AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA
Nic tylko całość :)
1
@Bogan
Jak ktoś będzie chciał to kupi i tak
0
@YeastMoss
0,5 promila to jest odpowiednia granica
Ja jeżdżąc po Francji zawsze do obiadu wypiję lampkę wina lub piwko
Nie widzę żadnej różnicy
Nie mówimy tu o mocnych alkoholach
Gorsza motorykę się ma jadąc na kacu akurat
2
@draxidox
Kolego zakazy tylko potęgują patologie
Ja jestem za 0,5 dla kierowców
Przynajmniej mogę się napić wina do obiadu u rodziców
Masz Francję z gdzie nikt nie sprawdza ilości alko tylko mają taką normę i nie mają wypadków po alko
Może trzeba inne zasady jednak wprowadzić …
Powyżej 0,5 odebranie auta i prawka
Za recydywę wiezienie
A zakup alko sory zakaźmy tego forum też uzależnia
4
@draxidox
Mnie ten zakaz by nie dotyczył bo w domu zawsze zapas jest a sklep daleko
Tylko dlaczego ? Taki zakaz co ma dać ?
Ja czasami jeżdżę w różne strony kraju z żoną i jednak czasami mam ochotę kupić wino wieczorem…. w Warszawie czy innym mieście
Sory to trochę chore
Zakaźny tego forum też uzależnia i odetnijmy internet wszystkim
0
@Sulimo
Tak i wymieńcie tysiące stadionów
0
@Luciano99
Zone gruba sobie sam wybrałeś
Jak masz 25lat to chyba nawet nie dawno co innego jakbyś miał 45
Wtedy można by twierdzić iż przytyła przez lata spędzone wspólnie
Własna firma i stary pijące twoje piwo ?
I ta żona
Ale bzdury :) zmyślone
0
@galix22
Tak jak napisałem Polska jest gigantem w produkcji okien i nie jest to mały rynek !
Poza tym jesteśmy gigantem AGD?, mebli.
Podbijamy świat w produkcji np baterii do elektryków.
Jesteśmy liderem w wielu gałęziach rolnictwa i sądownictwa.
Jesteśmy małym krajem
Co ty porównujesz i do kogo
Sama UE jest mała w stosunku do Chin
A jeszcze tam jednostka ludzka nic nie znaczy to tylko mrówka w gnieździe
0
@galix22
Kolego my też jesteśmy bardzo małym krajem w porównaniu do Chin np :)
Nie produkuje się elektroniki tyle co w Azji ale produkuje się inne rzeczy.
I akurat Polska jest liderem w wielu dziedzinach poczytaj sobie kolego
A zadam pytanie ? Kto ma produkować coś jeszcze jak nie ma rąk do pracy :)
My to nie Azja gdzie raczej jest dużo
Silna gospodarka to wcale nie produkcja tylko
0
@galix22
Nic się nie produkuje? A kurna okna to masz z Azji czy z Polski która jest potęga w ich produkcji. Nie tylko takich rzeczy.
A co do sodomii na dworach itp
Nie rozlało się na wsie bo internetu nie miałeś :)
Czasy są jakie są
Nie przesadzałbym ze obecnie coś upadnie
0
@OBSERWATOR2021
Kiedyś to faceci chodzili w perukach i się malowali :) patrz na lata 1800-1900
0
@galix22
Co za bzdury piszesz
Przeczesz tą są promile % społeczności
Zawsze byli tacy ludzie
Jak słyszę że teraz w około same transy
A co tego nie było wcześniej ?
Dwor Francuski i nasz Poniatowskiego :) to kto to był tam ?
Faceci w perukach pomalowani
Tam każdy z każdym spał
1
@Jacento2105
Po to żeby mieć obecnie przewagę na rywalami w lidze
0
@Roobo
A ci inni co by przyszli to by byli super :)
1
@Borneo
Na szczęście powstał zbiornik w Raciborzu gigantyczną inwestycja
Dodam iż także ze środków unijnych
A wczoraj Kaczor pluł na pieniądze które teraz dostajemy z KPO
A te durnie nadal dziadka popierają
0
@tristan87
Tam gdzie powinien
1
@Borneo
Dodam iż PiS zaniechał budowania i wzmacniania wałów w regionach obecnie zalewanych
0
Krzychowiak myślę że będzie taniutki
0
@Dynak
Durne porównanie
Co ma piernik do wiatraka
Że ktoś był
Każdy był w brzuchu mamy
Tu chodzi o metody pozyskania zwolenników
Oraz poglądy wygłaszane
0
@Dynak
Hitler nie koniecznie był największym zbrodniarzem
Jednym z wielu
Też był fajnym chłopczynon na początku kariery
Potem pół Europy go wielbiło
Nie tylko Niemcy
Porównuje poglądy i sposób pozyskania elektoratu
Podobne i to i to
Hitler na początku nie był w swoich poglądach aż tak radykalny
Taka 5tka Mentzena :)
Oczywiście wygłaszanych bo to co miał w głowie wtedy nie wiemy
Tak jak to co mają te zjeby z konfy co niektórzy
0
@Dynak
Nie kocham lewicy kolego
I to ze nie jadł mięsa co ma do rzeczy
Jednak nie podniecam się też takimi Mentzenani
Wiesz dlaczego ?
Bo chodzi o poglądy a nie o to co kto je !
A ścieżkę zbierania ulubieńców idiotów ma podobną
Przypadek ?
Nie
Nie ufam i nie wierzę żadnemu politykowi
Niech się wszyscy odwala od nas ludzi
Tak jak chcesz znać moje poglądy
I nie chodzi o podatki itp bo
W rozwiniętym społeczeństwie musi to być poukładane i zarządzane
Jednak chodzi o zjeba.. ideologię
0
@gg156
Kolego poczytaj sobie i początkach NSdAP i spotkaniach i sielankach piwnych w Monachium
Hitler nie lubił alkoholu ale to nie znaczy że nim nie przyciągał zwolenników
Podobnie robi Mentzen
To nie są spotkania przy piwie kilku przyjaciół :)
Tylko złoty zwolenników
Tak samo było wtedy
Hitler był idolem tlumow swoich zwolenników fajnym gościem
Nikt tak naprawdę nie patrzył na jego skryte poglądy
Wtedy też nie do końca je odkrywał chociaż tak jak Mentzenowi też czasami się wymsknęło to czy tamto
(Patrz słynna 5tka)
Koło historii się zatacza
A ludzie jacy byli głupi tacy są !
3
@Comentateiro
Wiesz Mentzen robi spotkania piwne tak samo jak Hitler w Monachium na początku swojej kariery w latach 20tych
Przypadek nie sądzę
To są Ci sami zwolennicy te same ukryty poglądy
2
@Tabaluga37
A Polsat to niby inny :) i taki super
0
@PatrychoO
Czyli wolności słowa nie ma rozumiem
2
@Comentateiro
Po co to wogole oglądać
1
@Linnox
No i ???
0
@MESSIah16
Owoce pracy 8 lat Pisiokow kolego
Pompowanie balonika
Tylko co z tego że są zwolnienia
Przecież brakuje rąk do pracy i tak
Więc pójdą gdzie indziej
Wielki dylemat
1
@Szakalaka12369
Zbieramy owoce 8 letnich rządów Pisiorkow :)
0
@Arden
Wielu kolego rasistowski