AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90
Bo pierwszy wylosował tak łatwy kalendarz
0
@deszczyk89
Ten co odpada jest najlepszy ;)
1
@tristan87
Ja nie miałem za moich czasów kolego
Po co Ci teraz niby
Do grania ?
No sory lekcje są od nauki a przerwa na odpoczynek i masz kolegów, koleżanki :)
0
@Sulimo
Do czego telefon w szkole jest potrzebny ?
W szkole się uczysz a nie sprawdzasz fora itp
Nie jest do niczego potrzebny akurat w szkole kolego
0
@tristan87
No ale to już jest w większości szkół
I bardzo dobrze że jest
0
@Foton
A może zerowe podatki i odliczenia dodatkowe dla wynajmujących tanio
Idźmy w drugą stronę
Wtedy będzie Cię stać na wynajem na start w życiu :)
0
@Foton
Jak będą wysokie podatki a twoi system takie tworzy to ceny będą wysokie wszystkie. Nie będzie tanich mieszkań na wynajem
Myśl
2
@draxidox
Może oprócz tych 100 coś innego jest zrealizowane :)
Czy ktoś takie coś rozlicza ?
Zamienię pewne rzeczy :)
Trudno siać zborze jak leje, może wtedy wykopać zbiornik retencyjny :)
0
@Mezocyklon87
Dokładnie :)
0
@Witekk10
Może brazole tak mają obecnie :)
Patrz Casemiro
Neymar też taki fiu..k nie raz
0
@draxidox
Ale co w tym warzeniu jest strasznego ?
W Kauflandzie przecież się ważyło przy warzywach i karteczki samemu naklejało :) jak kas samoobsługowych nie było
0
@ferranshark7
Mą bolid szybszy
F1 to jest kasa, technologia
Kierowca to dodatek
0
@Lewandinho
Odszkodowanie z tytułu złego wyroku czyli od Państwa za to że sąd go skazał
a był nie winny !
Tutaj odszkodowanie dostanie.
Pozwać też możesz osobę która Cię posadziła.
Jak jest nie wypłacalna idzie siedzieć.
Więc masz i kasę i zadość uczynienie moralne bo pomawiający też ma wyrok :)
Tyle w temacie
1
@Klimach fan
Każdy tonik Eu jest roszczeniowy :)
Oni nie łapią tematu że czasy są gorsze i nie zarobią
Z ich wypowiedzi słychać że oszczędności ruszają :)
Czyli były czasy że zarabiali tyle że mają oszczędności
Kurczę teraz są czasy że trzeba z nich chwilowo skorzystać !
Ja też mam firmę i jest zajebiscie i nie
To normalne
Masz górkę po to żeby z niej czasami skorzystać
Normalne prawo rynku !
A tu oni by było chcieli być na plusie
To jest nie fer w stosunku do reszty społeczeństwa !
Tyle w temacie
0
@Ojciec5tkidzieci
Bo ci fujara nie staje czy co przez te kamienie ?
0
@GeneralXavi
A co to nie ważne !
To najważniejsze
Stabilny kurs euro obecnie jest około 4,3 !
Prowadzę firmę międzynarodową i to jest najważniejsze kolego !!!!
0
@Lewandinho
Kolego ktoś go skazał za to
Samo pomówienie nic nie znaczy
Ktoś to pomowienie analizuje i wydaje wyrok
Więc nie pisz bzdur !
Jak ktoś siedzi nie zasadnie na odszkodowanie !
A osoba która pomówiła może mieć sprawę i też wyrok
Czy takim sam ?
No nie bo zarzuty są inne
I też musi być udowodnione pomówienie
Idąc twoim tokiem osoba pomówiła bo usłyszała od kogoś o jego winie :)
I co wtedy :)
Też jest nie winna
Kolego prawo tak nie działa
Myśl logicznie
0
@Lewandinho
Co ty piszesz kolego ?
Rozdwojenie jaźni masz nawet nie chodzi o zrozumienie :)
Czy Ja pisałem o nim czyli tym gwałcicielu? Nie
Pisałem że za pomówienie są przewidziane kary. W odpowiedzi na twój komentarz.
Pisałem że pomówienie to jednak nie gwałt i kara nie powinna być taka sama.
Ty pisałeś że kary powinny być równe !
Podsumowując o czym pisałem
Nie powinny być różne bo gwałt jest jednym z najcięższych przestepstw !
Można go porównać nawet do tortur ! Jeśli chcesz do czegoś kolwiek to porównywać !
Potem masz już chyba morderstwo tylko jako cięższe przestępstwo.
Pomówienie o gwałt to nie jest to samo !
0
@Lewandinho
Kolego tacy jak ty powinni być przebadani i jak są potencjalnymi gwałcicielami to zamknięci !
Co ty piszesz wogole
To nie są poglądy !
Jak można gwałt na kimś nie zależnie od tego czy to kobieta/mezczyzna porównać do pomówienia !
Zastanów się lepiej nad sobą jakim ty jesteś człowiekiem i czy nie masz problemu moralnego !
0
@Lewandinho
Pomówienie a gwałt to jednak nie to samo
Chyba musiałby Cię ktoś zgwałcić w d.. żebyś zrozumiał
0
@wojtekfcb79
Racja też w tym jest
Niestety kasa w jego przypadku zrobiła swoje
Myślał że mu wszystko wolno i ujdzie na sucho
Pajacem zawsze jednak byl, a pewne rzeczy siedzą w człowieku
0
@martool2
To że wszędzie jest nawet w tej wypowiedzic :)
0
@MESSIah16
Oczywiście i miałbym do siebie wyrzuty iż z takim zerem się przyjaźniłem
Nic tego nie usprawiedliwia
Chyba że sam masz moralne zero w głowie i też jesteś potencjalnym gwałcicielem
0
ASP-Smith 6-4 ??
3
@martool2
Nie pis takich bzdur !
Żenujące
2
@mmaciass
Badania kolego lekarskie one w 100% stwierdzają gwałt i zeznania świadków
3
@spyke
Gorzej niż załamują
Potencjalni gwałciciele być może to są niestety
6
@Lewandinho
Za składanie fałszywych zeznań jest kara kolego
Więc nie pisz bzdur
Tylko nie może być adekwatna do gwałtu !
Chyba widzisz różnicę ? Mam nadzieję
0
@Roobo
Nie kilka tylko 13 mln
0
@Bykunn
13 mln