0

@alone49
Jestesmy w NATO a sojusz dysponuje takimi systemami one tez sa u nas kolego

0

@maatiixx
Populista jeden
2tys to nawet na Ukrainę nigdy nie wlecialo
Poza tym nawet Izrael nie Zestrzelili wszystkiego przy atakach Iranu bo tego sie nie robi

A teraz nasza reakcja byla dobra i odpowiednią

Mentzen produkuj anty drony do roboty ! A nie gadaj tylko

3

@Destroyer_of_Worlds
Żałosny to Ty jestes kolego
Wleciało ok 20 dronow to nie jest nic nie znaczącego i wlecialo z terytorium Białorusi
To sa celowe działania
Nasza reakcja musi byc stanowcza i głośna właśnie

0

@s0nar11
Kolego mam Mercedesa klasy E i jeździłem tez BMW i wiem o czym mówię
Fotele BMW do foteli konturowych w klasie E nie maja żadnego podjazdu :)
Nie pisz bzdur ze w mercedesie nie znajdziesz :)
Znajdziesz i to lepsze jak je sobie zamówisz lub z nimi kupisz auto.

Poza tym tu nie chodzi tylko o fotele.
Konfort samej jazdy
Ja mam zawieszenie pneumatyczne wraz z tylna osią skrętna.

Inne rzeczy robią tez różnice

0

@Tasde
Ogólny konfort nie jest dla mnie odpowiedni.


0

@Tasde
Sory ale BMW to nie jest wygodne auto na długie trasy

3

@MesQueUnClub_87
O kościele zapomniałeś który od setek lat robi ludziom wodę z mózgu

0

@paweldunajecfcb
Z dziewczyną nie można tylko zona :) i tylko aby spłodzic potomka ! Inaczej to grzeszysz kolego ...

A jak juz chcesz grzeszyć
To sprawdz najpierw jej akt urodzenia :) czy to od zawsze byla dziewczyna i czy nie kryje niespodzianek:)

0

@rejay92
Przecież wiem
Moja żona tez zerwała więzadło:) w kolanie
Lekotka i problemy tj pokłosie tego

0

@333tricampeones333
Moja żona jest akurat lekarzem i operował Ja jeden z najlepszych ortopedów na Śląsku:)

Myślę ze rechabilitacja bedzie kluczową w tej sytuacji.
Ona akurat nie potrzebowała tego co Gavi :)

0

@gumaz
Ja tez nigdy nie miałem poważnego urazu oprócz lekkiego skręcenia lub naciągnięcia

1

Lekotka ..
Moja żona 15 lat temu miała operacje po kontuzji narciarskiej
Powiem tak ..
Obecnie uprawia sport: narty, troche bieganie, rower
Jednak czasami odczuwalna bol w kolanie zwlaszca jak jest chłodniej
A tu mamy zawodowego piłkarza...
Czarno to widzę... liga Polska czeka :)

0

@Arden
A myślisz ze w innych krajach takich glupot nie ma :)

0

@gumaz
Zastanowmy sie czy Iga jest juz w swoim prime czy dopiero bedzie :)

1

@July_6_BcN
No mogła byc kiedys :)

1

@July_6_BcN
Odpowiedziałem na Twój komentarz do jego komentarza

Nie wiadomo czy nie jest chłopem ta z silowni :)

0

@July_6_BcN
Tego nie wiadomo
Nago chyba nie byla :)

Teraz jest taka trans bielizna ze podwiazujesz faje i nic nie widac :)

A cyc sztuczny

Przed randka najlepiej o akt urodzenia teraz prosić do wglądu
Bo potem masakra ...

0

@gumaz
On ten drugi ma :) napewno

0

@ranger3120
Z chłopakiem, dziewczyna, transem czy czymś innym jeszcze ?

Akt urodzenia juz widziałeś bo możesz sie zdziwić:)

0

@barteq
Makłowicz ma wielu hejterow kolego

0

@MesQueUnClub_87
1000 to bedzie malo
1100 bym obstawiał :)

0

@gumaz
184 cm chyba

1

@kundee
Ani jedno ani drugie

0

@Aragorn33
Edukacja edukacja ale 5g Polskiego tj k... przesada !!

0

@Maciej1078
Prawda - patrz City i zawieszona karę
To samo Chelsea za czasów Abramowicza :)

Liverpool nigdy nie szalał na rynku transferowym (lata wstecz) ale to co robi tj tez przesada

Podbijanie cen za przeciętnych graczy

0

@Rupert_Haubica
Mbappe tez juz 9 a nie skrzydlo

0

@partymaker
Prawda ktora niedługo zrozumiesz

Mbappe tez juz gra 9 :)

0

@Maciej1078
Prawda jest taka iz na wyspach to całe finansowe ff maja w d...

0

@Maciej1078
Oszczędzali co rok kogoś kupując :)
Jedynie w tamtym roku transfery były skromne.
Poprzednie lata zawsze grubo ponad 100mln

0

@Carlosss
Jak Yamal bedzie tyle pakował na silowni to idealnie sie wpasuje na 9tke

Już po nim widac ze zaczyna brakować zwinności na skrzydełku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?