0

@Awtameok_Klana
Kolego remont drogi to nie budowa nowej
Jest kasa, pozwolenie i robisz

Z budową nowej nawet lokalnej to
trwa i też jest dokładnie planowana

0

@cules100pro
Kolego z tym ego to do końca nie wiadomo :) to są tylko plotki dziennikarskie
Akurat we Francji uważa się go za fajnego miłego chłopaka z relacji ludzi

A co do pasowania do Realu
Niestety będzie tam pasował idealnie jako 9
Boki brazylijskie a za nim Anglik

Poza tym w Realu będzie miał kolegów z reprezentacji Francji którzy będą grali w 2 lini tuż za nim :)

0

@michal26
Myślę że my w 2 za pensje Lewego robilibyśmy więcej :) mogę ci wycierać pot. Dasz radę biegać :)? W polu karnym i strzelać ?
Moja metryka wykazuje w tym roku 44 więc ręcznik dam radę na tym poziomie podawać
Może zdążę :)

0

@Herato
Za pensje Auby ja bym dużo więcej robił niż on i co ty na to ?

0

@Awtameok_Klana
Kolego budowa drug to był plan jeszcze zatwierdzony przez PO i te budowy były kontynuowane :)
Przecież to trwa latami zanim zacznie się budowa realna

Tak też rozpoczęły się nowe plany jednak ich było mało bardzo jednak w porównaniu do tych wcześniejszych

Propaganda 100 obwodnic Cię złapała

Były plany też mostów :) kolego
Powstały 2 :)

0

@Nazio_87
Dokładnie
Normalny człowiek a nie buc jak inni

4

@Barcelonka070
Komik ? Czy normalny człowiek a nie buc
Aha widzę że wolisz bucow w polityce

1

@michal26
Kolego a kiedyś to nie było :)
Zawsze była
Śmiem twierdzić iż takie imprezki w czasach Rzymskich czy na dworach później to normalność :)

0

@Arden
To chyba może dotyczyć każdego
Niektórzy poprostu nie powinni pić alkoholu

2

@MESSIah16
Wiesz i tyle
To ich życie i ich problemy

0

@Chaoss
Nie niestety 15-20 tego szybciej nie zrobisz :)

1

@Awtameok_Klana
Kolego a gdzie te lokalne inwestycje :)
Jakoś ich do końca aż tyle nie widać
Fakt że też coś robiono
Jednak napewno nie więcej :)
Część projektów z reszta była kontynuowana

Kolego drogi lokalne są w takiej rozsypce obecnie po zimie że jeździć się nie da :)
A dlaczego tak jest bo się przez te 8 lat tylko latało pozornie :)

Obwodnicę się budowały i będą
Hasełko 100 obwodnic to chyba propaganda kolego :) nie uważasz
A dlaczego nie 200 :)

Kolego od nie jednego pisowcy słyszałem że lokalnie dużo zrobili
Łatwo się tak mówi
Bo jak gdzieś pojedziesz lokalnie to
Ci to wmówią :)
Ja jeździłem dużo kiedyś po Polsce i teraz jak gdzieś jadę wcale w ten lokalnej Polsce aż tak tych zmian przez 8 latek nie widzę !

Jednak tak jak napisałem
Nie jest tak iż nic nie było robione
Przecież musiało być
Zawsze ktoś coś robi

1

@michal26
Kolego żeby zacząć to trzeba najpierw wszystko dobrze rozpocząć a z tym nie jest dobrze
Sam projekt jest super tylko jego realizacja była poprostu propaganda
PiS by tego portu nie zrobił wcale szybko nie na nim im wcale zależało tylko na propagandzie

Sorki kończyłem budownictwo lądowe
Robiłem projekty dróg , mostów na studiach itp
Teraz w tym nie jestem już
Jednak kolego koleje szybkich prędkości to są setki mostów :) tuneli , każdy łuk zakręt trzeba dobrze zaplanować :) i ktoś musi się pod tym podpisać i zatwierdzić :)
To potrwa lata albo dziesiątki lat
Więc jak słucham to pieprzenie pisowskie to jest to poprostu komedia i propaganda !
A teraz retoryka że lotnisko nas obroni
Ludzie wy się na takie coś łapiecie :)
Lotnisko jest potrzebne owszem tylko to też nie takie hop siup
Takie lotnisko można sobie postawić owszem
Jednak musi być dojazd bezproblemowy i także włączenie go do sieci kolejowej :)
To są i tak projekty konieczne które muszą iść z boku
Cześć projektów już idzie to fakt
Tylko jak pisałem jest haos bo rządzącym zależało na propagandzie nie faktycznej budowie ;)

Nie będzie tak że nic nie powstanie ! To kolejna prawda

2

@michal26
Infrastruktura jest kolego najważniejsza w przypadku takiej inwestycji
Po pierwsze autostrada MUSI BYĆ co najmniej 3 pasmowa do takiego lotniska :)

Przypominam PiS przekopało mierzeje a o torze wodnym to już zapomniało ;)

0

@Explode
Bzdury
Chyba nie rozumiesz o czym jest narracja
O wydawaniu milionów na propagandę CPK oraz spółki tworzone dla kolesi

Bo tak naprawdę to projekt jest do zmiany PiS kątem właśnie tego rozdawnictwa !

2

@michal26
Kolego akurat za rządów PO wybudowano dużo więcej niż to całe PiS przez 8 lat
Taka jest prawda
Wtedy poszły inwestycje drogowe oraz także odbudowa dworców kolejowych
Wtedy nie było takiej propagandy to może nawet nie wiesz co było wybudowane

Tak jak już pisałem PIS zrobił z CPK propagandę
Wydawał na nią setki tysięcy złotych może nawet miliony i to jest chore !

A co do kolei to one są ważniejsze od tego lotniska kolego
Transport lotniczy staje się bardzo drogi obecnie
Wszędzie się stawia na kolei nowoczesną
Patrz kraje Azji ;)
Nie można odpuszczać rozwoju kolei

Być może nie powinni to być łączone z portem lotniczym bo wcale tam nie musi być węzeł
Zobacz sobie jak wygląda we Francji przebieg lini TGV
wcale nie wszystkie zjeżdżają do Paryża :) Chciaz tak sie wydaje
Tam masz kilka głównych centrów przesiadkowych np LYON gdzie też masz bardzo duże lotnisko z nowym gigantycznym terminalem
To lotnisko akurat odwiedziłem już kilka razy nie lubię takich gigantycznych lotnisk i uważam iż mniejsze lotniska są bardziej przyjezdne :)

Dlatego uważam iż wcale port lotniczy CPK nie musi być gigantem
Potrzebny jest rozwój innych lotnisk także

https://www.techpedia.pl/index.php?str=tp&no=28479

A tu masz lotnisko Lyon
https://pl.advisor.travel/poi/Port-lotniczy-Lyon-Saint-Exupery-24587

Wracają do słów Tuska akurat je uważnie słuchałem
Przecież on mówił o rozdawnictwie na propagandę właśnie oraz dla ludzi zatrudnionych w projekcie CPK jako kolesiostwo
Bo taka jest prawda !
Widzę że ciebie też trochę propaganda CPK wyjadła z logicznego myślenia :)
Projekt CPK trzeba zmienić w tym aspekcie bo tam nie jest potrzebne az tyle stanowisk i społeczek !


0

@LM10GOAT
Realna cena obecnie to ok 80 mln

0

@FcPortoFan1999
Nie na moje nerwy ostatnio ich gra jest :)

0

@FcPortoFan1999
Nie oglądałem :)

1

@michal26
Ok ja jestem co kwartał obecnie i nie na wakacje tylko
Rozmawiam z ludźmi
Nie piszmy retoryki braku wspólnoty
Przez takie podejście tej wspólnoty nie będzie

Jednak nie odchodźmy od tematu
Rosja nie ma obecnie żadnego interesu żeby nas zaatakować
Dlatego podniecanie się tym jest durne


0

@FcPortoFan1999
Tj Pokłosie emigracji i tyle
Groźne jak będzie w innych krajach też

1

@FcPortoFan1999
Ogólnie natroje polityczne są złe jednak większość ludzi chce wspólnoty europejskiej więc nie radykalizujmy
Bo radykalizując też tworzysz złe nastawienie do sąsiadów :)

0

@michal26
Do tych krajów co wymieniłem czy innych :) ?

1

@FcPortoFan1999
Ale to jest przez politykę migracyjna niestety nie przez nienawiść do Polski
Akurat Niemcy obecnie nie mają do nas nic

0

@michal26
Kolego na ziemiach wschodniej Ukrainy było bardzo dużo Ruskich
Nie trzeba było być szaleńcem aby iść po te ziemie
Nie rozumiesz tam prostych schematów

A Ty wogole jeździsz do Niemiec. Francji itp ?
Rozmawiasz tam z ludźmi ?

1

@FcPortoFan1999
Kolego akurat często przebywam w Niemczech
Nie idźmy aż tak
To już nie te czasy :)
W taką retorykę nie wejdę :)

Prędzej Czesi nas najadą :)

1

@FcPortoFan1999
Dlatego to tak wygląda
Jednak celu ataku na Polskę obecnie nie widzę
Tylko straszenie i tyle

0

@michal26
Kolego ale po co Hiszpanom armia obecnie
Zastanów się co im zagraża
Chyba tylko wewnetrzene konflikty
Jest kryzys po Covid gospodarczy wie trudno wymagać pewne rzeczy
Dlatego wspólna armia EU pewne rzeczy by wymusiła a nie pierdolenie Trumpa

Ps.
Obecnie nie podniecaj się tak tą wojną
Nam żadna Rosja nie zagraża
Po co ma nas atakować ?
Nakręcasz się strasznie nie wiem czym
Przecież wojna na Ukrainie to wojna ziemię zamieszkałe przez Rosjan taka jest prawda
Problem mogą mieć państwa baltyckie nie my obecnie

1

@FcPortoFan1999
Nie oni tylko Europa która wtedy powinna im pomóc

0

@FcPortoFan1999
Kolego zastanów się po co ?
Bardziej akurat są narażone państwa bałtyckie z mnóstwem mniejszości rosyjskiej
Czy Ruscy wcielili do siebie Gruzję ?
Nie nie zrobili tego
Niestety Ukraińcy trochę mieli za uszami i dali pretekst im do wojny
U nas na szczęście mniejszości ruskiej nie ma i nie mają po co nas atakować
Polityka Putina opiera się na tym aby ziemię na których są ruscy były w Rosji i tyle
A reszta to straszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?