AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87
Kiedyś tak jak byłem młodszy teraz poprostu wychodzę wcześniej a nie o 7.50 :)
Napisałem są kasy samoobsługowe a nie popędzanie starszych osób czy kasjerek
To też są ludzie i mają prawo czasami zwolnić a idąc do sklepu można liczyć się z tym że to potrawa !
0
@Trojanek23
Trzeba było iść na bezobsługową
Pośpiech pośpiech i po co ?
Trochę wyluzuj
0
@YeastMoss
I już skłamałeś
Kilka postów wyżej napisałeś że kiedyś jechałeś po małej ilości alkoholu
Kolego doktorze trzymaj się tych danych i badań
A jako lekarz powinnes wiedzieć iż każdy organizm jest inny i różnie reaguje na różne rzeczy
Tu badania nie są potrzebne
No chyba że jesteś takim lekarzem naukowcem nie leczącym tylko badającym :) i kierującym się tylko wytycznymi
Tak ja dalej będę twierdził iż lampka wina jest ok!
Badania autorskie !
Chociaż w sumie poparta teoria przez innych :)
Także badaniami które oczywiście podważysz więc nie ma sensu w to brnąć :)
Dziękuję idę napić się dobrego wina na potem na GP w Toruniu
Ps. Jadę taksówką bo to nie będzie lampka :)
0
@YeastMoss
A przejedziesz rowerem 40km :)
Jadąc rowerem też stwarzasz zagrożenie :) po dyżurze możesz w kogoś wjechać :)
Przeliczać jednostki alkoholu
Kolego to są jakieś chore dane
Wódkę organizm gorzej przyznaje i trawi
Nikt nie pije poza tym jednej banii jak już pije, a łampke wina owszem
Ty masz w sobie luz wogole :)
Poza tym ja pisze o degustacji wina tak to moze zachcianka
Pisze wyraźnie lampka wina nic nie daje jesli chodzi o prowadzenie auta
Ty wogole jeździsz ? Bo chyba chodzisz
Ja jeżdżę rocznie ok 40 tys km
Więc wiem co pisze
Ps.
Nie lubię Francuzów tak apropo
A prawa świata dają możliwość jazdy po lampce wina u nas też bo poniżej nie masz 0,2 :)
0
@YeastMoss
Zakończę bo nie chce mi się już dyskutować
picie lampki czy dwóch wina nic nie zmieni
Ja nie pisze o ciężkich alkoholach ! Takich sam nie piję
Pijany kierowca to kierowca pijany a nie po lampce wina !
Powtarzam pisze o winie nie o wódce czy nawet piwie
Wino ma też swoje dobre strony kolego akurat i to jest fakt
Dlaczego tacy Francuzi są jednym ze zdrowszych narodów i najbardziej szczupłych mimo że to wino piją do każdego obiadu ?
Bo defakto normalny zdrowy Francuz pije lampkę lub dwie do obiadu
Nie pisze o patologii która chleje 2 butelki dziennie !
Wypicie tego wina do obiadu w ilościach małych nie powinno ograniczać możliwości korzystania z samochodu
A jak jesteś lekarzem
To po nie przespanym dyżurze stanowisz na drodze większe zagrożenie niż Ja po lampce wina :)
W krajach gdzie masz granice 0,0 też są wypadki śmiertelne z udziałem pijanych i zawsze będą
A granica 0,0 to chory pomysł jest i tyle
0
@4Fabregas4
Strzelać też trzeba umieć!
Popatrz podaje ma 2 asysty :)
Czyli nie stoi jak kołek
0
@4Fabregas4
Lewy słaby :)
Ciekawe jaka 9 obecnie jest taka super za rozsądne pieniądze
On ma 7 goli już kolego i widać że u Flicka gra super
Może jednak Xavi był problemem nie lewy
0
@4Fabregas4
Owszem teraz nie ma u nas nikogo już aby mógł przyjść
Jednak być może znów kiedyś będzie i wtedy to by było znów fajne dla kibiców z Polski
O to chodzi
0
@Stanio87
Odniosłem się do niej nie do innych
0
@Flyingbetoniarka
Zdrowy to on jest na piwo może iść i normalnie praktycznie funkcjonować
Chorzy to są ludzie z chorobami a nie urazem lekkim :)
0
@isko890
Pajor małolata ?
Przecież to jest już gwiazda barcy żeńskiej
1
@Turio
Niejaka Polkka może nawet złotą piłeczkę kiedyś zdobyć :)
0
@koraldinho49
Kibiców piłki
0
@4Fabregas4
Nie całą
Pisałem że gwiazdy światowe
Czytasz wogole
A takie mamy w repr jeszcze
0
@4Fabregas4
Tu nie chodzi o Szczęsnego
Tylko o naszych rodaków którzy dokańczają do naszego klubu
Jest to poprostu miłe jeśli jesteś patryjota
0
@4Fabregas4
Gra w lepszym klubie jest lepsza dla reprezentacji kolego której kibicujesz też
A gra dla reprezentacji jako gracz liczący się jest też dobra dla klubu
To są czynniki powiązane
0
@BISHBASHBOSH
Miał jako rezerwowy
0
@Armandi
Szczęsny kolego lepiej niż Stegen :)
Ojoj
Juve jakoś już go nie chciało
A żaden wielki klub go nie wziął jak był do wzięcia
Sory Juve to już nie to juve jak tam grał
1
@4Fabregas4
Kolego kibicujesz Barcelonie ok
Jednak też kibicujesz naturalnie naszej reprezentacji jak jesteś Polakiem
Więc naturalne jest że fajnie jak w tej barcy są jacyś Polacy Ci topowi
Wolę jego od Navasa tyle w temacie
0
@YeastMoss
Wiesz moja żona też jest lekarzem jednak nie tak widzę wszech wiedzącym :)
Po co są badania że wino jest ok
Bo są te które próbują udowodnić idiotyzmy także że jedna lampka Ci zaszkodzi ;)
Co jest bzdurą przesadzona
Porównaj ilość wypadków na drogach we Francji i u nas
A potem pisz że 30% coś stanowi
Zawsze coś będzie stanowić przyczynę według kogoś
Wśród tych 30% ile miało 0,3% ?
Ilu było naprawdę pijanych ?
Tyle w temacie
0
@YeastMoss
A może u mnie alkohol nic nie wywołuje !
Trochę przesadzasz kolego
Bo defakto jak zjem obiad i wypiję lampkę wina lub nawet dwie nie widzę różnicy!
Koniec tematu
0
@YeastMoss
Jeszcze jedno
https://www.nsfa.asso.fr/professionnels/vin-et-cardiopathies-ischemiques/
Dodam oprócz tego iż Francuzi są zdrowym narodem, to mają mało wypadków.
Dopuszczalna dawka 0,5
Tylko jak jest 120 km/h to tyle jadą !
0
@YeastMoss
Mam wpływ na alergię mogę unikać alergenów i nie wychodzić na dwór. Czyli nie pić wina :)
Alergia to tylko jeden przykład
Rozpraszać Twoją koncentrację mogą perfumy pasażera też nie masz wyboru :)
Dlatego nadal twierdzę że jedno piwo nic nie zmienia
Bo możesz też coś zjeść i się źle poczuć wtedy też masz problemik
0
@YeastMoss
https://www.vitisphere.com/actualite-92952-une-etude-inedite-confirme-linteret-dune-consommation-moderee-de-vin-.html
1
@VegetaPolska
To nie ma znaczenia
Przecież firma może nie mieć zamówień
To pracodawca zarządza i wybiera Twoje zadania
Jeśli ci nie pasują odchodzisz
Możesz zasugerować pracodawcy że chciałbyś robić coś innego. Jeśli będzie uważał iż się nadasz to Ci da inne zadanie. oczywiście jeśli on chce takiej zmiany bo może uważać iż to co robisz robisz super i tyle
0
@NeroTFP1
Polifenole są antynowotworowe i akurat w winie robią więcej dobrego niż alkohol w nim zawarty
W dobrym winie nie jabolu
0
@YeastMoss
Jestem alergikiem i akurat prowadzenie w przypadku brania leków jest takie sobie :)
A jak leków nie weźmiesz jest jeszcze gorzej
Wszystko jest dla ludzi i alkohol też
Nadal będę twierdził iż jedno piwo czy lampka wina nic nie spowoduje
Wypadki to przede wszystkim brawura lub jazda już pijanym
Prześlę Ci w wolnej chwili ten artykuł
0
@YeastMoss
A tak apropo badań
Będą na winnice Alzacji przeczytałem artykuł zawierający badania francuskich naukowców
Badania apropo właśnie tego po jakiej ilości alko można jeździć
Dodatkowo stwierdzili że pić wino powinno się codziennie w małej ilości
Wino zawiera składnik który jest anty nowotworowy
Badania przeprowadzone na uniwersytecie
Mam zdjęcie tego artykułu jest po francusku jak chcesz to ci wyślę
Więc badania przeciw badaniom :)
Ja nie neguje że alkohol może wpływać na nasza motorykę
Tylko czy ten wpływ ma znaczenie jak jego są niewielki ilości
Te francuskie badania temu służyły
Tak jak napisałem nasza koncentrację może wiele rzeczy zmieniać
Nadmierne pobudzenie za kółkiem też nie jest dobre :) tak apropo kawy i np energetyka w połączeniu
0
@Sysia11
5 lat wstecz mają prawo weryfikacji
1
@YeastMoss
Szybka reakcja może być spowolniona przez różne rzeczy nie tylko alkohol
Ja nie widzę problemu w jeździe po jednym piwie kolego czy lampce wina
I miliony w Europie też
Możemy czepiać się wszystkiego
I zakazać jazdy z katarem alergikom
Oni są bardziej spowolnienie niż ci po jednym piwie