0

@szymonekk
To az tak daleko nie jest :)
Tylko na lige ciezko zeby doszli

0

@kulek22
Potezny Luis w tej czesci sezonu dolowal LM bardziej niz my teraz :)

0

@DragonxNF
Psg w tamtym roku o tej czesci Lm gralo jak my teraz ????

0

Psg ledwo na baraze sie zalapalo w tamtym roku :)

0

@VeB 1899
Oczywiscie ze sie utrzymamy

1

@Fog_W_1899
Tylko to nie jest prawo tylko uznanie zaistnialego faktu zawarcia zwiazku.

To nie uznawajmy np uptawnien do prowadxenia samochow jesli egzamin byl poza Polska. Dyplomow studiow itp !

1

@Eklerek
Konstytucja dotyczy praw nabytych w Polsce a nie osob ktore nabyly je gdzie indziej.

To nie uznawajmy ze ktos jest Niemcem, Francuzem jak juz jest w Polsce :)

Tu chodzi tylko o uznanie prawa nabytego przez tych ludzi.
Jednak to nie oznacza ze te osoby w Polsce beda mialy takie same prawa jak zwiazki zawarte tu u nas.

To nie uznawajmy np uptawnien do prowadxenia samochow jesli egzamin byl poza Polska. Dyplomow studiow itp !

1

@lajcior
Wez pojdz w naturyzm i wszystko stanie sie proste

0

@ali3gator
Wszystko co napisales olimpijczyku raz na jakis czas

0

@ali3gator
Wiekszych bzdur nie czytalem kolego

Ci ludzie aby zdobyc ten nedzny wedlug Ciebie nic nie robia :)

Aby dojsc do takiego poziomu trenuje sie cale zycie !
A na te jedne zawody moze sie zdazyc kontuzja :)

Aha tych medalistow sa miliony i igrzyska sa codziennie :)
I nie ma kwalifikacji olimpijskich :)

Ja p... le

Pilka nozna tj gra druzynowa tak poza tym :) a dojscie do sukcesu czasami to tez szczescie - akurat w tym sporcie :)
Gra u boku wspanialych kolegow, w druzynie z kasa itp

0

@David_Martin
Tez moga byc :)

0

@MYTO
Jedz do Japonii tam w komunikacji cisza

0

@ousmanedembele10
A Lewy gral akurat najlepiej w Bayernie :)

1

@David_Martin
Malysz, Kowalczyk i Bartek

0

@ali3gator
Anita Wlodarczyk 3 zlote medale igrzysk
Sory co ty piszesz :)

Stoch jak Malysz tez :)
Justyna Kowalczyk tez taka byla

Jest tez Zmarzlik...

Jesli idziemy w sporty rozpoznawalne i medialne to co innego
Jak wywalamy Anite to Malysza tez :)

Masz Swiatek, Lewego i .... :)

1

Przed Lewym jeszcze wielu :)
Zmarzlik
Stoch
Korzeniowski
Kowalczyk
Szewinska


1

@kryhaa
Niech gra sobie tylko to nie tacy ludzie sa oderwani od rzeczywistosci :)

2

@PatrychoO
Problem przemocy jest akurat bardzo spory kolego

1

@esem91
To polecam narkotyki ciezkie idac twoja sciezka myslenia
Przyjemnosc bedzie zacna i czas nie istotny

Gry to strata zycia i czasu na to zycie kolego

Jesli uwazasz ze sa twoim szczesciem to sa jak te narkotyki
Uzaleznieniem ...

2

@Bolton
Tak swiat realny
Przyroda i zwierzeta nas otaczajace

Gry moglo by ich nie byc
Kiedys troche gralem ale sory to strata czasu i zycia uciekajacego

3

@Huck
Wolnosc to nie lamanie przepisow !

Wiezienie beda za wielokrotne lananie przepisow a nie jednorazowe 100 na 50 :)
Poza tym nie tylko znaki pokazuja ograniczenia, nawigacja tez !

0

@clyde
Grac w pilke kazdy nie moze akurat :) w gre jak nie jest slepy tak

1

@Kgorecki2500
Ale syf

0

@Beztroskii
Brak kondycji i formy reszty

0

@JimMorrisonFCB
Te dwa ostatnie czynniki wynikaja z pierwszego :)

0

@Comentateiro
Tah
Nico Wiliams
Alvarez

A mamy
..... o nie mamy dobrego srodkowego obroncy nawet niejaki Bask odszedl
Ronego
Angola

Pomyslec co by bylo jakby Fermin odszedl a bylo blisko :)

Jedyny dobry transfer Garcia kontuzja...

Tyle dodam do twojego trafnego spostrzezenia

0

@norbi77
Zwraca ale ten bedil zawsze mial wszystko w d...

0

@Encore
On jest zmiennikiem Yamala

0

@Encore
A ma kogo innego ? Obecnie

0

@MessiForeverTheBest
Trener nie sprowadzil tego Angola a ukladac taktyke pod niego...
Oby wrocil szybko Raphinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?