AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon
W psg tez jest szpital tak apropo
0
@Criell
Lepiej teraz kontuzje niż potem
0
@Eto'o9 R10
Czyją?
Bez przesady
1
@Limaker
Nacieszymy kiedy bedzie trzeba
Teraz Wojtek to ogarnie
1
@sokot
Spokojnie to początek sezonu
Wazne aby wszyscy byli zdrowi i w formie w najważniejszej jego fazie
Teraz trzeba grac aby awansowa tam gdzie trzeba, można to robić zmiennikami
0
@FC33
Bo Widocznie nie odebrany jest pewien etap budowy i nie można robić następnych prac :)
0
@DonAndresFCB
To jest duży projekt taka budowa kolego I za terminy odpowiadają wykonawcy oraz osoby typu kierownik budowy (inpektor, ch.. wie kto w hiszpznii).
Trudno aby zarzad klubu piłkarskiego bezpośrednio odpowiadał za taką budowę:)
0
@Firestone
Ten Zarząd ściągnął i podpisal kontrakt z tym trenerem
Stadionu nie buduje zarzad tylko firmy zewnetrzne ktore za to odpowiadają
Byc moze beda płacić kary za opóźnienia tego nie wiem
0
@PuszkinFan
Piszesz o sobie kolego
0
@FCB24
Dobrze bo by były nudy i same zwycięstwa Bartka :)
0
@michal26
A Bartek 4 MS z rzedu !
NIE MOZE TYLKO JEST najlepszy w historii.
Nie potrzebował dzis wygrać aby mieć tytuł.
Kurtz walczył godnie ale gdzie inni ?
Konkurencja w tym sezonie byla słaba. Tylko dwóch walczyło.
Dobrze ze byl ten Kurtz bo Bartek by wygral praktycznie wszystkie rundy :)
0
@FCB24
Nie chore tylko pokazuje klasę mistrza, bo swoich pkt nie dostal za darmo:)
0
@tomek8756
Rybna
Botwinka
Grzybowa
Cebulowa
Kwasnica
Grochowka
Czosneczkowa
Takze klasyki
Wszystko zależy od pory roku :)
16
Jakby nie słupek w końcówce z Interem to bym byl za :)
Tak to niech poczeka sobie
Bylby wtedy final .... :)
1
@Gaz
Tez tak miałem
Jednak po 4 latach zmieniłem zniw na Androida i nie żałuję:)
Iphone jest intuicyjny ok ale ograniczony i to strasznie :)
1
@JordiAlbion
Ja wróciłem kolego i nie żałuję powrotu
Iphone jest ograniczony i to strasznie
A przegranie czegoś na inny sprzęt innej marki katastrofa
2
@pt9
Nadal to co bylo jesr katorga
Oni sa zamknięcia tylko na swoje sprzęty
Ja zmieniłem i nie żałuję
Mam S25 ultra bateria po pol roku jest bardzo ok !
4
@Safrani
Nie zmieniaj
Ja kiedys zmieniłem Samsunga na Iphone ze względu na irytujące powiadomienia, aktualizacje itp
Przyzwyczaić sie przyzwyczaisz
Jednak Iphone jest także po czasie irytujący i nic sie w nim nie zmienia defakto w nowych OS.
Jest ograniczony i irytujący. Zrobienie chociażby samych skrótów jest zenujace.
Działa płynnie ale ... jak wszystko ustawisz takie jest i bedzie. Tj telefon dla ludzi robiących zdj i korzystających tylko z internetu. Jeśli chcesz coś wiecej to sory po czasie irytuje.
Po 4 latach wróciłem do Samsunga.
Mam teraz S25 ultra i jestem bardzo zadowolony.
Telefon chodzi pięknie. Robi także super zdj.
Nie ma juz tych rzeczy ktore mnie kiedys irytowały w Samsungu. Tu właśnie widac ze to zostało naprawione i polepszone.
Ja dużo korzystam z tel tez do pracy na różnych apkach.
Aplikacje w Android sa dużo lepsze i rozbudowane.
Tel poza tym wiele potrafi.
Iphone dla mnie jest obecnie przereklamowany.
Apple połączyć z innym sprzętem niż Apple to masakra.
Tworzenie folderów, przegrywanie itp to wiecej nerwów i kombinacji
W Android jest to bez problematyczne
0
@BorzyKrzys
MAGA w pełnej odsłonie
0
@Aragorn33
Za wcześnie na takie wnioski
Poczekajmy i zobaczymy co USA zrobi
W takich sprawach nie dziala sie gwałtownie
0
@AlphaNumeric
Popatrz a Ja o tym nie slyszalem :)
Jedni slysza jedno drudzy drugie
Zależy gdzie co czytasz
Dzis mamy tyle możliwości przekazu iz każdą pierdola lub nie moze byc niby rozglosniona ....
0
@BorzyKrzys
Nie kila tylko 9 :)
0
@gumaz
Uczyłem sie na egzamin poprawkowy na studiach
Nie pamiętam jaki przedmiot ale chyba Wytrzymalosc Materiałów :)
0
@AlexDark00
Wrog jest na wschodzie nie zachodzie obecnie
Urodziłeś sie w Europie i jestes Europejczykiem także
0
@AlexDark00
Mogę byc Niemieckim, Francuskim, Włoskim to sa nasi partnerzy
Poza tym jestem Europejczykiem !
A Ty kanapek?
Won za Bug kacapie
Tylko sie ośmieszasz
Zenujacy maly człowieczku
0
@MirusAmisz
W więzieniu za odmowę będziesz miał wieksze piekło niż na wojnie:)
0
@Czyhrynski
Kolego poczytaj doktryny i kto by byl powoływany w 1 kolejności
Sądzę ze nie Ty :)
A co do mięsa armatniego to chyba w Rosji tak robią:)
0
@AlexDark00
Stek bzdur odnośnie landu itp !
Niczym nie podparty
To my sie rozwijamy i jesteśmy gospodarczo coraz silniejsi kolego
0
@AlexDark00
Niemcy obecnie nam pomagaja a nie wysyłają wrogie drony oraz traktują nas jako wroga
To Rosja uwaza Polskę za wroga kolego I z nami zupełnie sie nie liczy
Z Niemcami jestesmy w sojuszu w ramach UE, Nato i jeszcze innych
Jestes Ruskim trolem ??
0
@s0nar11
No właśnie dupa
Bo w mercedesie tez możesz mieć dynamiczna jazdę :)
Dodam BMW kolego przez przypadek zgapia od meca ekrany
Mercedes zrobil dlugi ekran od kierownicy po konsole środkowa, pyk bmw tez :)
Teraz Nowa E klasa ma juz inny ekran, ciekawe kiedy to bmw wprowadzi :)
Tylko jednego genialnej rzeczy nie maja
Obsługa skrzyni przy kierownicy :)
Zero dziwnych wajch na środkowej konsoli :)