AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston
Nie chwali się jak małolat :)
0
@YeastMoss
Jazda słabym samochodem do pracy czy ma sens ? Jeśli patrzymy kategoriami bezpieczeństwa to raczej nie :) jak ktoś w ciebie wjedzie
0
@mekston
300 tys to teraz nie jakiś wypad budżet na samochód premium :)
0
@pawelfcb22
Zależy gdzie tym samochodem jeździsz i po co
Ja robię długie trasy więc lubię wygodę :)
0
Nie powinien grać w 2 połowie
Moze wtedy wynik byłby inny i może by się też wyleczył
A tak to wtopa i jeszcze może być ciężko w bardzo ważnym bezpośrednim starciu z najgroźniejszym rywalem do tytułu
0
@Faro
Obecnie problem to przeczenie trzonu zespołu
Gracze po kontuzjach jeszcze nie rozumieją filozofii tego nowego projektu
Muszą w to wejść i będzie dobrze
0
@Katalonik97
Problemem obecnie jest ilość graczy do gry
Na początku sezonu graliśmy małą ilością graczy bo było mnóstwo kontuzji
Ci gracze zrozumieli filozofię gry Flicka i grali świetnie
Obecnie problem jest wciągnąć pozostałych w tą grę
Ci co ciągli początek są zmęczeni i to jest normalne
Potrzeba czasu
A bzdurą jest co piszesz że nie ma pomysłu
W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i po prostu brakowało szczęścia
Lewy jest zmęczony i nie wykorzystał tego co powinien
Druga połowa pokazuje to co napisałem dobitnie
Zespół grał słabiej bo jest zmęczony a zmiennicy nie łapią do końca co mają grać jeszcze
Jakbyśmy nie mieli pomysłu i stylu to byśmy nie byli wiceliderem LM
Tam gramy pełen gaz i sił brakuje w lidze obecnie trzonowi zespołu
0
@John_Doe
To że Węgrzy chcieli kupić TVN to wcale nie plotka
0
@gumaz
Gra planszowa z dziećmi, potem wino z żonką i sex. A potem lulu
0
@gaucho104
Według mnie iPhone nie ma najlepszego aparatu
Mam 3 model IPhone, wcześniej Galaxy
iPhone ma bardzo mało ustawień aparatu, wiekszosc robi automatem
Jak dla mnie czasami za bardzo „przerabia” niby udoskonala zdj
Potem na zdj nie wyglada to tak jak w rzeczywistości
1
@AmigoBlancos
Problem to zgranie graczy kolego
Barca grała pięknie w październiku majac krótką ławkę rezerwowych i wiele kontuzji.
Grali non stop tym samym składem i trenowali.
Obecnie kadra jest szeroka i widać gołym okiem iż ciężko jest wejść do gry niektórym.
Gavi, De Jong nie grają tego co powinni. Rotacje powodują chaos.
Jednak uważam iż jest to normalny etap budowania zespołu.
W tym momencie nic się nie dzieje jeszcze takiego.
Teraz dopiero się okaże jakim trenerem jest Flick.
Jeśli poukłada zespół i wreszcie będą grać w 1 składzie Ci co powinni.
Rezerwowi wchodząc nie będą osłabiać drużyny to będzie wtedy maszyna do wygrywania.
Kontuzje w Realu widać że scaliły zespół a nie osłabiły.
Zobaczymy czy jak wrócą tam wszyscy nie będzie znów problemu :) uważam że będzie
0
@gumaz
Dokładnie 44,5 - 26 grudnia :)
0
@gumaz
Ja ostatni rok studiów więc bym był w barze z kolegami :) lub na jakiejś domówce
0
@Nightraider
Też myślę że ktoś z tej 2 odejdzie
Chociaż wolałbym żeby zostali
Jeśli nie przejdzie do nas Davis na bok obrony to można czasami próbować grać 3 stoperami jakby zostali
0
@Nightraider
Nie wiadomo czy Araujo zostanie w tym rzecz to zobaczymy
Jak zostanie to super jednak, kontuzje się go trzymają więc musimy mieć 3 bardzo dobrych stoperów
Ingo jeszcze może rok pociągnie potem wątpię
0
@Mario96w
Ja pracuję też na telefonie
Więc po 2-3 latach już nie daję rady sprzęt
0
@Maker0
Dokładnie i ma 28 lat
Bardziej aut Martinez wiekowy :)
0
@Criss18Barca
Ja będę sprzedawał po nowym roku ale używka :) 2 letnia
0
@gaucho104
Samsung ma lepszy aparat od Iphona akurat
Chociaż sam mam Iphona :)
1
@Mario96w
Przejście z Iphona na Samsunga może być trudne :)
Kiedyś byłem fanem Samsunga
Potem skusiłem się na iphona
Teraz mam już 3 iPhone
Rozważam jak ty S25 Ultra
Jednak ostatnio bawiłem się przez tydz telefonem córki na androidzie i ciężko wrócić będzie :)
Chociaż uważam iż Samsung jest na tym samym poziomie a aparat ma napewno lepszy i więcej ustawień
0
@Destroyer_of_Worlds
Ja mam 14pro od prawie 2 lat i nie wyślę o zmianie
Chyba że na ultra
Ta 15pro niczym się nie różni od 14pro
1
@karolszymek
Dokładnie tak jest
Zwykły iPhone jest słaby i ma słaby aparat dodatkowo
0
@Criss18Barca
Tylko pro
Kiedyś miałem zwykłą 13 i nie był to wcale super telefon
Teraz mam 14 pro i jestem zadowolony
0
@Messi1000000
Mam 14 pro od 1,5 roku i nie narzekam
1
@BIGCULES
Ja go nigdy nie lubialem a ostatnio to już odpłynął tak jak napisałeś
Dziadek stary - 72 letni kacap
0
@Coutinho007
Seagal to juz emeryt wiec nie wiem czy pamięta dźwignie :)
0
@Safrani
Są coraz głębiej i wydobycie przestaje być opłacalne
0
@maroon
Taki iż wydobycie węgla u nas jest robieniem tylko kosztów i nie jest opłacalne przy naszych złożach
0
@Ricardinio14
EKG powinni zrobić ratownicy medyczni :)
Zawsze robią w takich sytuacjach a nie wysyłają do rodzinnego :)
1
@Coutinho007
Trzymać pieniądz :)
Jak się dysponuje budżetem to się wydaje tak to działa. Inaczej taki pieniądz znika pisząc wprost.
Poza tym Olmo jak gra daje dużo i zobaczymy co będzie w ważnym momencie sezonu. Zespół moze sam obecnie zarobić na Nico tym sezonem