4

@slayer
Mieli Ingo i go nie ma

0

@AxelF
Kolego jacw balii jestem na golasa :)
A woda sie sama podgrzewa :)

0

@Piana90000
W domu tez można korzystać z życia z żoną :)
Tylko nie ogladac tv i grac
Kurna lato mamy

0

@July_6_BcN
Chyba on daje Ci prace jel..e

Nie rob na niego jak ci to przezzkadza i sam znajdz swoje zajęcie własne

0

@Popitek12
Cieplo wiec grill i Dorada z Grilla do tego biale winko
Potem wygrzewanie dupki w balii ogrodowej :)

0

@MessiForeverTheBest
Lewy to ma bialy klej na włosach wiec koraliki tez moze mieć

0

@WiernyKibic111
Dokładnie
Tenis tj sport akurat z pewna tradycja i prestiżem
A pilka...
Żele i farbowanie włosów:)

6

@Filipem
Zareagowała bardzo dobrze
Tj konferencja po meczu tenisa na Us Open , a nie jakas ramdomowa pogawędka z dziennikarzem

Widzę ze nawet tutaj kibice nie odróżniają tenisa od piłki
Sory ale tenisa tj akurat sport bardziej prestizowy i z tradycjami zwlaszcza turnieje szlemowe

Wimbledon obowiązują stroje biale i kinkretne zasady
Pilka - pajace z włosami farbowanymi na blond :)

A k.. ja pytają o koraliki ....
Zenujace

Zenujace tj dziennikarstwo

0

@Hasszz
To nie kurczaczek jest jak wege
Nie nazywajmy tak tego

1

@Kgorecki2500
Kaszanka z grilla

0

@draxidox
Morawiecki jest w pubie Mentzena na zdj "tych gosci nie obslugujemy"

0

@Ojciec5tkidzieci
No to duża różnica jest akurat

0

@supraomnes1
30+ i 20+ to różnica malo odczuwalna akurat :)

20 latki trzeba uczyc pewnych spraw :)
30 stki sa bardziej doświadczone a ciało itp zadna praktycznie różnica

Sa tez brzydkie 20tki kolego

Ja mam żonę 40+ i na żadna malolate bym jej nie zamienił
A relacje to bardziej zona I inna kobieta jak juz :)


0

@Mokaczino
A ona moze pracować jak dzieci sa w szkole

0

@Murazor
Jakis puchar :) właśnie jakis
W Angli tych pucharów jest tyle ze jakis czasami wpadnie :)

0

@tadzik447
Wszystko zależy od wilgotności

0

@clyde
Uzależnionym można byc od wielu rzeczy

0

@Murazor
A trofeów brak od lat :)

2

85 za przeciętnego Słoweńcy.
Brawo czerwone diabły. Nadal będziecie sie kisić w połowie tabeli ligowej. Czasy Ser Alexa szybko nie wroca i te finaly przegrame z Barca w LM :)

0

@lukmrz
Wystarczy kontuzja Kounde i juz mamy 3 na stoperze :) do zmiany
Jeszcze jedna kontuzja i zero juz możliwości rotacji
Potrzebny jest jeden jeszcze gracz który moze zastąpić Balde I grac tez na srodku

0

@Murazor
Dokładnie w punkt

0

@van Baster
Mogą tez inni nie Ci co wymieniłeś i nie podstawowy obrońca

3

Mial byc Tah a tu nawet Ingo nie ma
Nie wiem po co nam te zakupy w ofensywie jak my obrony teraz nie mamy solidnej na stoperach
Potrzebny jest tez zmiennik na lewej stronie
To.okienko transferowe jest kiepściutkie

1

No to po LM z ta defensywa
Jeszcze bez wzmocnien na bokach obrony

0

@TR3YWAY
Zwłaszcza jak rodzice to alkoholicy lub przemocowi lub z innymi problemikami

0

@Aragorn33
Po wojnie Ukrainy moze nie byc lub byc jak Bialorus :)

0

@Vegeta88
Dodam iz depresja to nie agresja czy tez nerwica

0

@Rastafarnianin
Kiedyś to 50 i koniec taka byla dlugosc życia męskiego

3

@michal26
Mam 45 lat i jestem poza tą grupa negującą problemy o których piszesz
Sam miałem nerwice oraz stany lękowe potem
To sa bardzo poważne problemy których ciężko jest wyjsc
Ja na szczęście wyszedłem z tego i wiem juz jak sobie radzić, bo organizm potrafi zaskakiwać

Tylko nie wszystko jest depresja
Sa nerwice to co Ja miałem i one mogą sie przerodzić w depresja

Problemy alko to nie depresja:)


0

@Arkon
To samo co o Polakach myślę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?