0

@PatrychoO
Nie chodzi o mistrza tylko ilość dobrych zespołów
We Włoszech to Juve nie brak mistrza non stop prawie ?

5

Taki sarkazm sobie pozwolę napisać
Pytanie do tych którzy pisali że Liga Niemiecka to taka ogórkowa
Ten ich nowy mistrz to ile tam pkt ma przewagi nad tymi słabymi zespołami które awansowały do 1/2 LM ?
Ależ ta LM słaba że została zdominowana przez ogórki Niemieckie i to te nie najlepsze w tym sezonie

4

Dyskusje zbędne
Szejk kupił sędziego i tyle
Przecież pokazywanie czerwonych kartek trenerowi i potem asystentowi też było celowe
Nie musiał tego robić tylko upomnieć ich

0

@Lisek
W dostarczaniu paczek tak
Jednak tanich listow nie odjechała
Tych priorytetowych itp
Zwłaszcza jak chcesz takowy wysłać za granicę

Nie jaki InPost próbował listy wysyłać wkładając blaszki do nich aby to była paczka wagowo
Nie wyszło :) to do końca

0

@QQL5
Wąsy w obu przypadkach

1

@michal26
Dodam Ci jeszcze tylko jedno
W tych wyborach nie możesz wziąć zaświadczenia i wybierać np tam gdzie studiujesz
Zobacz ilu młodych ludzi nie zagłosowało
Oni tydzień wcześniej byli na święta w domu
Sądzę że termin wyborów był błędem

To pokazuje po raz kolejny że musi być możliwość głosowania na odległość

0

@michal26
Frekwencja 50% i tyle w temacie
Za ładna pogoda była teraz i ludzie glosujący zazwyczaj na koalicję sobie gdzieś pojechali ????

0

@Bykunn
Bzdura !

0

@Bobo25
W szpitalach opisy robią lekarze kolego i wypisy

1

@michal26
Tych glejaków ostatnio jest mnóstwo
Mi kolegę ze studiów zabrał 2 lata temu walczył 2 lata i odszedł w wieku 42 lat zostawiając żonę i dzieci.

Mąż siostry, przyjaciółki żony też ma glejaka.
In walczy już 5 lat. Jeździ na innowacyjną terapię żelową. Tylko tutaj aby ją zastosować musi być mały guz i wczesne stadium. Wycina się paskudztwo i wykleja jakimś żelem to miejsce. Na razie działa od 5 lat jednak z tego co wiem musiał to mieć potworzone.
Jenak zmaga się i tak z różnymi powikłaniami itp z tego co wiem. To paskudztwo jest strasznie wykańczające organizm.

No i pół roku temu żona mojego pracownika, diagnoza glejak.
Tutaj nie operacyjny więc tylko modlić się aby nie cierpiała.
Masakra 2 dzieci też mają małych.

1

@Rl9k1nG
A ścisły to tylko woda :)?

1

@Kgorecki2500
Powiedział niestety prawdę a ten kto tego nie widzi chyba żyje złudzeniami

0

@PawkoFCB
Zgadzam się
Jednak Rosję już mamy przy granicy ????
Nie zapominaj o Królewcu a Białoruś to żadna Białoruś :)

0

@ferdas_rawa
No tak
Pedri chciaz grał w lidze wcześniej

Jamal wychodzi z młodzieży gra coś w lidze i w tym samych roku od razu LM i reprezentacja
Trochę tego za dużo
Samo przemieszczanie się już jest męczące
Powołają go na ME i zajadą tam
Więc przyszły sezon oby nie same kontuzje

2

@TheCule
Raczej tak :)

0

@clyde
Ing ma super apke i ogólnie fajnie u nich wszystko działa

1

@MesQueUnClub96
Podam 3
De Niro
Retford
Hanks

1

@malicinho
Tak a De Niro niby gorszy od nich :)
Dobre

2

Super widzę że nic na Fatim się nie nauczyli i teraz chcą zajechać kolejną perełkę

0

@Borneo
Nie jadę tylko daje przykład że może być podobnie
Bo się nakłada presję i gra graczem młodym non stop
A potem są takie efekty

To są młodzi gracze i nie wiadomo co będzie w przyszłości

Poza tym on jeszcze się rozwija no rośnie :)

0

@BORO_12
Czy Ja się nabijam !
Nie pisze że się nie kreuje za wcześnie gwiazd i nie nakłada presji

Przeczytaj mój inny komentarz że tutaj może być podobnie
Jak będą obciążać Jamala tak samo jak Fatiego, Pedriego czy Gaviego

Trolujesz Ty akurat

0

@MesQueUnClub96
Bo zarządzający też są tam chorzy na głowę
Stara się to tylko ukryć żeby się dostać do sejmu :)

0

Dobre a taki Fati mial byc drugim Messim :)


6

@Kratos1990
Fati przecież mialbyc drugim Messim :)

Poczekajmy on ma 16 lat

Jak go zajadą teraz to będzie w wieku 20lat miał kontuzje za kontuzją jak Pedri i Gavi obecnie

1

@MesQueUnClub96
Ostatnio sobie z żoną obejrzeliśmy Listę Schindlera.
Bardzo dawno nie oglądałem tego filmu.
Po raz kolejny mnie rozwalił tak jakbym oglądał pierwszy raz.
Więc wybór oczywisty :)

Jednak jakbym nie obejrzał tego ostatnio to napisałbym Ci coś z tych 3:
Milczenie Owiec, Ojciec Chrzestny, Ostatni Mohikanin (za muzykę zdecydowanie)

0

@tristan87
Nie wiesz że RS lata :)

0

@Janas11224
Reszty nie poznałeś że to Trans :)

0

@Prorokk
Idiotyczny komentarz
Wolę masz równości niż ONR :) akurat
Chociaż w żadnym nie będę brał udziału

Kolego prowadzę firmę we Francji i Polsce
Wyższe zarobki we Francji to nie więcej oszczędności :) bo obciążenia masz ogromne :)

0

@Rupert_Haubica
Może
Albo go oszczędzać bardziej

0

@Matt_i1992
Ja bym go wymienił na De Jonga z dopłata do De Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?