AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90
Myslisz ze mnie to denerwuje
Swoj wiek mam i mam to w d...
Jak mi sie odechce przebywac wsrod wariatow to sobie wyjade na emeryturke w spokojne miejsce bez ideologii i tej pogardy
0
@Bykunn
Ustawa nie mowila o tym czy wejdzie czy nie tj najlepsze
Tylko jak ma byc to wykorzystane :)
0
@LAMC_10
Proponuje im isc pod dom Kaczki i krzyczec ze dziekujemy za Niemieckie KPO i Francuski Zielony Lad !!!
0
@Bilon87
Korea jest z drugiej strony polkuli trudno byc wrogiem :)
A Safe nie jest bezpisrednio od Niemcow to stek bzdur !
Jestesmy czescia Eu i pozyczka jest z Eu tak jak KPO kolego !
6
@ifoa
Tj pozyczka 3% z funduszy Ue nie bezp od Niemcow to jest przeklamanie
KPO ma podobne dzialanie
Kredyt to zwielismy od Usa i Koreii
I to na ch... zasadach
Jakos o tym nie mowil Kibol
0
@GeneralXavi
No troche pojechales Francja jest tez w Nato i Anglia
I oni sa za nami :)?
Francja ma okrety podwodne i flote
Ma sily jadrowe :)
Ma swoj przemysl
2
@Kubsoleon
To proponuje od Szwecji za potop
3
@turhiay
Wady ma wszystko zycie tez
11
@Eklerek
Nie pisz klamastw z przeznaczaniem wszystkiego Ukrainie
A 4-5 pkb przy armii z komuny i poligonach to malo kolego jak chcemy miec bezpieczny kraj !
A ta pozyczka jest bardzo kozystna i rozwija nasz przemysl i zaklady zbrojeniowe ! Nasze !
Poza tym czy Abramsy i czolgi z koreii dalismy Ukrainie
To tez kosztowalo i tez bylo na kredyt !
Pkb idzie na potrzeby biezace
Nam potrzebny jest przemysl zbrojeniowy jaki jak maja inne kraje! Niemcy, Szwecja nawet Czechy!
Troche nauki by Ci sie przydalo o swiecie i nie tylko
10
@marcin62
Zwlaszcza ze wszedzie poza granicami jest obca waluta :)
Sprzet z koreii tez jest na kredyt i to jak oprocentowany
Traktujmy Eu jak nasza wspolnote a nie obca ! My w niej jestesmy
A kredyt z Eu jest najbezpieczniejszy obecnie
Ludzie do czego my zmierzany
Ciemnogrod
0
@LAMC_10
A pis w jakiej walucie kupil sprzet na kredyt od Usa i Koreii
Zenujace
0
@Fog_W_1899
Dlaczego ?
Apap zawiera paracetamol ktorego przedakowanie powoduje zgon :)
0
@clyde
Mi sie tam nie podobaja tez wschodnie podchody u nich
4
@michal26
Patrzac obecnie realnie to KO nie jest obecnie partia robiaca burdel w kraju i zament jaki robil Pis
Brakuje tego czegos i sa pitrzebne zmiany jednak z tej dwojki obecnie troche wnioski wyciagneli
Pis tylko szczekal a przyjmowal wszystko z UE z zielonym ladem na czele
Pan Czarnek teraz taki madry a jaki burdel robil jak byl ministrem...
2
@michal26
Oczywiscie
Oszolomy zawsze sa o beda
Kiedys glosowali na Pis i Ziobre teraz wala na Browna
Niech sobie ma te % na granicy progu niz je ma Pis czy ich jakas dostawka
Moze to kiedys spowoduje rozpad Pisu jak Kaczka odejdzie bo partia z poparciem 18% non stop staje sie nijaka jak rzadzila juz
1
@capoN
Pisowcy juz sie nie wstydza ze sa za nimi
Kiedys tak bylo
Obecnie to sa szczekacze
0
@Zino
Jesli wijna w zatoce potrwa dluzej to araby nikogo nie kupia i nie sciagna
2
@kamyk_23
Ale porownanie pracy zwyklej do wyczynowego sportu :)
Totalny odpal
1
@Fffddddddx
Latwe ..
Bilbao i potem Lm :)
2
@polcza
Rok temu bylo podobnie ale troche pozniej na 1/2 LM
0
@kocuur
Tylko kolego te plakaty to klamstwo bo to tak nie wyglada
0
@Arkon
Dokladnie ! Tak nie wyglada aborcja
Te plakaty to czyste klamstwo !
Ktos powinien za to siedziec
0
@maroon
Tak jak na tych plakatach nie wyglada aborcja
0
@Majkel34
Tak to czemu jak bylo tal wspaniale jest tak zle ....
0
@Majkel34
A kto tam bedzie rzadzil potem ?
Burdel bedzie jak w Syrii czy Iraku.
Wejdzie Panstwo Islamskie albo jeszcze cos gorszego
0
@July_6_BcN
Truskawki tylko surowe :)
3
@michal26
A na miejsce wybitych wejda inni moze gorsi.
Zawsze tak bylo i bedzie.
0
@kocuur
Jednego i zaluje
0
@Technik
Aby byl w 100% pewny spalony taki na styku, to ujecie powinno byc prostopadle do pilki i zawodnikow. Tu mamy obraz pod lekkim katem nie jest to dowod 100%
To da sie obecnie przy technologi stwierdzic tylko ze oni jej nie wykorzytuja. Szukaja nacujeciach i powtorkach a model im AI powinno zrobic w 30 sek maxymalnie
Dlatego tj zenujace
3
@Technik
My nie widzimy
Sedziowie tak