AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93
A ten placek prowadzi zajebiscie reprezentację ktora jest najlepsza na świecie
0
@michal26
Brazylia nie jest silniejszym zespołem od Wloch kolego. Co Brazylia wygrala ostatnio :)??
Obecnie masz 3 zespoły ktore rozdają karty: Francja, Polska istnieje Włochy właśnie.
Brazylia probuje wrócić na poziomie sprzed lat.
Francja po wygraniu igrzysk odpuściła ewidentnie LS zobaczymy jacy beda na MS :)
Włosi to AKTUALNY MS.
CO WYGRALA BRAZYLIA ?
0
@michal26
Nie przegralibyśmy bo mamy rezerwowych bardzo dobrych.
Semeniuk jak wszedl zrobil swoje.
Poza tym Brazylia to juz nie ta Brazylia i oni tez grali słabo!
Leon grał słabo w ataku ale zagrywka robil swoje.
Nie sam Sasak wygral mecz tylko zespół tj gra zespolowa.
Bardzo dobre rozegranie oraz gra libero także.
0
@michal26
Ja akurat jezdze do Niemiec i mam inne zdanie kolego.
A co do firm trudno zeby nie wchodziły do Polski jak u nas nic nie bylo tez 20 lat temu.
My tez dzięki temu sie rozwinęliśmy!
Nie tylko Niemieckie firmy do nas wchodziły tak aproo.
Trudno tez zeby nie wchodzili jak mieli czym wchodzić :)
Obecnie to juz trochę inaczej wygląda i sa te Polskie firmy ktore podbijają rynki zachodnie. Tak wygląda gosp otwarta.
0
@michal26
Nie w taki debilny sposób kolego, zadymiajac plac.
Austryjakom nie trzeba przypominać ?
Włochom? którzy jako pierwsi wybrali faszyste :) ? a potem musieli walczyć u boku Adolfa.
Węgrom (i nie tylko) którzy tego Adofla wielbili do czasu wpierdzielu pod Staliningradem.
0
@michal26
Bo my nie chcemy aby Niemiec byl bratem i w tym jest problem. Obecnie powinniśmy zmieniać do myślenie akurat !
A Austryjakow lubimy :)? Bo akurat wsrod nazistów dobrze sie mieli i byli zacnymi zwyrolali w SS i nie tylko.
A kiedys bardzo bardzo dawno temu akurat byl nam bratem i mieliśmy bardzo dobre stosunki sasiedzkie (zagłębi sie głębiej w historii).
Tylko my potem stworzyliśmy sojusz na wschodzie który do tej pory odbija sie czkawka.
0
@michal26
Dodam iz zachęta dla związków bez dzietnych powinien byc kredyt 0 na mieszkanie jak stworzą potomka :)
Zwolnienia od 2 dziecka a prawdziwy bonus od 3 gdzie mamy przyrost
System emerytarny nie moze byc obecnie ruszony bo zbankrutujemy.
Żyjemy długu i jeszcze mamy to skracac ?
To można zrobić potem dla dzieci tych dzieci co sie urodza
0
@michal26
Dokładnie tak i czym wiecej zarabiasz masz wieksze zwolnienie lub dłuższe
Tak zeby tez nakręcać gospodarke
2
@michal26
Sa sprawdzone systemy
Np Francuski
Czyli zwolnienia podatkowe w zależności od ilości dzieci.
Akurat dobrze pamiętam iz przy 3 dziecku rodz8ce wogole podatkow nie płacili. Współpracowałem wtedy z jedną Polka jej opłacało sie zajść w ciążę i założyć firmę bo wogole nie płaciła podatkow przez kilka lat.
Dodatkowo pomoc przy wychowaniu dzieci.
0
@Tasde
Tylko ludzie nie myska w wieku rozrodczym o tym kiedy pójdą na emeryture :) oni maja na to wywalone
Nie mysla wogole o emeryturze
Muszą byc rozwiązania dające profit od razu
Akurat system Francuski byl bardzo dobry. Zwolnienia z podatkow, Przy 3 dzieci przez jakis okres małżeństwo wogole nie placilo podatkow.
0
@maks2000
Za dużo kolego przy 5 dzieci kobieta pójdzie w wieku 50 lat na emeryture a mężczyzna 55
System tego nie udźwignie mimo 5 dzieci
Bo masz jeszcze tzw lukę demograficzna zanim te dzieci beda pracować :)
Chyba ze podniesiesz do 70 w przypadku braku dzieci i tak z nudów trzeba pracować :) nikt Cie nie odwiedzi i wnukami nie trzeba sie zajmować
Tylko wiesz ze takie coś i tak nie wiele da bo majac lat 20 nie patrzy sie na to kiedy bedzie emerytura :)
Patrzy sie na profity tu i teraz
0
@Rifek
Juz nie pamiętam kiedy jej nie bylo
Chyba na studiach czyli 20 lat temu :)
0
@michal26
Zmywarka mniej energii zurzywa niż podgrzewacz jaki by nie byl wody bieżącej:)
O wodzie nie wspiminajac
0
@gaucho104
Bylo by wiecej gdyby nie obciążenia tego co Cie zatrudnia
Firmy nie wydalaja juz
0
@JohnKennedy
Zależy jaka w tych miastach tez kolego
Sprzątanie hotelu myślisz ile jest płatne?
0
@ProMILs
Kolego zależy jaka praca i jakie kwalifikacje
0
@addept
W dzielnicy warszawy :)
0
@Kinginiesta
W Sosnowcu wszystko możliwe
0
@mmaciass
Rasa bialy
2
@Bobo25
Ten Oppenheimer tez jest przereklamowany :) i momentami nudny
0
@BorzyKrzys
Bardzo słaba ta dekada
2
@NeroTFP1
Freddy i Rysiek
1
@davidek1997
Niestety życie jest w chwilach cudowne resztą to walka na różnych frontach
Ja przeżyłem tez proces leczenia mojego taty rak prostaty z przezutami na pęcherz
6 lat trwał proces leczenia w różnych szpitalach itp
Walka teoretycznie wygrana ale tata ma obecnie 2 stomie (jelitową i urostomie) jesr psychocznie wrakiem człowieka i nie wiadomo co przyniesie nadstepny dzień
Ja to przeżyłem tez mocno, depresja i nerwica
Na szczęście z tego wyszedłem
Niestety w waszym przypadku sytuacja jest bardzo poważna
Uważaj tez na siebie jak nie będziesz dawał rady idz do psychologa
U mnie zaczęło sie od bólów pleców i nerwobóli a potem poszlo szybko
Leki i stany depresyjne
Wiec reaguj od razu
1
@davidek1997
Niestety kolego musisz przygotować sie na najgorsze Patrząc na rozpoznanie z przezutami
Masakra współczuję bardzo
Nie wygląda to dobrze jednak wiara czyni cuda ! Trzymam kciuki w tej bardzo trudnej walce
Spedzaj jak najwięcej czasu obecnie z tatą nie tutaj !
Ten czas bedzie uciekał szybko
Wspieraj go, bo bedzie to trudne...
0
@Elvisek
Przy opiece wzajemnej nie placa
Tak jak u moich znajomych
Kolega ma córkę i jest tydzień z nim i tydzień z matką
Drugi kolega ma 3 dzieci tam jest bardziej to złożone :)
Dzieci mieszkają z matką ktora na tydzień jedzie do swojego partnera a on wtedy (moj kolega) jest u niej z dziećmi:)
W tyg jej ona jest z dziećmi a on w swoim mieszkaniu
W takich układach nie masz żadnych alimentów
Oboje sa po rozwodzie i podziale majatkow
0
@FcPortoFan1999
Pod warunkiem iz sejm by jednak musiał poprzeć zmianę kluczowych reform
Bo narod zawsze moze ulec urokowi zjeba i potem jest problem
Dodatkowo wieksza swoboda województw i samorządów
0
@FcPortoFan1999
W tych krajach prawdziwe rządy sa w stanach/departamentach
0
@Elvisek
W praktyce tez znam takie dwie rodziny (byle rodziny bo byl rozwod)
Maja opiekę naprzemienną:)
Sory jeśli tatus jest alkoholikiem to trudno zeby przy rozwodzie taka dostal.
0
@JohnKennedy
Zakaz jeżdżenia quadami, motorami po lasach, parkach krajobrazowych
0
@Elvisek
Jest opieka naprzemienną