AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I gdzie ci wyśmiewacze potężnej Bundesligi.
LE też może być Niemiecka z ich najlepszym obecnie zespołem Leverkusen :)
0
@michal26
I co kolego okazuje się że sprawa wydmuszka i jednak alko nie było
Tak samo jak Ciebie tam
Po co sięgasz do wyssanych z palca historyjek ? Żeby podkręcić dyskusję
Słabe to strasznie
1
@PizzerMan
Miło poznać i zobaczyć na pomagam :)
0
@koksik2700
W pracy na imprezach pijecie alkohol kolego
A piknik itp tj impreza
Dodam na zachodzie są przerwy w pracy np we Francji masz 12-14 przerwę
Idziesz do restauracji i jeszcze
pijesz piwko lub wino do tego obiadu
Oczywiście w ilościach małych !
Potem wracasz do pracy
Wszystko jest dla ludzi !
Tylko w ilościach umiarkowanych !
1
@michal26
Chyba nie wiesz jak ktoś wygląda jak jest napruty jak messerschmitt
Albo Cię tam nie było :)
Z filmików widać iż cos wypil i ma dobry chumor
Widzę że problem już w Polszy jak ktoś coś dziabnie i tryska humorem
Kraj ludzi smutnych, zawistnych i obłudnych
0
@Death_voice
Kto ci powiedział że czegoś nie będzie
Może będzie coś innego albo to i to
1
@Arden
Patrząc na te liczby to gdzie jest De jong
Chyba powinien odejść
Pedri też nie rewelacja
0
@ranger3120
A co to za różnica ?
Lepiej żeby nie wygrali a czy zostanie ?
Przecież może iść sobie gdzie chce
Wielka nie wiadomo co tam pokaże i czy nie rozwali szatni :)
0
@Azrik
Na tym polega sport i gra
Ryzyko które daje sukcesy
A atakując bramkę przeciwnika np 6 graczami nie ryzykujesz :)
Potem idzie kontra i obrońca musi zrobić ryzykowny wślizg
Taka jest gra
A przysłowie mówi
Bez ryzyka nie ma zabawy
Ja dodam
Kto nie ryzykuje nie wygrywuje :)
0
@tom9001
Jak było to przed linią pola karnego ;)
0
@DJ6
Mają potencjał kolego właśnie
Zwłaszcza Gavi
0
@michaleu
Za stara dla niego :)
0
@Rupert_Haubica
Faulu nie było
0
@Azrik
Tylko że faulu nie było kolego :)
0
@DJ6
Przecież to jest rola trenera aby Ci wymienieni gracze mogli tam grać. Oni mają potencjał aby grać na tej pozycji.
Mam brakuje trenera a nie defensywnego pomocnika
0
@DJ6
Gavi, De Jong
Nawet Gundogan grał defa w Dortmundzie
0
@DJ6
Mamy graczy którzy mogli grać na pozycji def pomocnika
Tylko nikt im nie przekazał jak mają grać
0
@TR3YWAY
A Carletto ponad nimi :)
1
@jacobFCB
To nie róbmy nic nigdzie
Super
Jednak tu mieszkamy kolego i czegoś takiego bym nie chciał
Powinniśmy robić co się da aby tu u nas dbać o środowisko
To że ktoś zabija i je ludzi to też tak mamy robić ? :)
2
@barca__rządzi
No i co z tego
To nie znaczy że my nie powinniśmy dbać o klimat i środowisko tutaj !
W końcu tu żyjemy
0
@jacobFCB
Problemy trzeba rozwiązywać wszędzie !
0
@Transu96
Taki Iniesta :)
2
@Dejvo
Czyli taki Iniesta :)
0
@DJ6
53mln to nie gruby hajs obecnie
0
A jakby nawet padła to Real chyba miał czas po niej strzelić to co strzelił i może więcej
Niestety błędy sędziowskie są, były i będą
Nawet jak będą super technologie
Bo i tak sędzia ma ostateczny głos
Chyba trzeba pomyśleć o tym aby grać lepiej, wtedy ewentualne błędy będą nie istotne
Barca Pepa na taki błąd (jak był wogole) odpowiedziała by 3 golami :)
0
@kigani
Haha
Tak nadal mnie boli wiesz
Miałem wtedy ubaw z gościa który jest zwykłym maminsynkiem chwalącym się wszystkich :)
0
@kigani
Iga mogłaby być równie dobrze moja córka kolego
Więc więcej kobiet widziałem niż ty przez moje lata życia
I Iga jest ładna naturalna dziewczyna
Jest młoda
2
@kigani
Iga jest już gwiazdą wielkiego formatu miernoto z forum
I jest także piękna kobieta
Naturalna przede wszystkim !
Chyba nie wiesz co to uroda kolego
2
@GeneralXavi
Bayern jak zagra dobre oba mecze to spokojnie może pokonać każdego kolego
Wiele zależy od formy dnia obu zespołów bo są na podobnym poziomie :)
Tak samo PSG może pokonać każdego z rywali z tej 4
Borusia jest teoretycznie najsłabsza
Jednak jak dojdzie do finału wszystko może się zdarzyć
Tylko w jej przypadku, finał może przerosnąć mentalnie graczy
0
@Marcin199310
Bo liga włoska też słaba nie jest :)
Ciut słabsza obecnie od Bundesligi