AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore
Oj Siewiera tez ma prawicowe
Kolego a Pis to prawica ? Ze swoją gosp sterowana jak za komuny i 500+
Jaka to prawica ? Ze flaga machają
1
@michal26
A skąd Mentzen to wie niby kto mu prowadzi ?
Moze to jest facke z Rosji np.
To akurat w tej dyskusji bylo zbędne
Po 2 stornie masz kandydata ewidentnie który kłamie i kręci i jeszcze nie umie sie zachować na debacie i coś wciąga
Gdzie porównanie i klasa
0
@Encore
Kolego obecnie dziala służby tez rosyjskie
A skąd tez Mentzen wie kto to prowadzi ?
Ma pewne źródło??
0
@D10SLEO
Ten inny polityk dla mnie nie powinien byc politykiem tylko doradca w rządzie :)
0
@Deathwing112
Nie zgadzali sie w punktach oczywistych ze nie będą
Jednak najważniejszych dla bezpieczeństwa i wolności gospodarczej tak
Sorry Pis to byla czysta gospodarka sterowana czy my tego chcemy ??
2
@Roobo
Co ty piszesz
Czy on coś wciągał czy Nawrocki ?
Po co miałbym robić jakie kolwiek badania
Zenujace to
Nawrocki całkowity brak kultury osobistej
Mogl sobie blanta zapalić jak uważasz ze teraz Trzask ma coś badać
Jacy wy g... jesteście i nawet zachowan i braku kultury nie piętnujecie
0
@Lionel_Messi10
Zrobil to specjalnie zeby o tym mówić i odwrócić uwagę o ważnych kwestii
Tj cwaniak i kibol
Woreczek nikotynowy w czasie debaty
Brak kultury
0
@clyde
Sana możesz zweryfikować to np kłamstwo o kolejkach do psychiatrów w Warszawie Nawrockiego :)
0
@Barcafan2020
Trzask
0
@John_Doe
Atakuje konkurencję
To naturalne
0
@Frimpong
I ma kontr kandydata kibola z ustawek super rywal
A z ta warszawa przesadziłeś
Jakby tak zle tam bylo to by tam nie bylo tak ok nie uważasz? No i by nie miał tam takiego poparcia :)
0
@alone49
To co sie pieklisz
Ja Trzaska tez nie ale trzeba głosować na mniejsze zło
Szkoda ze Sikorski nie startuje
0
@alone49
Z takiej ze nie rozumiem jak można popierać ewidentnego Pisioka z szemrana przeszłością i tyle kolego
To Pis tworzył przez ostatnie lata chore przepisy, podwyższał podatki i wywindował nam inflację:)
0
@alone49
Ja o czymś takim powiedziałem iz tusk nie podwyzszy żadnego podatku ?
Co ty piszesz wogole
A tak apropo
Dla mnie ten postulat jest idiotyczny
Czasami sie podwyzsza coś zeby inne obniżyć lub zmienić
Bez podatkow państwo bedzie podbite lub upadnie samo
0
@alone49
Tak to jest koalicja kolego
Pis jej nie mial i robił co chciał
Tu tak nie jest
W koalicji jest tez lewica
Nie jestem naiwny bo juz wiele rządów widziałem w swoim życiu kolego
Tutaj mamy koalicję i nie jest tak iz wszystko co chce Tusk jest przepychane
0
@gg156
Kolego Przestępstwem jest łamanie prawa
Sad daje wyrok i karę za to
Przestępcy nie zawsze sa lapani to nie oznacza ze nie sa przestępcami
Jak ktos kogoś zabije i ucieknie to nie jest przestępca?
Co ty piszesz
Bujki takie sa Przestępstwem
To ze ich nikt nie złapał nie oznacza to ze to sa osoby czyste jak wida z kranu
Prawo jasno mowi ze to jest przestępstwo
Argumentów nie brakuje
Ten jest wystarczający
Na przestepce sie nie głosuję
Poza tym to kłamcą jest i wazeliniarz
1
@alone49
PO nie ma monolitu
Tez bym nie chciał kolego obecnie aby mieli
Oni rządzą w koalicji i to jest ok właśnie obecnie
Niektóre rzeczy nie przejdą
PIS mial jedno władze
To pis przyjął np zielony lad
To pis wystawia Nawrockiego
To pis podwyższał podatki
Nawrocki teraz zwyczajnie kłamie i sie odcina
Tylko tj mydlenie oczu
On kłamie całe życie wiec moze dlatego go wystawili
Łatwo kłamie :)
Taki prezydent jest groźny dla Polski
Nie wiem jak można nie rozumieć tak prostych rzeczy
1
@gg156
Przestępstwem jest popełnienie czynu kolego
Nie wszyscy przestępcy siedzą w paczce
On nie został złapany tak jak inni
Przyznal sie do ustawek a one sa zabronione
Piszesz o umowach czy Trzaskowski coś podpisywał?
Co ty piszesz wogole
O jakich umowach piszesz?
Np zielony lad przyjął PiS czyli partia wystawiająca tego przestępce :)
Tak wybrano kiedys właśnie Hitlera
Dlatego na takich ludzi jak Nawrocki sie nie głosuję
0
@alone49
Nie przypominam sobie zeby takie coś mowil
Ja tez w młodości robiłem różne rzeczy i znałem tez kiboli kolego
Jednak nie byłem kupiłem przestępców i z nimi sie nie biłem Tj różnica
Poza tym ta afera z mieszkaniem tylko potwiedza jaki tj człowiek
Wtedy byl zwykłym osiedlowcem, kibolem i chcial przekręcić gościa na mieszkanie
Sorry ale prezydent nie powinien mieć takiej przeszkolosci to bylo tylko 15 lat temu
A nie wiadomo co tam jeszcze ma za uszami
0
@michal26
Przestępstwem jest branie udział w ustawkach
Karanym więzieniem
Teraz juz sie przedawniło to
Jednak on łamał prawo czyli byl przestępca
1
@michal26
Jak dla mnie to ze brał udział w ustawkach jest za grube juz
Zwłaszcza w tamtych czasach gdzie kibole to byli w większości przestępcy powiązani z mafiami narkotykowymi
Studiowałem wtedy w Krakowie i chodziłem tez na mecze
Wiec znam ten temat doskonale
Taka osoba nie powinna byc prezydentem
Upadek moralny całkowity kraju
0
@kamiVeB
Zwycięstwo kibola to tragedia
Jak ten kraj upada moralnie
0
@Barcafan2020
Avatar :)
0
@MesQueUnClub96
Nie wszyscy sa tu tacy
Nie ma sie czym przejmować
0
@michal26
Jak go dobrze Petru przygotuje to w sprawach gospodarczych moze przeorać Mentzena :)
Mentzen w pewnych tematach jest słaby nie jest tez wybitnym rozmówca
Trzaskowski powinien trzymać się swoich wartości i oczywiście nie podpisać tego dokumentu w tym brzmieniu
Zaskoczyć i przygotować swój bardziej konkretny
Jak można podpisać np punkt o nie podwyższaniu podatkow
Przecież tj czysty populizm
Obniżamy coś znacznie ale coś innego podwyższamy
Sam Mentzen mowi ze podatki w niektórych obszarach mogłyby byc wyższe jakby cały system byl zmieniony
Dlatego tym punktem nawet nie będąc doradca podatkowym można mocno zagrać
Bo podatki jakieś muszą byc a zmieniajsc system wprowadzamy tez nowe likwidując inne
Ja bym zagral tez postulatami innymi nie tylko te co Mentzen przedstawi
Np płatne studia i w tym przypadku wykluczenie czesci obywateli z możliwości wybicia sie z biedy
Poza tym postulat o nie dla Ukrainy w NATO tez jest chory
Tj czyste popieranie Rosji w tym aspekcie
Obecnie tj nie możliwe zeby Ukraina byla w NATO
Ale kiedys dla czego niby nie jak bedzie to możliwe przecież tj dla nas dosatkowa ochrona granic wschodnich
Jakos Litwa, Łotwa, Estonia sa w NATO i bardzo dobrze ze sa !
Rozmowa z Nawrockim to byla trochę kpina bo wazeliniarz wylizał co mial wylizać
Na konwersji lizał PiS i Kaczyńskiego
A teraz ze rząd Pis byl słaby:) przyznal defakto
Zenujace to jest
Z resztą ta rozmowa nie przesadzi o niczym
Przesadzi frekwencja
Jak bedzie taka jak w wyborach parlamentarnych lub wyższa
To nie wygra Nawrocki
Mobilizacja zdecyduje
0
@GTBTP
Moze to zmibilizuje ludzi którzy nie poszli na wybory właśnie
To bedzie decydujące na nie głosy Browna
W wyborach do Sejmu byla o 8% wyższa frekwencja niż w 1 turze teraz
Tak on powinien ponieść karę za nie szanowanie mniejszości
0
@clyde
Tak kandydat na prezydenta na spotkaniach z wyborcami jest czasami ubrany luźniej
Czyli np koszula rozpięta i z krótkim rękawkiem
U Mawrociego tego nie zauważyłem akurat :)
Wszystkie koszule z długim rękawkiem i wysokim kołnierzykiem aby wszystko ukryć
Sorry mam w otoczeniu Pisowcow i wiem jaki maja stosunek do tatuaży
Mowie o ludziach 45+
0
@clyde
A tak nie jest ?
Jest
0
@Kgorecki2500
Podobnie brzmiało
Faktem jest ze część wyborców tej partii oraz Browna jest skrajna
Z poglądami zbliżonymi do faszystow
Ja bym tego faszyzmem nie nazwał obecnie tworzą sie inne odłamy skrajne
Faszyzm nazwa powinna byc zarezerwowana dla danego okresu i danej grupy wyznacow
1
@gg156
100 konkretów to program Po
Jakby rządzili sami byc moze by to zrealizowali
Być moze bo jest Duda
Przypominam mamy koalicję kilku partii nie rzadzi samo PO