0

@Czajka90
Bo pierwszy wylosował tak łatwy kalendarz

0

@deszczyk89
Ten co odpada jest najlepszy ;)

1

@tristan87
Ja nie miałem za moich czasów kolego
Po co Ci teraz niby
Do grania ?
No sory lekcje są od nauki a przerwa na odpoczynek i masz kolegów, koleżanki :)

0

@Sulimo
Do czego telefon w szkole jest potrzebny ?
W szkole się uczysz a nie sprawdzasz fora itp
Nie jest do niczego potrzebny akurat w szkole kolego

0

@tristan87
No ale to już jest w większości szkół
I bardzo dobrze że jest

0

@Foton
A może zerowe podatki i odliczenia dodatkowe dla wynajmujących tanio
Idźmy w drugą stronę
Wtedy będzie Cię stać na wynajem na start w życiu :)

0

@Foton
Jak będą wysokie podatki a twoi system takie tworzy to ceny będą wysokie wszystkie. Nie będzie tanich mieszkań na wynajem
Myśl

2

@draxidox
Może oprócz tych 100 coś innego jest zrealizowane :)
Czy ktoś takie coś rozlicza ?
Zamienię pewne rzeczy :)

Trudno siać zborze jak leje, może wtedy wykopać zbiornik retencyjny :)

0

@Mezocyklon87
Dokładnie :)

0

@Witekk10
Może brazole tak mają obecnie :)
Patrz Casemiro
Neymar też taki fiu..k nie raz

0

@draxidox
Ale co w tym warzeniu jest strasznego ?
W Kauflandzie przecież się ważyło przy warzywach i karteczki samemu naklejało :) jak kas samoobsługowych nie było

0

@ferranshark7
Mą bolid szybszy
F1 to jest kasa, technologia
Kierowca to dodatek

0

@Lewandinho
Odszkodowanie z tytułu złego wyroku czyli od Państwa za to że sąd go skazał
a był nie winny !
Tutaj odszkodowanie dostanie.

Pozwać też możesz osobę która Cię posadziła.
Jak jest nie wypłacalna idzie siedzieć.

Więc masz i kasę i zadość uczynienie moralne bo pomawiający też ma wyrok :)
Tyle w temacie

1

@Klimach fan
Każdy tonik Eu jest roszczeniowy :)

Oni nie łapią tematu że czasy są gorsze i nie zarobią
Z ich wypowiedzi słychać że oszczędności ruszają :)
Czyli były czasy że zarabiali tyle że mają oszczędności
Kurczę teraz są czasy że trzeba z nich chwilowo skorzystać !

Ja też mam firmę i jest zajebiscie i nie
To normalne
Masz górkę po to żeby z niej czasami skorzystać
Normalne prawo rynku !

A tu oni by było chcieli być na plusie
To jest nie fer w stosunku do reszty społeczeństwa !
Tyle w temacie

0

@Ojciec5tkidzieci
Bo ci fujara nie staje czy co przez te kamienie ?

0

@GeneralXavi
A co to nie ważne !
To najważniejsze
Stabilny kurs euro obecnie jest około 4,3 !
Prowadzę firmę międzynarodową i to jest najważniejsze kolego !!!!

0

@Lewandinho
Kolego ktoś go skazał za to
Samo pomówienie nic nie znaczy
Ktoś to pomowienie analizuje i wydaje wyrok
Więc nie pisz bzdur !

Jak ktoś siedzi nie zasadnie na odszkodowanie !

A osoba która pomówiła może mieć sprawę i też wyrok
Czy takim sam ?
No nie bo zarzuty są inne
I też musi być udowodnione pomówienie

Idąc twoim tokiem osoba pomówiła bo usłyszała od kogoś o jego winie :)
I co wtedy :)
Też jest nie winna

Kolego prawo tak nie działa
Myśl logicznie

0

@Lewandinho
Co ty piszesz kolego ?
Rozdwojenie jaźni masz nawet nie chodzi o zrozumienie :)
Czy Ja pisałem o nim czyli tym gwałcicielu? Nie

Pisałem że za pomówienie są przewidziane kary. W odpowiedzi na twój komentarz.
Pisałem że pomówienie to jednak nie gwałt i kara nie powinna być taka sama.
Ty pisałeś że kary powinny być równe !

Podsumowując o czym pisałem
Nie powinny być różne bo gwałt jest jednym z najcięższych przestepstw !
Można go porównać nawet do tortur ! Jeśli chcesz do czegoś kolwiek to porównywać !
Potem masz już chyba morderstwo tylko jako cięższe przestępstwo.

Pomówienie o gwałt to nie jest to samo !


0

@Lewandinho
Kolego tacy jak ty powinni być przebadani i jak są potencjalnymi gwałcicielami to zamknięci !

Co ty piszesz wogole
To nie są poglądy !
Jak można gwałt na kimś nie zależnie od tego czy to kobieta/mezczyzna porównać do pomówienia !

Zastanów się lepiej nad sobą jakim ty jesteś człowiekiem i czy nie masz problemu moralnego !

0

@Lewandinho
Pomówienie a gwałt to jednak nie to samo
Chyba musiałby Cię ktoś zgwałcić w d.. żebyś zrozumiał

0

@wojtekfcb79
Racja też w tym jest

Niestety kasa w jego przypadku zrobiła swoje
Myślał że mu wszystko wolno i ujdzie na sucho
Pajacem zawsze jednak byl, a pewne rzeczy siedzą w człowieku

0

@martool2
To że wszędzie jest nawet w tej wypowiedzic :)

0

@MESSIah16
Oczywiście i miałbym do siebie wyrzuty iż z takim zerem się przyjaźniłem
Nic tego nie usprawiedliwia
Chyba że sam masz moralne zero w głowie i też jesteś potencjalnym gwałcicielem

0

ASP-Smith 6-4 ??

3

@martool2
Nie pis takich bzdur !
Żenujące

2

@mmaciass
Badania kolego lekarskie one w 100% stwierdzają gwałt i zeznania świadków

3

@spyke
Gorzej niż załamują
Potencjalni gwałciciele być może to są niestety

6

@Lewandinho
Za składanie fałszywych zeznań jest kara kolego
Więc nie pisz bzdur
Tylko nie może być adekwatna do gwałtu !
Chyba widzisz różnicę ? Mam nadzieję

0

@Roobo
Nie kilka tylko 13 mln

0

@Bykunn
13 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?