyscy wtedy wróżyli porażki bo ... brak formy
Wygraliśmy gładko i sprawnie :)
1
Pisałem ze inter bedzie mial zadyszkę a wszyscy panikowali ze my nie damy rady :)
Nie wiem ile wy lat oglądacie piłkę dzieciaki
Końcówki sezonu sa zawsze trudne i dla wytrwałych wojowników
Przecież za Pepa tez męczyliśmy mecze pod koniec sezonu
1
@xavi890
Maja mniej odpoczynku
0
@Pussy Patrol
Jebas nas nid lubi ale nie może wk. . Telewizji :)
1
@martool2
Ci młodzi nie koniecznie :)
Był jeszcze Eto i Kluivert :)
4
@4Fabregas4
Kolego z tym Fatim to pojechałeś
Oskarżasz trenera przy którym wszyscy graja dużo lepiej niż rok temu :), o sabotaż
Jesteś na treningach itp ?
Widziałeś jak Fati grał poza barcelona tez tam mial okazję zaistnieć
Jeden mecz przeciwko Majorce o niczym nie świadczy. Grał ok ale tez bez przesady, różnicy nie robił jam Pedri :)
Wyraźnie wszyscy mówią ze ma braki motoryczne i słabe zaamgazowanie na treningach. Tam bylo i jest. Jak to sie zmieni to moze coś z niego bedzie.
A pisanie o trenerze takich rzeczy to głupota przy naszych wynikach i grze innych :)
0
@Pussy Patrol
Jeśli w hiszp bedzie żałoba związana z pogrzebem Papieża to mecz bedzie przełożony
0
@Macior79
To nie możliwe
Kontrakty telewizyjne na to nie pozwolą
Ten mecz bedzid transmitowany na całym świecie
To nie mecz ligowy Roma-Inter :)
0
@Pin0chet
Stek bzdur
To ze ktoś rozmawia z innymi religiami nie oznacza ze sie z nimi zgadza
Tj szacunek to innych ludzi wynikających wprost z wiary
Jezus tez byl żydem i Żydów nie negował kolego
0
@michal26
Tak konserwatywny papież rozliczy kościół :)
To nie jest polityka kolego
Konserwatywny kapłan to temat który broni kościoła i wszystkiego z nim związanego
Czyli bronj tez tajemnic i grzechów Kościoła
Tylko papież zdolny do głębokich zmian jest w stanie oczyścić kościół
Tylko co ty wogole wiesz o tym ci zrobil Franciszek
Piszesz o Polskim zaamanym kościele w którym nic sie nie wydarzyło i nie jest to wina Papieża Tylko naszych biskupów
Czy piszeszesz o innych kościolach w których zmiany były dobre i inne kościół wyglądają dobrze
Wiesz jak jest w innych krajach?
Duża część kościół jest oczyszczona jednak
A żeby to sie stało u nas musi ktoś wstrząśnac Polskim kościół i tez odciąć go od polityków
Franciszek był liberalny ale za mało właśnie! Bo byl już w wieku podeszłym
Potrzebny jest mlody papież z młodym podejściem do ludzi młodych tak jak robił toJP2
Potrzebna jest zmiana z prowadzeniu samych mszy i obrzędów aby to bylo bardziej dla ludzi a nie dewot starych
Wyczyszczenie kościoła z patologia tez choć to już w wielu kościołach nastąpiło
Potrzebna jest zmiana niektórych chorych doktryn itp bo ludzie już nid wierzą w brednie jak w średniowieczu
0
@dafik85
Siłowy Bayern nie dał rady
Wiec ...
Moze warto grac inaczej
0
@ArQczi
Właśnie moze odwrotnie
Nie grac z nimi siłowo tylko szybkościowo z finezja
Bayern mial siłowy sklad z napastnikiem i nic im to nie dalo
Ferran jest w formie a Lewy ostatnio grał w kratkę
Sądzę ze na rewanz bedzie gotowy aby wejść w 2 połowie
Przyda się wypoczęty na final :)
1
@kpiarz
Ta obrona wygrała nam wiele meczy :)
0
@slayer
Pilka w grze
Spadek formy i już pesymizm
Inter tez moze mieć dołek i spadek formy
A my za 2 tyg możemy inaczej wyglądać
Wiec skończmy pisac bzdury
0
@ObiwanKenobi
To dziala w dwie strony kolego
Za duży zysk to np wyplata premii i dywidend
To nie kradzierz :) ?
Firma jeśli inwestuje w sama siebie to ma zysk minimalny
0
@ObiwanKenobi
Zyskiem można sterować
Taki mądry a tego nie wie
0
@Ziemny
Zgadzam się trzeba zaryzykować zmianami
Jak nid dzis to w tygodniu
Albo i tu i tu jak jutro Real straci pkt a my dziś wygramy wrezerwami
0
@michal26
Czy PSG i Arsenal sa lepsi od Interu ?
Tak lekko bym tego nie pisal
Inter gra wyrachowana piłkę
Uważam iz najłatwiej to by nam akurat bylo z Arsenalem grac bardziej otwarte mecze
Psg jest najgroźniejsze obecnie
Jest w formie
Ma tez czas na odpoczynek bo lige krajowa moze juz totalnie odpuścić
Tylko takie rozluźnienie tez czasem zle wpływa
U nas problemem niestety jest kontuzja Cassado oraz brak Zmiennik dla Yamala
2
@macio_944
Niestety popiera go ok 400 tys naszych rodaków
Zastanawiam sie czym ci ludzie byli skrzywdzeni w życiu
0
@Isso89
Pierze pralka
Suszy suszarka dodam :)
Sprzata irobot i odpowiedniki
Inne plusy proszę:)
To nie lata 60-70 gdzie kobieta zastępowała doraznie nowoczesna technologie, wyprzedziła ja ze tak powiem :)
0
@Isso89
Talenty to inne tez powinna mieć:)
2
@Cule1797
Wtedy bym zagral rezerwami i liczył na remis a jakby tak im udało sie wygra to nadteony mecz w lidze to samo
Debilny termin jest finału pucharu króla
Kiedys grało sie po sezonie
A teraz zaraz po finale 1/2 LM chore
0
@rufio28
Kolego mieć 2 Pedrich tj nie możliwe :)
Dwóch Xavich tez nie bylo
Zobaczymy czasami jest zjazd formy i przemęczenie
To moze samo minąć
Dużo zależy teraz od sztabu aby ich zregenerować
Szkoda tego meczu z Betisem zremisowanego
Można by jeden mecz całkowicie odpuścić i zagrać rezerwami na remis teraz
Moze Real tez steaci pkt i bedzie taka możliwość
0
@Roobo
Prawicowo pisowska :)
0
@Smrodek
Raz przegral kolego :) tez
0
@Roobo
Ta sadazownia jest nie znana to po 1
Po 2 Inne znane nie potwierdzają popracia 3 Panów MMB powyżej 50% w 1 turze tu masz 53% :)
Czyli bzdura totalna
Chyba ze sądząc byl robiony wśród widzów republiki oglądających debatę:)
Akurat ja oglądali tez wyborcy inni nuż tylko prawi :)
0
@Roobo
Sondaż widac ze sterowany prawicowo i to ostro
4% Browna :)
Ten sondaż jest totalnie odklejony
Jak Nawrocki ma prawie 30 % to Mentzen 20% :) dobre
Strowane i wklejane i kopiowane przez takich jak Ty
Brednie
0
@KrychaFCB
Mowia prawdę akurat :)
0
@Douglas
Zobaczymy oni będą sponiewierani opadnięciem z LM i być moze stratą pkt dzis :)
0
@Krzysiek872
Świeży wykapany kilka razy