0

@Encore
On jest zmiennikiem Yamala

0

@Encore
A ma kogo innego ? Obecnie

0

@MessiForeverTheBest
Trener nie sprowadzil tego Angola a ukladac taktyke pod niego...
Oby wrocil szybko Raphinia

0

@bartulek98
Czy Flick chcial Angola ? Watpie
Dostal co dostal i wpoic od razu temu drewniakowi ze trxeba bronic jest trudno. On ma wywalone i zawsze mial. O dziwo i tak gra lepiej niz myslalem.
Oby Raphinia wrocil szybko i od razu do formy!

1

@michal26
Zgadzam sie z nim.
Wolnosc slowa nie oznacza ze mozemy mowic wszystko co nam sie podoba!
Sa reguly moralno, etyczne po 1 i nie zapominajmy o tym.

Jednak on tu mowi o konfronatacji tez z ludzmi ktorzy mowia bzdury i przejlamuja fakty.
Tak uwzam ze wtedy powinna byc dyskusja a nie monolog plecacego bzdury.


1

@pt9
Ok
Myslalem ze twoja odp. jest juz na moj :)

0

@Kgorecki2500
Ekonomiq na studiach jest dziwna na duzo teorii na malo przykladow
Zalezy kto wyklada
Ja mialem 2 razy ekonomie na Polibudzie i to byla tragedia.
Potem robilem 3 letnia podyplomowke w prywatnej szkole jak juz praciwalem.
Tam mielismy genialna babke od ekonomii i zarzadzania.
Inna bajka...

1

@Kgorecki2500
Rozwinie gospodarki takie jak np Japonia czy Korea, gdzie ludziom zyje sie dobrze na odpowiednim poziomie... tez maja kryzysy.
Te kryzysy nie musza wygladac tak iz polowa sooleczenstwa traci prace :)
Chyba jeszcze Ci wiedza jest potrzebna w tym temacie :)

Sama deflacja to tez kryzys kolego :)

0

@pt9
Kolego a czy Ja tylko produkuje ?
To trzeba sprzedac co sie produkuje czy potrzebny jest dzial handlowy i nie tylko :)

A to co produkuje to nie pierdoly na linii produkcyjnej.
To sa okiennice aluminiowe skladane recznie, lakierowane oraz okuwane :)
Tego byle kto nie zrobi. Akurat na produkcji mam doswiadczonych pracownikow a mlodzi co przychodza sa tak tepi ze nic nie umieja.

Poza tym sprzedaje okiennice do Francji a produkuje w Polsce
Jestem zalezny od dwoch rynkow.
Potrzebuje logistyki :)
Potrzebuje marketimgu we Francji...
Mam tam tez biuro handlowe.
Potrzebuje pracownikow 2 jezycznych.

Wiec widze ze produkcja Ci siw kojarzy z czym niby ....

1

@Comentateiro
Poprawilo wzrost i napedzilo inflacje

0

@pt9
Patrzac na demografie niedlugo nie bedzie mial kto produkowac tych sprzetow :)

0

@Kgorecki2500
To oczywiste
Zeby bylo z gorki musi byc pod gorke
Zawsze to tak dzialalo
Ten jest kotem biznesu ktory umie wykorzystac kryzys, nie ten kto umie tylko robic kase jak jest super :)

0

@michal26
Jest cos takie jak ubezpieczenie wierzytelnosci

Fakt rok byl do dupy i nie tylko na naszym rynku.
Rok zamkne z zyskiem ale duzo mniejszym niz kiedys.
Tylko ze spadek obrot odczuwalny jest od 3 lat. Ja wprowadzilem spore oszcxednosci i sie zabezpieczylem.

Jednak fakt jest taki iz powoli widac odbicie i mozna myslec o atakowaniu znow rynku :)

Jednak to jest normalne nigdy nie jest z gorki a przyczyny to nie zawsze rynek :) sa rozne podloza kryzysow w firmie
Trzeba umiec to identyfikowac.
Trzeba umiec zabezpieczac sie a wierzytelnosci to podstawa !
Ja mam od lat je ubezpieczone po kilku kiedys wpadkach, teraz problem znikl.
Kontrachent odrzucony przez ubezpieczenie placi mi 100% lub adijos

0

@Eklerek
A co nie ubezpieczona ta fura ze az taki placz o nia
Siostrze nic nie jest ? To chyba wazniejsze

2

@Cule
Dokladnie tak bylo, jest i bedzie

Obecnie nie poniesc za duzych strakt pkt
W LM napewno awansujemy

Ja tam sie ciesze zw Raphinia odpoczywa teraz np

0

@Krystiansigma2734
I Balde co bylo kluczowe

0

@Capitano5
Roony powinien wejsc za Torresa slabego bardziej o Yamala
A Rashford przezuniety na 9 lub nawet Yamal na 9

0

@DJ6
To wlasnie gralismy niedawno
Prawie tu i teraz

1

@Capitano5
Tylko kto mialby wejsc i zrobic ta roznice niby kolego :)?

Po przerwie mial podanie na setke do Kounde
Jakby Francuz ja wykozystal bylby remis i inna gadka

1

@messi 94
Dla mnie jest ok jak na ta faze sezonu :)

3

@Sebolinho
Spokojnie
Maja kwasice miesni :)
Przejdzie im i beda jak bateryjki na wiosne

Zobacz na orzykladzie MS siatkowki jak forma fizyczna sie zmienia nawet w przeciagu 3 tyg
Wlosi w LS slabiutcy z nami w finale
Po 3 tyg sie odwrocilo
My juz pary nie mielismy niestety na 1/2 z nimi
To samo zabojady na igrzyskach
Grali na nich jak maszyny od 1/4 a wczesniej dno

Psg w tamtym sezonie na jesien bylo bardzo przecietnym zespolem i slabym fizycznie

0

@Dola4
Milego
Forma musi byc na wiosne
Teraz oby za duzo nie stracic

0

@Lesadr
To fakt
Mial byc Tah ... i dupa
Zobaczymy moze to jeszcze sie pouklada w tej obronie

2

@DJ6
Nie ma znaczenia
I my i oni wydanie nie to
Kazdy mecz jest inny i moment sezonu
Zobaczymy kiedy PSG bedzie mialo zadyche
Przypominal rok temu grali slabiej niz my obecnie w tym momencie sezonu :)

1

@Sebolinho
Nie koniecznie
Wtedy inny tryb by byl przygotowan do sezonu

Ewidentnie widac iz Flick chce formy na wiosne
W tamtym sezonie bylo podobnie
Listopad gralismy tragicznie potem super forma po nowym roku
Jednak mielismy potem zadyszke pod koniec stad odpadka w 1/2 LM

Mysle ze teraz chcemy nie miec formy dluzej :) zeby miec dluzej i lepsza na wiosne

2

@ajep
Tez tak mysle :)

2

@Andromega
Dokladnie :)
Genialna na Youtube

1

@Alfie
Wystarczy przwgladarka Brave

1

@Dawiddd1213
Mial 2 podania
Jedno powinno sie skonczyc golem na 2-2

1

@aiven
Chyba Tazina
Ramen jest Japonski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?