AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gukwa
Powinien a nie prowadził
Nie piszmy co powinien a co nie, jak to się nie wydarzyło
W drugiej powinno być 7-1dla nas :) jak już liczysz te setki
Czyli 7-2
0
@Ojciec5tkidzieci
Słupek za gruby w tym
Madrycie był
Nie wina Roberta :)
Ale wyskok do główki jak Ronaldo
0
@AlexDark00
Tak strzelił główką jak Ronaldo
Strzelił nogą jak Messi
Pan Piłkarz
0
@pax
Był na boisku i grał jako drużyna która wsadziła wtedy 4 gole
Bez niego 0
0
@Comentateiro
Teraz zmiana czasu czy czarno to widzę :)
1
@Linghunter88
Niech się nie myją :) brud sam odpadnie
0
@pikass14
Obecnie tylko za licznik mam fotowoltaike a w tym roku słonko zrobiło swoje
1
@JohnnySilverhand
Kto tu się nie zna
Można to stwierdzić po meczu :)
0
@MesQueUnClub_87
Tylko buła chyba kupna :)
0
@Arden
Ale cena jest zależna od czasów
To że ktoś obecnie kosztuje 60mln to nie znaczy że kiedyś by tyle kosztował
Więc może kiedyś gwiazdeczka kupiona jakaś za 20mln też była nie wypałem
0
@Lucyfffer
Mam 44 lata i taki koleś jak Budda jest dla mnie zerem a ludzie się nim jarający są poniżej zera
Tak odebrali napewno wszyscy
Chociaż może masz rację odebrali
Pomysł skąd on na to jadę mial
Ty wogole myślisz
Ktoś coś napisał i ty w to wierzysz
Kolego jego nie zatrzymał zwykły policjant tylko sprawa jest gruba i to bardzo
0
@Lucyfffer
Okradał też ludzi kolego nie tylko państwo
Ty myślisz że Ci ludzie kupujący lody itp otrzymali nagrody w postaci auta
Boże ty to jesteś odjechany
Przecież to była fikcja
Może ktoś coś dostał jakaś pierdole ale główne nagrody otrzymywali podstawieni ludzie
Tam właśnie się robi kasę na ciemnocie ludzi biorących w tym udział
0
@Lucyfffer
Ty naprawdę tak myślisz
Kolego akurat koleś prowadził nie legalne transakcje i dowody oraz zarzuty są ciężkiego kalibru
Poza tym myśląc logicznie czy majątek i te inne jego rzeczy to są uczciwie zarobione
Myśląc logicznie każdy Ci powie że nie
Tak to Mafia hazardowa
Są różne rodzaje mafii i grup przestępczych
0
@Lucyfffer
Co Ty porównujesz kolego
Tutaj jest ewidentna mafia kolego
Piszesz głupoty
0
@Lucyfffer
Nie pisz głupot
0
@Lucyfffer
Nie pytałeś tylko stwierdziłeś że wydawał się fajny
Wydawał ?
Przez takie durne wpisy potem takie szuje jak właśnie on jeszcze jakiś fanów mają
Koleś ma poważne zarzuty więc raczej nie przeszkadzał nikomu jak to ujoles
Tak ujmując znów tworzysz wrażenie że był ok a ktoś go wrobił :)
No nie to zwykła szumowina robiąca kasę na przekrętach i naiwnych ludziach
0
@Lucyfffer
Dobre
Był dobrym człowiekiem :)
Totalny odlot wysmarowałeś
Znałeś gościa prywatnie czy tylko podnietą internetową randomowym kolesiem
0
@FCBGrzesiiek
A Wojtek to Wojtek
0
@Tasde
W co wierzy ?
0
@MesQueUnClub_87
Też tak mam
Lekka pobudka tylko na na święta i jakiś wypad na narty
0
@szkudi7
Studia
0
@Kgorecki2500
Przecież zawsze tak było
0
@barcelonaLM
Kolego a w takiej Afryce o której nawet nie wspomniałeś masz konflikt za konfliktem :)
1
@Gronek
Aha czyli jakby Xavi wtedy był trenerem to też by tyle wygrał :)
0
@Kgorecki2500
Stek
Bzdur
Żaden skandal
Śmieszny plakat i tyle
1
@okiemtypera_lucaxx95
W czym w zdobyciu MS świata i strzeleniu gola w finale
Aha Modric też ma ME :) ? Ciekawe
W niczym go nie przebił
To także jeden z wielkich graczy , ale Iniesta jest unikalny
0
@Faro
Dokładnie straciliśmy zwłaszcza tamten rok
Raphinia też gra wreszcie
0
@kanver_
Lekko denerwuje Mbapika :)
0
@MesQueUnClub_87
Kiedyś tak jak byłem młodszy teraz poprostu wychodzę wcześniej a nie o 7.50 :)
Napisałem są kasy samoobsługowe a nie popędzanie starszych osób czy kasjerek
To też są ludzie i mają prawo czasami zwolnić a idąc do sklepu można liczyć się z tym że to potrawa !
0
@Trojanek23
Trzeba było iść na bezobsługową
Pośpiech pośpiech i po co ?
Trochę wyluzuj