1

@maroon
Tak zgodzę się ale z tymi parze musi iść też przekaż w tych krajach skąd pochodzą.
To też jest trudne jednak trzeba być kontra dla Rosji.
Musimy uświadamiać tych ludzi na miejscu i znaleźć sposób aby im tam pomóc jak tylko się da.

Najprostsze :) rozwiązanie wyeliminować Putina :) i doprowadzić wreszcie aby w Rosji był ktoś normalny za sterami.

To że ktoś uciekł do pierwszego kraju nie objętego wojną nie oznacza że musi tam zostać. Przecież taki kraj może być wrogi lub nie nadający się do zamieszkania.
Uchodźca się jest zawsze poza swoim krajem objętym wojną.


0

@AlexDark00
Przy tylu kg to już zależy jakie ten gość ma choroby :) a ona np może być zdrowa :)

1

@maroon
A czy dziecko jest zle ? Nie
Dzieci są pełne miłości ciepła itp
Wychowanie nie odpowiednie, powoduje pewne problemy
Więc człowiek nie jest zły z natury !
Środowisko i życie go kształtuje !
Więc nie możemy wychodzić z założenia ich każdy uchodźca to bandyta
Bo tak nie jest i koniec kropka
To miałem na myśli

1

@FcPortoFan1999
Uciekają przed głodem i myślisz że wiedzą co się dzieje w Rosji.
Są zmanipulowani !
A skąd wiesz czy nie są co niektórzy siłowo przywożeni.
Wiesz co się w tych krajach Afryki dzieje ? Byłeś tam i wiesz ?
Nie nie wiesz i mało kto wie. Tak jak Ci ludzie o świecie.
Obiecuję im się pracę a przede wszystkim spokój i jedzenie. Lepsze życie po prostu.
Ciesz się że się urodziłeś gdzie się urodziłeś.

Człowiek z samego siebie nigdy nie jest zły i agresywny. Chyba że jest do tego przymuszony! A walka o życie bo to tak wygląda niestety powoduje co powoduje.

3

@FcPortoFan1999
Kolego tj sztuka i zawsze taka była

A tak apropo to tam też są rodziny
Nie tylko ci dźgający

Postaw się w sytuacji tych ludzi !
Łatwo widzieć tylko jedną stronę medalu

Ciekawe czy byś nie atakował muru z rodziną gdy za sobą masz obłąkanych żołnierzy białoruskich reżimem
Miałbyś jakieś wyjście ?
Człowiek wtedy jest zdolny do wielu rzeczy żeby wyjść z takiej sytuacji
To nie ci ludzie są temu winni tylko chory świat !

Owszem są tam też wyszkoleni bandyci przez Ruskich
Ale są też zwykli ludzie
I to pokazuje ten artysta !!!
Bo sa tam też rodziny i ma prawo zrobić rzeźbę jaka chce
Dążymy do Rosji zakazując pokazywania sztuki ?
Bo w Rosji nie wolno :)

0

@AlexDark00
Tzn że jest lepszy ?
Nie jest
Bo Iga go bije na głowę w realiach tenisa kobiecego

To tak jakby zrównać kategorie w sportach walki :)
Myślę że zawodniczka sumo waga 130 plus wygra z zawodnikiem 50 kg :)

1

@FcPortoFan1999
Po co ma być tam wrzucony ?
Tj raczej artysta i przestawia swoją wizję taką jak sztuka czasami kontrowersyjna

0

@VegetaPolska
To może Ty wejdź
Widzisz kogoś za niego ?

0

@FcPortoFan1999
Ktoś i co ?

1

@Kgorecki2500
Niestety prawdziwe

0

Sprzedać bo zaraz go zajadą i będzie wart tyle co Fati :)

1

@ElTomas
Tak jak kiedyś na osiedlach :)

0

@Pawlak1992
No nie tak samo kolego
Ktoś kto nie jest binarny ma defekt fakt ale tego nie uleczysz
Tu masz prostą sprawę dieta, Ozempic i ćwiczenia

0

@mekston
Był chwilowo i się zbył :)

Wśród kobiet też są młode obecnie dobrze zapowiadające się zawodniczki
Myślę że Iga na kilka lat będzie miała rywalki

Tak naprawdę np Novak zaczął zgarniać tytuły jak już Federer odchodził a Nadal też już nie był w top
Wcześniej jednak rozdawali karty oni
Fenomen Serba to długowieczność i jednak mało kontuzji kluczowych
Co by wygrał i ile Nadal bez kontuzji
A co by wygrał Federer gdyby nie było Nadala :)

Ja pamiętam jak kończył karierę Sampras Król trawy
Mówiono nie będzie drugiego :)
Był Federer
A jakby nie było go to Nadal by tam też wygrał więcej

Iga podąża ścieżką Graff i oby ją przebiła


0

@mekston
Kolego takich 3 w jednym czasie już nigdy nie będzie
Więc porównywanie jasne jest bez sensu
Tylko czy wtedy byli inni oprócz tych 3 :)
To finały były tylko między nimi
To taka wymiana piłek

Tylko nie jest tak iż Iga nie ma rywalki
Ma inne zawodniczki a Sabalenka jednak gra w tych finałach i jest najbliżej
To nie znaczy że Iga nie jest tak dobra bo są inne słabe

Tak jak napisałem wyżej może tych 3 wygrywało na przemian bo inni nie istnieli :)

0

@mekston
Kolego Ci dwaj mają mniej wygranych razem turniejów rangi 1000 i szlemów niż młoda Iga
Więc wyluzujmy i nie jarajmy się tak nimi jeszcze
To nie wiadomo czy będą wogole gwiazdy :)
Iga już jest

Sory rywalkę ma Sabalenke która w Madrycie mogła wygrać
Takimi rywalami byli i Federer i Novak na mączce dla Nadala
A Sabalenka na innych nawierzchniach jest bardzo mocna

0

@mekston
Nadal też nie miał rywala na ziemi w Paryżu :)
Novak wykorzystywał czasami słabsza dyspozycje Hiszpana
Ale to nie jest słabość Igi tylko innych :)
I jej moc jeśli potrafi reagować bo słabsze momenty ma każdy

0

@mekston
Oglądałem z Novakiem
Mecz dobry ale na razie to był jeden mecz :)

Mi dziś brakowało odłamań
Jak przełamali w secie tak szedł
Nie było też długich gemów zaciętych
Nie było 6-6 i zero przełamań
Takie trochę przewidywalne te sety były
To nie są na razie mecze wielkie z odrabianiem strat, zaciętością
Zobacz jak zagrają Iga z Coco w 2 secie
Odłamała od razu i poszła dalej

Ja tenisa oglądam od czasów Andre Agasiego któremu wtedy kibicowałem
Potem trochę mniej
Ale fazy 1/2 wielkiego szlema staram się oglądać jak były pojedynki wielkich

Na razie młokosy jeszcze muszą nauczyć się zaciętości większej
Carlitos mam wrażenie że czasem odpuszcza nie potrzebnie

0

@mekston
Ale to nie to jeszcze
Może za kilka lat jak dojrzeją chłopaki

0

@AlexDark00
Chyba że by Iga zaczęła walić testosteron ;)

W wynikach sportowych mu daleko do niej

0

@michal26
A Ty do dymisji po zmyślonych historyjkach kolego

Jak już ma ktoś odpowiadać do jakiś oficer jeśli chodzi o przypadki związane z wojskiem
Tylko że incydenty będą zawsze tego nie da się uniknąć jak jest sytuacja trudna a taka jest

1

@Kgorecki2500
Lepiej zobacz różnice we frekwencji
Chyba mało reklama tej ankiety :)

0

@mekston
Bo ta ankietę mają w d… normalni

0

@tomek8756
A kogo byś za to ukarał i co by to dało zastanów się ?

0

@mekston
Meczycha to były kiedyś Nadal-Novak-Federer
Agassi-Sampras

To był dobry długi mecz
Nie meczycho

0

@DonAndrzejos
Turnieju wielkiego szlema chyba :)

0

@Zoker
No chyba nie bardzo

1

@tomek8756
Ciałko na tak
Usta Oszczyk na nie
Rozum na nie
Czyli taka na dyskotekę i jedną noc :)

0

@Miszak
I dupa z tym szlemikiem

2

@Miszak
Gracz zacny ale czy piękny :) wątpliwość pewna

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?