2

@kuz
Dokładnie !
Naturalna a nie zrobiona jak te oszczykniete stwory z licówkami !

2

@Sapos93
A po co ?
Jest bardzo ładna kobieta
A żeby przynajmniej inne niż te licówki pompowanych lal
Każdy jest inny

Ronaldinho to dopiero piękny miał uśmiech kolego

1

@FcPortoFan1999
Całkowity brak dobrej kadry trenerskiej nie mówiąc o skautingu i wyszukiwaniu talentów.
Zajęcia WF w szkołach to paranoja. Szkoły mają ładne boiska, bieżnie nawet. Tylko że nikt tam nie trenuje :)

Jedyne co chodzi to siatkówka.
Są szkoły mistrzostwa sportowego siatkówki np w Będzinie na Lagiszy jest taka podstawówka. Mają ładną halę.
No i to wychodzi

Teraz trochę szkółek piłkarskich powstało dla dzieciaków może kiedyś to efekty przyniesie. Koło mnie są 2 :)

1

@MarFan
W innych krajach też siedzą w komórkach
Chyba nie tu jest problem :)
Tylko systemowy

A inne igrzyska w historii też były znakomite
Zdążały się lepsze ale to dzięki talentom które się skończyły :)

0

@Uukasz_93
A gdzie ich wywali jak oni są obywatelami Frn
Weź nie powtarzaj głupot

0

@Dosq
Ja mam płakać i pogodzić się
Kolego mi to zwisa kto wygra :)

0

@arasz1819
A co Francja ma zrobić z migrantami wywalić ich ?
Człowieku Ci ludzie tam żyją więcej niż pokolenie
Poza tym we Francji masz dużo ludzi z ich kolonii to nie są zwyczajni migranci :)

0

@Dosq
Jest taki obrońca Realu kolego jak Hiszp wygra ME i jeszcze coś strzeli to kto wie :)

0

@Kuchar
A może Ja dostanie Carvajal i tyle :)


0

@koksik2700
Kolego dinozaury też zjadały
Weź się puknij w łeb
To są już inni ludzie !

0

@FcPortoFan1999
No bo kolego Ci co przyjechali 2 lata temu już powinni się ogarnąć
Pracować itp
Nie można też pomagać non stop i tworzyć nierobów

1

@FcPortoFan1999
Państwo pomaga z moich podatków kolego
A na początku wojny pomagałem
Mój kolega np jeździł na granicę a Ja przekazywałem że rzeczy dla dzieci itp

0

@Kozinho.
Kolego propaganda to ty żyjesz ale Ruska !
Tak Palestyna to syf i nie roby
Byłem e Palestynie i Izraelu i mam zdanie swoje o tych brudasach
Tak samo jak o Ruskich i Ukraińcach

Może jeszcze napiszesz że to Ukraina jest winna :) a Ruscy są super !

Kanalia

8

@koksik2700
Trzeba nie mieć rozumu aby popierać to co robią Węgry obecnie
Na takie ruchy nie czas i miejsce
Ja bym się zastanowił nad wywaleniem ich z UE

A Ty powinieneś dostać deport do Rosji kolego za takie poglądy

Że zbrodniarzami popierającymi gwałty dzieci, kobiet i mordercami ludności cywilnej się nie rozmawia dopóki nie zrozumieją że są nikim
Putin nie wysłał na wojnę marines tylko przestępców !

To że pomagamy to jest nasz obowiązek !
Ofiarom się pomaga

W Węgrzy to jest naród który już w historii pokazał jaki jest
Ramię w ramię z Adolfem szedł podbijać Europę
Obecnie im chyba to samo się marzy razem z Putinem
Zdradzieckie szuje
Wywalić z NATO I UE jak będą dalej się tak zachowywać


0

Szklanka szklanka
Ja bym się zastanowił nad sprzedażą jak ktoś da odpowiednią sumę

0

@franiu
Tylko że jak przyjdzie Nico to Raphinia aut :)

1

@MichuZ44
A Ja z żoną nie zakładamy nic bo jeździmy na campingi naturystyczne :)

0

@Arden
Chlew i telefon z jabłuszkiem coś tu naciągane

1

@TheNekro94
Pomyje to powinny być wylewane na PiS
700 osób pracuje w spółce CPK i oni nie ale naprawdę nic nie zrobili przez te lata
PiS tylko politykę robi na CPk i nic poza tym
Przecież nawet grunty nie są wykupione a 700 pajacy siedzi i pensje pobiera :)

0

@Safrani
W czym współczujesz ?
Chyba wystarczy być normalnym i nie ma problemu

0

@John_Doe
Kolego albo wszystko jest zmyślone albo część tyle


0

@FcPortoFan1999
Cześć ucieknie to oczywiste
Zawsze tak było w każdej wojnie
To nie znaczy że mają w d… kraj
Bo pomagać mogą też z zewnątrz
Nie każdy musi być żołnierzem to jest chyba oczywiste !

0

@FcPortoFan1999
W czasie wojny ? Wojna rządzi wszystkim

A co obecnie obywatele są wrogami dobre bzdury
Poglądy są różne kolego ale dobro ojczyzny jest wspólne

0

@John_Doe
Naciągnięte kolego to napewno :)
Przychodzili i gwalcil a ona co na nich czeka aż przyjdzie następny w między czasie ?
Gwałt był ale to tak napewno nie wyglądało jak opisujesz

0

@John_Doe
Zmyślone bzdury

0

@FcPortoFan1999
Tak konflikt zbrojny jednoczy wszystkich obywateli kolego bo zwykle problemy i poglądy schodzą na drugi plan.
Chyba nie zdajesz sobie sprawy co to jest wojna !

A pisanie obecnie o zdrajcach że mamy w kraju to już totalnie oderwane jest od rzeczywistości !
Mamy do czynienia obecnie z różnymi wizjami polityki i tylko tyle.
Ktoś to pisze takie coś jak Ty niech się zastanowi nad sobą samym :) lepiej

0

@takisobiektos
Tu nie o zarobki chodzi tylko o wyniki
Nie wszystko to pieniądz kolego
Liczy się sport także czysty sport !

0

@takisobiektos
W wynikach i wiernych kibicach
Wątpię
Nie liczy nie ilość tylko jakość
A te dyscypliny mają bardzo dużo i tak kibiców

0

@inViNcibl3
3 miast :)
Ale bzdura !
Chyba nie oglądasz ile ludzi chodzi na ZUZEL
Gorzów,Zielona Góra,Wrocław,Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Leszno,
Mas 7 top
Do tego istne szaleństwo jest w
Rzeszowie, Tarnowie, Częstochowa
Dochodzą mniejsze : Grudziądz, Ostrów, Krosno, Rybnik

Także: Poznań, Gdańsk :)

Więc nie wiesz to po co piszesz !!!


0

@tbas
U nas sportem narodowym jest siatkówka i żużel

Bzdurą jest że piłka nożna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?