AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Brashearr
Zależy jakim gramy ustawieniem
Tam spokojnie może grać także Balde
0
@FCBurnley
Kolego poczytaj sobie dodatkowo jakie teraz inf wychodzą
Dostaliśmy tyle bo po pierwsze wnioskowaliśmy o małe dofinansowanie a po drugie 2 firmy nie spełniły wymagań :)
Więc dostaliśmy ile dostaliśmy
Kto spierdzielił ? Błaszczak :)
A po 3 tak jak pisałem my nie mamy tylu firm produkujących amunicję
0
@AlexDark00
Też bym mu nie podał :)
0
@AlexDark00
Bo Raphinia by tego nie strzelił
Myśl ze zrozumieniem :)
Raphinia to nie jest gracz który strzela wszystkie setki, a wręcz przeciwnie
0
@NeroTFP1
Jedź do Norwegii to będą
0
@lukas__102
Barcelona jest klubem piłkarskim rywalizującym z innymi więc trudno o nich nie pisać
Na forum i stronie o Mercedesie tylko jest o Mercedesie o konkurencji już nie ma słowa ?
Na forum i stronie o np muzyce rockowej nie pisze się o innej
Weź wyluzuj
Zwłaszcza że niedługo on może nam strzelać :)
0
@Azi
Owszem że są co Ty za głupoty piszesz
0
@draxidox
Za takie coś to od razu dozywotnio odbiór prawka i nawet wyrok w zawiasach na jakieś pół roku
A jak mu adrenaliny mało niech jedzie do Donbasu postrzelać do Ruskich
0
@Barcasub
Kolego Ja mam i więcej niż 210 w Niemczech nie jechałem
Nie jestem samobójcą
0
@Prorokk
Proponuję żeby też wprowadzić wszystkie inne zasady takie jak w innych krajach kolego
A nie tylko slogan wyższych zarobków :)
Bo obciążenia dodatkowe w tych krajach są bardzo duże
0
@Prorokk
Nie będę wchodził w dyskusje w tym temacie
Zarobki kolego zależą tylko i wyłącznie od Ciebie mieszkając w UE masz nie ograniczone możliwości :)
Tylko tyle dodam
0
@Prorokk
To chyba nie ten temat kolego
Piszemybo produkcji amunicji i broni
0
@Forsyth
Co ty piszesz kolego wogole
Nie masz argumentów to …
Brak słów
0
@FCBurnley
Kolego nie tylko !
Poza tym nasz potencjał w produkcji nawet podstawowej amunicji jest minimalny !
Kasa niech idzie tam gdzie są w stanie wyprodukować dużo !
Bo ta amunicja jest potrzebna
To nie są nasi wrogowie niech produkują i wysyłają na front !
1
@tristan87
Też ma zakłady zbrojeniowe poczytaj sobie kolego o tym !
1
@Forsyth
Nie chce pisać żeby cię obrazić
Tylko myśl kolego
Kto ma zakłady produkcji rakiet np
My nie mamy
A rakiety są potrzebne już teraz !
Wie napiszę wprost nie pier..l !!
1
@tristan87
No właśnie spokojnie z twojej strony
Czy my mamy zakłady produkcji rakiet dalekiego zasięgu ?
Nie nie mamy !!!!
Takie rakiety np teraz nam zaoferowali Amerykanie
Niemcy takie zakłady mają
Więc dostaną kasę na produkcję rakiet
Bo one są potrzebne już teraz a nie za kilka lat !!!
1
@Karzel
Kolego bo nie mamy zakładów produkcji
Ja problemu nie widzę
A Ty ?
Traktujmy Ue jako jeden organizm a nie każdego jako wroga czy coś
Dostają ci co mają zakłady produkcji
Stwórzmy je tylko to będzie za kilka lat
kolejne nacjonalistów pitolenie
1
@tristan87
Sprawdź kto ma zakłady produkcji lepiej a nie pierdziel głupot
1
@Kgorecki2500
Uruchom mozg i sprawdź kto na jakie zakłady produkcji amunicji a nie tylko propaganda żyj
Niemcy mają akurat mnóstwo zakładów produkujących rakiety
Czy my jakieś wogole mamy ?
Obecnie jednak kasa powinna iść tam gdzie to można wyprodukować
Rozwińmy produkcję rakiet wtedy dostaniemy kasę tylko że to nie jest z dnia na dzień kolego!
Traktujmy jednak Ue jako jeden organizm. A nie Że nie my dostajemy a ktoś inny
Co to za różnica
Jak współpracujemy !
0
@CZAJUN_119
Musieliby razem trenować żeby zdecydować kolego
Myślę że to wyszłoby 1/2
Nie możesz patrzeć tak aha Pedri zajebisty :) to nie FIFA i umiejętności liczone skala
W życiu zwykłym tak nie jest
1
@Danny Gaucho
Pomyśl ile by strzelił w Górniku Zabrze przy wielkim Poldim :)
1
@Kgorecki2500
A może na odwrót takie rzeczy pozwalają lepiej się zasymilować
To jest prostsze jak ktoś się dobrze czuje w danym miejscu i jest dobrze traktowany przez tubylców oraz ma możliwości także bycia w swojej kulturze
Trzeciej nie można odciąć wszystkiego ludziom którzy tu dopiero przybyli
To tworzy problemy i nie potrzebna agresję
2
@Comentateiro
Nie zgodzimy się
Sklep jak sklep w którym każdy się zapatruje
Zależy gdzie się mieszka i jaki sklep ma koło siebie
Niestety u nas problem to nie sklep tylko jakość np warzyw czy owoców w tych sklepach
0
@Bartoszenko
Działało chyba szczęście
1
@Emhyr
Walczący z nacjonalistami Węgierskimi
0
@Visca_barca
Kolego telefon do nauki w szkole nie jest do niczego potrzebny
Jak coś to tablet z ograniczeniami bez apek komunikacyjnych itp lub tablice multimedialne
Za moich czasów nie było smartfonów jednak inne rzeczy też były nie doszkolone
To jest normalne a nie że czasy inne
Są rzeczy które rozpraszają i są nie potrzebne
Tyle
0
@MesQueUnClub_87
Nie do końca
Sam użytkowałem Samsunga latami
Od 4 lat mam IOS
Nigdy nie wrócę do androida
0
@Pedri16Future
Obecny Arsenal od tamtej Barcy by dostał z tyle co Real w tamtych czasach :)
0
@Pedri16Future
Już przeżyłem ten okres :)