0

@mrboom
W przypadku konfliktu wszystkich nie wezmą bo kraj by nie funkcjonował i wojny by nie dało sie prowadzić:)

0

@jacobFCB
Dodam iz u mnie w firmie jeszcze kilka lat temu ludzie lubili nadgodziny. Zarobili więcej przez to. Czasami specjalnie opóźniali pewne etapy.

Kilka lat trwało aż zrozumieli iz to bez sensu bo firmie nie opłaca sie przyjmować zleceń nie rentownych wykonywanych w nadgodzinach.

Wprowadziłem zasady premii w zależności od pracy oraz dałem dni wolne dodatkowe jeśli mamy zyski.
Wiesz czym to zaowocowało
Robimy przy tej samej załodze o 30% więcej. Dodatkowo wszyscy maja wolne w okresie swiat.

0

@jacobFCB
Budżetówka: zaraz wejdzie AI do części dzialow
Kopalnie tam tez masz automaty i maszuny , a te starsze i tak będą zamykane

Wszedzie obecnie mocno wchodzi automatyzacji, robotyka i AI
To wszystko da sie ułożyć i wykorzystać
Może jeszcze nie wszędzie i od razu ale za 10 lat napewno bedzie jeszcze łatwiej
Trzeba w to iść i inwestować
Praca ludzi staje sie za droga i wymagania za duże
Zmniejszenie pracy zwiekszy efektywność

0

@Ziemny
Dokładnie jestem za
To strona sportowa

0

@jacobFCB
Musisz wziąć tez pod uwagę automatyzacje :) na którą trzeba stawiać
Maszyny mogą pracować non stop
A ludzie rotować sie i pracować 4 dni
Jak dasz ludziom marchewkę to sie tez spreza i zrobia więcej w te 4 dni niż 5 przy tej samej oczywiście pensji

0

@jacobFCB
Kolego to wszystko zależy jaki to bedzie system tych 4 dni pracy.
Sam jestem przedsiębiorca i zarządzam produkcja.
Mozesz podzielić pracowników na grupy i pracują pn-czw, sr-sob
Bo w systemie 4 dniowym praca może być w sobotę:) wtedy pracownik ma wolne inne dni.
Za ta sobotę wtedy nie płacisz jako nadgodziny.
Wiec realnie robią Ci 6 dni produkcji a nie 5 tak jak teraz jest.
Obecnie jeśli ilość zleceń wymaga pracy w sobotę to płacisz za to więcej.

Relatywnie wszystko zależy od tego jak ułożysz prace produkcji i rozplanujesz tydzień. To hasło 4 dniowy tydzień pracy nie oznacza mniejszej wydajności wcale i większych kosztów:)

0

@maikeru
Zatorowośc plucna daje objawy wcześniej, rozwarstwienie aorty tez

Najczęstsze przyczyny w śnie śmierci to zatrzymanie krążenia i tyle

0

@ferdas_rawa
Aha czyli morederciw, gwałcicieli byś nie segregował:) tez

Tak nie lubię innych ludzi o poglądach radykalnych
Powtórzę radykalnych! Czy to w lewo czy prawo

Mam do tego prawo aby ich krytykować i wytykać ich głupotę
To nie jest eksterminacja

Tak samo mam prawo ich wykluczyć ze swojego otoczenia
Niech sobie żyją z dala
To tez nie eksterminacja

Więc co ty za bzdury wypisujesz to mało
To jest zenujace

Żegnam i wyklumacz z otoczenia

0

@ferdas_rawa
Atakuje ?
Dyskutuje bo piszesz bzdury
Poczytaj sobie o nazizmie a potem pisz!
Mi ludzie nie przeszkadzają i nie segreguje ich po rasie czy tez orientacji kolego ! To jest dalekie od tego twojego nazi.
Bo ja nie segreguje kolego i nie omijam czarnych czy tez transów. Jeśli są dobrymi ludźmi i nikomu nie robią krzywdy.
Więc przestan kłamać!

A reagować na kłamstwa i przekłamania bede. Bede pisał o ukrytych celach danych ludzi.

Żegnam bo szkoda czasu

0

@ferdas_rawa
Gadam o polityce tak ale mam ja w d...
Nie jaram sie tym kto wygra i nikomu nie kibicuje
Rozumiesz
Pisać moge co chce i lubię

Przypisujesz ty tez mnie do jednego worka a tak naprawdę nie wiesz jakie mam poglądy:)
Bo np lewicowe idiotyzmy tez mnie denerwują tak samo jak idiotyzmy Browna
Może to nazwijmy wyważenie

0

@ferdas_rawa
Kolego nie wiem ile masz lat ale jeszcze 20 lat temu poglądy tez były dla mnie nie tak wazne.
Obecnie nie bede tracił czasu dla ludzi którzy mnie irytuja :)
W życiu sa różne okresy i różne priorytety
Ja sie polityka nie podniecam obecnie
i nie mam zamiaru tez dyskutować z ludźmi którzy mnie nie interesują i maja podejście jakie mają
A to ze pisze Mentzen jak chce to nie specjalnie tylko tak pisze i tyle
Nie będę popierał kandydata który za kolegę mial/ma świra antysemitę

Poza tym tez mam kolegę nawet przyjaciela pisowca, drugiego lewicowca
To tez zależy od tego jak sie szanujemy i ma jakie tematy nie wchodzimy w rozmowie :)
Jeśli ktoś mnie próbuje nawrócić na Mentzena to sory nie mam ochoty z nim dyskutować


0

@ferdas_rawa
Napisałem co napisałem:) dobre
Ty nic nie zrozumiałeś

A jak niby suw wyklucza ludzi ze swojej przestrzeni życiowej?
No po poglądach:)
I to jest naturalne a nie żaden nazim
Większych bzdur nie czytałem od tych co wypisujesz

Ciekawe czy byś się przyjaźnił Ty ze mną:)
Chyba byś to wykluczył właśnie po poglądach:)

1

@Bykunn
Zdjęcia Samsunga i Apple to samo. Tu różnica żadna.
Plus za zoom dla Samsunga

Z czasem sie przyzwyczaisz do IOS mi zajęło to trochę:)
Potem robisz wszystko intuicyjnie i tyle
Dlatego uważam ze tel jest dla leni :)
A te zachwyty użytkownika to przesada
Kiedyś Apple może rzeczywiście wyróżniało sie rozwiązaniami
Uważam ze obecnid konkurenci robią lepsza robotę

1

@Bykunn
Kiedyś miałem Samsungi i wkurzały mnie aktualizacje non stop
Potem przez 6 lat Apple
IPhone jest ok ale tj tel trochę dla leni :) strasznie ograniczony i zaczęło mi to przeszkadzać
Przecież w nim jak coś ustawisz to tak musi być bo potem nie pamiętasz jak to zrobić:) fajnie sie wszystko kopiuje na inne urządzenia itp ale jest właśnie ale
Robienie np skrótów to jakiś kosmos
Kopiowanie tekstu porażka
Zmiana z Samsunga na Apple na początku to byla mordęga
Potem było ok juz
Obecnie zmiany nie odczułem

Samsung ma tez dużo funkcji dopracowanych i podobnych do Apple

Obecnie mam nowego samsunga od miesiąca i to co mi przeszkadzało kiedyś, hmmm już nie ma
A reszta jest dopracowana super
Ilość funkcji i możliwości nie ograniczona
Ja dużo używam tel w pracy i widzę tu duże plusy
Poza tym AI po polsku i tłumaczenie rozmów to jest to
Apple Siri po Polsku nie potrafi zrobić

No i uważam iz połączenie z samochodem jest tez na plus dla Samsunga
Nie mówiąc o telewizorze

0

@PatrychoO
Poprawia nie nakłada

2

@JimMorrisonFCB
Ja sie zastanawiałem długo czy wrócić z Apple na Samsunga
Skusiłem sie na S25 Ultra i jestem bardzo zadowolony

0

@ferdas_rawa
Typie co to za słownictwo?

Ja sie przyznałem? Ty stwierdziłeś bzdurę!

Ludzi sie wysłanie ocenia po poglądach:)
a nie do jakiej grupy społecznej należą czy narodu kolego.
Z Historii pala za Adolfa.
Tu byla selekcja rasowa.

Poglądów nie dzielmy na prawe i lewe to jest ograniczenie. Sa różni lewacy i różni prawacy.

A Twoje poglądy są jakieś sa i ocenie to jako całkowity brak wiedzy na jaki kolwiek temat
Jesteś nie groźny:)

0

@lucas75
W przyszłym sezonie bedzie bronił Niemiec :)
Ja do Wojtka nic nie mam, nie lubiłem tylko jego tatusia :) filozofa
On trochę ma z tatusia i masz tacje ze ego za duże ma czasami. Jednak ogólnie jest ok, tylko przez to ego jego kariera byla jaka byla. Niby bronił w Juve, tylko to Juve to już nie to Juve co z Bufonem :)

No i Ter Stegen jest lepszym bramkarzem jak wroci do formy:)

Tak potrzebny młody bramkarz ale możemy jeszcze poczekać sezon, dwa.
Wojtek z Niemcem będą dobra para.

0

@ferdas_rawa
Nie tylko Żydów nas tez chciał eksterminiwac :) i innych

Ja nie oceniam ludzi po kolorze skóry tylko po poglądach :)
Źli są wszędzie i dobrzy tez

0

@Seba991
Dawal oczywiście
Tylko tez nie przesadzajmy ze to był wyczyn ogromny
Tj dobry bramkarz i tak powinien właśnie grać zawsze
Poza tym obrona tez grała super, ilość bloków byla duża oraz ustawianie sie obrońców
To był całokształt nie tylko Wojtek
Zespół

0

@ferdas_rawa
Wyborców tak
Fanatyków nie

0

@Filarrr11
Nie piszemy o Peni
To piłkarz klasy średniej nawet poniżej

0

@ferdas_rawa
Polityków nie ludzi mam w d...
Dlatego trochę opamiętania życzę

To ze mam w d... polityków nie znaczy ze nie moge komentować i pisać o polityce
Pokazywać fanatykom tych ludzi ze nie mają sie czym podniecac
Nawet tych ludzi nie znamy prywatnie
Wszystko to przekaz z 3 ręki i sterowanie nim
Jak łatwo sterować ...
Jak można dać sie sterować

Bujać to my Panowie szlachata
My !

0

@lucas75
Ten Ćwiąkala mnie wczoraj tak irytował ta podnieta Szczęsnym, ze przełączyłem na Liverpool na chwilę:)

1

@ZuczekFCB1899
Z tym emerytem to na własne chwilowe życzenie
Jest w najlepszym wieku na bramkarza obecnie

0

@vangoor
On tak
Wojtek sam nie tylko cała obrona
Alisson bronił strzały trudne
Wojtek bronił co musiał

0

@tomd_16
Pamieta

0

@fotohobby
Inaki to jest klasa średnia i tylko tyle

0

@gukwa
Dokładnie
Zasługa wyniku to całokształt obrony i wyblokow także

1

Występ Wojtka bardzo dobry
Tylko aż tak sie tym nie jarajmy
Nie był to występ heroiczny
Większość strzałów byla słaba i tak naprawdę latwa do obrony
Dwie sytuację były trudniejsze i tyle

Ja bym pochwalił cała formacje obrony z Wojtkiem na czele
Wiele strzałów było blokowanych jednak przez obrońców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?