0

@Kubsoleon
W psg tez jest szpital tak apropo

0

@Criell
Lepiej teraz kontuzje niż potem

0

@Eto'o9 R10
Czyją?
Bez przesady

1

@Limaker
Nacieszymy kiedy bedzie trzeba
Teraz Wojtek to ogarnie

1

@sokot
Spokojnie to początek sezonu
Wazne aby wszyscy byli zdrowi i w formie w najważniejszej jego fazie
Teraz trzeba grac aby awansowa tam gdzie trzeba, można to robić zmiennikami

0

@FC33
Bo Widocznie nie odebrany jest pewien etap budowy i nie można robić następnych prac :)

0

@DonAndresFCB
To jest duży projekt taka budowa kolego I za terminy odpowiadają wykonawcy oraz osoby typu kierownik budowy (inpektor, ch.. wie kto w hiszpznii).
Trudno aby zarzad klubu piłkarskiego bezpośrednio odpowiadał za taką budowę:)

0

@Firestone
Ten Zarząd ściągnął i podpisal kontrakt z tym trenerem

Stadionu nie buduje zarzad tylko firmy zewnetrzne ktore za to odpowiadają
Byc moze beda płacić kary za opóźnienia tego nie wiem

0

@PuszkinFan
Piszesz o sobie kolego

0

@FCB24
Dobrze bo by były nudy i same zwycięstwa Bartka :)

0

@michal26
A Bartek 4 MS z rzedu !
NIE MOZE TYLKO JEST najlepszy w historii.

Nie potrzebował dzis wygrać aby mieć tytuł.

Kurtz walczył godnie ale gdzie inni ?
Konkurencja w tym sezonie byla słaba. Tylko dwóch walczyło.
Dobrze ze byl ten Kurtz bo Bartek by wygral praktycznie wszystkie rundy :)

0

@FCB24
Nie chore tylko pokazuje klasę mistrza, bo swoich pkt nie dostal za darmo:)

0

@tomek8756
Rybna
Botwinka
Grzybowa
Cebulowa
Kwasnica
Grochowka
Czosneczkowa
Takze klasyki
Wszystko zależy od pory roku :)

16

Jakby nie słupek w końcówce z Interem to bym byl za :)
Tak to niech poczeka sobie

Bylby wtedy final .... :)

1

@Gaz
Tez tak miałem
Jednak po 4 latach zmieniłem zniw na Androida i nie żałuję:)
Iphone jest intuicyjny ok ale ograniczony i to strasznie :)

1

@JordiAlbion
Ja wróciłem kolego i nie żałuję powrotu
Iphone jest ograniczony i to strasznie
A przegranie czegoś na inny sprzęt innej marki katastrofa

2

@pt9
Nadal to co bylo jesr katorga
Oni sa zamknięcia tylko na swoje sprzęty
Ja zmieniłem i nie żałuję
Mam S25 ultra bateria po pol roku jest bardzo ok !

4

@Safrani
Nie zmieniaj
Ja kiedys zmieniłem Samsunga na Iphone ze względu na irytujące powiadomienia, aktualizacje itp
Przyzwyczaić sie przyzwyczaisz
Jednak Iphone jest także po czasie irytujący i nic sie w nim nie zmienia defakto w nowych OS.
Jest ograniczony i irytujący. Zrobienie chociażby samych skrótów jest zenujace.
Działa płynnie ale ... jak wszystko ustawisz takie jest i bedzie. Tj telefon dla ludzi robiących zdj i korzystających tylko z internetu. Jeśli chcesz coś wiecej to sory po czasie irytuje.
Po 4 latach wróciłem do Samsunga.
Mam teraz S25 ultra i jestem bardzo zadowolony.
Telefon chodzi pięknie. Robi także super zdj.
Nie ma juz tych rzeczy ktore mnie kiedys irytowały w Samsungu. Tu właśnie widac ze to zostało naprawione i polepszone.
Ja dużo korzystam z tel tez do pracy na różnych apkach.
Aplikacje w Android sa dużo lepsze i rozbudowane.
Tel poza tym wiele potrafi.
Iphone dla mnie jest obecnie przereklamowany.

Apple połączyć z innym sprzętem niż Apple to masakra.
Tworzenie folderów, przegrywanie itp to wiecej nerwów i kombinacji
W Android jest to bez problematyczne

0

@BorzyKrzys
MAGA w pełnej odsłonie

0

@Aragorn33
Za wcześnie na takie wnioski
Poczekajmy i zobaczymy co USA zrobi
W takich sprawach nie dziala sie gwałtownie

0

@AlphaNumeric
Popatrz a Ja o tym nie slyszalem :)
Jedni slysza jedno drudzy drugie
Zależy gdzie co czytasz
Dzis mamy tyle możliwości przekazu iz każdą pierdola lub nie moze byc niby rozglosniona ....

0

@BorzyKrzys
Nie kila tylko 9 :)

0

@gumaz
Uczyłem sie na egzamin poprawkowy na studiach
Nie pamiętam jaki przedmiot ale chyba Wytrzymalosc Materiałów :)

0

@AlexDark00
Wrog jest na wschodzie nie zachodzie obecnie

Urodziłeś sie w Europie i jestes Europejczykiem także

0

@AlexDark00
Mogę byc Niemieckim, Francuskim, Włoskim to sa nasi partnerzy
Poza tym jestem Europejczykiem !
A Ty kanapek?
Won za Bug kacapie

Tylko sie ośmieszasz
Zenujacy maly człowieczku

0

@MirusAmisz
W więzieniu za odmowę będziesz miał wieksze piekło niż na wojnie:)

0

@Czyhrynski
Kolego poczytaj doktryny i kto by byl powoływany w 1 kolejności
Sądzę ze nie Ty :)
A co do mięsa armatniego to chyba w Rosji tak robią:)

0

@AlexDark00
Stek bzdur odnośnie landu itp !
Niczym nie podparty
To my sie rozwijamy i jesteśmy gospodarczo coraz silniejsi kolego

0

@AlexDark00
Niemcy obecnie nam pomagaja a nie wysyłają wrogie drony oraz traktują nas jako wroga
To Rosja uwaza Polskę za wroga kolego I z nami zupełnie sie nie liczy
Z Niemcami jestesmy w sojuszu w ramach UE, Nato i jeszcze innych

Jestes Ruskim trolem ??

0

@s0nar11
No właśnie dupa
Bo w mercedesie tez możesz mieć dynamiczna jazdę :)

Dodam BMW kolego przez przypadek zgapia od meca ekrany
Mercedes zrobil dlugi ekran od kierownicy po konsole środkowa, pyk bmw tez :)
Teraz Nowa E klasa ma juz inny ekran, ciekawe kiedy to bmw wprowadzi :)

Tylko jednego genialnej rzeczy nie maja
Obsługa skrzyni przy kierownicy :)
Zero dziwnych wajch na środkowej konsoli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?