0

@stone80
Jakich czołgów nowoczesnych :) czy pozbycie się złomu :)

Kolego PiS dał czołgi aby Ukraińską krwią osłabić Ukraińców także Ruskich
Jednak to nie oznacza że nie bliżej nim do Rosji niż do UE

A co do Rosji
Władimir Putin w rzeczywistości nie potrzebuje dodatkowego terytorium, ale wojny jako takiej - dla swoich wewnętrznych celów


0

@stone80
Kolego to że wysłał nie oznacza że to nie jest na rękę Putinowi
Dla niego ta wojna jest dobra i czym dłużej trwa też

Tu chodzi o skłócenie całej Europy a to co robił PiS w EU to było na rękę Putinowi

Po co PiS przyjol zielony ład ? Po to żeby teraz go negować :)? tak po to

Przyjmowane były u nas ustawy które niby były narzucone przez Eu co jest bzdurą !
W innych państwach te przepisy były inaczej wprowadzane
U nas tak aby zniechęcić nas do EU i mówić że nam tak kazali

0

@Barca2022
To na wesele min 10tys
Trochę przesadziłeś

0

@kondzix2115
1000 i jakas mała pamiątkę

1

@pluszek
To jest czasowe rozwiązanie kolego ! Tylko i wyłącznie
Związane z brakiem rosyjskiego gazu
Te elektrownie będą też zamknięte co obecnie czasowo otwierają

1

@pluszek
Odpowiedź masz w krajach zachodnich kolego

Kiedyś śmiano się że człowiek nie będzie latał itp

Ja się śmieję z takich jak ty
Bo paliwa kopalne itp się skończą
Człowiek musi inwestować w nowe technologie
A najprostsze to wykorzystanie wiatru, słońca które będą zawsze , wody !

1

@pluszek
Ty czytasz wogole ze zrozumieniem
Zdywersyfikowana produkcja prądu !
Różne sposoby nie tylko ten

Ograniczyć produkcję nie oznacza ja wykluczyć !

1

@pluszek
Nie będę oglądał bzdur

Co do paneli na balkonach
Nawet nie wiesz jakie są systemy :)
Jednak wcale ich tam nie musi być
Chodzi o zróżnicowanie energetyczne całego kraju !
A nie balkonu jednego

Nie mówimy o panelach tylko
Np Bio elektrownie gdzie prąd jest produkowany z odchodów zwierzęcych
I inne takie rozwiązania

3

@pluszek
Powodem jest to iż nic nie było robione
Jakbyśmy inwestowali w sieci przesyłu i także ta zielona energię
To prąd obecnie byłby tani !
Mamy najdroższy prąd w europie kolego
A jakoś w tej Europie kraje mają zieloną energię i co płacą mniej

1

@HighestInTheRoom
Polska panie Polska

0

@tadzik447
Specjalnie przyjęli w pełnej wersji aby teraz strajkować podjudzać i walczyć

Smoleńsk i te inne dyrdymały już nie są top
Więc teraz ład na topie
A te 30 procent ich popiera
To jest przerażające

0

Kto dziś był
Na GP w wawie oprócz mnie i mojej żony ;)

0

@umtiti
Bo ma kontuzje

0

@John_Doe
Odklejencu to było kiedyś teraz mamy tu i teraz !

0

@45
Rozumiem iż od 1 gracza zależy wygrywanie LM ciekawe ;)

0

@Salwik92
Kiedyś tak
Zawodnicy byli wypaleni w wieku 31-32 lat
Obecnie top forma przychodzi ok 30
Dlatego ma jescze 6 lat spokojnie dobrej gry

0

@Luccas
Bo oni są bliżej do 40 niż 30

0

@lukas1442
30 lat i emeryt :)

2

@Gacu95
Jakby był VAR to by był spalony odgwizdany

Jakby puścił bez gwizdka to nie wiadomo wogole czy gol by padł :)

0

@Kamilos84
Bzdura

1

@esem91
Był kolego

0

@WiernyDoKoncaFCB
No nie bardzo

1

@lang
Bzdura
Nie pisz kłamstw

0

@Kazragore
Zgadzam się w 100%

0

@Barcasub
Mówisz o tatuażach ? Na niej

0

@Xpert77
A co niby PSG by miało wygrać idąc twoim tropem myślenia :)

0

@BarcaKings965212
Mógł PSG :)
Tylko że nie będą w finale

0

@pero1983
Obecnie tak
Nr 2 po Angielskiej

0

@AmigoBlancos
Oni wygrali grupy z PSG,Newcastle i Milanem

0

@A4ron
A i tak będą mówić co niektórzy że to liga ogórkowa
Obecnie tj 2 liga w Europie oczywiście porównywalna z Hiszpańską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?