AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@galix22
Bardziej Raphinia na 9
Gra bardzo dobrze glowa
Umie wychodzic
0
@galix22
Raphinia moglby grac na 9
Zobacz co zrobil Enrique z Dembele :)
1
@Czarny_ck
Za duze za rezerwowego reprezentacji Argentyny
0
@Hadim
A PSG bez 9 wygralo 2 razy LM :)
0
@Bykunn
Kto pisze o wodzie
Dobre wino do dobrego objadu to podstawa
0
@tomek8756
Jesli bez to nie nazywaj tego weselem tylko slubem
0
@Zoker
Chce dolaczyc
0
@clyde
A ci emigranci na granicy z bislorusia to sa podrzucani przez kogo niby ?
0
@clyde
No i mawet jak walcza za siebie to nie mozna im pomoc ?
W 39 my tez walczylismy za siebie !
Mam dosc tego jadu.
Ukraicy sa rozni tak jak my wszyscy.
Lepsi i gorsi.
Tylko to sa ludzie i dzieci.
Oni nie sa najezdzca.
Poza tym placa podatki Ci co sa u nas wiec generuja przychod na pomoc tez !
0
@Roobo
Pracuja placa podatki u nas
Trzeba pomagac
Taka jest prawda kolego !
2
@Roobo
A jakbysmy nawet im cos dali to co zle ?
Czlowieku oni walcza z najezdzca... my tez do tej pory wytykamy brak pomocy w 1939 roku.
W Polsce jest ponad 500tys pracujacych Ukraicow ktorzy placa podatki naszemu panstwu i z tych pieniedzy mozna im dac pomoc!
Najlepiej widze ze radykalowie tylko jatrza i mysla o sobie!
Stad sa wojny i nienawisc
A mali ludzie to lykaja, bardzo mali ludzie
1
@pt9
Mi sie podoba i spelnia swoja role
0
@Kgorecki2500
Dobry polityk i dojrzaly studzi zle nastroje a nie patrzy na slupki w takich krestiach.
Takie nastroje spoleczne prowadza do wojen !
3
@pt9
Ja mam mur kolego:
https://zapodaj.net/plik-qof6HShOla
1. Chroni od dzikow
2. Chwasty sie nie sieja na trawniku
3. Chroni przed ewentualnym pozarem lak za nim.
Poza tym:
1. Widoku nie przyslania jak widac z tarasu ktory jest wyniesiony ponad trawnik o 50cm
2. Wyglada dobrze jak posadzisz zielen i kwiaty.
Mozna na nim puscic tej bluszcz itp
No i mozna chodzic na golasa po swoim podworku w lato.
Pozdrawiam naturastow :) i ludzi lubiacych Camperowa wolnosc !
3
@Verore
Zgodze sie to nie byl wypadek tylko karastrofa lotnicza
0
@Cules69
Zeby znow sie lamal za miliony
0
@Arden
Chyba to tak nie dziala
0
@MOLESTA
Wczoraj bysmy wygrali Lm jakbysmy byli lepsi :)
0
@BorzyKrzys
Jak czytam takie komentarze to zastanawiam sie czy piszacy jest trolem Rosji czy szutcznym tworem AI.
Jednak tu chyba mamy do czynienia z osoba mala z punktu widzenia inte.. tku.
Kolego internet jest tak sterowany iz w to wierzysz ...
To nie sa ludzie tylko posty ktore myslisz ze sa ludzmi ... ?
Mozesz tez podwazyc
Jednak ponad 6o% Ukraicow jest za pomoca wojskowa Polsce w przypadku ataku na nas Rosji.
W kazdym Narodzie sa sliwki robaczywki moze ty tez nia jestes.
Jednak nie mozna wszystkiego sprowadzac do narodu i nienawisci.
Zycie tak nie wyglada...
Kazdy jest czlowiekiem i chce zyc w spokoju bez wojny i miec wolnosc !
Dziekuje gasmy swiatlo
0
@Jakchcesz
Nie wszystkie to tylko taki steorotyp
Nawet te piekne lubia mezczyzn z lekkim brzuszkiem jak ich woza ladnym autkiem :)
Albo wyglad albo kasa Ty wybierasz
A czasami sam wyglad nie wystarczy
Kasa i pozycja spoleczna oraz urok osobisty wioda prym
0
@van Baster
Mam sasiada rajdowca bylego teraz zasuwa na Quadzie. Ma tez 2 samochody ktore tzw pierdza.
Koles jest tak nawiwdzony ze sobie odpala i siedzi w aucie i gazuje przez kilka minut. Jedzie gdzies na 10 min i wraca.
A Quad to juz wogole masakra.
Oprocz jazdy dochodzi mycie godzinne myjka cisnieniowa :)
Teraz pojechal na jakas tyg wyprawe wiec w majowke spokoj na szczescie.
1
@van Baster
Wk.. mnie gazowaniem Quada i Samochodow :)
1
@Andrzej_Majonez
Juz tylu tam szlo i co ... g..no
3
@NeroTFP1
Lista jest dluga
Jedz do sejmu najlepiej :)
Palac tez potem odwiedz
Bialy dom
Odwiedziny u Natana w Izraelu
Potem na Kreml poprosze
Na koncu mozesz odwiedzic mojego sasiada
0
@AmigoBlancos
Isak
2
@Aquaman
Kolego my obrony nie mamy
Oni maja Olise i Diaza
My Raphinie i Yamala
Tylko ze ich sa w formie mega
U nas Raphinia sezon z kontuzjami a Yamalek za bardzo sie podniecil wielkoscia swoja
Za rok moze byc odwrotnie
Tylko musimy dodac jeszcze kogos do tej dwojki
Jednak przede wszystkim obrone wzmocnic !
1
@korn234
Tez bysmy tak grali jakby Nico przyszedl lub Diaz
0
@Greenalley
Dokladnie Bayern w tamtym sezonie byl od nas slabszy
Wzmocnienia i ulozenie zespolu i jest to co jest
My mamy obrone jak sredniak z ligi Francuskiej
A Tah byl do wziecia .. eh
0
@Pawcio2024
Od Yamalka to lepszy jest Raphinia nasz
Olise tez
Diaz ma sezon zycia po przejciu z Live tam az taki super nie byl
S
0
@Hawajczyk
No i .. przegramy oba
Watpie
Real nie wygra tez wszystkiego kolego :)