0

@Anaseb
Zgadzam się
Xavi nie podołał ale zachowanie klubu jest żenujące

2

@Elvisek
W Monachium odpaliło a przed jego przyjściem też było nie ciekawie
Kadrę mieli ale gry nie było
My też mamy niezłą kadrę trzeba to tylko odpalić

0

@DonPancio
Przecież jak Flick się nie sprawdzi to masz te same opcje :)wolisz rok stracony z Xavim
Może jednak Flick odpali ten zespół tak jak odpalił Bayern tego nie wiesz
Wcale nie jest tak iż nie mamy kim grać
Mamy tylko Xavi tego nie umie ułożyć i przemówić do tych grajków
Czasami go rozumieją i grają dobrze ale to za mało to czasami

1

@Magicc89PL
Albo strzelić klocka bo ledwo dojeżdża z nim w tyłku na trening

0

@Kgorecki2500
A Mentzen krytykuje wszystko :)
Bez przesady że się nic nie robi.

3

@RoberDzik
Mbappe na marketingu zarobimy i nie będzie problemu sprowadzić też Rodriego :)

0

@Ojciec5tkidzieci
Poziom wypowiedzi początkowej twojej powoduje że połowy nie przeczytałem

Tu nie chodzi o wykształcenie kolego
Tylko nieudolność w próbie jego uzyskania
To były 3 kierunki i próby
Bosak nic z życiu nie robił i taka osoba ma wygłaszać slogany
To jest maszynka tylko do propagandy
Która jako nieudacznik życiowy załapała się na polityka
Z reszta jak wielu wielu polityków

Ps.
Jednak znów przyczepiasz się do jednego
A fakt jest taki że wymienione osoby tylko umieją składać zdania tak aby łapać takich jak Ty ;)

Dla mnie nawet jakby niektóre wypowiedzi przypadły do gustu to i tak światopoglądowo są oni zrypani że tak napiszę :)
A wolność według nich to żadna wolność
To wolność dla wybranych zrypancow

0

@Ojciec5tkidzieci
Piszesz o braku argumentów u mnie
A zobacz na jaki poziom spuszczasz dyskusję

Już o szwagrach piszesz itp
Żeby tylko namieszać
Taki jest cel waszych konfederackich dyskusji

Chyba jesteśmy w miarę inteligentni i rozumiesz ze pisząc „twój” odniosłem się do wymienionych przez ciebie osób.
A wymieniłeś go chwaląc.
Więc lubisz i popierasz dlatego „twój” !
Mam wyjaśnić dokładniej.

Bosak od zawsze był tylko propagandystą kolego ! On nic w życiu poza tym nie robił.NIC !
A studiów to kilku nie skończył nie jednego kierunku.
Czyli to też o czymś świadczy.
Taki Cholownia chociaż pracował i był całkiem niezły w tym co robił wcześniej.
Jak już chcesz porównywać.

Tylko Ja pisałem także o światopoglądzie wymienionych osób.
I to jest sedno rozmowy a nie rozmywanie tematu.

0

@Tarins
Asystent to nie pierwszy trener

Jupp w 2013 zdobył potrójną koronę kolego
Wtedy Bayern był zespołem grającym futbol totalny

0

@vangoor
Chyba nigdy nie byłeś na mokradłach

0

@Kgorecki2500
Lepiej nawet niż mury itp

0

@Tarins
Bayern silniejszy był za Jupa :)

Flick tak naprawdę trochę dostaw super kadrę
Czy coś poza tym osiągnął :)?

A reprezentacja jak mu poszła ? Chyba cieniutko …

1

@Ojciec5tkidzieci
Ty tylko wyłapałeś wykształcenie z mojej wypowiedzi :)
Nie taki był sens
Ten twój Bosak co tam w życiu robił oprócz propagandy tak apropo :)?

0

@Karzel
Cholownia a czy ja jego fanem jestem ?
Taki telewizyjny chłopak
Kolego mnie politycy nie podniecają ;)
Dlatego nabijam się z waszych ideałów

0

@jondeca
Kolego trener z nazwiskiem nie gwarantuje sukcesu :) także

0

@DonAndrzejos
No nie do końca ten Xavi
Chyba rezerw nie trenował tak jak Pep i Rafa
Więc wdrożenie w temat takie sobie

Luis E też jakiś dał radę

Obecnie pisze się tu o geniuszu Alonso i Leverkusen
A jakie on ma doświadczenie :)
Wypaliło w Niemczech i …
Nie oznacza że wypali gdzie indziej także
Grał w piłkę wtedy co Rafa akurat

0

@Tarins
A co Flick to zbawienie
Tak samo ryzykujesz

2

@Ojciec5tkidzieci
Bosaka bez wykształcenia :)
Wiesz nauczyć się mówić slogany to jedno a umieć coś zrobić to drugie

Poza tym światopogląd tych ludzi jest ze średniowiecza na pewne społeczne tematy
Więc nie wiem czy poprostu jest jaki kolwiek sens rozmawiać o niczym
Bo żaden z tych ludzi defakto oprócz mandatu posła nic nie osiągnął

A osiągnąć mandat posła może każdy który swoimi sloganami zwabi masy ludzi nie do końca też rozumiejących o co tak naprawdę chodzi :)

1

@Ojciec5tkidzieci
Konfa i merytoryka :) dobre

0

@mkord
Przecież to dla swoich było
Więc ich wyborca się cieszy
Nie dla jakiś Niemieckich agentów itp

0

@barcanawieki
A Guardiola jak obejmował barce to nie był takim Marquezem właśnie :)

0

@DonAndrzejos
Kiedyś tak samo pisało się o Pepie który tylko z rezerw był znany
Taki właśnie Rafa

0

@tomek8756
A gdzie to się ta prostytuuję promuje niby ?
Bo jakoś nie zauważyłem

0

@Pawlak1992
Podolski chce wielkiego Górnika
Więc zapraszamy na Śląsk :)

0

@AgentsOfTime
Imprezę to ja mam w domu kolego

1

@adi7adi8
Jak zdrowie pozwoli będzie najlepsza tenisistka w historii

1

@Tarins
Grała jak prawdziwa mistrzyni
Zero nerwów
A początek 2 seta mógł zmienić dużo

Myślę że Graff przegoni za kilka lat :)
Oby

1

@Saviola88
To nie chodzi o sam program invitro tylko walkę z bezpłodnością oraz świadomość
A nawet jak się kilka dzieci urodzi dzięki invitro to niech się urodzi

2

@tristan87
Odpowiada swoją polityką prorodzinną lub jej brakiem
Jakoś w innych krajach potrafili zwiększyć dzietność

1

@Ls0811
A co ma przyjazdnosc LGBT do wiary ?
Widzisz w tym jakąś logikę ?

Urzędy neutralne czyli otwarte na wszystkich i wierzących i nie wiedzących i o różnej orientacji
Czy to czegoś zakazuje ?
To jest urząd nie kościół żeby wisiał krzyż

A szkoła ma zakazać LGBT ?
To są ludzie a nie znaki religijne

Poza tym mówimy o urzędach państwowych !
One są dla każdego !
Jakoś w urzędzie bym nie chciał widzieć znaku Syjonu np także

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?