AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo
A nazywanie niemieckim agentem jest ok :)
1
@Roobo
Popatrz a jednak kraj się rozwija i poziom życia się polepsza
Populizmy to ty piszesz
Nie jestem zwolennikiem Tuska
Mam w d… każdego polityka
Każdego
Tylko przestańmy też pluć na każdego
Jeden robi to
Drugi robi to
A wózek jedzie dalej
A pisanie bzdur o szkodnikami itp to jest trochę małostkowe
1
@MesQueUnClub_87
Popatrz a kraj się rozwija i ludziom jednak żyje się coraz lepiej :)
Nie lepiej mieć dystans do tego i każdego polityka mieć głęboko w d..
Powtarzam każdego
2
@priest9999
A jak USA atakuje inny kraj to jest ok ? I można z nimi handlować
1
@draxidox
Przecież to oczywiste że Macierewicz to agent
2
Komentarz usunięty
0
@Krzysztof1987
Kolego nie ma rąk do pracy w każdym rozwiniętym kraju
Albo uchodźcy albo roboty
Roboty będą robić na ludzi
Nie będzie też tak iż pracy nie będzie wogole
Nie wszystko sa w stanie zrobić roboty i nie wszystko im się odda
Ludzie będą mieć więcej czasu wolnego
Więc będą inne aktywności a przy tych aktywnościach praca także dla innych
A co do wyrzucania uchodźców z USA
Zobaczymy jak to pójdzie i jaki da efekt
Kraj który składa się cały z uchodźców :) ich wyrzuca
Rodowici to są tam Indianie :)
0
@Krzysztof1987
Oczywiście powinno się plewić chwasty
Jednak problemy np Francji z migrantami to są problemy zaniedbań sprzed dziesiątek lat
Problem stworzyła ilość ściągniętych migrantów oraz brak całkowity planu na ich dzieci
Ci co zostali sprowadzenia mieli pracę i żyło im się ok
Jednak zapomniano o tym iż trzeba wykształcić ich dzieci
Każdy człowiek dąży do rozwoju a tam im takiej szansy nie dano
Udało się to tylko części migrantów którzy się mają całkiem dobrze we Francji
Jednak większość musi nadal pracować za eurocenty i przyjmować najgorszą robotę
Obecnie odkręcenie tego jest praktycznie nie możliwe
Dlatego patrząc na błędy popełnione my nie powinniśmy ich robić
Tak jak napisałeś pomóc Ukraińcom powinna byc na początku. Teraz mają pracować i się kształcić
Tu masz poprzedni rząd pojechał po całości z rozdawnictwem
Jednak w ich przypadku niektóre problemy też są wywyższane przez radykałów
Bo z nimi aż takiego problemu nie ma jak się to przedstawia i wszystko jest do wyprostowania
Jednak nie możemy non stop tylko pokazywać co jest złego
Bo oni akurat dają dużo naszej gospodarce i dzięki nim nie są obecnie nam potrzebni inni migranci
Rozwinięte społeczeństwa od zawsze miały problem z ludźmi do pracy „cięższej”
Migranci ją wykonują jednak ich dzieci już tego nie chcą. Jest to normalne, chcesz się bogacić. Jeśli nie stwarza się ku temu przestrzeni jest problem
Ja uważam iż kraje rozwinięte może uratować tylko rozwój technologii. Roboty i sztuczna inteligencja muszą przejść pracę którą dostają migranci.
A żeby poziom życia zrównywał się na świecie, niestety czasami musimy coś oddać a nie patrzyć tylko na swój nos
0
@Krzysztof1987
Oczywistym jest iż jak masz dużo migrantów to będziesz miał dużo przestepstw. Sama ilość powoduje zwiększenie statystyk. Bo przestepstwa sa wszędzie wśród każdej społeczności.
Jednaj Problem jest złożony i wcale nie tak prosty.
Nikt nie mówi o tym aby przyjmować miliony uchodźców, bo ilość zawsze stanowi problem.
Jednak migracji nie da się powstrzymać.
Zawsze będą migranci.
Nie może też być tak iż jak masz ich garstkę to od razu ich wykluczasz i patrzysz jak na potencjalnego przestępcę, mordercę! Przez takie coś ludzie też się radykalizują i sami wykluczają się ze społeczeństw, taka jest natura człowieka.
Nasz naród to też naród migrantów.
Nie możemy wszystkich ludzi segregować i wsadzać do jednego worka. Ciapaty to od razu terrorysta! No tak nie jest.
Ja też za nimi nie przepadam, bo to jest inna kultura i niektóre rzeczy mi się nie podobają.
Jednak wśród nich też są różni ludzie, tak jak w każdym społeczeństwie.
A wykluczenie całości już było w historii, popatrz na Żydów w Europie do czego to doprowadziło.
Zamachu terrorystyczne też się z niczego nie biorą.
To też proces wykluczenia i głębszego problemu.
Miałeś zamachy Basków, miałeś zamachy w Irlandii Północnej. Teraz czasy są inne i inni zamachowcy.
Zobacz co się dzieje u nas z Ukraińcami. Tak ochoczo wszyscy im pomagali. Teraz rośnie niechęć, a dlaczego? Przeciez oni nie są ciapaci, przecież oni są z podobnej kultury.
Niedługo oni będą się radykalizować jak to tak dalej pojdzie.
Niestety ludzie słuchają radykalizmów i to jest problem z każdej strony.
Problem zrozumienia i akceptacji to klucz a nie tylko kojarzenie wszystkiego z jednym
1
@Commando
Chciałem zauważyć iż jakiś rok temu nasz Polski dziadek zabił przedszkolaka nożem
Miał problem psychiczne
Syryjczyk to też zrobił z jakiegoś powodu
Lepiej zdiagnozuj powód kolego
A nie kto kim jest
Bo zabijać wszyscy zabijają nie zależnie od narodowości jak mają problemy natury różnej
0
@Commando
Budują dla migrantów którzy sami do nas przychodzą kolego i będą przychodzić
Bo stajemy się krajem dla nich atrakcyjnym
Musisz ich umieścić w ośrodku i przefiltrować aby potem deportować !
Są zasady pewne
0
@Commando
Po co ośrodki ?
Bo migranci sami przechodzą przez granicę :)
Tego nie unikniesz
0
@Eklerek
A bez paktu migracji nie będzie
Śmieszne i żenujące
Akurat on nam żadnych migrantów nie da
Oni sami przyjdą
1
@PatrychoO
Kolego nie pisz głupot
Kto niby chce ?
Nikt nie chce
Ruchy migracyjne są nie zależne i zawsze były
Tak samo jak wojny
1
@Commando
Kolego terroryzm był zawsze na świecie z różnych powodów
A pytanie kto chce ich ściągnąć ?
Ludzie zawsze migrowali, można próbować migracje ograniczyć. Wyeliminować całkowicie się nie da.
0
@clyde
Lepiej sobie sprawdź czy Ci umowy nie zmienili bo podwyżka x2 jest nie możliwa
0
@Commando
Porównaj wzrost opłat do wzrostu płac też
0
@clyde
Kiedyś też się zarabiało mniej
Ja kiedyś płaciłem za prąd na 2 miesiące w mieszkaniu w bloku 60pln
Tylko wtedy zarabiałem 3000 :) miesięcznie
Było to ponad 15 lat temu
Więc też popatrzmy jak się zmieniają zarobki
Co innego jakbyśmy zarabiali mniej a płacili więcej
Obecnie takiej tendencji nie ma
0
@Roobo
Susze kolego susze
Będzie jeszcze droższa
Będą braki kakao więc nakup zapas
0
@clyde
Zero tylko za licznik
Mam fotowoltaike
0
@Gall
Kolego zasada wojsk pokojowych jest taka iż sąsiedzi graniczący z państwem zagrożonym nie wysyłają wojsk
Dotyczy to Polski
My tam wojsk nie powinniśmy wysłać i nie wyślemy
0
@AdamiX1
O wyzywamy
On nie ma pierwszej kontuzji
Może tu każdy by miał a może nie
Tylko przypadkiem on ma kontuzje co chwila :)
1
@FanBarcy22
3 spotkania i związek :)
0
@okiemtypera_lucaxx95
Zwłaszcza tego boksera :)
2
@Gregor1899
Nikt do niego pretensji nie ma
Jednak to jest zawodnik szklany i łatwo łapie urazy
To chodzi o to że większości przy takim wejściu nic się nie dzieje a jemu od razu
Tak samo jest w innych sytuacjach, innym piłkarzom by nic się nie stało a jemu tak
1
@FCB_dimiC
To że nie mamy gospodarki sterowanej jak za komuny
0
@Pitinho
Historia piłki nie jest pisana tylko w ostatnim 5 leciu :)
1
@Eklerek
Pilsudzki, Hitler lewica :)
0
@MesQueUnClub96
Jeden kolega po skończeniu LO tak zrobił a obiecywał że będziemy grypa na zawsze :)
O nim słuch zaginął , a Ja i 3 kumpli nadal mamy kontakt. 2 mogę nazwać przyjaciółmi a 3ci to mój szwagier.
Spotykamy się często bardzo. Robimy męskie wypady. Nasze dzieciaki się znają i bawią razem, też do siebie dzwonią :)
Trwa to już 26 lat od zakończenia LO.
Mimo iż mieszkaliśmy nawet w różnych krajach , to się widywaliśmy i rozmawialiśmy często.
Obecnie wszyscy w Polsce więc łatwiej.
Czasami mamy też kontakt jeszcze z 2 kolegami z tamtych czasów. Jednak to bardzo czasami :) jak zadzwonimy aby poszli z nami na piwko :)
Jednak z chęcią się spotykają raz na rok lub rzadziej.
Jednak nasza przyjaźń urodziła się już w LO, bo w klasie było 8 chłopaków.
No i 6 przetrwała jako znajomi.
2 zniknęło w tym jeden który zarzekał się że będziemy przyjaciółmi :)
Więc się nie przejmuj jak czujesz że masz resztę w d…
Ja oprócz tej paczki już nie mam kontaktu z nikim z LO.
Pozostało też kilka znajomych ze studiów.
1
Pisałem że w końcu przegrają :)
A porażek będzie więcej bo muszą się skupić teraz na City :)