0

@maroon
Co bez przesady
Jakoś w innych krajach jest szacunek dla ciszy i spokoju !
Święto katolickie czy inne które jest dniem wolnym dla większości społeczeństwa powinno być uszanowane!
Żyjesz w kraju katolickim więc masz święta katolickie. Nawet nie będąc katolikiem z tego korzystasz bo masz wolne ! A jak nie masz to masz wypłatę większą.
Wyprowadź się do kraju ateistów i nie będziesz problemu.

Tak mnie wk.. kosiarka w dzień wolny. A Ciebie procesja :)
Procesję możesz ominąć, kosiarki sąsiada nie wyłączysz :)

Szacunek dla drugiego i jego zasad także
Czy ty to rozumiesz wogole ?
Nie pisana zasada w niedzielę i święta nie wykonuje się głośnych prac !
Jakoś np w tej multi kulki Francji potrafią to uszanować !

0

@udarpawarotam
Wystarczy w ten dzień omijać trasy procesji
To też szacunek do innych ludzi

Jak masz mecz piłkarski jeździsz koło stadionu ?
Tak samo jak są inne imprezy ?

To jest jeden dzień w roku więc nie pisz bzdur

To też jest nasza tradycja Polska te stacje. Jakbyś był obeznany to akurat inne kraje katolickie nie mają tego zwyczaju :) i dnia wolnego !

Ps.
Daleko mi do kościoła z którym się nie utożsamiam
Jednak szanuję tradycje i innych
I mi to nie przeszkadza
Bardziej przeszkadza mi że ktoś w święto odpala kosiarkę

0

@Rust_Cohle
CWKS Centralnie wiejski klub sportowy

4

@krezel99
Z twoim podejściem nie powinno być strony wogole
Tj strona klubowa a Messi był częścią klubu i jest obecnie jego legenda
Po co w takim razie wystawka trofeów wygranych kiedyś na Camp Nou
Przecież wygrali to byli już gracze

1

@Arden
Bo one nie mają staników kolego te ładne

0

@TR3YWAY
Kostkę może skręcić wszędzie
Bez przesady kolego
Ma wolne to nie jest ekstremalny sport !

0

@kaamil1910
Nie wszystkie :)

1

@Sysia11
Serwis obecnie Iga ma już bardzo dobry akurat :)
Tu chodzi o poruszanie się na korcie i uślizgi
Na mączce to robi genialnie
Trawa jednak to co innego

AO myślę że na tym etapie sezonu Iga jeszcze nie ma top formy

0

@Arden
Gdzie coś może jest tylko nigdy nas nie odwiedziło :) i raczej nie wie że istniejemy :)

0

@HighestInTheRoom
Nie czytam i nie oglądam
Jedyne forum to tutaj i jeszcze żużlowa apka i tyle :)
Dlatego nie wierzę w głupoty :)

0

@mekston
Powtórzy Iga ale w żeńskim :)

0

@HighestInTheRoom
Ciekawe jakich :) tych wyczytanych z dziwnych portali :)

0

@Stoiczkow
Co do Rumuni nie chodzi mi że są za Ruskimi tylko o myślenie i patrzenie na świat
Im bliżej do wschodu
Mi chodziło o to iż nam jest najbliżej z tym właśnie myśleniem do Niemiec
Chodzi o nasze codzienne życie i obyczaje

Pisząc o Ukrainie że miała za uszami
Jasne że to nie usprawiedliwia Rosji o wojny pelnoskalowej
Jednak niestety Ruscy tak załatwiają sprawy oni inaczej nie potrafią

Beczka prochu na razie nie jest Afryka
To jeszcze potrwa ładnych parę lat żeby tam Ruscy coś zdziałali
Beczą prochu są nadal Bałkany i tego musimy się obawiać

Ja i tak bym nie tragizował
Był Wietnam
Był Afganistan
Była wojna Bałkańska
Były zamachy w Europie IRA, Baskowie itp
Realnie patrząc wcale sielanki nie było jak piszesz ;)
Obecnie mamy Ukrainę
I co więcej ?
Myślę że momenty były podobne

0

@Stoiczkow
Mi też nie po drodze ideologiczne z ugrupowaniami prawicowymi
Wiesz nie dziw się że e Europie był trend pacyfistyczny. Wszystko dążyło do wspólnoty więc wizja wojny była mała. Nawet Rosja wydawała się ok jak organizowali igrzyska i MS w piłce.
Nie wiem dlaczego to poszło tak nagle w stronę radykalna.
Może to nakręcanie się obu stron jak za czasów zimnej wojny. Obecnie to tak wygląda. Trochę na rękę jednym i drugim. Bo społeczeństwa zastraszone łatwiej się sterują i są skłonne np zrezygnować z socjalu aby dać na zrobienia. Jednak czy to tam pójdzie.

Ja może jestem trochę naiwny jednak sądzę że wcale Putin nie chce atakować nas i innych krajów.
Jednak Ukraina miała trochę za uszami tam na wschodzie. Społeczność Rosyjska tam była traktowana źle
Błąd zachodu że nie wysłał tam sił ONZ po Majdanie, nawet razem z Rosją.
Metody Putina są typowo wschodnie czyli wojna i tyle.
Jednak zobacz Gruzję opuściły wojska Rosyjskie, a mogli ją podbić.
Dlatego sądzę że to wcale się nie rozleje. To tylko takie straszenie nas.
A czym więcej rządów prawicowych w Europie to one więcej będą straszyć.
Bo oni mają niestety w głowach radykalizm wojenny.
Dla mnie to jest właśnie groźne.
Dopuki Europa się dogaduje będzie ok

Co do Niemiec to wiesz oni strasznie są pacyfistyczni po tym co robili.
Dlatego tam jest ciężko sforsować niektóre rzeczy
Jednak widać iż to idzie ok
My powinniśmy się z nimi dogadywać i razem współpracować
Nie powinniśmy patrzeć w przeszłość, to jest już inny naród
Ten naród szuka pobratymców i o nas wcale źle nie myśli
Dlatego powinniśmy wykorzystać PO historycznie
Bo my z Niemcami to by była potęga w Europie
Ja akurat mam firmę we Francji i powiem Ci że do nich to nam daleko mentalnie :)
A Niemcom jeszcze dalej
Dlatego bzdura jest że Niemcy dogadają się z Francją
Nigdy tak nie będzie
Oni się dogadają z nami , tylko to od nas zależy
A Angole to Angole wszystkich mają gdzieś. Na nich nie ma co liczyć

Fakt powinniśmy też fundować sojusz morski ze Szwecją i Finlandią
Bo to też historyczna szansa

A Rumunia im bliżej do Ruskich tak jak Węgrom
Poza tym to słaby kraj gospodarczo

Ja jestem jednak dobrej myśli o wcale się to źle nie skończy

0

@Stoiczkow
A ty powielasz retorykę strachu !

A produkcja już jest większa amunicji w Europie
Chyba nie da się od tak od razu produkować dużo jak był pokój
Jak to widzisz kolego ?
Te moce jak nie bolo takiej potrzeby :)
Mieli produkować dla samej produkcji :)
Chore
Obecnie jest to zwiększane
Ruscy też mają problemy produkcyjne i wcale ich nie lekceważę
Tylko oni nie są gotowi do konfrontacji z tylo Państwami bo nawet jak one nie są super to w grupie to nie wygląda źle

A wojna to nie tylko altyletia i wojska lądowe
Rakiety dalekiego zasięgu, drony, samoloty
W tym akurat jest ogromna przewaga NATO i w nowoczesnych technologiach

Niemcy może raport o armii zrobili i nie jest najlepiej
Tylko zwróć uwagę czy im było wolno robić armię , a po drugie też żerowali na bazach USA
A ta ich armia wcale aż tak słaba nie jest
W połączeniu z naszą to już by było coś
Poza tym oni mają zakłady produkcji sprzętu i uzbrojenia

Wyluzuj trochę
Bo nie można cały czas żerować na wojnie i produkcji uzbrojenia
To też niczego nie rozwiązuje
Rozwiązanie to zmiana władzy w państwach chorych

0

@Stoiczkow
Aha to ta Rosja jest już tak wspaniała że wszystkich podbije :)
Aha nie dozbrojona Ukraina jakoś sama daje radę :)

Turcja to jak wyczuje blusa to pierdzielnie tym NATO i sama nas zajmie.
Jak to mówisz że USA nas osraja.
Wtedy Turcja przyjacielem nie będzie akurat.

Aha Niemcy nie są naszym sąsiadem bliskim i nie są w 1 lini :)
Czesi nam pomogą i Słowacy ;) ale to potężne kraje.
I Turcja to nasz sąsiad i mu zależy na nas :)
Oni tak jak napisałem albo oleją sprawę albo nas zajmą wspólnie z kimś.

Można gdybać i pisać bzdury z obu stron.
Tylko po co ?

Nie powinno być tematu wojny w Europie i tyle.

Ty potwierdzasz tylko konfederacka retorykę. Pisanie o nie realnych sojuszach i wypieranie zachodu :) i widzenie w nim samych minusów.
Straszenie wojną to lubicie

A co do danych kto ile przekazał broni
Ty w nie wierzysz ?
W dobie ruskich cyber ataków oraz fałszywych informacji.
Większość tych danych jest fałszywa

Prawdziwe dane są tajne bo to jest wojna żaden rozsądny kraj nie podaje dokładnych danych !!!


Ps.
Nie wybieram z historii tylko pisze prawdę
Pół Europy kochało Hitlera w momencie jego najazdu na nas !

0

@Stoiczkow
Przyszykowanym trzeba być zawsze i mieć nowoczesną armię a nie tylko o tym mówić
Szykowanie się w gęstej atmosferze nic już nie da jak będzie atak, bo będzie za późno ;)

Taki kraj jak nasz w takim położeniu geograficznym, który nie ma np naturalnych zapór jak góry czy szerokie i glebokie rzeki będzie miał i tak ciężko z dużym przeciwnikiem. Dlatego musimy dbać o sojusze, bo sami i tak nic nie zdziałamy tylko będziemy tkwić latami w konflikcie jak Ukraina i umierać na froncie. A reszta kraju z czasem będzie głosować bez pomocy z zewnątrz.

Mówienie że wojna zaraz będzie itp to czysty debilizm. Straszyli nas w czasie zimnej wojny już atakiem z zachodu :)

Obecnie przy zwartej i współpracującej Europie konfliktu żadnego nie będzie.
Chyba że skłócimy się wewnętrznie, osłabiamy, poobrazamy na siebie.
Wtedy Rosja znajdzie oprócz Węgier, Serbii jeszcze innych przyjaciół i będzie nie ciekawie.
Hitlera popierała połowa Europy przypominam. A w naszym rejonie wszyscy na południe od nas :)
Tacy Węgrzy, Rumuni, Bułgarzy, Balkanowie ramię w ramię z Niemcami atakowali Ruskich i ginęli sobie pod Stalingradem jak mrówki.
Włosi, Hiszpanie też kochali oczywiście Hitlera

7

Do zobaczenia generale !

0

@Stoiczkow
Racjonalnie debilne
Bo nie powinniśmy pisać że będzie wojna !
Nie jej nie będzie i trzeba robić wszystko aby nie było !

0

@Kgorecki2500
Właśnie przez takie myślenie tak może być
Im więcej ludzi myśli o tym to powszednieje
Ludzie myślą wojna będzie to będzie

Lepiej żeby żadnej wojny nie było !
Głód, cierpienie, śmierć przyjaciół bliskich itp
Przede wszystkim głód !

1

@Kgorecki2500
Kolejny debilny komentarz
Może nie będzie za mojego życia i moich dzieci
Niektórzy chyba nie wiedzą co to wojna i tak łatwo o tym piszą podniecając się jakimś sprzętem
A Ty jeszcze się wtrącasz

0

@Kgorecki2500
Będzie się czym pobawić na wojnie

To chyba jednoznaczne

0

@barcelonaLM
Tylko charakter jego jest nie bardzo
Zero szacunku dla słabszych
Taki ciu.ik

0

@RosjaninBut
Chcesz wojny ?
Zagraj lepiej w grę

0

@zadafcb
Tylko że z charakteru taki fiu..ek
Dlatego go nie lubię
Poczekajmy co dalej pokaże i niech pokaże szacunek to słabszych graczy

1

@Stinger_
100 tys :) chyba trochę mało
Żeby wyobraź Portugalca

1

@Barcasub
Przecież to tylko artykuł
Czy to prawda ?
Wątpię

0

@Colon
Probierz

0

@DonPancio
Napisałem że inni twierdzą nie Ja że są następcami

Właśnie w kryzysie musisz ryzykować
Także z transferami bo na top top cię nie stać

0

@DonPancio
Ryzyko wpisane jest w życie/biznes
A piłka to życie/biznes
Nie ryzykujesz nie wygrywasz
Proste

Z Xavim nic nie zarobisz bo nic nie wygrają znów
Więc kogo za rok ?

A CV Alonso jest jakie czy Artety :)
Którzy już są uważani za następców Guardioli
Idąc tropem CV to obecnie tylko Murinho jest do wzięcia
Tylko czy to jego CV jest coś warte
Gdzie ostatnio za co się weźmie to klapa :)

Ryzyko jest z każdym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?