AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@slayer
Mieli Ingo i go nie ma
0
@AxelF
Kolego jacw balii jestem na golasa :)
A woda sie sama podgrzewa :)
0
@Piana90000
W domu tez można korzystać z życia z żoną :)
Tylko nie ogladac tv i grac
Kurna lato mamy
0
@July_6_BcN
Chyba on daje Ci prace jel..e
Nie rob na niego jak ci to przezzkadza i sam znajdz swoje zajęcie własne
0
@Popitek12
Cieplo wiec grill i Dorada z Grilla do tego biale winko
Potem wygrzewanie dupki w balii ogrodowej :)
0
@MessiForeverTheBest
Lewy to ma bialy klej na włosach wiec koraliki tez moze mieć
0
@WiernyKibic111
Dokładnie
Tenis tj sport akurat z pewna tradycja i prestiżem
A pilka...
Żele i farbowanie włosów:)
6
@Filipem
Zareagowała bardzo dobrze
Tj konferencja po meczu tenisa na Us Open , a nie jakas ramdomowa pogawędka z dziennikarzem
Widzę ze nawet tutaj kibice nie odróżniają tenisa od piłki
Sory ale tenisa tj akurat sport bardziej prestizowy i z tradycjami zwlaszcza turnieje szlemowe
Wimbledon obowiązują stroje biale i kinkretne zasady
Pilka - pajace z włosami farbowanymi na blond :)
A k.. ja pytają o koraliki ....
Zenujace
Zenujace tj dziennikarstwo
0
@Hasszz
To nie kurczaczek jest jak wege
Nie nazywajmy tak tego
1
@Kgorecki2500
Kaszanka z grilla
0
@draxidox
Morawiecki jest w pubie Mentzena na zdj "tych gosci nie obslugujemy"
0
@Ojciec5tkidzieci
No to duża różnica jest akurat
0
@supraomnes1
30+ i 20+ to różnica malo odczuwalna akurat :)
20 latki trzeba uczyc pewnych spraw :)
30 stki sa bardziej doświadczone a ciało itp zadna praktycznie różnica
Sa tez brzydkie 20tki kolego
Ja mam żonę 40+ i na żadna malolate bym jej nie zamienił
A relacje to bardziej zona I inna kobieta jak juz :)
0
@Mokaczino
A ona moze pracować jak dzieci sa w szkole
0
@Murazor
Jakis puchar :) właśnie jakis
W Angli tych pucharów jest tyle ze jakis czasami wpadnie :)
0
@tadzik447
Wszystko zależy od wilgotności
0
@clyde
Uzależnionym można byc od wielu rzeczy
0
@Murazor
A trofeów brak od lat :)
2
85 za przeciętnego Słoweńcy.
Brawo czerwone diabły. Nadal będziecie sie kisić w połowie tabeli ligowej. Czasy Ser Alexa szybko nie wroca i te finaly przegrame z Barca w LM :)
0
@lukmrz
Wystarczy kontuzja Kounde i juz mamy 3 na stoperze :) do zmiany
Jeszcze jedna kontuzja i zero juz możliwości rotacji
Potrzebny jest jeden jeszcze gracz który moze zastąpić Balde I grac tez na srodku
0
@Murazor
Dokładnie w punkt
0
@van Baster
Mogą tez inni nie Ci co wymieniłeś i nie podstawowy obrońca
3
Mial byc Tah a tu nawet Ingo nie ma
Nie wiem po co nam te zakupy w ofensywie jak my obrony teraz nie mamy solidnej na stoperach
Potrzebny jest tez zmiennik na lewej stronie
To.okienko transferowe jest kiepściutkie
1
No to po LM z ta defensywa
Jeszcze bez wzmocnien na bokach obrony
0
@TR3YWAY
Zwłaszcza jak rodzice to alkoholicy lub przemocowi lub z innymi problemikami
0
@Aragorn33
Po wojnie Ukrainy moze nie byc lub byc jak Bialorus :)
0
@Vegeta88
Dodam iz depresja to nie agresja czy tez nerwica
0
@Rastafarnianin
Kiedyś to 50 i koniec taka byla dlugosc życia męskiego
3
@michal26
Mam 45 lat i jestem poza tą grupa negującą problemy o których piszesz
Sam miałem nerwice oraz stany lękowe potem
To sa bardzo poważne problemy których ciężko jest wyjsc
Ja na szczęście wyszedłem z tego i wiem juz jak sobie radzić, bo organizm potrafi zaskakiwać
Tylko nie wszystko jest depresja
Sa nerwice to co Ja miałem i one mogą sie przerodzić w depresja
Problemy alko to nie depresja:)
0
@Arkon
To samo co o Polakach myślę