1

@kundee
A jestes w jej typie ? Bo jak nie to sposobu nie ma.
No chyba ze jej slonika pokazesz i jej sie spodoba :)
Czyli randka w saunie ...

0

@Safrani
To prawda jest ze Jezus zmartwychwstal ?

0

@Ryoumen
I widzisz to twoje zdanie
Zdanie innych jest inne
Dla innych klamstwa sa prawda a dla drugich klamstwem :)

0

@mmaciass
Kto by to.weryfikowal ?
Klamcy inni :)

0

@Comentateiro
A to by to weryfikowal ?
Klamcy inni :)
Bzdury

W demokracji weryfikuja wybory obywateli
Tylko system wyborow musi byc uczciwy a nie to co mamy
Partia z 36% moze miec 50% mandatow :)

0

@Safrani
A jak weryfikowac klamstwo jak klamca moze tez byc sedzia w sprawie :)

1

@Comentateiro
Z tego co Martin S. mowi to ziemia nie jest jalowa

0

@Popitek12
A w Portugalii to jest wogole snieg i zima ??
Wiec nie p.. l

1

@maroon
Swiat sie zmienia i UE tez to normalne
Tylko ze nie jest tak iz ona jest calkowicie inna
To sa marginalne rzeczy
Na poczatku jak w nia weszlismy to tez niektorych rzeczy nie dostrzegalismy bo patrzylismy tylko na plusy
Wcale sie wiele az tak nie zmienilo
My jako kraj bardzo wykozystalismy bycie w UE
Wystarczy pojechac na Wegry i zobaczyc jakie tam jest dziadostwo i co oni wykorzystali a tylko zniechecaja :)

0

@July_6_BcN
W Jakucji bys musiala :) a -20 to tam cieplo jest

0

@DariaFCB
Wartsw odziezy termoaktywnej :) wymienilem

Czy -50 by Ci ich nie wystarczylo bo ile ich 30 wtedy :)

Przy -15 lub -20 na twarz wystarczy dobra warstwa kremu

0

@July_6_BcN
A nie bzdury .. ?
Przy -50 ile bys warstw zalozyl :) ?

0

@FcPortoFan1999
Tak tylko kolego bo szans bylo wiecej :)

0

Ale piszesz bzdury
To ile warstw w Jakucji ? Ubieraja

U nas wystarczy pozadna podkoszulka termoaktywna z welny merino, seweterek plus kurtka puchowa
Czapka, kalesonki meriono i rekawiczki

Tyle

Lub spiwor do -30 :) jak ktos lubi spac teraz na dworze

0

@FcPortoFan1999
Patrz a Alcaraz tylko 5/16 przelaman uzyskal :) w finale

1

@FcPortoFan1999
Djokovic w tych momentach gral fantastycznie. To ze ma 38 lat nic nie znaczy wrecz przeciwnie - doswiadczenie takich momentow.
Przy breakach serwolal genialnie

Poza tym sratystyki to statystyki
One nie wygrywaja :)

Ty wogole to ogladales czy tylko statystyki :)
Ja ogladalem

0

@FcPortoFan1999
Czyli troche szczescia i 3 by wygral
Moze nazwijmy to pechem :)

Raz jest tak raz tak
Bedzie 7 kolejnych byc moze ktore wygra
Lub nie bedzie bo nie bedzie gral tych 5 setow
To sa tylkonstatystyki przejsciowe

Jak zakonczy karire ze bilansem 5 setowek bardzi nie kozystnym mozna wtedy jakies wnioski wyciagac :)

0

@FcPortoFan1999
Chyba nie jest tak iz wogole ich nie wygrywa
To ze ma 24 lata nie oznacza ze ma wygrywac bo mlody jest
Tu jest wiele skladowych, zalezy z kim gra, warunki itp
Jest mlody jeszcze wiele moze wygrac
Serb po 30 ile dopiero wygral

A to ze no Alcaraxmz wygrywa 5 setowki teraz nie oznacza ze bedzie tak zawsze
Organizm ludzki teraz mu pozwala a potem moze byc odwrotnie

Poza tym mozna wogole nie wygrywac 5 setowek i byc najlepszum w histori jak sie zmiata z kortu wszystkich w 3-4 setach :)

Ja lubie kazdego z tych chlopakow akurat
Tak jaj lubilem Nadala i Federera
Kazdy mial w sobie to cos swojego

Obecnie moze wole Carlitosa ale w Nd fajnie jakby wygral Novak
Jak wygrywa Sinner tez go podziwiam

0

@mekston
On ma 24 lata kolego dopiero :)
Djoko w jego wieku mial mniej wygranych szlemow
Nie mowiac o Carlosie 22 letnim w 6 szlemami
Djoko w wieku 22 mial jeden ...

0

@FcPortoFan1999
Wszystko zalezy jak ten drugi gra je braniac :)
Braniacy ma przeewage serwisu

0

@JimMorrisonFCB
A tu mial farta ?
Gral wspaniale i heroicznie
Zasluzyl na wygrana
Byl lepszy w tym meczu

0

@mekston
Serb przy obronie breakow gral odwaznie i widowiskowo
Mial serwis wtedy tez bardzo dobry

Janik mogl go przelamac bledem np Serba bo tak to nie mial przewagi w tycg wymianach

1

@Frimpong
Alcaraz ma 22 lata i 6 tytulow wielkiego szlema

W jego wieku Novak mial 1 tytul

Novak zaczal wygrywac tytula od 24 roku
Sinner w wieku 24 lat ma 4

Wiec ...

0

@Stinger_
Final bedzie wyrownany jak Novak sie zregeneruje
Carlitos bedzie tez zmeczony ale jemu latwiej bedzie sie zregenerowac
Szanse wieksze daje Hiszpanowi
Chociaz jak Novak zagra jal final igrzysk ... nie wygra ten kolejny tytul
Mlodzi beda gonic te tytuly i czy dogonia...
Czas pokaze

0

@Encore
Oczywiscie ze bez sensu
Sinner z reszta forma srednia na tym turnieju
A Serb mial sporo szczescia z kreczami rywali
Wiec mial zapas sil :)

0

@Encore
Dokladnie a Alcaraz zero doswiadczenia wtedy :)

Novak mlody tez przegrywal ze starszymi graczami

Tu wiele zalezy od formy dnia na takim poziomie

0

@AmigoBlancos
Dokladnie !! W punkt
Tak samo Carlitosa ocena za wiele lat :)

0

@Chimera
Tego nie wiesz !
To takie bzdury

1

@Fog_W_1899
Placki co ty piszesz zq bzdury
Sa mlodzi i bardzo dobrzy
Reszta jest z tylu bardzo

Novak tj tenisita nie powtazalny
Jednak oni tez jeszcze tacy moga byc :)
W ich wieku Novak nie wygrywal wszystkiego

1

@Frimpong
Oklep to jakby przegral 3-0

Oni sa mlodzi w ich wieku Novak nie wygrywal wszystkiego i tez przegrywal ze starszymi graczami :)

To ciezko porownac
Jakby bylo jakby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?