0

@MesQueUnClub_87
Szynka mogła by być lepszej jakości :)
Zamiast takiego kupnego chleba tostowego, ciabatta własnej roboty

0

@ferdas_rawa
Te transfery to są młodzi gracze kolego :)
A powiedz to kiedy Real z tej szkółki coś wprowadzał :) ?

Kazdy zespół ma swoje wzloty i upadki
Każdy
Real też już tak miał i będzie miał
Tylko nie sądzę że obecnie, bo mają jeszcze dużo młodych graczy, którzy muszą się zgrać po odejściu np Krossa
Mbappe też musi wejść w zespół

1

@ferdas_rawa
Że Carlo zostanie ? To dobre dla nas ?
Kolego sezon się nie skończył

Już takie pitolenie było 3 lata temu że Carlo słaby i dobrze że Real trenuje :), a w tym czasie Carlo wygrał z nimi 2LM i mistrzostwo :)
Poza tym ten trener ma najwięcej wygranych LM

0

@dmcteam
Co ty kupiłeś że teściowa mówi o wymianie świec ?
Takie teksty to chyba nie w tych czasach
No chyba że fantazje Ci to podwiedzialy, mały ściemniaczu

0

@Wiking88
No i co to zmieni ?

0

@FcPortoFan1999
Super podejście
A na co maż czas ? Na pisanie tutaj :)

To może nie ból zęba tylko stan zapalny dziąsła był i szałwia pomogła
Na ból zęba nie pomoże i można go stracić lub potem nie potrzebnie leczyć kanałowo :)

0

@Ojciec5tkidzieci
Kiedyś tak było
Moja babcia mi też opowiadała takie historie nie tylko apropo zębów
Ludzie w czasie okupacji potrafili sami sobie np rany ropne wycinać,bo bali się wychodzić z domu i szukać pomocy
Leczyć się ziółkami
Teraz to jednak nie te czasy

0

@FcPortoFan1999
Z bólem idzie się na przegląd a nie sięga po szałwię :)

1

@siuuu
Kolego granica 80tki to granica znaczna i tego wieku już nie oszukasz
Piszesz o 50 latkach
Tak mogą mieć choroby itp
Ja mam 44 lata i to 50 mi blisko
Jednak chyba nie będę się czuł jak dziadek

Powtórzę 80 lat to dużo i tego nie oszukać
Mój taka ma 76, teść 72
Uważam że w wieku 80 lat nie powinno się już decydować o ważnych sprawach
Tyle

0

@FcPortoFan1999
Chyba nie ropne :)
A jak masz często to zbadaj obecność pewnego wirusa :)

1

@siuuu
No i co …
Przecież większość mieszka nas w Polsce i tak naprawdę G… wiemy o USA i ich życiu
Przecież to wróżenie z fusów
A kto jaki jest z tych kandydatów wiemy z mediów które przedstawiają to jak chcą

Dla nas nie ważne kto tam będzie prezydentem
Ważne żeby to nie miało wpływu na nasze bezpieczeństwo
Pożyjemy zobaczymy
Przecież to nie od nas zależało

Mnie śmieszy tylko jak ktoś w Polsce jara się np Trumpem i pisze że jest zajebisty
A co go zna ten ktus ? Czy tylko mu się podoba jego fryzura
Prawda jest trochę inna i słaba
Wygrał dziadek prawie 80 letni
To jest trochę słabe że w takim kraju jak USA nie ma silnego młodego polityka
Koleś może za 2 lata nie poznawać współpracowników tak jak Biden obecnie :)
Słabe to jest że tak się połowa ameryki jara dziadkiem który niby odmieni kraj przez 4 lata :)
W polityce 4 lata nic nie znaczą
A za 4 lata Trumpa już nie będzie a kogoś rozsądnego nie widać z obu stron politycznych

1

@Ojciec5tkidzieci
Można nie chodzić i wyrywać kleszczami samemu :)

0

@FcPortoFan1999
Coś ty szaman
Ale brednie piszesz
Szałwia na ropę :)
Kolego antybiotyk !

0

@Miszak
On je zniósł ale kłamstwo

1

@ACMaldini3
Akurat zakaz wjazdu do centrum miast jest dobrym pomysłem nie tylko w EU :)

0

@JohnnySilverhand
Żebyś nie wykrakał i kiedyś dostanie

1

@Hosh
To tak chce na tym zarobić i tyle
Ale to też jest człowiek według mnie trochę szalony
Od kasy do władzy a to już jest niebezpieczne

0

@jacobFCB
Kasa mu odbiła i to ostro w pałkę
Obecnie to świr jest i tyle

1

@michal26
Ludziom taką ogromną kasa robi z mózgu wodę.
Przecież gołym okiem widać iż obecnie Musk to świr już jest. Kiedyś zachowywał się zupełnie inaczej.
Uważam iż tacy ludzie są groźni jak dojdą do władzy lub chcą być jej częścią.

1

@mekston
Masz racje nie wiem dlaczego liczyłem 36 meczów nie 38 :)
Chyba zmyliło mnie te 18 wygranych w połowie sezonu :)

0

@mekston
No nie bardzo wtedy będzie 99 :)

0

@FcPortoFan1999
Klątwa …
To jest mega trudne

Pobić go jest ciężko to 2 porażki i remis są potrzebne tylko w sezonie
Czyli margines obecnie to 2 mecze :)
Ewentualnie opcje są jeszcze dwie
- 3 remisy i zero porażek - tego już nie zrobimy
- porażka i 2 remisy - to możliwe ale możemy już tylko 2 razy zremisować. :)

0

@Lucyfffer
Będzie to trudne bardzo
Żeby go pobić możemy przegrać jeszcze tylko raz i raz zremisować :)

0

@mcsarna
Sociedad i Dortmund

0

@Rewolucja123
Bramkarz kolego : Donnaruma
Sory Martineza można nie lubiec ale MS ma ;)
Mendy ok
De Ligt ok
Defensywny pomocnik: Pogba
Ofensywny pomocnik: Belingham
Dembele ok
Napastnik : Lautaro

0

@Comentateiro
No i wszyscy pochodzimy z Afryki standard przybył pierwszy praczłowiek
Prawica myśli że Adam i Ewa tylko byli :)

0

@Klabax
A Halloween to śmieci nie tworzy
Te wszystkie ozdoby itp
Fakt znicze powinny być ograniczone
A jak wiązanki to naturalne a nie sztuczne !
Jednak wcale nie musisz tego używać
W tym świecie chodzi o pamięć zmarłym
Wystarczy o nich pomyśleć

0

@Comentateiro
No z tym jedzeniem syfu przesadzasz
Kuchnie się mieszają fakt ale to ma swój plus. Powstają nowe potrawy i nie jest tak że wszędzie jedzą kebab :)
Kuchnia a świata jest bardzo urozmaicona
Plusem jest obecnie dostępność produktów. Możemy w Polsce robić dania nie jadać na drugi koniec świata i to jest zajebiste. Tylko to trzeba wykorzystać i chcieć , umieć gotować.

A ten Halloween jest i mi nie przeszkadza
Ja to olewam i tyle
I cały świat też go nie obchodzi
Zobacz Azję :) ile tam jest ludzi
U nas teraz taki flow jest na to
Może kiedyś się znudzi i będzie co innego

0

@martool2
Tego nie wiesz do jakiej rasy należy i jakie ma korzenie
Trzeba przeprowadzić badania genetyczne, obecnie to nie jest problem

Apropo mnie jak przyłożę kartkę po wakacjach to jestem samy czarnej :)
Kolor skóry zależy jest od tego gdzie mieszkasz i ile przebywasz na słońcu

Ps.
To co pisałem że nie jest biały napewno, Było apropo Realu :)
Tylko że mamy tu widzę rasiste

1

@martool2
Rodri jest brązowy napewno nie biały :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?