0

@inViNcibl3
3 miast :)
Ale bzdura !
Chyba nie oglądasz ile ludzi chodzi na ZUZEL
Gorzów,Zielona Góra,Wrocław,Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Leszno,
Mas 7 top
Do tego istne szaleństwo jest w
Rzeszowie, Tarnowie, Częstochowa
Dochodzą mniejsze : Grudziądz, Ostrów, Krosno, Rybnik

Także: Poznań, Gdańsk :)

Więc nie wiesz to po co piszesz !!!


0

@tbas
U nas sportem narodowym jest siatkówka i żużel

Bzdurą jest że piłka nożna

0

@zadafcb
Jakie przestępstwo ?
W tym kęsie jest cmentarz muzułmański !
Więc nie pisz kłamstw ! I nie powielaj właśnie ty

0

@FcPortoFan1999
Kolego co ty piszesz za głupoty :) o was
Trochę byś się zastanowił i nie pisał bzdur !

Na Ukrainie nie ma kolaborantów :) dobre
Tam to jest dużo za Rosją zwłaszcza na wschodzie

Ps.
Konflikt zawsze jednoczy
A do wojny nie można doprowadzić bo to jest tragedia dla całego kraju !
Trzeba być w sojuszach
Samemu to można pestki zbierać kolego w dzisiejszych czasach !

0

@FcPortoFan1999
A co Ty jasnowidz jestes ?
Bzdury

0

@FcPortoFan1999
Nie porównuj Ukrainy do nas

0

@Linghunter88
Od walki jest armia i nowoczesny sprzęt

0

@FcPortoFan1999
Do walki jest armia oraz nowoczesny sprzęt

0

@FcPortoFan1999
36 mln w tym wiekszosc to osoby starsze :) powyżej 60 lat masz 10mln

Mężczyzn w wieku poborowym czyli 20-50 masz ok 8mln


0

@FcPortoFan1999
Nie ma 38 mln obecnie :)

1

@Kgorecki2500
Co to ma być za temat wogole
Idź sobie już na tą wojnę z patykiem kolego

0

@mekston
Euro na razie to jest jak jakiś turniej średnich drużyn :)
Zobaczymy od 1/4 defakto
Tylko że widać iż formy czołowi gracze nie mają ewidentnie
Ten termin jest bez sensowny zero przerwy i od razu ME

0

@mekston
On sam może być królem Copa i nie musi patrzeć czy ktoś jest królem ME, wtedy piłka złota pewna

0

@Encore
Chyba nudna piłkę grają

0

@okiemtypera_lucaxx95
Zdecydowanie
Mecze na euro to same nudy

2

@clyde
A co ręka taka brzydka była ?

0

@kosiarz92
No a co masz obecnie takie wzrosty cen ?
No chyba nie bardzo :)
Stabilne euro wreszcie !!!

3

@koksik2700
Ceny energii powinny już dawno urosnąć tj dofinansowane z naszych pieniędzy jak nie ma podwyżek

CPK kolego to nawet gruntów nie ma wykupionych a 700 kolesi siedzi w biurowcu i pierdzi w stołki
Tam się praktycznie nic nie działo
Więc nie pisz bzdur !

0

@Zoker
Nudna to jest także piłka często

0

@Bulbazaur17
Te inne także są hejtowane to zależy kto jak na to patrzy
Wypowiadając się publicznie powinno się jednak uszanować innych ludzi i poglądy, religię, kolor skóry itp
Można powiedzieć wszystko tylko w odpowiedni sposób

Np prawica zakłada że każdy uchodźca i osoba ciemnoskóra to wrzód na d.. Europy
Ok niech tam myślą
Tylko wypowiadając swoje zdanie niech uszanują też tych normalnych uchodźców którzy się zasymilowali bo tacy też są
Więc wypowiadając takie slogany wystarczy dodać iż jest miejsce dla osób które już tu są i są częścią naszej kultury
Powtarzam naszej nie ich

Sory ale gaśnica się nie gasi świec w sejmie !
To jest czyste chamstwo i brak szacunku dla ludzi innej wiary
A takie osoby są potem jeszcze lubiane
Jest to żenujące

Także nie popieram skrajnej lewicy ze swoimi postulatami które są w nie odpowiedni sposób przedstawiane
Nie powinno się np szydzić z czyjeś wiary itp

0

@Bulbazaur17
Zgadzam się z tym iż FIFA i UEFA to skorumpowane mafie.
Sprawa Mundialu w Katarze jest oczywistym przekrętem.
Jednak Ms były zacne z czysto sportowego względu. Myślę że termin był dobry i pogoda tam też.
Inne kwestie to czyste barbarzyństwo.

Jednak Mbappe może mówić co myśli jego prawo jak każdego z nas i tyle.

0

@Bulbazaur17
Tak auta i nie obrócić w żadnym razie w formę żartu
To było pokazanie narcyzmu posiadacza auta
Który był zdolny zrobić filmik aby udowodnić że ma autko otrzymane od tatusia :) i zrobił to na forum gdzie defakto wszyscy są obcy ;)

0

@Zoker
A ktoś to mu dal ? Nie wypracował to
!
Zwykły człowiek też może do czegoś dojść

0

@clyde
Na prawo wolność słowa
Wtedy też mówili
O co Ci chodzi

Teraz Ty srasz i widzisz problem

0

@Zoker
No i kupić Bukse :)

0

@NeroTFP1
To po podaniu ręki Probierzowi :)

3

@draxidox
Chyba nie kolor skóry tu ma znaczenie tylko w jakim kręgu kulturowym się jest
Akurat wiele osób ciemnoskórych we Francji pochodzi z ich koloni i są to w większości osoby zintegrowane z białymi.
Co innego to muzułmanie zwłaszcza Ci radykalniejsi którzy się nie integrują

1

@Reqowski
Znam przepisy kolego
Jestem kierowcą od 26 lat i jeżdżę bardzo dużo także za granicą
W przepisach masz wyraźnie napisane iż pieszy wchodząc na przejście ma zachować szczególną ostrożność !
A co to niby oznacza ta ostrożność według ciebie ?
Że może sobie wejść jak te dziewczynki ?
No nie właśnie
Pieszy wchodząc musi się upewnić że jest bezpiecznie i nikt go jednak nie rozjedzie bo samochód będący blisko przejścia nigdy nie wychamuje
Dlatego powinno się zatrzymać i poczekać jak samochody staną i ustąpią ci pierwszeństwa
To jest oczywista oczywistość nie wydaje ci się ?
A ktoś kto twierdzi że można sobie wchodzić od tak chyba trochę nie ma rozumu zwyczajnie i choć odrobiny wyobraźni że jednak może zostać rozjechany i to może być jego wina :)

Ps.
Przepisy dają ogólne określenie zasad i to jest we wszystkich przepisać prawa nie tylko ruchu drogowego
Dlatego są też interpretacje i wyjaśnienia do przepisów.
Zachowanie pieszego przed przejściem uczą już w szkole dzieci ! I to jest właśnie ta interpretacja szczególnej ostrożności przed wejście na przejście .
Aby ja zachować trzeba jednak popatrzyć w lewo i prawo !


1

@MesQueUnClub_87
Tak zmieniło się
Pieszy nadal ma obowiązek zatrzymać się przed przejściem i spojrzeć w prawo i lewo
W tym momencie ma pierwszeństwo i samochód który dojeżdża do przejścia ma się zatrzymać !
Jednak pieszy nie może sobie wchodzić na przejście bez zatrzymania się tj wtargnięcie. Idziesz sobie chodnikiem i skręcasz od razu na przejście pod samochód ? który jest tuż przed nim.
Kierowca musi wiedzieć że chcesz przejść. Zatrzymujesz się i dajesz czas na zatrzymanie się samochodów jadących które ci ustępują pierwszeństwa.
Tutaj dziewczynki nawet nie popatrzyły od razu weszły na przejście. Jest to wtargnięcie i sprawa wcale nie jest tak oczywista jak Ci się wydaje.

0

@BorzyKrzys
Zmień radio
Proponuję Anty Radio ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?