AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KibicBarcy84
Prezydentem to nawet jeszcze nie jest Nawrocki kolego
A Nico bedzie naszym graczem jak będzie chciał i mamy na to pieniądze
3
@NeroTFP1
Tu nawet nie chodzi o religie tylko dobre wychowanie
Niedziela to czas odpoczynku i ciszy
Kosić można w inne dni
1
@michal26
Jeśli jest wskazanie
Ogólnie jest to nie konieczne
Sa objawy ktore mogą wskazywać na problemy
Obecnie masz wytyczne co badać i kiedy u mężczyzn
Ja prostatę juz badałem:)
Teraz niedługo kolonoskopia chciaz nie mam problemów jednak to jest wskazane
Jednak po 50 :)
0
@ViscaelBarca2007
A kto te parametry i skalę określa
Komputer :)?
Każdy piłkarz to indywidualnosc i różnie gra w danym zespole czy grupie ludzi
To gra zespolowa
Jaki.tem wykresie byłby dla Raphini nie korzystny sezon temu porównując go z Diazem :)
A tu cyk trener wszystko zmienił
Takie porównania sa bez sensu
To nie gra komputerowa
0
@Miszail
Bo wiele badan wymyślonych przez pacjentów jest nie potrzebnych jak masz inne dobre
Jedno wynika z drugiego a od oceny wyników jest lekarz
1
@michal26
Nie wszystko co roku
Powinny byc pakiety, nie potrzebne sa co roku badania wszystkiego
To tak jak z przeglądem auta
Raz wiecej raz mniej
To powinno byc dostosowane tez do wieku
Takie wyniki musi tez oceniać lekarz bo same wyniki Ci nic nie powiedzą
Lekarz ma prawo wtedy do rozszerzenia badan jeśli w tych zleconych coś wykryje
Obecnie jak masz dobrego lekarza rodzinnego to tak się dzieje
Kolego badania pod kątem nowotworów np
Wiesz ze sa takie jak np jajnika iz byś musiał sie badać co miesiąc bo on moze powstać w 3 miesiące :)
Nie da sie wszystkiego badaniami wykluczyć
Badania parametrów nowotworowych co rok jest bez sensu w zwykłej morfologii możesz wiele wyczyc
Ważna bardzo jest też rozmowa z lekarzem! Nasze geny oraz nasz tryb życia
0
@lithotripter
Większej głupoty nie przeczytałem
Tak to byś mogl wymusza wszystkie badania. Koszty badań sa bardzo duże
Jakbyś miał płacić to byś dopiero widział ze twoje składki tego nie pokryj :)
Od tego sa lekarze aby widzieć wyniki i przepisywać dodatkowe badania
Jak uważasz inaczej to lecz sie sam i badaj
Jakby tak kazdy chciał za darmo z NFZ wszystko co tylko moze zbadać to bysmy zbankrutowali w rok kolego
1
@SelloutCrowd
Badania podstawowe krwi prywatnie tyle nie kosztują to po pierwsze
Jak wymyślasz lekarzowi ze chcesz mieć nie wiadomo co zbadane to trudno zeby bez wskazan nadal Ci wszystkie parametry
Przecież przychodnia tego nie rozliczy bez wskazania powodu takich badań dodatkowych
0
@Czarny_ck
Dokładnie Torre i Victor aut
Reszta zostaje, mogą byc kontuzje itp
Olmo to pewna kontuzja ...
Poza tym nie wiadomo jak bedzie wyglądał Bernal po takiej przerwie
0
@Safrani
Bo to do końca nie jest problem migracji tylko roznic społecznych
Zarobków i statusu społecznego
U nas w Polsce jeszcze 20 lat temu co działo sie na osiedlach w dużych miastach
Strach byl chodzić po nocy a czy byli tam migranci ?
0
@YeastMoss
Kolego problem jest na zachodzie owszem
Jednak to nie jest tak iz dotyczy całych krajów
Głównie to sa aglomeracje miejskie
Jednak i nas tez wcale nie jest kolorowo jak sie nam wydaje
U nas nie potrzeba uchodźców zeby aie bać w niektóre dzielnice wejść nocą
Skala włamań w Polsce jest spora
Zobacz co bylo w Polsce ponad 20 lat temu
Też byl strach w miastach wchodzić w duze osiedla wieczorem
To częściowo znikło
Dlatego ?
Bo czesc tych ludzi wyjechała za zarobkiem do Anglii a czesc jednak poprawiła swoj statut.
Problemem sa migranci owszem ale w tym problemie jest inny problem
Roznic w statusie społecznym i zarobkach
W takiej Szwarcarii jest problem z migrantami tez jednak mniejszy bo tam zarabiają wiecej :)
Niemcy maja duży problem bo za dużo ich przyjęli w krótkim czasie i ciężko jest zaspokoić ich potrzeby.
Jednak nie możemy do tego podchodzić tak iz każdy migrant to zło i nam coś zrobi
Tez przez takie podejście wykluczamy tych ludzi i ich sami sprowadzamy na dno społeczne.
Migracja byla i będzie tylko musi być kontrolowana i w małej ilości.
A społeczeństwa bogate muszą niestety coś oddać tez ludziom potrzebującym pomocy.
0
@michal26
Kolego kraje w Azji akurat niektóre sa bardzo bezpieczne.
Tam Ci nikt nic nie zrobj nawet w najbiedniejszych dzielnicach.
To wszystko zależy od ludzi i kultury.
Wuec sa takie kraje, poczytaj, jedz i uwiez.
W Polsce były i sa dzielnice do których wieczorem bym nie wszedł, pomimo iz tam nie ma uchodźców:)
Jasne że jesteśmy ogólnie bezpiecznym krajem.
Jednak sa tez ciemne strony.
Np włamań di prywatnych domów masz relatywnie dużo u nas.
Odnosząc sie do osiedli
Zobacz co bylo w Polsce ponad 20 lat temu
Też byl strach w miastach wchodzić w duze osiedla wieczorem
To częściowo znikło
Dlatego ?
Bo czesc tych ludzi wyjechała za zarobkiem do Anglii a czesc jednak poprawiła swoj statut.
Akurat wiem coś o tym bo na studiach mieszkałem na Nowej Hucie w Krakowie :)
Chciaz na Śląsku w większych miastach tez nie bylo kolorowo.
Problemem sa migranci owszem ale w tym problemie jest inny problem
Roznic w statusie społecznym i zarobkach
0
@MesQueUnClub_87
Kolego niecwszyscy inżynierowie stanowią zagrozenie
0
@Andi18
Tez jezdze po Europie i boisz sie człowieka o innym kolorze skóry:) ?
Tak to kwalifikujesz ?
0
@beter2
Problem migracji w Szwecji to duże aglomeracje kolego
Tak jak wszędzie powoli
0
@Safrani
Ale zimne w większości te kraje z pierwszej 10, w życiu bym tam nie chciał mieszkać
0
@Eto'o9 R10
Będzie sprzedaż kogoś ze środka pola
Tam mamy za dużo graczy akurat :)
1
@FCBpersempre
Raphinie schodził do środka kolego także
Beda się rotowac na tym polega nowoczesna gra a nie przywiązanie di pozycji
Ławka star jaj piszesz - super
Jest tyle meczow w sezonie że tu tez muszą byc rotacje
A Raphinia tez z powodzeniem moze zagrać na 9
Tak jak Dembele obecnie :)
0
@Kgorecki2500
Co ty masz w tej głowie
Jaki skok na kasę?
Naprawdę przy takim podejściu i myśleniu nic sie nie zmieni. Tj myślenie tylko o swojej d...
A tak naprawdę system kaucji za butelki byl juz dawno nawet za komuny :) wtedy tylko nie bylo plastiku
Za młody aby wiedzieć czy nie douczony ?
Obecnie tj jedyne rozsądne wyjscie jeśli chcemy to kontrolować- czyli wiecej robić recyklingu butelek.
Naprawdę jakim trzeba byc ignorantem aby tak prostych rzeczy nie rozumieć
Wszystko zle
0
@Kgorecki2500
Kaucja wykluczy czesc patologii i to jest prawda
A nie twoje durne tłumaczenia i usprawiedliwiać ich nie można
Sa różne źródła opału i jakos ludzie kiedys nie palili plastikiem jak go nie bylo
Jest tyle dofinansowan i pomocy ze butelka w piecu nie jest konieczna i powinna byc karana i to srogo
0
@Kgorecki2500
Znajdą się idioci ale ich bedzie dużo dużo mniej
To sa ludzie liczacy każda złotówkę a ta butelka bedzie ta złotówka
0
@Kgorecki2500
Plastikowe butelki palone sa w piecach kolego :)
Przejeżdżając przez wsie w czasie wystawiania worków z segregacja, można wywnioskować ile tego idzie w komin :)
0
@MesQueUnClub_87
To nie czytaj
Mamy demokrację
0
@Kgorecki2500
Myślisz wogole
Nie będą wyrzucać butelki za 1pln a nie zbierać
To nie utrudnianie życia tylko pozadkowanie !
0
@Kgorecki2500
Gorąco?
Piękna pogoda jest nareszcie i wcale nie za gorąco
Idealnie!
0
@Kgorecki2500
Bardzo dobrze
Przynajmniej znikna butelki z lasów itp
Każdy bedzie oddawał do automatu
Jakos w Niemczech to działa i problemu nie ma
0
@michal26
Byc moze tyle
Oddasz do automatu i otrzymasz zwrot
To działa od lat w Niemczech i sie sprawdza
Przynajmniej butelki nie będą sie znajdować w lasach
0
@krystus48
Tylko to bedzie droższa opcja
0
@catalanian09
Dokładnie
Plus Nico
Sprzedaż kogoś z 2 lini bo tam jest ciasno
0
@Hadim
Tak i ewentualnie jako drugi Perisic na jeden sezon na zmiany