AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chimera
Tego nie wiesz !
To takie bzdury
1
@Fog_W_1899
Placki co ty piszesz zq bzdury
Sa mlodzi i bardzo dobrzy
Reszta jest z tylu bardzo
Novak tj tenisita nie powtazalny
Jednak oni tez jeszcze tacy moga byc :)
W ich wieku Novak nie wygrywal wszystkiego
1
@Frimpong
Oklep to jakby przegral 3-0
Oni sa mlodzi w ich wieku Novak nie wygrywal wszystkiego i tez przegrywal ze starszymi graczami :)
To ciezko porownac
Jakby bylo jakby...
1
@partymaker
Nadal byl pobnym graczem
Mysle ze Alkaraz dzis tez pokazal heroizm a jest na poczatku kariery
Wiec tez nie przesadzajmy z ta produkcja
Novak to wielki tenisista
0
@Fog_W_1899
Niech wygra ale nie obrazaj drugiego
0
@Grubson
Wystarczy kolego
Druzyny przed nami graja ze soba a maja obecnie tyle samo pkt co my :) PSG-Newcastle
Przy zwyciestwie naszym jedna z tych druzyn wyprzedzamy
Wyprzedzic bilansem goli moga nas zespoly za nami .. co maja tyle samo pkt ... jak wygraja
Realnie tylko City i Atletico ale musza strzelic o 3 i 4 gole wiecej niz my i nie tracic
Sporting gra w Bilbao watpie aby strzelil tam duzo :)
Atalanta ma bilans slaby goli
Wygrana nasza 3-0 daje pewny awans
Chyba ze City wygra 7-0 :)
Tylko City gra z dobrym zespolem
Wiec sadze ze wygrana 2 golami daje awans
Trzeba wygrac
Poza tym ktos przed nami tez moze jeszcze zaliczyc wtope
Np. Totenham we Frankfurcie , Chelsea w Neapolu
0
@SenoX
Wystarczy wygrac ostatni mecz i jestesmy w top 8
1
@Mateuszek2199
Tylko interpretacja tego
Bo Yamal sie po nia wracal
Zadnej korzysci nie mial z tego iz mial 2mm stope za butem w tym momencie
Byl nawet przez to dalej od niej
A zeby takie cos sprawdzic trzeba sprawdzac klatke po klatce odtwazany obraz
Chore
2
@Mateuszek2199
Podawal ? Nie podawal
Pilka nie byla wpgole skierowana w strone Yamala :)
Tylko szla w strone przeciwna :)
1
@Mateuszek2199
Jak mogl byc spalony jak nie bylo podania.
Pilka byla bezpanska po walce o nia.
Yamal sie po nia cofnal
0
@Giwera
Dr tez byl Mengele slynny
0
@FcPortoFan1999
Czyli jak to u nas
G... i brudy
1
@Jonyx
Teraz dopiero zaczyna sie zycie kolego !
0
@Coveta
Czym zarzadzasz kolego zloty ?
Klubem pilkarskim wielkosci choc by Gornika :) ?
Ja zarzadzam firma 30 osobowa produkcyjna z rynkiem Francuskim.
Nigdy bym nie chcial byc na miejscu Deco
Wiec nie bede komentowal tez jego zachowan i drcyzji
Bo jestem w Polsce lub we Francji i g... wiem jak to tam wyglada
Jedyne co wiem to dobiesienia medialne i to ze Barca ma takiw dlugi ...
Ja bym juz firme zamknal i robil cos innego przy malym % ich dlugow :)
2
@Coveta
Latwo sie pisze, nie zarzadza i decyduje :)
0
@Qba2312
Na wsi przy piecach weglowych nie jest zdrowo :)
Ja mieszkam prawie na wsi i powietrze gorsze niz w centrum miasta
W las trzeba wejsc gleboko aby bylo ok :)
U mnie sa dwa stare domy ktore daja czasami 200 PM2 :)
Niesie to dosc daleko
0
@Frimpong
1. Raphini
2. Pedri
3. Garcia
4. Yamal/Ferran/Fermin/Kounde
5. De Jong/Erick G
6. Lewy
7. Balde
8. Cubarsi
0
@Qba2312
Spacer w zime w smogu rano super zdrowy :)
0
@NeroTFP1
Spacer w smogu w zime jest napewno super zdrowy :)
0
@AlexDark00
Mysle ze dla Ciebie to by bylo cos
Jemu to zwisa inny poziom kolego
0
@AlexDark00
Patrzac na tych przed nim ile grali lat to krotko :)
0
@michal26
Zgadzam sie z Toba
Sportowcem roku powinna byc Iga
W 3 powinien byc Zmarzlik za 6 mistrzostwo
Kubica tez powinien byc wyzej
Zobacz Zwolinska wygrywa a mistrzami swiata byli tez wioslarze ktorych nawet w 10 nie bylo :)
Zwolinska takie 2-3 miejsce byloby ok
Kto na nia glosowal ? Tez mnie to dziwi
Moze smsy nr sie pomylily :)
Chociaz powiem Ci ze my jestesmy zazdrosnym narodem.
Na Ige niektorym chyba sie ciezko glosowalo :)
Ta dziwczyna wygrala Wimbledon ! gdzie wszyscy mowili ze nie umie grac na trawie
Teraz przegrala w dniu glosowania mecz i ... to bylo wazniejsze.
Duzo osob woli ja krytykowac niz sie zachwycac. No coz taki narod.
Bartek podobnie wszyscy go kochali.
Teraz zazdroszcza i sie przejadl.
Widze to bo jezdze na GP.
Na niektorych Gp kibicie miejscowi wola kibicowac zawodnikowi z ich klubu niz Bartkowi.
Np kibicie Grudziadza , kibicowali na GP w wawie Frickowi. Troche to slabe.
Na GP we Wroclawiu gdzie Bartek walczy z ich Kurtzem o MS tez byli podzieleni.
Slabe bardzo...
Leon nie byl w super formie w reprezentacji.
Tylko caly Lublin tak go kocha ze chyba wszyscy tam glosowali na niego :) stad 3 miejsce.
Zwolinska sympatyczna dziewczyna i nie ma na razie zadnego hejtu na nia.
Wiec latwo bylo zaglosowac :)
1
@SelloutCrowd
Tenis, tenis
0
@JanneAhonen
Ale nie stulecia
0
@zadafcb
To tylko dodatkowy atut przy jego sukcesach i fajna nagroda na zakonczenie bogatej kariery sportowej
Na turnieju 4 skoczni nawet ho wyroznili a tu ...
Lewego atut w pistaci Anny wygral :)
0
@zadafcb
Ona tak !
Ale nie Anna L :)
Stocha powinni wyroznic konczy kariere
0
@Greg1991
Kowalczyk tak
0
Kowalczyk zasluzyla :)
0
@zadafcb
Tylko po to aby Ania blyszczala
Nagroda z d..py jak ta dla Trumpa na losowaniu MS :)
0
@Vegeta88
Nie ma racji
Poczytaj inne moje komentarze nie bede sie powtarzal :)