AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lucerfi
Usprawiedliwianie takich atakow jest chore
Zmierzamy do konfliktu globalnego
1
@Luciano99
To nie klotnia tylko udowodnienie ludzkich slabisci
Jak ktos nie wiem po co chwali sie czyms na takim forum, powinien byc przygotowany na podwazenie autentycznosci i to zlewac
Jednak widac ze swiat forum zlal sie niektorym z prawdziwym swiatem
1
@MatBac1991
Popatrz a we Francji, Wloszech, Hiszpanii i Portugali pija wino zwane tez alkoholem do kazdego obiadu czy kolacji
0
@derus
Kupilem sobie okulary bo slepne przy pracy
0
@gumaz
Tak za siebie bo nigdy na 1 randce nie placilem za kobiete.
Wyjasnialo to od razu pewne aspekty przez co nie tracilo sie czasu...
0
@mekston
Ja obecnie jestem fanem ekonomicznej jazdy i konfortowej.
Sportowe auto z twardym zawieszeniem nie dla mnie :)
A pierdzenie tlumikiem itp mnie nie podnieca to dla dzieci.
0
@TW
Mamy kreatorow goli
Nie mamy wykanczajacego
0
@Krystiansigma2734
Odbuduje sie u Arabow :)
0
@Proxi
Normalnie - Urugwaj w druga strone idzie
0
@brd42
Moze plan byl oddac na pol roku i zobaczyc czy Urugwaj podola
Nie podolal wiec wymiana
Urugwaj do Arabow on do nas
Jakby to tak wymyslil to brawo dla nich
Bo bez obrony mamy lidera, LM nawet baraze to nic nie zmieniaja
0
@Czarny19
Kondycyjnie zajebistej :)
To taki dlugi okres przygotowawczy :)
0
@prodigy
Zelem mu brudzi koszulke po meczu jal sie sciskaja
A tyle razy mowil mu zeby sie odp..l
A zel lubi sie przytulac
0
@Krystiansigma2734
Realne dac im Urugwaja pajaca
0
@Patry10
Wrocic na wypozyczenie pol roczne
Wygrac LM i wrocic do Arabow
Za niego oddac Urugwaja na pol roku w wyporzyczenie
0
@Firestone
Mozna to zrobic w okienku zimowym i idziemy po LM
0
W zime wypozyczyc go do konca sezonu z opcja przedluzenia
Do nich wypozyczyc Urugwajczyka tez do konca sezonu z opcja wykupu potem
0
@Mavcin1980
Ja bym wymienil w zime na zasadzie wypozyczenia na razie
On do nas
Araujo do nich i niech go wykupia potem w lato lub ktos inny
No chyba ze sie ogarnie u Arabow w co watpie
Bez doplat na razie bo na to nie pojda
1
Takie pytanko do narzekaczy po klasyku.
Czyzbysmy juz mieli forme ze jestesmy tym lidrem :) ?
Podpowiem:
Nie mamy
Obysmy mieli w odpowiednim momemcie sezonu ... wiosna
Obecnie sytuacja jest bardzo dobra.
Kontuzje slaba gra a my liderujemy :)
Po to sie kubicuje aby wierzyc w koncowy sukses a nie plakac w 1/4 sezonu ze juz po nim dzieciaki!
To wejscie w ten sezon ch.. we moze byc zwiastunem czegos wielkiego ma koniec.
Historia pilki to wiele razy pokazala
Tylko jedno ale... no moze 2
Brak kontuzji w ataku, bo o niego sie nie boje wraz z Rafa w formie... bedzie moc..
Drugie ale... obrona musi sie ogarnac i to ale najwazniejsze.
Mysle ze jak juz bramkarz nowy wejdzie w tryb cyborga to ich tez pouklada.
Wejscie Wojtusia i kontuzja oddalily ten proces.
0
@fotohobby
To juz wymyslasz kolego bo tak tego nie liczyli :) liczyli paliwo
Tzn nic bo to wymysl jest z d... wziety
Poza tym maja auto mozesz jechac kiedy chcesz i gdzie chcesz i jak dlugo cycesz
Jadac z pracy stajesz na zakupy,
Bold czeka ? Czy nastepnego zamawiasz i znow placisz
A utrzymanie rozklada sie nie tylko na dojazd tylko urzytkowanie calkowite czyli jazdy z rodzina itp
0
Komentarz usunięty
1
Zeby wydac 1000 na sam dojazd do pracy bez zadnego zbaczania w bok... musiala by mieszkac 40-50 km od pracy.
50 jak jezdzi ekonomicznie
40 jak ma ciezsza noge
Wiec Bold wyszedl by drozej jakbys tyle mieszkal kolego od pracy. Ponad 100pln dziennie :) zalezy od miasta itp
Ale 2000 nim bys wydal
No chyba ze mieszkacie obok siebie a kolezanka jezdzi Abramsem
0
@Arkon
A ile mieszka od pracy ta kolezanka ? Ile Ty ?
0
@mikke
Rok temu tez byly lamenty jak przegrywalismy w lidze z beniaminkiem itp :)
Forma ma byc na wiosne !
Rok temu tez byla na wiosne tylko kontuzje Lewego i bocznych obroncow daly bonus Interowi.
Obecnie zobaczymy
Jak kontuzje nas omina i odpalimy na wiosne z forma wszystkich ! To mozemy sie wszystkiego spodziewac !
Na tym polega kibicowanie i wiara w zespol.
A nie narzekanie i czarne scenariusze
0
@KaammiilM1206
Kapitamen powinien byc Raphinia
Drugim Pedri
Trzecim Lewy lub Garcia
0
@mikke
Mial byc Tah ile artykulow bylo ze dogadani
I co Tah w Monachium
A wystarczylo sprzedac tego pajaca i by byla kasa na rejestracje i kontrakt
Transfer byl darmowy !
Teraz wszystko trzeba robic aby przejac Upamecano
0
@mikke
Lepsze od PSG rok temu
0
@VinDiesel
To jeszcze gorzej dla nich ze tak ch.. grali z taka kadra :)
0
@misiek0318
Zobacz kto gral w 2lini :)
Garcia
0
@FIJI
Po co ? Zeby pilki nie dotykal jak Lewy :)
0
@Gaucho
Ney wygral LM :)