0

@galix22
Bardziej Raphinia na 9
Gra bardzo dobrze glowa
Umie wychodzic

0

@galix22
Raphinia moglby grac na 9

Zobacz co zrobil Enrique z Dembele :)

1

@Czarny_ck
Za duze za rezerwowego reprezentacji Argentyny

0

@Hadim
A PSG bez 9 wygralo 2 razy LM :)

0

@Bykunn
Kto pisze o wodzie

Dobre wino do dobrego objadu to podstawa

0

@tomek8756
Jesli bez to nie nazywaj tego weselem tylko slubem

0

@Zoker
Chce dolaczyc

0

@clyde
A ci emigranci na granicy z bislorusia to sa podrzucani przez kogo niby ?

0

@clyde
No i mawet jak walcza za siebie to nie mozna im pomoc ?
W 39 my tez walczylismy za siebie !

Mam dosc tego jadu.
Ukraicy sa rozni tak jak my wszyscy.
Lepsi i gorsi.
Tylko to sa ludzie i dzieci.
Oni nie sa najezdzca.

Poza tym placa podatki Ci co sa u nas wiec generuja przychod na pomoc tez !

0

@Roobo
Pracuja placa podatki u nas
Trzeba pomagac
Taka jest prawda kolego !

2

@Roobo
A jakbysmy nawet im cos dali to co zle ?
Czlowieku oni walcza z najezdzca... my tez do tej pory wytykamy brak pomocy w 1939 roku.

W Polsce jest ponad 500tys pracujacych Ukraicow ktorzy placa podatki naszemu panstwu i z tych pieniedzy mozna im dac pomoc!

Najlepiej widze ze radykalowie tylko jatrza i mysla o sobie!
Stad sa wojny i nienawisc
A mali ludzie to lykaja, bardzo mali ludzie

1

@pt9
Mi sie podoba i spelnia swoja role

0

@Kgorecki2500
Dobry polityk i dojrzaly studzi zle nastroje a nie patrzy na slupki w takich krestiach.

Takie nastroje spoleczne prowadza do wojen !

3

@pt9
Ja mam mur kolego:
https://zapodaj.net/plik-qof6HShOla

1. Chroni od dzikow
2. Chwasty sie nie sieja na trawniku
3. Chroni przed ewentualnym pozarem lak za nim.

Poza tym:
1. Widoku nie przyslania jak widac z tarasu ktory jest wyniesiony ponad trawnik o 50cm
2. Wyglada dobrze jak posadzisz zielen i kwiaty.
Mozna na nim puscic tej bluszcz itp

No i mozna chodzic na golasa po swoim podworku w lato.
Pozdrawiam naturastow :) i ludzi lubiacych Camperowa wolnosc !

3

@Verore
Zgodze sie to nie byl wypadek tylko karastrofa lotnicza

0

@Cules69
Zeby znow sie lamal za miliony

0

@Arden
Chyba to tak nie dziala

0

@MOLESTA
Wczoraj bysmy wygrali Lm jakbysmy byli lepsi :)

0

@BorzyKrzys
Jak czytam takie komentarze to zastanawiam sie czy piszacy jest trolem Rosji czy szutcznym tworem AI.
Jednak tu chyba mamy do czynienia z osoba mala z punktu widzenia inte.. tku.

Kolego internet jest tak sterowany iz w to wierzysz ...
To nie sa ludzie tylko posty ktore myslisz ze sa ludzmi ... ?

Mozesz tez podwazyc
Jednak ponad 6o% Ukraicow jest za pomoca wojskowa Polsce w przypadku ataku na nas Rosji.

W kazdym Narodzie sa sliwki robaczywki moze ty tez nia jestes.
Jednak nie mozna wszystkiego sprowadzac do narodu i nienawisci.
Zycie tak nie wyglada...
Kazdy jest czlowiekiem i chce zyc w spokoju bez wojny i miec wolnosc !

Dziekuje gasmy swiatlo

0

@Jakchcesz
Nie wszystkie to tylko taki steorotyp
Nawet te piekne lubia mezczyzn z lekkim brzuszkiem jak ich woza ladnym autkiem :)

Albo wyglad albo kasa Ty wybierasz
A czasami sam wyglad nie wystarczy
Kasa i pozycja spoleczna oraz urok osobisty wioda prym

0

@van Baster
Mam sasiada rajdowca bylego teraz zasuwa na Quadzie. Ma tez 2 samochody ktore tzw pierdza.
Koles jest tak nawiwdzony ze sobie odpala i siedzi w aucie i gazuje przez kilka minut. Jedzie gdzies na 10 min i wraca.
A Quad to juz wogole masakra.
Oprocz jazdy dochodzi mycie godzinne myjka cisnieniowa :)
Teraz pojechal na jakas tyg wyprawe wiec w majowke spokoj na szczescie.

1

@van Baster
Wk.. mnie gazowaniem Quada i Samochodow :)

1

@Andrzej_Majonez
Juz tylu tam szlo i co ... g..no

3

@NeroTFP1
Lista jest dluga
Jedz do sejmu najlepiej :)
Palac tez potem odwiedz
Bialy dom
Odwiedziny u Natana w Izraelu
Potem na Kreml poprosze
Na koncu mozesz odwiedzic mojego sasiada

0

2

@Aquaman
Kolego my obrony nie mamy

Oni maja Olise i Diaza
My Raphinie i Yamala

Tylko ze ich sa w formie mega
U nas Raphinia sezon z kontuzjami a Yamalek za bardzo sie podniecil wielkoscia swoja

Za rok moze byc odwrotnie

Tylko musimy dodac jeszcze kogos do tej dwojki
Jednak przede wszystkim obrone wzmocnic !

1

@korn234
Tez bysmy tak grali jakby Nico przyszedl lub Diaz

0

@Greenalley
Dokladnie Bayern w tamtym sezonie byl od nas slabszy
Wzmocnienia i ulozenie zespolu i jest to co jest

My mamy obrone jak sredniak z ligi Francuskiej
A Tah byl do wziecia .. eh

0

@Pawcio2024
Od Yamalka to lepszy jest Raphinia nasz
Olise tez
Diaz ma sezon zycia po przejciu z Live tam az taki super nie byl
S

0

@Hawajczyk
No i .. przegramy oba
Watpie
Real nie wygra tez wszystkiego kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?