AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104
Ten Bolt to bym określił sprit nie biegi kolego
Bo było wielu wybitnych biegaczy na innych dystansach :)
Zapomniałeś chyba i pływaniu i raczej wielkim sportowcu … :)
A jak wymieniasz Duplanitisa
To czemu nie Włodarczyk rzut młotem
Kolego ona ma rekord świata kosmiczny i 3 medale złote igrzysk :)
Dlaczego nie wymieniasz chodziarza Korzeniowskiego
Zmarzlik ZUZEL
Widzę że jaranie się obcymi nacjami tylko
My też mieliśmy mega gwiazdy
0
@FcPortoFan1999
Zagotował
Pokazał Twoją głupotę
Bo nikt tak nie twierdzi tylko Ty sobie coś ubzdurałeś durnego
0
@FcPortoFan1999
Tak dziś ostatni dzień wakacji
0
@FcPortoFan1999
Nawet 1 września nie ma
Więc nie pisz bzdur dzieciaku
Ja do szkoły chodziłem 26 lat temu :) akurat
Jednak wiem kiedy wakacje się kończą
Robisz swoją debilną ideologię nie wiem po co dzieciaczku
2
Olmo robi robotę
0
@FcPortoFan1999
Kolego nie pisz bzdur !
Idź się douczyć do szkoły jak ja skoczyłeś lub powiedz Pani co pisze za bzdury to Ci wyjaśni
Rok szkolny zaczyna akademia
Teraz mamy jeszcze wakacje !
Nieuk
Dwója
0
@FcPortoFan1999
Kolego dzieci rok szkolny zaczynają w poniedziałek !
Do tego czasu są wakacje i nie pisz bzdur
0
@FcPortoFan1999
A jak 1 września masz w piątek kolego i rozpoczęcie 4-go to co 1 to wolne gratis
Liczy się koniec wakacji wtedy gdy masz rozpoczęcie roku szkolnego a oni jest w pn
Ludzie wracają jutro z wakacji przed rozpoczęciem roku szkolonego
Więc mamy jeszcze wakacje
Bo oficjalnie rok szkolny się rozpoczyna w tym roku 3go ! Dla szkół
Studenci mają wakacji , Ci co zdali e czerwcu
Tam rok akademicki się rozpoczyna w pazdz !
0
@FcPortoFan1999
A sobota i nd to co idą do szkoły ?
1
@Comentateiro
No i tak może być za dużo gwiazdeczek w jednym zespole
Już pisali tu niektórzy że Mbappe da im wszystko
Ja pisałem że może szatnie rozwalić przy tych Brazolach maminsynkach :)
Może tak być że Olmo da nam więcej niż ten Francuz im :)
Bo to chłopak swój lubiący się z każdym
A co do Krossa i jego odejścia
Bez niego Real nie będzie ten sam
On im układał grę
Myślę że Belligham może go zastąpić ale czy od razu ?
Nie sądzę bo on grał trochę inaczej w Realu
Strzelał bramki kreował
Teraz mu każą być Krossem czy będzie tego chciał ?
Bo przyszedł Mbappe i mieści nie ma z przodu :)
Oj on w szatni może być ciekawe i Carletto może się denerwować
Ps.
Mamy jeszcze Turka który też może nie chcieć grzać ławki :) i być gwiazdą
Tylko nie da się grać tymi wszystkimi gwiazdkami w podstawowym składzie bo zespół nie będzie miał równowagi
0
@maikeru
Mbappe nadal też nic kolego
A różnica wieku jest znaczna :)
0
@marek86
Kolego PiS startował jako PiS i rządził samodzielnie nie miał koalicjanta
To ze są tam frakcje jakiś niby Ziobrzystow itp jakie ma znaczenie ?
Przeciez program mają wspólny i idą z nim do wyborów jako PiS
Wygrywają i nie mają koalicjantów z innym programem !
A co w PO to nie ma frakcji ? Tak jak w PiS są także ale mają także wspólny program
Tylko jest gigantyczna różnica :
PO samo nigdy nie miało władzy
8 lat z PSL, teraz wiadomo z kim
Sory ale będąc w koalicjach takich nie zrealizujesz swojego programu
To są fakty kolego a nie dane :)
0
@maikeru
Lewy wygrał nam pierwsze 2 mecze kolego
Na razie to Mbappe biega jak … :)
3
@marek86
Po nigdy nie rządziło samo kolego
Obecnie to koalicja wielu partii które defakto blokują program PO
Śmiesza mnie Pisiory które piszą iż PO nie realizuje swojego programu
No nie realizuje bo to koalicja
Może trzeba było głosować na PO aby rządziło samo jak PIS
Wcześniej PO też nie rządziło samo chociaż defakto zdobyło większe poparcie niż PIS
Tylko że PiS miał to szczęście iż lewica nie weszła i zgarnął samodzielne rządy
Po tego szczęścia nie miało ani razu
Więc kolego PiS rządziło samodzielnie
Bo mówienie że to koalicja też z Ziobra no to bzdura
Defakto to Ci sami ludzie i programy
Po nigdy nie było w stanie wykonać swojego programu
Blokowal to PSL a teraz jeszcze jest trudniej
Więc nie możemy porównywać w ten sposób zadając pytanie takie jak ty
Pytanie powinno być czy PIS rządził lepiej od koalicji w której PO niby miało większy wpływ
0
@Midast
Kolego tacy gracze jakich sprzedaje Porto by od nas nie odeszli bo my takich chcemy
My to nie Porto inna marka
Od nas tacy gracze nie odchodzą
A nasze młode talenty nie są tak wypromowane aby je łatwo sprzedać
1
@Peniu
Być może tak
Tego nie wiemy
Jednak do końca tego wieku wątpię żeby się utrzymał
Być może będzie wieczny bo przestaną biegać na 100 :)
0
@Peniu
Nawet nie wiesz jak się zmieni :)nie tylko technologia ale i przygotowanie
Tak jak napisałem ciekawe ile na mączce Bolt biegał :) bez bloków startowych
Tak kiedyś biegano
Nie umniejszam mu tego co zrobił
Tylko to są osiągnięcia chwilowe a świat idzie dalej
Nie ma się co tak tym podniecać :)
Szewińska top gwiazda kiedyś nie osiągalna dla innych
No branie bije Ja nasza zawodnicza (jej rekordy) zdobywając brąz :)
0
@NeroTFP1
Myślę że w tym 22 wieku rekord zostanie pobity :)
Zmieni się nawierzchnia, nowe buty, bloki startowe i już
Ciekawe jaki rekord by Bold wykręcił w latach kiedy biegano mączce
Podniecamy się obecnie rekordami
Kiedyś też się podniecali ludzie
Będą się podniecali :)
2
@Midast
A czy ten sprzedany piłkarz z Porto nie grał w 1 składzie i nie grał w LM ?
Kolego taki Guiu jest całkowicie nie ograny e Europie i większość go nie zna ;)
1
@novy1899
Coutinho przyszedł z tej samej ligi i nawet zespołu :)
0
@ObiektywnyKibic121
Płakać nad swoim żywotem trolla z internetu
1
@Lola120
Takie że muzyka obecna to dno dna
0
@bartas97
Trzeba było trenować. Kolego
Czyli napierd.. c
0
@ObiektywnyKibic121
A ty co osiągnąłeś w życiu prawdziwy lewusie ?
0
@michal26
Kolego ona sama się w to wmieszała
Startując w wyborach
Może sobie popierać konfe
Tylko po co jako 20 latka startowała z ramienia Konfy ?
Po pierwsze jest młoda i co taka osoba niby bez doświadczenia chce robić politycznie w samorządzie :), będąc jednocześnie sportowcem :)
Niech się zajmie boksem samym wtedy nie będzie łączenia z polityką
0
@Arkon
Kolego ale ona nie jest tylko sportowcem
Ja jej kibicowałem pomimo iż nie lubię konfederacji
Tylko że Szeremeta startowała w wyborach z ramienia tej partii
To jest ona politykiem czy sportowcem ?
Dziewczyna ma 20lat po co był jej ten start w wyborach ?
Nie się zajmie sportem a popierać może kogo chce.
0
@D10SLEO
Bo my go odpuściliśmy aby grać ze Słowenią :)
2
@RoberDzik
Przegraliśmy z Włochami u siebie MS
Wygraliśmy z nimi ME u nich
Przegraliśmy Ligę światowa z Francją u siebie
Więc w Paryżu :)
0
@messi33
W oszczepie też jest szansa na złoto :)
3
@Uukasz_93
W wieku 34 lat też się jest szybkim jeśli kontuzje omijają i się dba o siebie