AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8
No nie byłaby wina kierowcy
One wtargnęły na przejście bez zatrzymania się przed nim
Pieszy ma pierwszeństwo ale musi się zatrzymać przed przejściem przecież nie wejdzie jak już samochód jest toż przed przejściem bo nie wychamuje lub jest na nim
0
@MesQueUnClub96
Nie pada a co nie mogę się odnieść do niego
Ty piszesz o Bidenie
Ja piszę o Trumpie
Też może nie dotrwać do wyborów
Kończy 78 za 3 dni
Więc też wszystko możliwe kolego
Różnica wieku ich obu to 3,5 roku zaledwie :)
Jakaś cenzura ?
2
@MesQueUnClub96
A Trumpek to normalnie o dekadę młodszy :)
Tak samo stary pryk
2
@norbi77
Bo do radykałów ludzie lgną
Lgną ludzie którzy tak naprawdę mało co sobą prezentują i ich to poprostu podkręca, bo tak to by w swoim nudnym świecie mieli nudno
2
@norbi77
On by wolał ruska flagę
1
@MesQueUnClub_87
Tak i porównuje święto Hanuki do obrzędu satanistycznego
Gdzie to święto też katolicy obchodzili :)
To że ktoś umie jakiś przekaz zrobić nie znaczy że mówi mądre rzeczy i prawdziwe
0
@Majkel34
Chyba kompromitacja całkowita
0
@Alex1995
Tak wszystkie zgadzam się z tym
Tylko ostatnie 8 lat to już było tylko dofinansowanie zero inwestycji w rozwój infrastruktury
Wcześniej mieliśmy tez inne problemy do rozwiązania
Chociaż energetyka także powinna być wtedy piorytetem
0
@Stinger_
Co raz gorzej ?
A jakoś widać że coś więcej ludzi ma się dobrze :)
Rozumiem iż po drogach nie jeżdżą ale bronie coraz lepsze samochody tylko znów trabanty :)
0
@Xaviball
A to Po ukarało żołnierzy ?
Co Ty piszesz
Kłamiesz !
0
@JoeBlack
Anty Polska
Masakra co ty piszesz
0
@Alex1995
A co takiego się stało na granicy kolego ?
Przecież to było oczywiste że coś się wydarzy i będą jeszcze inne takie incydenty
Tu akurat jakby zadział PiS też to by się wydarzyło tak samo jak inna partia.
Ceny energii :) no mamy wlanie efekt zaniechań rządu PiS
Przecież żeby ceny były niższe to trzeba nimi sterować i dopłaty robić
A kto za to płaci ? Także my
Większych bzdur nie czytałem pisioczku
0
@TR3YWAY
Jest w tym dużo prawdy kolego
Brak luzu to cecha typowego Polaka mieszkającego w Polsce ;)
Ja też to widzę bo dużo czasu spędzam w Alzacji gdzie mam siedzibę firmy :)
0
@michal26
Takie czasy były więc taki był
Tj drogi sport
Obecnie też ciężko jest być w elicie bez odpowiedniego wsparcia
Tak może się zmienić
Wszystko się zmienia
Za 50lat nie wiadomo jak wszystko będzie wyglądać
Wtedy też będą negować niektóre rzeczy z naszych czasów :)
Może za 100 lat tenisa wogole nie będzie
To tytuły MS Urugwaju tez powinny nie być liczone jak tak mamy podchodzić do sprawy
Tak jest era open i przed
Ale są także mistrzowie z tamtych czasów
Nie można ich negować
Może kiedyś będzie 5 turniejów szlemowych
Hiszpanie i Włosi mocno cisną ku temu
Albo np któryś zniknie
0
@michal26
A co jak zasady się zmienia to nikt poważnie nie będzie traktował tych teraz ?
Więc wyluzuj
Też to zrobili
Czasy były inne ale zrobili
0
@michal26
Czy ja pisze o jakiejś erze
Piszę ogólnie w historii
Ty sobie tą erę dopisałeś
Tu masz historycznie
Zdobywczynie Karierowego Wielkiego Szlema
Stany Zjednoczone Maureen Connolly (1951, 1952, 1953)
Stany Zjednoczone Doris Hart (1949, 1950, 1951, 1954)
Stany Zjednoczone Shirley Fry (1951, 1956, 1957)
Australia Margaret Smith Court (1960, 1962, 1963)
Stany Zjednoczone Billie Jean King (1966, 1967, 1968, 1972)
Stany Zjednoczone Chris Evert (1974, 1975, 1982)
Czechosłowacja / Stany Zjednoczone Martina Navrátilová (1978, 1981, 1982, 1983)
Niemcy Steffi Graf (1987, 1988)
Stany Zjednoczone Serena Williams (1999, 2002, 2003)
Rosja Marija Szarapowa (2004, 2006, 2008, 2012)
0
@mr Barca
Nie tylko wyborcza
0
@Lucyfffer
Dokładnie każdy niech robi co chce to jego osobista sprawa
A nasz naród to 80% zawistnych kombinatorkow którzych jara tylko krytyka kogoś a sami nie widzą jacy są beznadziejni
0
@FCB_dimiC
Nie pisz bzdur
Takim samym jest Polakiem jak każdy inny który się urodził i wychował w Polsce
0
@takisobiektos
Są różne okresy
Tenis się zmienił
Nie będę porównywał
Wszyscy są wielcy
Nie można pisać że ktoś nie miał konkurencji
Grał sam … wtedy jej nie ma :)
Miłego dnia życzę
0
@takisobiektos
Zawsze tak możesz mówić że konkurencji nie ma :)
To nie argument
Zawsze jest konkurencja
Może Nadal, Federer i Djoko to też średni gracze wygrywali tylko oni bo reszta była bardzo słabiutka
A akurat ich 3 się trafiło takich sredniutkich :)
To pokazuje twój tok myślenia
Bo ja żartuję
Więc jeśli ktoś tyle wygrywa nie jest to przypadek i brak konkurencji !
To wielkość danego człowieka
Jego harakter, wola walki
Może ciężej jest wygrywać jak się widzi słabszych :)???
Wtedy trudniej o tzw mobilizację zawsze :)
Nie jest tak kolego ?
0
@michal26
Poczytaj historię tenisa ile zawodniczek go ma
Nawet na Wiki to masz kolego
Tylko nie wymyślaj swoich historyjek proszę kłamliwych :) tak apropo
1
@budel17
Może są inni lepsi tylko się nigdy nie przebiją :) tak to wygląda dziś
Kasa kasa i tyle
0
@budel17
No przecież zdążają się problemy z samochodem :) nawet Maxowi
Lub może mieć gorszy dzień np mała nie dyspozycje i już
Bądźmy rozsądni kierowca też ma znaczenie
Ale nie takie jak kiedyś :)
I to staje się nudne
0
@michal26
Czytaj ze zrozumieniem
Nie pisze ze to jest małe osiągnięcie
Nie pisze tylko o kobietach !
A tak apropo karierowe ma 10
Tenisistek kolego :) czyli 10-3
U mężczyzn masz 8-2
Jest to jednak różnica
Pisze że to jest pomniejsze osiągnięcie
Bo jednak klasyczny szlem tj coś !!!
Czy Nadal, Federer, Novak mają klasyki ?
Nie mają !
Mają tylko karierowe właśnie
Kalendarzowy ma tylko Novak
Dlatego też tak Serena chciała klasyczny
Bo bez tego osiągnięcia wie że Graf ma papierze jest lepsza
Ma klasyczny oraz kalendarzowy to już jest wielkie osiągnięcie
Fakt Serena turniej Szlema ma jeden więcej
Jednak różnica w wygranych turniejach jest spora nawet bardzo duża
Syrena wygrała ok 70
A Graf ponad 100
Więc nie do końca można napisać iż najlepsza w Historii jest Syrenka
Według mnie nie jest
Graf była bardziej wszechstronna poza tym
Za 3 lata Iga może dogonić Syrenkę w turniejach
I mam nadzieję że kiedyś też Niemkę :)
Co do Szarapowej
Ona wcale tak dużo turniejów nie wygrała :) ogólnie
Ponad 30 tylko
0
@budel17
Obecnie nie oglądam
Oglądałem kiedyś
Czasy Senny jak byłem mały
Potem trochę Kubicę
Za czasów Senny terchnologia aż tak nie odgrywała roli jak teraz
Tu nie chodzi czy ma najlepsze auto
Może jest podobne do Ferrari
Tylko tez o team i wszystkie technologiczne udogodnienia
Kierowca obecnie to taki dodatek
Dlatego się tym nie jaram
Czasami obejrzę jak nie ma pogody i nic innego czyli z nudów :)
0
@michal26
Jest duże bo mało jest zawodników umiejących grać na wszystkich nawierzchniach
To oczywiste
Mnie wkurza co innego
Pomniejszanie sukcesów Igi przez buractwo na tym forum
Fakt ona gra świetnie na jednej nawierzchni
Może nigdy nie wygra Wimbledonu
Jednak to nie oznacza że nie może być jedną z wielu legend
Chociaż sądzę że kiedyś ten Wimbledon wygra :) i ten karierowy szlem będzie
Jest młoda
Nadal też miał problem na trawie
Jednak wygrał
Federer na mączce się męczył taka jest prawda
Novak też w Paryżu potrafił tylko wygrać jak Nadal miał kontuzje lub był po niej i forma gorsza
Praktycznie nie znajdziesz tenisisty, tenisistki którzy są super wszędzie
Serena na mączce by być może seta z obecna Iga nie wygrała :)
Tego się nie dowiemy
Fakt jest taki że mamy gwiazdę światową
A to co osiągnie może przebić wszystkich
Oby tak było !
0
@michal26
Co poważnie ?
To osiągnięcie ma sporo tenisistów tzn karierowy szlem
Klasyczny ilu ma ?
Więc jest osiągnięciem poniższym
Nie oznacza że to nie są wielcy tenisiści
Jest takim sobie osiągnięciem w porównaniu z klasycznym
Nie wyrywaj z kontekstu !
0
@Tasde
Kolego zawsze jak jest 2 to stawia się na kogoś bardziej
Mi o to chodzi
Zawsze
Jest to czasami postawienie na pupilka nie koniecznie talent
Nie mówię ze tu tak jest
Jednak chodzi mi o fakt
A F1 to jest sport bardzo zależny od teamu i sprzętu nie samego zawodnika tylko :)
0
@michal26
Bzdura to Ty teraz teorie sobie wymyślasz jakieś że ja nie wiem o co chodzi
Wiem dokładnie bo Ja taka Graf jeszcze oglądałem która ma 2 szlemy i niekalendarzowy i klasyczny czyli kalendarzowy
Idz na korty pogadaj z zawodnikami to Ci powiedzą co to jest wielki szlem !
Jeśli nie dodasz o jaki chodzi !
Bo mi to chodzi właśnie
Nie dodałeś że Szarapowa ma karierowy szlem który jest takim sobie osiągnięciem jednak :)
Wymyślonym trochę aby dodać karierze pokłosu
Mówiąc wielki szlem bez konkretnej nazwy każdy myśli że chodzi o klasyczny kolego
Nawet wsłuchaj się w komentatorów
Nie wymyślaj kolejnej kłamliwej teorii jak to potrafisz robić na tym forum
Aby mieć co pisać
A tak naprawdę ty tylko tym forum żyjesz :)