1

@Marian_Pazdzioch
Ja lubiłem też babkę z pierwszych sezonów
Tam aktorsko każdy pasował do swojej roli
Potem kolejne sezony już było różnie

0

@Kazragore
Bez przesady
Pierwszy sezon kiepskich był genialny

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Bardziej rodzinka.pl

1

@Marian_Pazdzioch
Nie tylko on
Tylko reszta już nie żyje

0

@draxidox
Nie ma to jak brać wszystko z neta i wyciągać wnioski

0

@MesQueUnClub_87
No właśnie i mogą być tego nie ciekawe efekty

1

@Sysia11
Dokładnie :)

1

@Kidd
Tak bo Sabalenka straci pkt

1

@GigiAmoroso
Zasłużyła
Grała piękny ofensywny tenis

Tak naprawdę to Świątek była najbliżej aby wygrać z nią

0

@tbas
Ten meczbol zdecydował o tym
Kto wygrał

1

@Sysia11
Ma 1 tytuł i tyle :)
Iga 5

1

@Kapitan hawk
Wyładowała się na rakiecie która rozwaliła :)

1

@Kapitan hawk
Sabalenka też wyje
Co im tam dają na młodu na tym wschodzie
Gardło woda przepalone ? :)

1

@mekston
Jednak Świątek też by może tą przereklamowaną Sabalenke pokonała dziś

0

Poszło więcej pozwoleń na broń i proszę ..
Pytanie czy za tym idą odpowiednie badania psychologiczne

https://tuwroclaw.com/artykul/wroclaw-motorniczy-n1483228

0

@FCB_dimiC
Czytaj co napisała ! A nie ciągnij bezsensownych wypowiedzi
Lekarz jej powiedział że to jest przewianie

A jak tak to pierdola !

Ps.
Ona doczytuje z neta dziwne teorie tak apropo
Inna jej wypowiedź
Szuka sama choroby dodatkowej :)

0

@FCB_dimiC
Tak i wymyślaj sobie choroby to lepsze :)
Przecież paraliż twarzy jest dość częstym objawem przewiania
Mniejszy lub większy
Może trwać kilka dni lub kilka tyg
Tu nie trzeba być specjalistą :) kolego
Jej to się stało 3 tyg temu więc … nie ma co wymyślać już obecnie innych diagnoz
Zwłaszcza że jej to puszcza już

I tak naprawdę tj pierdola jak tj zawianie
Ludzie z pierdol robią nie wiadomo co a są poważne schorzenia

0

@FCB_dimiC
Nie musi być -20 aby coś takiego było
Może cię przewiać przy plus 5
To zależy od organizmu i czy np nie miałeś też jakiegoś przeziębienia wcześniej

Pisze że jej to puszcza więc oczywiste że nic jej nie jest dodatkowo
Nie potrzebna panika
Nie wymyślajmy dodatkowych bzdur
A lekarze na początku mówią różne rzeczy
Potem jest wywiad, wstępne badania
Przecież jej powiedzieli że to przewianie
Podejrzenia wstępne mogą być różne
Udar to nie był :) bo by już tematu tu nie było :)


0

@FCB_dimiC
Bez przesady
Tj typowe przewianie o tej porze roku
Też tak kiedyś miałem
Jak chodziłem na -20 bez czapki i żaliła przy wietrze
Było to dawno 20 lat temu na studiach
Nie róbmy cyrków z tego

0

@clyde
Takie coś to typowe zawianie jak nie ma innych objawów
Nic poważnego
Też kiedyś tak miałem bardzo dawno temu
Przejdzie samo
Więc nie róbmy cyrków to nic poważnego

0

@CLS63AMG
Ale to podtrzymuje twoją wizję
Hitler nie był sam, miał duże zaplecze
Z nami czy bez nas by i tak kiedyś przegrał
Za dużo frontów otwartych, brak całkowity jednak przygotowania do walki w zimie na tak dużym terenie

Poza tym tacy Włosi przymuszeni do wojny nie chcieli walczyć
Oni Grecji nie potrafili sami zdobyć i Hitler Musiał tam posłać swoje oddziały
To samo w Afryce
Armia Niemiecka była ok
Ale te inne armie sojusznicze słabe bardzo
Poza tym tam nie było dużą walki w innych nacjach go wspierających

0

@michal26
To że Nawrocki nie jest znany nie ma znaczenia dla wyborcy Pisu.
Taki kandydat od razu ma 30% mogliby wystawić jakiegoś wójta i tyle by miał na starcie. Oni głosują na tego którego prezes powie.
Dodatkowe procenty przychodzą z czasem jak kandydat zaczyna być znany.

Co do Mentzena.
Myślę że Bosak obecnie by miał podobny wynik.

Wielu ludzi denerwuje już styl polityki i chcą nowego. Nie tylko w Polsce.
Myślę że poglądy skrajne kandydatów schodzą na bok. A niektóre są trochę zbieżne w obecnej sytuacji.
Nikt nie chce uchodźców
Nikt nie chce aż tak rozbudowanego zielonego ładu (niektóre założenia są ok, ale niektóre)
Nikt nie chce płacić danin na durne pomysły rządzących

Ja zwolennikiem Konfy nie jestem, za dużo tam jest jeszcze wariatow typu Browna :)
A polityka nie powinna być aż tak anty Europejska ich, tylko reformatorska.
Jednak prezydent Mentzen by mi nie przeszkadzał.

Konfa jak naprawdę chce rządzić kiedyś musi przekonać takich ludzi jak Ja.
Do tego nie trzeba dużo
Retoryka całkowicie anty UE do mnie nie przemawia
Bardziej skupienie się na reformie Europy i współpracy w pewnych obszarach


0

@Lucerfi
My jak tępoty liczyliśmy na pomoc Angoli którzy zawsze nas mieli w d…
Im nie na rękę było wogole powstanie Polski po 1 wojnie
Po 1 dniach kampanii wrześniowej jak już w tą wojnę weszliśmy, powinniśmy negocjować warunki pokoju jak Francja
Być może Ruscy wtedy by nie weszli od wschodu i nie byłoby Katynia
A tak przez całą wojnę i Niemcy i Ruscy wymordowali nam ponad połowę ludzi wykształconych
Ten kraj po wojnie nie miałby jak funkcjonować :) samodzielnie
Dlatego wepchnięto nas w łapy Ruskich którzy stworzyli nam nowe elity

1

@Comentateiro
Tylko Trzasku nie wygra i będzie haosik
Zafundowany nam przez Tuska
Bo kandydat musiałbyc taki

1

@michal26
Scenariusz sam się układa od jakiegoś czasu
Wybory wygra Pisior niestety bardziej zburaczaly od Dudy
Jednak koalicja sama sobie winna tego jest
Sikorski byłby lepszym kandydatem
A najlepszym byłby wogole ktoś nowy z nową siłą
Trzask miał swój czas i poległ już

Po wyborach nowy prezydent rozwiąże parlament
Będziemy mieć wybory na jesień i nowy rząd :)

Ten haos niestety źle wpłynie na gospodarkę i inflację

Kryzys jest widoczny na horyzoncie i to spory

Tak naprawdę obecnie nie ma dobrego rozwiązania
żaden inny kandydat do 2 tury nie wejdzie tylko pisior lub peowiec

Z tych dwóch dla spokoju ten Rafał mógłby wygrać
Jednak raczej tak nie będzie
Chyba że jakiś wstrząs nastąpi

0

@CLS63AMG
Kolego na froncie wschodnim wojska nie były tylko Niemieckie :) zobacz ilu żołnierzy z innych krajów zginęło pod Stalingradem
To była koalicja Państw a nie tylko Niemcy :)

2

@fart
Upodleni ?
Czy Rumuni, Bułgarzy, Słowacy, Węgrzy są upodleni ?
Przecież byli z Hitlerem

Czy Polska nie byłaby zniszczona ?
Według mnie by była
Jakby padł front wschodni a taki by był (Hitler zaatakowałby Ruskich), to my bylibyśmy bombardowani przez Ruskich i Aliantów też

A tak naprawdę Polska nie była aż tak zniszczona oprócz Warszawy (pokłosie powstania)
Niemcy i ich miasta były mocniej zniszczone po wojnie

0

@Lucerfi
Francja liczyła na linie Maginota jak została minięta przez Belgię i Holandię to była w d…
No i wspomnienie 1 wojny światowej
Tam za dużo zabojadow zginelo
Jakbyśmy byli na ich miejscu też nie wiadomo co byśmy zrobili w tamtym okresie
My to inna sytuacja
Kraj nowy po zaborach i chcieliśmy bronić swojej wolności

Ps.
Angole też byli zaskoczenie przecież i odcięci a mieli na kontynencie potężną armię

0

@Mitch_Atleta
Chyba podobnie
Niemcy nie byli przecież sami :)
Czesi, Słowacy, Węgrzy, Bułgarzy, Rumuni przecież po ich stronie walczyli
Nie wspominając o Wlochach
Wymieniam kraje wschodniej Europy

Tak naprawdę Hitler miał dużo zwolenników i Państw sprzymierzonych

0

@Kgorecki2500
Węgrzy, Słowacy, Rumunii, Bułgarzy byli z nimi i coś to zmieniło ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?