AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde
Kolego zawsze jak jest 2 to stawia się na kogoś bardziej
Mi o to chodzi
Zawsze
Jest to czasami postawienie na pupilka nie koniecznie talent
Nie mówię ze tu tak jest
Jednak chodzi mi o fakt
A F1 to jest sport bardzo zależny od teamu i sprzętu nie samego zawodnika tylko :)
0
@michal26
Bzdura to Ty teraz teorie sobie wymyślasz jakieś że ja nie wiem o co chodzi
Wiem dokładnie bo Ja taka Graf jeszcze oglądałem która ma 2 szlemy i niekalendarzowy i klasyczny czyli kalendarzowy
Idz na korty pogadaj z zawodnikami to Ci powiedzą co to jest wielki szlem !
Jeśli nie dodasz o jaki chodzi !
Bo mi to chodzi właśnie
Nie dodałeś że Szarapowa ma karierowy szlem który jest takim sobie osiągnięciem jednak :)
Wymyślonym trochę aby dodać karierze pokłosu
Mówiąc wielki szlem bez konkretnej nazwy każdy myśli że chodzi o klasyczny kolego
Nawet wsłuchaj się w komentatorów
Nie wymyślaj kolejnej kłamliwej teorii jak to potrafisz robić na tym forum
Aby mieć co pisać
A tak naprawdę ty tylko tym forum żyjesz :)
0
@michal26
Karierowy szlem
Daj spokój
To nie to samo
Nie pisze się szlem tylko karierowy szlem !
Bo pisanie szlem kojarzy sie z 4 w jednym roku
0
@budel17
Tak tak napewno :)
Robi także
0
@michal26
Nie oglądam tego obecnie
Kiedyś tak
Jednak F1 to głównie kasa i promowanie swoich chłopców
Zawsze jak było
A samochód jednak robi tu dużą robotę
0
@Tasde
Myślisz że mu wszystko tak samo dopieszczają ;)
Bądź naiwny
1
@prokar1
Ciężko w to uwierzyć jednak :)
1
@budel17
Z samochodu który robi różnicę
0
@Rust_Cohle
Masakra że ktus takie głupoty wymyśla
0
@takisobiektos
Dodam
Graff wygrała klasycznego szlema jako jedna z 3
I wygrała też nie kalendarzowego czyli 4 z rzędu
Sory to już jest coś wielkiego
Szlema nie mają Federer, Nadal i Novak
Tylko ewentualnie nie kalendarzowy ma Novak, Ale nie chce mi się sprawdzać
0
@michal26
Maria zdobyła wielkiego szlema ?
Co ty piszesz kolego
Wielki szlem tj wygranie wszystkich turniejów wielkoszlemowych w jednym roku
To maja 3 zawodniczki tylko między innymi Graf
Jest też nie kalendarzowy wielki szlem
Czyli 4 pod rząd
To też ma Graf
Szarapowa po prostu wygrała wszystkie turnieje ale co to oznacza ? Nic
Bo zrobiła to w całej karierze
Iga ta karierę rozpoczyna defakto :)
0
@takisobiektos
Tak tylko umiejąca coś zagrać na trawie :) czasami :)
0
@takisobiektos
A Serena konkurencję miała ? Na trawie ?
Tak nie możesz do tego podchodzić.
Były zawodniczki czy słabe ? Może ona była za dobra.
Wygrywała i tyle
0
trzeba mieć kilku dziadków :) i atak koordynowany w wielu miejscach :)
0
@takisobiektos
Ty tak twierdzisz
Wielcy tenisa co innego :)
A to 1 turniej różnicy tylko
Reszta jest miażdżąca w drugą stronę
Zwłaszcza że kalendarzowy szlem maja tylko 3 zawodniczki w tym Graf :)
Graf była poza tym zawodniczka grająca dobrze na każdej nawierzchni
Techniczna, finezyjna
Serena nie
1
@michal26
Dokładnie a jeszcze ma zapas w zbudowaniu siły
Jest młoda
0
@takisobiektos
Nie tylko szlemy się liczą kolego
Graf wygrała 107 turniejów a Serena tylko 73 :)
Graf zrobiła klasycznego szlema obok tylko 2 zawodniczek
Więc sory jest lepsza
Iga niedługo dogoni w wygranych turniejach Syrenkę :)
0
@michal26
Iga też wali pod 200 tak apropo
0
@michal26
A najlepsza w historii jest i tak Graff na razie nie żaden cyborg Serena
Iga je przegoni :) tak poza tym jak nie będzie miała kontuzji za często
0
@WiernyKibic111
W Paryżu by wszystkie rozwaliła
Sharapova to ci wygrała wogole :)? Czytałeś ?
Najlepsza tenisistka była Graff tak apropo i Iga ją przebije
0
@Arcybiskup
Zrobi większą i wspomnisz te słowa !
1
@marcin62
A kto to pisze zastanów się
Ludki które tylko klawiaturę widzą w życiu
Tzw nieudacznicy
0
@Barcasub
Bzdura a nie prawda
Rolanda już Iga wygrała więcej niż Serena :)
0
@kondzix2115
W Paryżu ?
Weź nie pisz bzdur !
1
@pioz123
Potrzebny jakiś dziadek :) jak na Słowacji :)
Tylko że może strzelić do sobowtóra biedaczek
U nas jakby to dłużej potrwało to za kilka lat mielibyśmy też wszystko sterowane
0
@pioz123
Owszem popierają jednak to zachód powinien wykreować tam opozycję i wspierać
A zamach też można zorganizować.
0
@pioz123
Wiesz ciężko było myśleć że komuna upadnie
Tego nie przewidzisz
Wojna domowa i hop siup
0
@AlexDark00
Z innej dziury kolego innej to dziecko
Dzieciaku :)
0
@AlexDark00
No i co z tego ?
To nic nie udowadnia
Niech facet urodzi :) i w tej konkurencji się zmierzy idąc Twoją idiotyczną retoryką.
1
@maroon
Tak zgodzę się ale z tymi parze musi iść też przekaż w tych krajach skąd pochodzą.
To też jest trudne jednak trzeba być kontra dla Rosji.
Musimy uświadamiać tych ludzi na miejscu i znaleźć sposób aby im tam pomóc jak tylko się da.
Najprostsze :) rozwiązanie wyeliminować Putina :) i doprowadzić wreszcie aby w Rosji był ktoś normalny za sterami.
To że ktoś uciekł do pierwszego kraju nie objętego wojną nie oznacza że musi tam zostać. Przecież taki kraj może być wrogi lub nie nadający się do zamieszkania.
Uchodźca się jest zawsze poza swoim krajem objętym wojną.