0

@Kai0
Dojrzal i tyle

5

Od objęcia władzy w USA przez prezydenta Donalda Trumpa w styczniu bieżącego roku rząd Meksyku przyjął 39 tys. osób deportowanych ze Stanów Zjednoczonych.

Stanowi to znaczący spadek w porównaniu z rokiem 2024, ponieważ za kadencji poprzedniego prezydenta USA, Joe Bidena, w lutym, marcu i kwietniu ubiegłego roku, Meksyk przyjął 52 tys. osób deportowanych ze Stanów Zjednoczonych

1

@macio_944
Zwłaszcza z ta Legia :)

1

@michal26
G... prawda
Takich przypadków jest wiecej tylko sie tego nie zgłasza
Bo zeby byla aborcja legalna musi być wyrok sądu
A taki wyrok jest po 12 tyg
Wiec nie da sie wykonać aborcji !!
Dlatego ciążę po gwałtach sa usuwane za granicą a gwlat sie zgłasza potem lub wogole !!!

A ten kto mowi ze jest 1 przypadek jest kłamcom
A Ci którzy w to wierzą sa mało przewidywalni ze tak to okresle :)

Dlatego właśnie aborcje chcą legalizować do 12tyg aby nie bylo problemów prawnych z przerywaniem takich ciaz !
Wcale to nie zwiekszy aborcji a wręcz być moze zmniejszy jeśli będą transparentne
Wtedy karanie za te nie legalne - tak !
Aborcja także płatna z wyjątkiem przesłanek

0

@Tomason
Jakby go wyprowadził z równowagi to by mu przywalił
Zachował sie bardzo dobrze

A kto myśli inaczej jest równy Brownowi

0

@KrychaFCB
Bardzo dobrze zareagował
Brown za takie słowa powinien być internowany lub siedzieć!!!

Szacunek dla ludzi którzy umierali w tym getcie sie należy!
A ludzie myslacy jak Brown sa podli

0

@michal26
Na rzeczowe nawet nid odpowiadasz nie majac żadnych argumentów
Popierasz tylko głaskające kłamczuszka Mentzena

0

@ferdas_rawa
Czy to sa wybory rządu czy prezydenta
Pytanie co udowodnili kolego?
Mentzen tylko sie pieni i tyle.
Zwykły prostak który chce sortować ludzi według swojego uznania.
Tj osoba o skrajnych poglądach ktore stara sie przykrywac. On jest tak samo nie wiarygodny jak kazdy polityk kolego. Mydlenie oczu i klamstewka.

Z tobą nie bede dyskutował bo jesteś fanatykiem takim samym jak Twój kandydat.

Co odpiszesz ze ja tez jak mój?
Nie kolego ja mam wszystkich polityków głęboko w d...
Nie rozumiem jak można być tak stronniczym jak Ty i inni fani Sławomira.
Który jest podobny do antysemity Browna, tylko boi sie mówić wprost to co Brown :)

0

@Rarenzio
Kto nie daje sobie rady z ogrodem nie daje rady sobie z sobą:)
Praca w ogrodzie to sama przyjemność.
Ja dodatkowego zajęcia nie potrzebuje a relaks mam u siebie.

Żeby mieć takie liczby strzelonych goli trzeba być właśnie dobra 9 :) bo na tym to polega

0

@Rarenzio
Jakby byl słabym napastnikiem to tak
Jednak to jeden lepszych w historii piłki napastników

Masz jakieś problemy osobiste , potrzebujesz pomocy ?
Bo to co piszesz moze o tym świadczyć...

0

@Ryoumen
Z Brownem to ja bym wogole nie rozmawial tak apropo :)

0

@michal26
Nie sa same prorosyjskie partie
Kolego z czego ty jesteś ulepiony:)

0

@ferdas_rawa
Mentzen najlepiej w czyn w kłamaniu:)


0

@michal26
Plus dla Browna ze Trzaskowski sie oburzył
Każdym zdrowo myślacy powinien sie obuzyc, jak ktoś nie szanuje ludzi ginących i cierpiących!
Zenujacy jesteś kolego
Tez antysemita z Ciebie ?

A ten Mentzen twój kompromitował sie dosyć przez ostatnie tygodnie :)

0

@Pawlak1992
To i to

0

@Rarenzio
Jakby grał Robert to by bylo 2-0 i mniej nerwów
Tam ewidentnie brakowało 9 wiec nie pisz bzdur

1

@MagdJanko
Jak sie ma taką autostradę to tak :)

0

@FCBparasiempre
Ja myślę iz połączenie tej aferze wysłanej z palca dopingowej Iga boi sie brać jakie kolwiek leki.
Być moze dostawała wcześniej coś na uspokojenie i teraz z tym jest problem.
Wielu sportowców ma problemy z depresja np i bierze antydepresanty ktore sa dozwolone i z dopingiem nic nie maja wspólnego.
No być moze coś takiego Iga brała. Widząc iz obecnie psychicznie nie jest dobrze z nia.
Oby szybko wyszła na prostą bo to nasz skarb narodowy który nie zostanie zastopiony przez następna tenisistke.

0

@wyrek
Żałosne

1

@La Pulgaa
Żałoba narodowa

2

@D10SLEO
Zmienił Żyda z piątki na ukrainca

2

@Mankind
I tj właśnie sortowanie ludzi przez fanatyka.
Jak ktoś pracuje i placi podatki jak Polak i nie kradnie i nie kombinuje to mu sie należy to co nam.
Kurna my tez byliśmy i możemy być migrantami wojennymi !!!
Co Polakom za granicą mieszkającym jakby odbierali socjalne to by klaskal ??
On jest poprostu żałosny

0

@lithotripter
Tj dostosowanie sie do sytuacji politycznej i społecznej.

0

@GTBTP
Kolego tj dostosowanie do sytuacji politycznej. W głównych obszarach poglądów swoich nie zmienia. Tj akurat normalne w polityce.
A poglądy zmienia kazdy chyba ze jest głupi.
Pan M. już o swojej 5tce tez nie pamieta wiec jest to nie chorągiewka?
Mydli oczy wyborców sloganami których 80% nie da sie obecnie spełnić :) a mowi je bo jest na nie moda.
Wroci moda na nienawiść do Żyda to znow zacznie o tym mówić:)
Nawrocki jest nowy na scenie tu nie wiemy co by mowil 5 lat temu :)

2

@GTBTP
Tylko głupek lub nikczemnik nie zmienia zdania pod wpływem wydarzeń oraz zmian sytuacji

Ludzie którzy trzymaja sie cały czas swojej ideologii i nie zważają na zmieniający sie swiat sa zagrożeniami dla otoczenia

7

@ToWinaSedziego
Ciebie tu tez

0

@Gronek
Nie wiem
Czasem nic czasami dużo:)
Co kieszonkowe Ci sie kończą :)

1

@Sapos93
To i tak nieźle ze oglądałeś:(
Moja żona jak sie uczyła na taki egzamin to ostatnie 3 tyg przed nim wywksmitowala mnie z córką do dziadków :)
Całkowite odcięcie i tylko kucie
Obiadki tylko jej dowodziłem co w dni :) z córką i małe spotkanie

Ostatni tydzień pojechałem z córką w góry:) Bo nie dałem rady z dziadkami mieszkać:)

Ale uczyła sie w sumie nie 3 miesiące tylko 2 i ostatnie 3 tyg intensywnie na urlopie już

0

@Aragorn33
Przestańmy sie inwestować człowiekiem który ma ego takie jak jego napompowana twarz :)
Tj nisza z 15% poparciem

0

@Kgorecki2500
Nawet jak nawiedzona tj obywatel a on jest kandydatem na prezydenta
Powinien choćby jednym zdaniem odpowiedzieć i tyle
Tylko ze on nie wie jak odpowiedzieć :)
Ma nauczone regulki ktore wygłasza i tyle
To nie jest człowiek dla ludzi tylko dla siebie samego i jego otoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?