AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde
Zart to Nawrocki ukrywający Tatuaże
Bo większość wyborców katolików Pisu sie ich brzydzi
Wolałbym tez Sikorskiego
Jednak Rafał i tam jest lepszy od tego kolejnego maliniaka
0
@Kgorecki2500
To byl żart nawet sie na żartach widzę nie znacie
Tak samo bym do tego podszedł
Postulat o podpisaniu takich rzeczy jest idiotyczny
Sa czasy ze podatki muszą byc podwyższone dla wyższych idei
Np. Kataklizmy, wojny
Trzeba mieć na to pieniądze
Jedne tez czasami sie obniza drugie podwyższa podatki
Tzw zmiany budżetowe
0
@clyde
Przecież to byl żart
0
@michal26
No piękny akurat zart to byl
Tylko wy go nie łapiecie
Bo to co Mentzen każe obiecać jest czysta głupota
Sa czasy ze podatki muszą byc podwyższone dla wyższych idei
Jedne tez czasami sie obniza drugie podwyższa
Dlatego ten postulat jest idiotyczny
0
@clyde
Takiego czegoś nie jadam w tak piękne i ciepłe dni
To jedzenie na zimne wieczory zimowe
Bardzo ciężko strawne
Trawilbym dlugo i odłożyłaby sie na boczkach i brzuchu
Czasami jadam to co piszesz ale rzadko i nie o tej porze roku
Jem sezonowe rarytasy
Ja dziś biale szparagi, mlode ziemniaczki i sos holenderski
Do tego maslanka
1
@michal26
Nie kompromiowal sie
Punkt widzenia zależy od siedzenia
Wypadał różnie tak samo jak inni
Nie uważam ze debaty miały duży wpływ na głosy
Rafał 5 lat temu w 1 turze otrzymał dokładnie taki sam wynik jak teraz
Poparcie PO jest tez takie
Sadaze były początkowo zawyżane
Poparcie Po i Rafała jest mniej wiecej stałe
Nawrocki otrzymał poparcie 29 %
Duda 4 lata temu 44%
Pis w wyborach mial 36%
Tu widac spadek poparcia ewidentny
I właśnie te głosy poszły na Mentzena i Browna
Problem z mieszkaniem sądzę iz skierował głosy na Browna tych najbardziej wk... wyborców Pisu
Wiec pisanie ze Nawrocki coś zyskał debatami jest głupie
Dał sie poznać wyborcom Pis bo go nie znali tym co i tak by na niego głosowali bo Prezes kazał
Jego poparcie sadarzowe bylo tez nie adekwatne
Poprostu ludzie nie określają sie tak teraz enkieterom i tu jest problem
Ciekawe bardziej jest to iz taki Jacek Siewiera który jest bardziej po prawej niż lewej
Odpowiedział tak na współpracę z Rafałem
Dla mniej jest za duży hejt na Rafała związany z tęcza itp
Co jest tak nie istotne bo byl zmian nie bedzie przy obecnej koalicji z Polską 2050
Rafał nie jest tez osoba zależna od Po aż tak bardzo
W Warszawie działał nie zależnie
Niestety nie pokazuje do końca siebie tylko co mu sztab każe i tu jest problem
Bo to nie jest zły człowiek i także dobrze wykształcony i obyty
Co do Nawrockiego dziwię sie aż taks fascynacja gościa nie znanego z taką sobie przeszlocia
Tu możemy mieć do czynienia tak naprawdę nie wiadomo z czym
A biorąc pod uwagę aferę z mieszkankiem ten koleś jest dla mnie śliski
Dziwię sie ze ludzie tego nie zauważają
Startując na prezydenta powinno sie mię przeszłość czysta lub wyjaśniona dawno !
Ja mam wyjebane na politykę i głosuję różnie w wyborach
Tylko trzymam sie pewnej zasady
Nie bede wybierał kogoś kto jest tak naprawdę nie znany
To nie jest zabawa
0
@ProMILs
Jedna partia nie rzadzi tj koalicja kolego
0
@michal26
Rafał nie boi soe debat
Tylko niektóre debaty sa bez sensu i bylo ich za dużo
0
@michal26
Po nigdy nie rządziło samodzielnie zawsze miało koalicjanta
Wcześniej to bylo PSL
Teraz jest kilku
Owonje władzy miało tylko Pis
0
@FajfusLodowy
PO rzadzi w koalicji to o jakiej pełni władzy mówimy
Pełnię władzy mial PIS
0
@Zoker
To sobie poczytaj ile nie podpisal i ile poszło to TK i zablokowało dalsze prace
Wiele tez zapowiedzi vet nawet przed startem prac
2
@Sysia11
Jakby wygrało tak wybory zeby samo rządziło jak Pis to by większość spełniło
100 na 100 dni tj program PO
Nie program koalicji ktora rzadzi
Dodatkowo potrzebny jest prezydent aby podpisywał ustawy
1
@Zoker
Nie ten sam program kolego
Żeby były efekty musi byc prezydebt który np podpisze obniżenie składek ZUS
1
@Sysia11
Czyli nie chcesz niższych podatkow np ZUS i rozliczeń Pisu także:)
Przypominam iz Po samo nie rzadzi
Tj koalicja!!!!
2
@Zoker
Kolego rozliczenie 8 lat Pis
Tam byl monopol władzy i socjalu
Przecież tego wszyscy chcieli
A jak ktoś pisze o tęczy itp to sa bzdury
W koalicji masz tez Kosiniaka który jest przeciwko akurat skrajnym lewicowym pomysłom
2
@draxidox
A nie warto nie wybrać Nawrockiego
Przecież on gwarantuje brak rozliczen pisu i haos
PO samo nie rzadzi wiec tematy aborcji i te tęczowe tez sa wymyślone
Kosiniak z Cholownia to zablokują
1
@LOPEZ16
Monopolu nie ma
Po samo nie rzadzi kolego
W koalicji maja ludzi o różnych poglądach i te skrajne ustawy o tak nie pójdą dalej :)
2
@Chucky
Prawicowe ?
Co przez 8 lat Pis zrobil zgodnego z programem Konfy ?
Nic
Tylko podwyższał podatki i dawal socjal
Obecnie Duda nawet zawetował obniżenie składki zdrowotnej dla samozatrudnionych ?
Bez jaj ze aż tak wam przeszkadzają geje i związki partnerskie
Przecież to was nie dotyczy tylko ich ! Tych ludzi
Poza tym takie ustawy nie przejdą i tak
Przypominam iz Po samo nie rzadzi a taka polska 2050 nie pusci takiej ustawy
Tak samo jak aborcji bez referendum :)
1
@draxidox
Kolego w czym tęcza przeszkadza czy ona i Ci ludzie sa jakimś zagrożeniem
Nie sądzę
Zagrożeniem jest haos polityczny wyborczy
Zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Oraz prezentem dla Moskwy
Przecież wyborcom Konfy zależy na niskich podatkach i braku socjalu
Pluli na Dude i PiS
To nie przeszkadza w kandydacie Pisu ?
A PO samo nie rzadzi i Kosiniak np nie jest tęczowy
1
@GTBTP
Żaden z Ciebie wyborca lewicy
Tylko pisu który sieje fermeny lub konfy :)
1
@GTBTP
A ten drugi jakie ma poglądy kolego ?
lewicowe ?
Popatrz na jego lepiej poglądy
Nigdy nie ma ideału w 2 turze
Jednak wyborca lewicowy głosujacy na człowieka który jak wygra rozwiąże sejm o doprowadzi do władzy pis i skrajna prawicę jest mądre
2
@Godlo
To maja aby byl spokój a nie haos polityczny kolego
Czasy sa jakieś sa i haos nie jest teraz pożądany !
Związki partnerskie Cie nie zabija a wojna tak !
13
@Sysia11
A jak Pis mial przez 8 lat to bylo ok :)
6
@Comentateiro
Oraz za haosem politycznym który jest na rękę Rosji
12
@kamiVeB
Władze bedzie wtedy mial Putin
Bo w Polsce bedzie haos polityczny i nowe wybory parlamentarne
To nie jest dobry czas na takie zabawy polityczne
20
@GTBTP
Na Zandberga i Nawrocki glos
To tak jakbyś byl wierzącym i głosował za ukrzyżowaniem Jezusa
17
@Sysia11
Idziesz po to aby zrobić w Polsce haos polityczny oraz oslabhc kraj.
A za wschodnia granicą tylko zacierają ręce.
Krajowi z haosem politycznym i prezydentem z którym nikt nie bedzie rozmawial w Europie - nikt nie pomoże w razie zagrożenia.
Gratuluję mądrości i nie odpowiedzialności.
0
@Rhaan
Niestety trochę to tak wygląda jak duze partie tez patrza na mniejszości kadykalne. One potem rosną w siłę tworząc swoje zaplecze
1
@Comentateiro
Aż tak bym na to nie patrzył
Młodzi wybory nie sa ukształtowani jeszcze do konca swiatpogladowo
W wiekiem poglądy takich ludzi sie tez zmieniają
Ja majac 18 lat tez sie lapalem na slogany Korwina, to bylo 27 lat temu :)
Wynik Mentzena mnie nie przeraża, z Brownen trochę sie zastanawiam.
Jednak radykałowie zawsze byli i głosowali. Nawrocki ma 29% czyli mniej o 14% od Dudy sprzed 5 lat, ma tez mniej niż poparcie Pis.
Ci wyborcy radykalni zagłosowali na Browna właśnie.
W 2 turze bedzie większą frekwencja napewno o 5-6%. Tutaj większość zagłosuje za Trzaskowskim. Obecnie część tej strony nie poszła bo i tak wiedziała ze bedzie 2 tura.
Wyborcy z drugiej strony poszli raczej wszyscy aby pokazać ze ich mało nie jest.
Ja sobie Nawrockiego jako prezydenta nie wyobrażam. Szemrany cwaniak po którym możemy sie spodziewać wszystkiego.
Mentzen by mnie tak nie odrzucal jako prezydent.
0
@michal26
Owywiscie ze miałem jak chyba wielu ludzi
Kup sobie Voltaren w tabletkach i jakąś masc farmaceuta Ci powie
Nie krec zbytnio glowa obecnie
Przejdzie po kilku dniach
Jak nie to do fizjoterapeuty lub lekarza
Prowadzić do soboty samochod na spokojnie
Jutro juz powinno byc lepiej