0

@Dola4
Kolego my 3 setki tez zrabalismy tak apropo

0

@Janek1976
Akurat weszlismy dobrze w mecz
W 1 akcji po stracie Realu powinno byc 1-0 dla nas tak apropo :)
Potem gralismy a tyle ma ile obecnie potrafimy w tym momencie sezonu

1

@korn234
Tez tak to wygladalo w tamtym sezonie
Jak mamy miec forme to potem teraz tylko nie stracic za duzo
Potem jazda po tytuly

1

@nike007
Zgadzam sie
My mamy dolek i 5pkt tylko :) straty

Ci bedzie jak wejdziemy na poziom wysoki
Posuniemy znow ich z 5-1

Jakbysmy dzis mieli forme wiosenna z tamtego sezonu to by tyle bylo

Real niby w formie mial byc :)
Grali ok ale naszej slabej wersji nie potrafili zdominowac a chyba im zalezalo zeby sie zemscic za tamten sezon
2-1 to zadna zemsta
Moglo byc 2-2 jakby Kounde bez formy trafil ta setke

2

@messi 94
Kolego jakby Kounde przyjol i strzelil to by bylo 2-2 :)
Real byl lepszy ale tez nie sporo lepszy
Oni grali calym skladem w ofensywie
U nas brak Raphini jest wyrazny

Bedzie dobrze jeszcze w tym sezonie

1

@Adik22
Moze to sie odwroci
Jak obecnie stracimy za duzo to wszystko potem moze inaczej wygladac

2

@DJ6
Gralismy z PSG :)

1

@Lesadr
Niestety on troche zaczyna pachniec Neymarem
Jak go nie postawia do pionu to zadnego nowego Leo z niego nie bedzie
Leo to byl poukladany chlopak i dobrze wychowany
U Yamala nie chce napisac wprost, ale ujme to tak: Jest wychowany w innej kulturze i to widac :)
Taka krycjata na nim by sie sprzydala :)

0

@michal26
Glupi z wielkim ego to nie rowna sie inteligentny akurat :)
Takiego udaje tylko
Tj zwykly prostak w garniturze

0

@Arekvip
Nie wazne
Wazne ze zmienial pozycje

0

@MYTO
Sam ze soba

6

@ShawnC
Nie tylko
Ile ty masz lat kibicu :) ze takich rzeczy nie widziales.

Takie male przyklady
Arjen Robben lub Gareth Bale, którzy zaczynali jako prawoskrzydłowi, a w późniejszych fazach swojej kariery, lub w specyficznych momentach gry, grali także na lewym skrzydle

0

@RoberDzik
Hiszpania, Argentyna, Wlochy, Portugalia, Niemcy

Nie lubie Angoli, Holendrow, Belgow i Francuzow

Polska to oczywista oczywistosc ale bedac realista MS w 2026 nie bedziemy :)

3

@Krystiansigma2734
Akurat to dobre pomysly

3

@partymaker
Bardzo dobre pomysly
Zawodnicy w czerwcu sa tak zjechani ze MS sa czesto nudne
Musza grac nie raz w upale i te mecze tez sa srednie
Mundial grudniowy w Katarze byl jednym z najlepszych w historii
Wiekszosc graczy ma wtedy forme

0

@michal26
Takie tematy masz w nowym przedmiocie

0

@Patry10
W tamtym sezonie w kryzysie list-grudz ze slabymi zespolami przegrywalismy kolego :)
Wtedy tez duzo osob pisalo o przegranym sezonie itp

Obecnie mamy szpital na skrzydlach wiec to tez ma znaczenie oprocz braku formy innych :)
Czas pokaze co bedzie

Jednak historia pokazuje ze zespoly bez formy na jesien wygrywaja np LM
Patrz PSG tamtem sezon :)
Nie tylko ten przyklad

Obecnie mozemy miec nawet wieksza strate w lidze jak przyjdzie forma to Ja zniwelujemy :)
Lm w tym formacie daje mozliwosc slabek gry teraz i wygrania jej potem
Patrz znow PSG

0

@Patry10
No i ..
Mamy 2 miejsce w lidze :)
Co bedzie jak forma bedzie

0

@dzefrej234
Dokładnie
Teraz trochę wcześniej mamy zjazd
Rok temu graliśmy w pazdz dobrze ale potem przez miesiąc nic praktycznie
Przegrywaliśmy ze spadkowiczami :)
Już tego nikt nie pamieta
Śmieszne

0

@Patry10
Rok temu bylo.to.samo kolego
Brak formy na jesien
Tylko trochę później o miesiąc

0

@RC28
Ale głupoty piszesz
Rok temu bylo podobnie brak formy
Potem sie rozkręciliśmy
Forma ma byc i bedzie kiedy bedzie trzeba ja mieć

0

@Motyllo
W tamtym na jesien tez cierpieliśmy
Forma ma byc na wiosnę mistrzowska

1

@AxelF
Mieszkasz w Olsztynie :)
Ja mieszkam 80km od granicy z Czechami :)
Wiec coś wiecej wiem o tym dziwnym kraju i ich koleją jeździłem, na razie juz nie pojadę.

1

@AxelF
Bez przesady i to i to jest ważne
Zwlaszcza jakosc drog którymi jeździsz do pracy itp
Koleją jezdza do pracy ? Ci mieszkający na prowincji :)

Poza tym ta ich klei wcale super nie jest

1

@Arkon
Jechałem i klimę mial ale wyłączona:)

1

@AxelF
Na tych piaszczystych jest tyle ludzi ze piasek nie jest potrzebny :)

1

@AxelF
Oni drogi maja do d... wiec ...

1

@Arkon
Tylko niech te ich pociągi chciaz klimatyzację maja dzialajaca :)

0

@michal26
Świetni w pociągach bez klimatyzacji :) I jakością składów tez różna
Jechałem takim składem czeskim do Pragii chyba 3 lata temu na GP na zuzlu.
Nigdy wiecej !

0

@Patry10
Psg ma podobnie akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?