AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stone80
Jakich czołgów nowoczesnych :) czy pozbycie się złomu :)
Kolego PiS dał czołgi aby Ukraińską krwią osłabić Ukraińców także Ruskich
Jednak to nie oznacza że nie bliżej nim do Rosji niż do UE
A co do Rosji
Władimir Putin w rzeczywistości nie potrzebuje dodatkowego terytorium, ale wojny jako takiej - dla swoich wewnętrznych celów
0
@stone80
Kolego to że wysłał nie oznacza że to nie jest na rękę Putinowi
Dla niego ta wojna jest dobra i czym dłużej trwa też
Tu chodzi o skłócenie całej Europy a to co robił PiS w EU to było na rękę Putinowi
Po co PiS przyjol zielony ład ? Po to żeby teraz go negować :)? tak po to
Przyjmowane były u nas ustawy które niby były narzucone przez Eu co jest bzdurą !
W innych państwach te przepisy były inaczej wprowadzane
U nas tak aby zniechęcić nas do EU i mówić że nam tak kazali
0
@Barca2022
To na wesele min 10tys
Trochę przesadziłeś
0
@kondzix2115
1000 i jakas mała pamiątkę
1
@pluszek
To jest czasowe rozwiązanie kolego ! Tylko i wyłącznie
Związane z brakiem rosyjskiego gazu
Te elektrownie będą też zamknięte co obecnie czasowo otwierają
1
@pluszek
Odpowiedź masz w krajach zachodnich kolego
Kiedyś śmiano się że człowiek nie będzie latał itp
Ja się śmieję z takich jak ty
Bo paliwa kopalne itp się skończą
Człowiek musi inwestować w nowe technologie
A najprostsze to wykorzystanie wiatru, słońca które będą zawsze , wody !
1
@pluszek
Ty czytasz wogole ze zrozumieniem
Zdywersyfikowana produkcja prądu !
Różne sposoby nie tylko ten
Ograniczyć produkcję nie oznacza ja wykluczyć !
1
@pluszek
Nie będę oglądał bzdur
Co do paneli na balkonach
Nawet nie wiesz jakie są systemy :)
Jednak wcale ich tam nie musi być
Chodzi o zróżnicowanie energetyczne całego kraju !
A nie balkonu jednego
Nie mówimy o panelach tylko
Np Bio elektrownie gdzie prąd jest produkowany z odchodów zwierzęcych
I inne takie rozwiązania
3
@pluszek
Powodem jest to iż nic nie było robione
Jakbyśmy inwestowali w sieci przesyłu i także ta zielona energię
To prąd obecnie byłby tani !
Mamy najdroższy prąd w europie kolego
A jakoś w tej Europie kraje mają zieloną energię i co płacą mniej
1
@HighestInTheRoom
Polska panie Polska
0
@tadzik447
Specjalnie przyjęli w pełnej wersji aby teraz strajkować podjudzać i walczyć
Smoleńsk i te inne dyrdymały już nie są top
Więc teraz ład na topie
A te 30 procent ich popiera
To jest przerażające
0
Kto dziś był
Na GP w wawie oprócz mnie i mojej żony ;)
0
@umtiti
Bo ma kontuzje
0
@John_Doe
Odklejencu to było kiedyś teraz mamy tu i teraz !
0
@45
Rozumiem iż od 1 gracza zależy wygrywanie LM ciekawe ;)
0
@Salwik92
Kiedyś tak
Zawodnicy byli wypaleni w wieku 31-32 lat
Obecnie top forma przychodzi ok 30
Dlatego ma jescze 6 lat spokojnie dobrej gry
0
@Luccas
Bo oni są bliżej do 40 niż 30
0
@lukas1442
30 lat i emeryt :)
2
@Gacu95
Jakby był VAR to by był spalony odgwizdany
Jakby puścił bez gwizdka to nie wiadomo wogole czy gol by padł :)
0
@Kamilos84
Bzdura
1
@esem91
Był kolego
0
@WiernyDoKoncaFCB
No nie bardzo
1
@lang
Bzdura
Nie pisz kłamstw
0
@Kazragore
Zgadzam się w 100%
0
@Barcasub
Mówisz o tatuażach ? Na niej
0
@Xpert77
A co niby PSG by miało wygrać idąc twoim tropem myślenia :)
0
@BarcaKings965212
Mógł PSG :)
Tylko że nie będą w finale
0
@pero1983
Obecnie tak
Nr 2 po Angielskiej
0
@AmigoBlancos
Oni wygrali grupy z PSG,Newcastle i Milanem
0
@A4ron
A i tak będą mówić co niektórzy że to liga ogórkowa
Obecnie tj 2 liga w Europie oczywiście porównywalna z Hiszpańską