0

@Kazragore
Oj Siewiera tez ma prawicowe
Kolego a Pis to prawica ? Ze swoją gosp sterowana jak za komuny i 500+
Jaka to prawica ? Ze flaga machają

1

@michal26
A skąd Mentzen to wie niby kto mu prowadzi ?
Moze to jest facke z Rosji np.

To akurat w tej dyskusji bylo zbędne
Po 2 stornie masz kandydata ewidentnie który kłamie i kręci i jeszcze nie umie sie zachować na debacie i coś wciąga
Gdzie porównanie i klasa

0

@Encore
Kolego obecnie dziala służby tez rosyjskie
A skąd tez Mentzen wie kto to prowadzi ?
Ma pewne źródło??

0

@D10SLEO
Ten inny polityk dla mnie nie powinien byc politykiem tylko doradca w rządzie :)

0

@Deathwing112
Nie zgadzali sie w punktach oczywistych ze nie będą
Jednak najważniejszych dla bezpieczeństwa i wolności gospodarczej tak
Sorry Pis to byla czysta gospodarka sterowana czy my tego chcemy ??

2

@Roobo
Co ty piszesz
Czy on coś wciągał czy Nawrocki ?
Po co miałbym robić jakie kolwiek badania
Zenujace to
Nawrocki całkowity brak kultury osobistej
Mogl sobie blanta zapalić jak uważasz ze teraz Trzask ma coś badać
Jacy wy g... jesteście i nawet zachowan i braku kultury nie piętnujecie

0

@Lionel_Messi10
Zrobil to specjalnie zeby o tym mówić i odwrócić uwagę o ważnych kwestii
Tj cwaniak i kibol

Woreczek nikotynowy w czasie debaty
Brak kultury

0

@clyde
Sana możesz zweryfikować to np kłamstwo o kolejkach do psychiatrów w Warszawie Nawrockiego :)

0

@Barcafan2020
Trzask

0

@John_Doe
Atakuje konkurencję
To naturalne

0

@Frimpong
I ma kontr kandydata kibola z ustawek super rywal

A z ta warszawa przesadziłeś
Jakby tak zle tam bylo to by tam nie bylo tak ok nie uważasz? No i by nie miał tam takiego poparcia :)

0

@alone49
To co sie pieklisz
Ja Trzaska tez nie ale trzeba głosować na mniejsze zło
Szkoda ze Sikorski nie startuje

0

@alone49
Z takiej ze nie rozumiem jak można popierać ewidentnego Pisioka z szemrana przeszłością i tyle kolego
To Pis tworzył przez ostatnie lata chore przepisy, podwyższał podatki i wywindował nam inflację:)

0

@alone49
Ja o czymś takim powiedziałem iz tusk nie podwyzszy żadnego podatku ?
Co ty piszesz wogole

A tak apropo
Dla mnie ten postulat jest idiotyczny
Czasami sie podwyzsza coś zeby inne obniżyć lub zmienić

Bez podatkow państwo bedzie podbite lub upadnie samo

0

@alone49
Tak to jest koalicja kolego
Pis jej nie mial i robił co chciał
Tu tak nie jest
W koalicji jest tez lewica

Nie jestem naiwny bo juz wiele rządów widziałem w swoim życiu kolego

Tutaj mamy koalicję i nie jest tak iz wszystko co chce Tusk jest przepychane

0

@gg156
Kolego Przestępstwem jest łamanie prawa
Sad daje wyrok i karę za to

Przestępcy nie zawsze sa lapani to nie oznacza ze nie sa przestępcami
Jak ktos kogoś zabije i ucieknie to nie jest przestępca?

Co ty piszesz
Bujki takie sa Przestępstwem
To ze ich nikt nie złapał nie oznacza to ze to sa osoby czyste jak wida z kranu
Prawo jasno mowi ze to jest przestępstwo

Argumentów nie brakuje
Ten jest wystarczający
Na przestepce sie nie głosuję
Poza tym to kłamcą jest i wazeliniarz

1

@alone49
PO nie ma monolitu
Tez bym nie chciał kolego obecnie aby mieli
Oni rządzą w koalicji i to jest ok właśnie obecnie
Niektóre rzeczy nie przejdą

PIS mial jedno władze
To pis przyjął np zielony lad
To pis wystawia Nawrockiego
To pis podwyższał podatki
Nawrocki teraz zwyczajnie kłamie i sie odcina
Tylko tj mydlenie oczu
On kłamie całe życie wiec moze dlatego go wystawili
Łatwo kłamie :)

Taki prezydent jest groźny dla Polski
Nie wiem jak można nie rozumieć tak prostych rzeczy


1

@gg156
Przestępstwem jest popełnienie czynu kolego
Nie wszyscy przestępcy siedzą w paczce
On nie został złapany tak jak inni

Przyznal sie do ustawek a one sa zabronione

Piszesz o umowach czy Trzaskowski coś podpisywał?
Co ty piszesz wogole
O jakich umowach piszesz?
Np zielony lad przyjął PiS czyli partia wystawiająca tego przestępce :)

Tak wybrano kiedys właśnie Hitlera
Dlatego na takich ludzi jak Nawrocki sie nie głosuję

0

@alone49
Nie przypominam sobie zeby takie coś mowil
Ja tez w młodości robiłem różne rzeczy i znałem tez kiboli kolego
Jednak nie byłem kupiłem przestępców i z nimi sie nie biłem Tj różnica
Poza tym ta afera z mieszkaniem tylko potwiedza jaki tj człowiek
Wtedy byl zwykłym osiedlowcem, kibolem i chcial przekręcić gościa na mieszkanie

Sorry ale prezydent nie powinien mieć takiej przeszkolosci to bylo tylko 15 lat temu
A nie wiadomo co tam jeszcze ma za uszami

0

@michal26
Przestępstwem jest branie udział w ustawkach
Karanym więzieniem
Teraz juz sie przedawniło to
Jednak on łamał prawo czyli byl przestępca

1

@michal26
Jak dla mnie to ze brał udział w ustawkach jest za grube juz
Zwłaszcza w tamtych czasach gdzie kibole to byli w większości przestępcy powiązani z mafiami narkotykowymi
Studiowałem wtedy w Krakowie i chodziłem tez na mecze
Wiec znam ten temat doskonale

Taka osoba nie powinna byc prezydentem
Upadek moralny całkowity kraju

0

@kamiVeB
Zwycięstwo kibola to tragedia
Jak ten kraj upada moralnie

0

@Barcafan2020
Avatar :)

0

@MesQueUnClub96
Nie wszyscy sa tu tacy
Nie ma sie czym przejmować

0

@michal26
Jak go dobrze Petru przygotuje to w sprawach gospodarczych moze przeorać Mentzena :)
Mentzen w pewnych tematach jest słaby nie jest tez wybitnym rozmówca

Trzaskowski powinien trzymać się swoich wartości i oczywiście nie podpisać tego dokumentu w tym brzmieniu
Zaskoczyć i przygotować swój bardziej konkretny

Jak można podpisać np punkt o nie podwyższaniu podatkow
Przecież tj czysty populizm
Obniżamy coś znacznie ale coś innego podwyższamy
Sam Mentzen mowi ze podatki w niektórych obszarach mogłyby byc wyższe jakby cały system byl zmieniony
Dlatego tym punktem nawet nie będąc doradca podatkowym można mocno zagrać
Bo podatki jakieś muszą byc a zmieniajsc system wprowadzamy tez nowe likwidując inne

Ja bym zagral tez postulatami innymi nie tylko te co Mentzen przedstawi
Np płatne studia i w tym przypadku wykluczenie czesci obywateli z możliwości wybicia sie z biedy

Poza tym postulat o nie dla Ukrainy w NATO tez jest chory
Tj czyste popieranie Rosji w tym aspekcie
Obecnie tj nie możliwe zeby Ukraina byla w NATO
Ale kiedys dla czego niby nie jak bedzie to możliwe przecież tj dla nas dosatkowa ochrona granic wschodnich
Jakos Litwa, Łotwa, Estonia sa w NATO i bardzo dobrze ze sa !

Rozmowa z Nawrockim to byla trochę kpina bo wazeliniarz wylizał co mial wylizać

Na konwersji lizał PiS i Kaczyńskiego
A teraz ze rząd Pis byl słaby:) przyznal defakto
Zenujace to jest

Z resztą ta rozmowa nie przesadzi o niczym
Przesadzi frekwencja
Jak bedzie taka jak w wyborach parlamentarnych lub wyższa
To nie wygra Nawrocki
Mobilizacja zdecyduje

0

@GTBTP
Moze to zmibilizuje ludzi którzy nie poszli na wybory właśnie
To bedzie decydujące na nie głosy Browna
W wyborach do Sejmu byla o 8% wyższa frekwencja niż w 1 turze teraz


Tak on powinien ponieść karę za nie szanowanie mniejszości

0

@clyde
Tak kandydat na prezydenta na spotkaniach z wyborcami jest czasami ubrany luźniej
Czyli np koszula rozpięta i z krótkim rękawkiem
U Mawrociego tego nie zauważyłem akurat :)
Wszystkie koszule z długim rękawkiem i wysokim kołnierzykiem aby wszystko ukryć

Sorry mam w otoczeniu Pisowcow i wiem jaki maja stosunek do tatuaży
Mowie o ludziach 45+

0

@clyde
A tak nie jest ?
Jest

0

@Kgorecki2500
Podobnie brzmiało

Faktem jest ze część wyborców tej partii oraz Browna jest skrajna
Z poglądami zbliżonymi do faszystow
Ja bym tego faszyzmem nie nazwał obecnie tworzą sie inne odłamy skrajne
Faszyzm nazwa powinna byc zarezerwowana dla danego okresu i danej grupy wyznacow

1

@gg156
100 konkretów to program Po
Jakby rządzili sami byc moze by to zrealizowali
Być moze bo jest Duda

Przypominam mamy koalicję kilku partii nie rzadzi samo PO


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?