AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz
Jest coś takiego jak wino kolego
0
@Jonyx
A moze kibicke :)
Czy adopcja i juz wiesz
0
@GTBTP
Jakich zwycięstwo tych z opozycji :)
0
@Mow_mi_Douglas
Tak jest ze wszystkim
Zenujace
0
@mkl87
Dokładnie tak
Obecnie nie ma lepszej opcji
Raphinia moze grac za Lewy bo Olmo wiadomo :)
Moze tez grac za Lewego
Ten transfer by nam wystarczył
Ja bym się zastanowil czy nie sprzedać kogoś ze środka bo z Cassado i Bernalem zdrowymi tam jest przesyt graczy
Potrzebny jeszcze Zmiennik Balde i kadra zamknięta na następny sezon
Za rok trzeba myśleć o 9 i prawym obrońcy
Na razie zaryzykowałbym z Erikiem i Araujo jako Zmiennicy Kounde
1
@FcPortoFan1999
Mógłbyś byc moim synem
Ja mam za 13 dni czyli 26tego ale 45te :)
Chciaz w wieku 19 lat mało prawdopodobne zeby bym ojcem wtedy myślałem o innych tematach:) a stałe związki mi były bardzo dalekie
Zdrówka 26 ur piękny wiek!
Wtedy chyba miałem juz stały związek ale nie ten co obecnie:)
0
@clyde
Piszę jak chce przecież wolność słowa jest
Widzę ze to tez problem
Szukaj go w sobie
Bo widzę ze kompleksow wiele jest
0
@PatrychoO
Jak nie masz argumentów to nie zmieniaj przygrywki
2
@Ojciec5tkidzieci
Jest definicja lekkich wykroczeń w prawie
Tu chodzi o rodzaj kary
Jak ktos ma siedzieć krótko to niech siedzi w Polsce w więzieniu
Jak wyrok jest dłuższy niech odbywa karę w swoim kraju
To powinno dotyczy wszystkich nie tylko Ukraincow
Oczywiście to tez powinno byc zależne od długości pobytu
3
@PatrychoO
Co z tego ze tu żyjesz
Nie oznacza ze masz prawo żądać czegoś od innych
Urodzili sie w Ukrainie
Niech maja swoją flagę jak chca
Ja jak jadę za granicę tez chce mieć prawo no flagi na lusterku na MS
Masz problem ale z sobą
To ze kraj Polska jest Polska nie oznacza ze inni nie mogą mieć swoich praw
To sa nasi goście którzy tez dają nam dochód
Czy tu Polska byla od zawsze na tych terenach czy od 1000 lat :)
Moze zgłoszą sie wlasciciele tych ziem sprzed Polski i co zakaza kichać
1
@Ojciec5tkidzieci
Sad Polski i więzienie Jak placi u nas podatki w przypadku lekkich przestestepstw
Tak samo jak polonia za granica
Ciężkie przestępstwo deport
5
@clyde
Bzdury kolejne
To sa ludzie a nie polityka
Gdzie słyszysz te bzdury od kogo
Z portali czytasz ze nas nie lubią
Zwykli ludzie sa wdzięczni i to bardzo
A to ze ktos bral coś to jego wybacz czy prawa zle zrobionego
Mógł to bral
Pracujący i płacący podatki powinni mieć takie same prawo jak nasi
Tak jak polscy w innych krajach
5
@Roobo
Zobacz a we Francji sa nawet polskie szkoly dla poloni
Co Ci to przeszkadza
Flagi polscy wieszają za granicą także
A jak pracują i placa podatki to niech maja taki sam sojcjal jak my !!
W innym przypadku tj segregacja !!
1
@Starrk
W punkt
Nie wszyscy czarni tez sa zli dodam
Zależy skąd pochodzą i jak sa wychowani
4
@PatrychoO
Zobacz a nasi w USA wystawiają Polskie obok Amerykanskich
Flaga Ci przeszkadza ?
Nie sądzę
4
@clyde
Co ty piszesz za bzdury !
Ruscy jawnie mówią ze czegoś takiego jak narod ukraiński nie ma i to sa Rosjanie
Mowia ze na terenach wschodnich Ukrainy sa faszysci
Dokonują wysiedleń i wywozu ludzi oraz dzieci
A Bucza itp to byl typowy przykład mordu na ludności cywilnej
Czy Ukraicy do czasów wojny atakowali Rosję i dokonywali zamsvhow terrorystycznych ?
Czy robili to co robil Hamas ?
Ruscy atakując szpitale, szkoly mówią ze tam sa faszysci i sie chowają
Hamas sie chowa wykorzystując cywilów
Z resztą tam nawet dzieci tez sa terrorystami
Nie i taka jest różnica w tych wojnach
Myśl
2
@Ojciec5tkidzieci
Cena paliwa to nie wspólne interesy :)
0
@bulo
Lewego trenował :)
Moze powola jeszcze Piszcza i Błaszczyka :)
1
No to wybor tylko jeden Jurgen Klopp :)
1
@Vurt
Jak słyszę Probierz to myślę ze to taki mem pepa
Słysząc Guardiola myślę o Guardioli i naszych zwycięstwach
0
@D10SLEO
On non stop ma kontuzje wiec co to za kapitan którego nie bedzie dość czesto :)
0
@Piotrek1993
Probiez niech bedzie kapitanem:)
1
Nowy Kapitan Zielu juz kontuzja
Jak można robić kapitanem szklankę
Przecież on ostatnio regularnie opuszczał kadrę z powodu kontuzji
0
@clyde
8 latek nie wie kiedy byl chrzest Polski :)
7x9 moze wiedzieć chociaż tez z tym różnie bywa
Tabliczki sie wtedy akurat uczy
0
@heniusss
Dlatego go chcieli wykluczyć :)
Tylko nie w ten sposób
Probiez to dno w zarządzaniu grupa :)
0
@Bobo25
Kolego on miał.kontuzje
Końcówki sezonu grał tylko i wyłącznie bo Ferrana nie bylo
Jak grał? Słabo bo noe wiadomo czy byl.wyleczony do konca
Ma swoj wiek
To bylo uzgodnione poza tym z trenerem
A to co zrobil Probiez jest zenujace
Mógł zmienić kapitana ok
Moze tez jestem za tym obecnie
Tylko nie przez telefon
Tego sie tak nie robi o tyle
Z resztą Robert do niego oddzwonił i chciał to sam zakomunikować. Chłopakom to ten pajac sie nie zgodził
0
@mekston
Czas weryfikuje pewne rzeczy i takie coś można oceniać po czasie
0
@mekston
Oddasz lub przeciwnik bedzie dużo lepszy a potem przestanie grac dobrze
Takie powroty sa częstsze
Zależne od gry tego drugiego
0
@mekston
Ja się Odnoszę do stwierdzenia tutaj ze wczorajszy mecz byl najlepszy w historii
Byl jednym z najlepszych
Nie stwierdziłbym jednoznacznie ze najlepszy
A co do powiatów tylko uczyłem przykładu ze inni tez mieli powroty
Akurat mi Nadal przyszedł do głowy bo akurat ten jeden pamiętam doskonale
Fakt ze Serb jest w tym chyba najlepszy ale to oddaje jego ogólnie osobiwosc i podejście do walki i tenisa
Przykład Nadala to porównanie akurat do Alcaraza ze względu na narodowość mi sie nasunęło
Alcaraz ma 1 powrót na razie ...
0
@mekston
Emocje mize miałeś ty większość raczej nie
Przecież nawet o tym wczoraj mówili na męskim finale
Final kobiet byl bardzo słaby
Moze przez wiatr ale byl i tyle