AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
Sklamal bo Rosja nie jest wsaoanialym krajem.
Ten Kraj jest problemem tak jak on.
Wiec 1 czesc wypowiedzi to klamstwo !!
Nie mija sie z prawda ze elity sie pogaca.
Tylko tak jeat wszedxie i zawsze tak bylo :)
Nawet Trump powieksza majatek obecnie :)
Tylko nie prawda jest ze nam zle sie zyje.
Moze zawsze byc lepiej.
Tylko zawsze sie chce lepiej to naturalne dazenie czlowieka.
Tylko obecnie wcale zle nie jest.
Mam dostep do wszelakich dobr, wiec nie pierd..my !!
0
@Messiah10
Przeklamaniem pewnej prawdy
Nie prawda i racja
Wszystkie elity tak jak i on chca sie nachapac
On to dopiero ma majatek :)
Tylko ze nam nie zyje sie zle !!!
0
@PatrychoO
Bzdura a nie racja !
0
@PatrychoO
Ze smogiem i kaszlem po nim :)
0
@LeszekFCB
Zobacz a mnustwo emerytow jest na campingach i plazach naturystow
Wcale nie siedza w domu :)
U nas ciemnomyslenie panuje powszechne :)
0
@Gibbon_FCB
Wyjdziesz na golasa na ulice np w Cap Agde
Wystarczy na lato tam wyjechac :)
Lub Camping Naturiste :)
1
@Gibbon_FCB
Tam gdzie cieplo nie wszedzie sa komary kolego. To zalezy od wilgotnosci.
W goraco wystarczy wejsc w naturyzm i jest zaje..cie
W zime ubranym cieplo przy -20 i tak nie spedzisz 24 na dworze :)
Zamarzniesz
W lato mozesz byc nam nim non stop i to jest piekne !
Swierze powietrze bez smogu !
Slonko
0
@NeroTFP1
Bo byl zdyskwalifikowamy kolego wczesniej tez na poczatku sezonu 2000
Juz bylo czuc ze skacze dobrze !
Poza tym
- Kolego aby wygrac wtedy turniej 4 skoczni musial tez dobrze skoczyc w 1 konkursie (4 miejsce)
Ten byl w 2000 :)
- wygral kwalifikacje do Ga-Pa one byly w 2000 :) nie w nowy rok !!
Fakt forma zaczela wystrzelac w 2000 !
Czepiasz sie zeby sie czepic ?
0
@michal26
Ige bardzo szanuje za to co dokonala juz. Jednak ona jest w 1/4 kariery.
Dalem na 1 miejscach ludzi ktorzy juz osiagneli wszystko co mogli.
Z czystym talentem. Malysz bez talentu i swojej haryzmy w tamtych czasach, bez zaplecza... to byl maly cod.
Kamil oczywiscie moze jeszcze cos wygrac, ale to byloby jak zmartwych wstanie :) czyli cod tez.
Stawiajac Malysza na 1, Kamil musi byc 2gi :)
Iga jest obecnie w czasach gdzie latwiej o wszystko. Oczywiascie to tez talent itp, ale chyba wiesz o czym mowie:)
Malysz mial jedna skocznie do treningu :)
A co do Lewego.
Jest jednym z najlwpszych chlopakow w historii naszej pilki.
On reprezentuje sport druzynowy i wiele zawdziecza tez szczesciu ze znalazl sie w odpowiednim miejscu, zespole z agentem odpowiednim.
Nie zapiminajmy i innych z Deyna na czele.
Ten jakby gral dzis bylby naszym Xavim :)
Ale to nie ten przedzial czasowy co podales :)
1
@michal26
Malysz wystrzelil przed 2001 rokiem :) czyli grudzien 2000
Dokladnie pamietam gdyz bylem na 1 roku studiow.
Jednak zaliczamy sukcesy do tego okresu w calosci.
To co sie wtedy dzialo i jak porwal kibicow i nie tylko musi dac 1. Miejsce.
Kamil Stoch czy lepszy ? Moze sportowo ciut tak ale nie popularnoscia. Poza tym Kamilowi bylo juz latwiej wejsc w buty Adama.
Za Adama byl Adam i ...
Dlatego bez dyslusyjnie
Iga 3 miejsce bo moze jeszcze dachu nie osiagnela.
W raknigu pol wiecza moze byc pierwsza.
1. ADAM MALYSZ
2. KAMIL STOCH
3. IGA SWIATEK
4. Justyna Kowalczyk
5. Anita Wlodarczyk
6. Bartosz Zmarzlik
7. Robert Lewandowski
8. Otylia Jedrzejczak
9. Bartosz Kurek
10. Robert Kubica
11. Pudzianowski :) tak zeby byl ale czy nie koksowal nie wiadomo :)
1
@ZwyklyCuler48
Obecnie to nam potrzebny jest Puyol
0
@clyde
Tez wierzysz mowiac ze nie wierzysz
A slowo Bog przyjmijmy ze jest umowne
Bogiem dla ludzi moze byc zwykla medytacja i spokoj
0
@Faro
Ty normalny jestes czy nie wiesz co to wiedza i nauka ?
1
@karci0
W Katalonii tez swieto jak w calej Hiszpanii
Wiec co sie pytasz na forum katalonskim
1
@karci0
Bo w Bawarii tez maja wole
0
@Riguelme
Dobrze to wyglada :)
0
@michal26
Ta budowa drug akurat nam dobrze poszla kolego
Popatrz na Czechow :)
Te projekty w miastach tez nie jest tak zle !
Zalezy gdzie mieszkasz :)
Akurat masze miasta i miasteczka sa bardzo ladne i zadbane.
0
@Arkon
Jakby zima byla zima i z czystym powietrzem.
To bys fuj.re nacieral po sauniwaniu smiegiem i by bylo git
0
@LeszekFCB
Tylko ta sluzba zdrowia za darmo (w ramach podatkow) wile Ci zrobi.
W innych krajach nie koniecznie :)
0
@Arkon
1. Smog z piecow sasiadow.
Sama pogoda jest jaka jest.
Mozna saunowac i moczyc sie w jakuzii.
Tylko przy tym smrodzie to odpada !
2. Tak jak napisales
3. Podobnie tylko dodam do tego, brak szacunku dla sasiada.
Moze to wynika z pkt 4
4. Zazdrosc i zawisc
2
@Coveta
Legie :) moze Gornika ale gdzie Legia :)
Im by sie przydal
0
@Bartas7VeB
Zmiennik Kounde by sie tez przydal
0
@Krystiansigma2734
Francuz daje duzo wystarczajaco w ofensywie
0
@FcPortoFan1999
Moze jest w barze obok tylko nie wypromowany :) lub nie gra
Kto gra w darta kolego ...
Nisza
Dart to nie sport tylko gra barowa ktora wypromowali Angole
Ja czasami sobie go ogladam w TV ale sie tym wogole nie jaram
Fajnie sie oglada dla zabucua mysli
A co do Litlera jesr dobry, ale to mlody d..ek arogancki
Nawet Angole go nie lubia :)
0
@FcPortoFan1999
Ale robot to kto :)
Spadiony dzieciak :)
0
@FcPortoFan1999
Porownanie pilki do Darta :)
To sa rzutki z baru !! kolego
0
@mekston
Dart to taki sport jak picie piwa na czas :)
0
@FcPortoFan1999
Porownywanie Messiego ze spasionym wieprzem
Obrzydliwe
0
@mekston
Tak jak Gary wczoraj 4-4 :)
0
@mekston
Fajnie tylko ze to d..ek jest :)