AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
Czyli dyktatura
0
@Nightraider
I został sprany w finale KMS :)
0
@FCBparasiempre
Bo wiedzieli ze musi mieć operacje :)
0
@Vurt
2 lata :) sumując ten sezon który byl :)
Co on tam zagral to hoho
0
@FCBparasiempre
Byl dobry przed kontuzja
Czy najlepszy na świecie? Napewno nie, w pierwszej 5tce
Po co transfer dobrego bramkarza ?
Bo Niemiec potrzebuje operacji :) i
0
@Bogan
Nie tylko Francuzi pija wino do obiadów:)
Sporzycie wina w np w Portugalii jest większe niż we Francji
Tak wino tez ma dobre strony a nie tylko sam alkohol :)
A podchodzenie do tego co szkodzi a co nie jest trochę zero jedynkowe
Wszystko jest dla ludzi z rozsadkiem i spożywane umiejętnie
Szkodzi sól, cukier i mnóstwo innych substancji w którą sa w pokarmach :)
Myślę ze jedząc cały czas czerwone mięso wiecej sobie zaszkodzisz niż pijąc wino do obiadu :)
0
@tigerekxd
I pozytywnie kolego zwlaszcza na rybkach:)
0
@Encore
Kolego alkohol pije sie do tego co sie je :)
Ale u nas widzę ze kojarzy sie tylko z samym piciem :)
0
@gumaz
Kolego wino do obiadu to obowiązek :)
0
@Kgorecki2500
Ale z ciastkiem to 40pln w Polsce
0
@clyde
No to po 50 nadciśnienie i nie tolerancja cukru murowane :) albo wcześniej
Mięsa tak ale nie codziennie i czerwone raz w tyg tak to biale mięso.
Trzeba jest dużo ryb, warzyw i nabiału
0
@Arkon
Weganskie je sie tez z mięsem :)
0
@JohnKennedy
Jak można sie wypowiadac nie mieszkając w USA
2
@Dawidfcb1998
Popatrz gdzie to finansowe gowno jest na wyspach. W szafie
5
@sebasarna
23 lata kolego :)
Ja żonę poznaken w wieku 30 lat i jest miłością mojego życia
5 miesięcy po zeznaniu wzięliśmy slub !
Obecnie 15 rocznica sie szykuje
Mamy 2 dzieci
Wcześniej miałem kilka związki w tym 6 letni z zaręczynami i planami o ślubie
Po tym rozstaniu za ool roku poznałem moja obecna żonę
Nie trafiłeś jeszcze na prawdziwa miłość i masz czas kolego bo masz dopiero 23 lata !!
Ja moja nazeczona od rozstania poznałem w twoim wieku dopiero:)
Weź tym zacznij spotykać się z innymi kobietami i wyszalej sie a nie z flaszka !
To dobrze robi
Ja po rozstaniu z narzeczona w pol roku miałem 3 kobiety, dwie w tym samym czasie i nawet wiedziały o sobie :)
Potem poznałem moja żonę i wiedziałem od razu ze to jest to !
Tu liczy sie doświadczenie uczuciowe a ty go nie masz jeszcze :)
0
@heniusss
My następni w kolejce niestety powoli
0
@Roobo
Moze od tego obejmuje sie 800 plus :)
O tym nic nie jest napisane
1
@Comentateiro
Dokładnie to nie możliwe
Jest kwestia 800 plus bo one to.sie obejmuje od tego :)
Ale znow sieja zamęt
0
@michal26
Nie znasz wszystkich szczegółów a co z 800 plus moze od tego sie obejmuje jak matka je dostaje.
Sianie znow zamętu
0
@bolinho89
Bydgoszcz
0
@D10SLEO
No to jest chore akurat
0
@messiiiiik
To radzę Ci inaczej tak jak mój kolego ze studiów zrobil
On skończył ze mną Polibudę i poszedł do szkoly oficerskiej wojskowej we Wrocku
Teraz w wieku 45 lat jest pułkownikiem
0
@Joint21
No to sa Ci zaraz po szkole tzw chodniki
Zero doświadczenia
0
@michal26
Akurat tej hołoty jest tam coraz mniej
Nie zapomnij o emeryturze za młodu tak naprawdę :)
Ja zatrudniałem policjanta na emeryturze. Chlop w sile wieku lat 50 :) i dorobić sobie chcial
Tylko przemarzały i roszczeniowy wiec po 2 latach sie rozstaliśmy
1
@Joint21
Mówisz o najniższym stopniu w policji czy tzw chodnikach
Dzialow masz mnóstwo innych
0
@messiiiiik
Zależy jaki dzial
Dla mnie ok
Masz pewna emeryturkę i to szybko :)
0
@Eklerek
Ciężka:) zwlaszcza w drogówce:)
i emerytura wczesna
2
@JohnKennedy
Tylko i wyłącznie Valderama
1
@martool2
Tak jak kiedys Dembele
0
@tbas
Kolego nie bede szukał
Tylko napisze tak. Nie zawsze takie inf sa publikowane, a po drugie jak ktoś placi kontrakt za barce to ona juz zyskuje