AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi
Hehe
Tymi którzy mieli też legalną broń :)
A ilu kolego nie zdążyło się obronić :)
Żenujące
Zobacz u nas tego nie ma prawie wogole
0
@ObiwanKenobi
Zginęło kolego i to jest ważne
I że są takie strzelaniny !
Tj chore
Nie chodzi tu tylko o strzelaniny i zamachy ale także użycie nie zasadne
Jest tego stanowczo tam za dużo
Takie są fakty
A to co ty piszesz jest chore
Mało strzelanin i nic się nie dzieje
Dzieje się ! Giną ludzie z powodu za łatwego dostępu do broni i chorych przepisów !
Żegnam
0
@ObiwanKenobi
https://i.pl/bron-palna-zbiera-w-usa-tragiczne-zniwo-liczby-daja-do-myslenia/ar/c1-17317813
Dziękuję
0
@ObiwanKenobi
Jesteś żenujący
Nawet nie wiesz od kiedy są dane zbierane w USA
„Masowe strzelaniny w USA
W całym 2022 roku doszło do 647 masowych strzelanin, a w 2021 roku - 690. Od 2013 roku, czyli odkąd organizacja zbiera dane, tylko na terenach szkół doszło do co najmniej 40 masowych strzelanin, a łącznie do 726 przypadków postrzelenia lub zastrzelenia ucznia lub nauczyciela w szkole.”
Kończę bo nie ma sensu ta dyskusja
Tobie pozwolenia bym nie wydał
0
@ObiwanKenobi
Obecnie nie ma napastników z bronią więc Ci niż wystarczy :)
Rozumiem iż broń byś trzymał najlepiej na półce żeby móc użyć od razu
Tylko wiesz z półki może ją wziasc dzieciak i cię zastrzelić nawet twój dzieciak, myląc ze to na kapiszony
Nóż to nie broń palna kolego
Nóż służy do krojenia nie zabijania
Fakt można zabić nim
Można zabić też innymi rzeczami
Jednak broń to jest broń i jednak jest to prostsze żeby kogoś lub siebie zajebac !
Poczytaj sobie mądralo statystyki z USA i ilość masakr z udziałem broni w roku
Ps.
Broń służy do zabijania nie do obierania ziemniaków
A porównywanie psychola który zabił 3 ludzi do policjanta który nie chciał zabić jest żenujące
Ten koleś specjalnie chciał mieć broń aby zabić rodzinę
Policjant ma broń jako narzędzie pracy i nie chce kogoś zabić, czasami musi lub popełni błąd
Nie widzisz różnicy w tym ?
Dając dostęp ogólny zwiększasz ilość psycholi mających broń, bo nie ma badań idealnych aby to wykluczyć
Ja nie widzę sensu aby mieć obecnie broń w domu w sejfie
Chyba że masz małego i to wszystko wyjaśnia
0
@ObiwanKenobi
Bo nie ma powszechnego dostępu jeszcze obecnie i tej broni jest relatywnie mało :)
Porównanie z wypadkami :)
Wypadek to wypadek
Jak ktoś kogoś zastrzeli to wypadek ?
Nie wszyscy będą do siebie strzelać ale będą takie akcje jak w USA , czyli czasami małe strzelanki i kilkunastu zabitych :)
Poza tym kozaczku myślisz że Cię ta broń uchroni przed prawdziwym napastnikiem też z bronią :)
On będzie przygotowany żeby cię zabić a czy ty będziesz żeby jego zabić
Broń na broń
Tak będzie jak będzie ogólny dostęp
Żegnam
0
@ObiwanKenobi
Ty jesteś oderwany całkowicie
Auto i broń super porównanie :)
Zawodowy kierowca i policjant super porównanie :)
Tak broń jest wyposażeniem Policjanta, zależy też gdzie pracuje i jakie ma zadania
Broń ma chronić przed uchodźcami :)
Ty masz naprawdę nie równo pod sufitem
Będziesz ją trzymał za paskiem czy co ?
Aha i uważaj bo przeciwnik też może mieć broń jak będzie dużo pozwoleń i wtedy kto pierwszy ten lepszy
Tak jak na dzikim zachodzie :)
A aha na zachodzie to już mordują wszędzie
Ciekawe :)
Jeżdżę i jakoś żyję
0
@MesQueUnClub_87
To nie filozofia tylko wnioski
0
@ObiwanKenobi
Bez sensu argumentacja ?
Dla policjanta broń to narzędzie pracy kolego
Dla zwykłego człowieka chyba nie ;)
A wypadki się zdarzają wszędzie !
Ktoś może mieć wypadek z bronią ktoś z piłą łańcuchową no drwal
A po co każdemu obywatelowi broń nad tym się zastanów lepiej ?
Im jej więcej tym więcej będzie tych wypadków oraz więcej dostanie się jej w niewłaściwe ręce
Tak są badania tylko one nie wykluczają że psychol dostanie broń jeśli ilość się zwiększy znacznie tych pozwoleń
0
@ObiwanKenobi
Komentarz chyba nie na temat kolego, tylko zwykłe dziecinny argument wysuwasz
Policjant to nie jest zwykły obywatel
Tak jak lekarz który leczy
Co każdy ma leczyć i operować idąc twoim durnym tokiem myślenia
Tak jak lekarz, policjant jest zawodem odpowiednio szkolonym i wykształconym
Ja piszę o dostępie ogólnym dla obywateli
Policjant może popełnić błąd tak jak
Lekarz i za to odpowiada
Tu mamy do czynienia z osobą która broni nie powinna mieć
A czy ogólnym dostępie do broni takich osób ty były setki lub więcej
0
@LeoMessiiBarcaPepa
To co innego
Tj transport mebli nie kurierka
To nie dostarczanie paczek
On niby wniósł paczkę :) przeczytaj co napisał
Zmyślona historyjka aby było pisane
0
@Kinginiesta
Hehe dobre
Jakby tak było to by cie tu nie było w przypadku kurierki
A jakie to prywatne firmy obecnie małe wożą paczki :)
Możesz pracować na zlecenie jakiejś większej firmy i poprostu samemu się rozliczać jako działalność
Jednak to żadna firma kolego wtedy tylko działalność
W co wątpię :) bo tu jesteś
0
@bartulek98
Kryzysu jeszcze nie ma
Lekka zadyszka być może ale to normalne, każdy zespół tak ma
Teraz jest dobry moment na to
Zobaczymy po kolejnych meczach
Wczoraj powinniśmy wygrać akurat prowadząc 2-0, błąd , kartka i się syplo
Przypominam iż wcześniej też wygrywając wszystko przegraliśmy mecz
To się zdarza
0
@MesQueUnClub96
Patrzyła na wykształcenie :)
3
@Kinginiesta
Trzeba było spytać ile za to chce a nie żalić się tutaj
Masz czas pisać będąc kurierem na tym forum :)
0
https://wydarzenia.interia.pl/opolskie/news-strzelanina-w-namyslowie-sa-ofiary-smiertelne-dzieci-byly-za,nId,7862615
Dajmy wszystkim broń, to takich sytuacji będzie multum, nie mówiąc o innych ciekawych rodem w USA.
Obecnie i tak łatwiej jest o broń, widać po tym przypadku iż badania psycho nie działają…
Chyba te ułatwienia też nie do końca dobrze zostały wprowadzone.
5
@Sysia11
Po to żeby nadal być przed nimi
A Real jeszcze swoje przegra i zremisuje :)
0
@Trojanek23
A jedno wyklucza drogie ?
No nie bardzo
Można być dobrym człowiekiem i zarazem modrym i zdecydowanym
0
@esem91
Co to ma do szczepień podstawowych które są kolego nie wymyślone teraz tylko od pół wieku !
Dzieki nim nie mamy epidemi wielu groźnych chorób
Jakiś jak nie było internetu i tych bzdur ludzie szczepili dzieci
Teraz ludzie łykają głupoty
A przykład masz np taki iż krztusiec wraca bo jest za mało wyszczepien
0
@norbi77
Powiązanie tego jest czystą głupotą
Chociaż tak zdążają się powikłania po szczepieniach ! Tylko to są promień procentowe
A wiesz że po lekach zwykłych też możesz dostać udaru i też są powikłania :)
0
@marcin62
A co z 6G które japonce już testują :)
0
@Ojciec5tkidzieci
Już jest 6g trochę do tyłu niektórzy są :)
1
@Aragorn33
Tak podstawowe powinny być obowiązkowe
Chcemy wrócić do średniowiecza i umierać na choroby które wykluczyliśmy przez szczepienia właśnie
2
@Roobo
To że jest dobrym człowiekiem i wykształconym
Co innego ma mieć prezydent ?
Przecież to nie premier
Poglądy swoje każdy ma ale czy na tym stanowisku są aż tak istotne ?
Ważne żeby nie robił z siebie pajaca i reprezentował nas godnie
0
@Kgorecki2500
A ja słyszałem że Terlecki robi operację plastyczna i da radę
0
@ferdas_rawa
Zobaczymy
0
@ferdas_rawa
Ci poniżej 20 w Realu jeszcze nie grają :)
Spokojnie
Może to że my zajeżdżamy Yamala wcale na dobre nie wyjdzie
Tego nie wiemy !
Kolego ile tytułów wygrał Real za Carlo ? Odpowiedz sobie sam i przestań pisać dyrdymały
Bo to co będzie to będzie i tego ani Ty ani Ja nie przewidzimy !
To że gramy młodymi i fajnie to zaczyna wyglądać nie oznacza od razu że ktoś da nam LM. To trzeba wygrać i zobaczymy jak to będzie .
0
@ferdas_rawa
Gdzie napisałem że Vini to wychowanek :)
Napisałem że był słaby i za Carlo odpalił.
0
@Donnie_Darko
Przecież to nie muszą być tosty typowe
Chodzi o jakość jedzenia
A taki chleb to syf syfów
Ale ty głupoty piszesz o tych swoich wyrobach tak poza tym
Jakość mięsa też widać gołym okiem jak kupujesz :) tak samo owoców czy warzyw
Pochodzenie też można mieć sprawdzone tych składników
Tak chleb domowy na zakwasie tj to :)
0
@ferdas_rawa
Tak tak a to nie za Carlo odpalił Młody Vini :) który wcześniej potykał się o własne nogi
Ci wychowankowie co wymieniłeś gwiazdami nie byliby nawet u Pepa :)
Real obecnie nie ma wychowanków typu Raul
To są przeciętni gracze