0

@MesQueUnClub96
Jak Sinner będzie miał tyle kontuzji co Nadal to wątpliwe :)

0

@mekston
Będą napewno nie tylko dla nich

0

@hayek
Pies na Pisiakow :)

0

@hayek
Kolego każdy polityk to w pewnym sensie oszust :)
Więc się tym tak nie podniecaj

0

@mekston
Tak mogą startować w kolejnych wyborach
Oczywiście jak w między czasie znów nie będą pociągnięci karnie za inne przestepstwa :)

0

@hayek
O widzę że płeć zmieniłem

2

@hayek
Nie ryżego tylko premiera

Patrz na Holownie lepiej :)

0

@hayek
Chyba fakt iż wogole odpisuje średniowiecznej agonii wyjącej ze jeszcze dyszy w tym świecie Tuska :)
Wyj wyj

0

@hayek
Wolę żeby był rozwiniętym rekwizytem z naszego wieku unikalnym w swoim rodzaju i czekającym na wymarcie tych ze średniowiecza

2

@macio_944
Oczywiście że stan umysłu
Tak mają konserwy
Mózg w średniowieczu i machanie szabelkami

1

@hayek
Jak piszesz o energetych że mają być dozwolone to alkohol też zróbmy dozwolony
Niech każdy decyduje
Nie tak nie może być

Dlatego są pewne granice i przepisy

A Ty specjalista jesteś żeby pisać że dzień po jest źle dla 15 latki a dla 18 latki ok
Chyba tutaj lekarze są odpowiednim autorytetem aby wypowiedzieć się o szkodliwości

A co do twoich wywodów
Edukacja seksualna jest po to aby wyjaśniać co to jest antykoncepcja itp
Tak jak inne przedmioty w szkole


0

@MESSIah16
Jak sama nazwa wskazuje to są tabletki dzień po
Potem nie działają i nie powodują poronienia

Poronienie powodują inne leki

A co do tej kuriozalnej wypowiedzi
Proponuję wszystko dać na receptę !
Zwykły Ibuprom jak weźmie kobieta we wczesnej ciąży w ilości dużej oprócz uszkodzenia nerek, spowoduje poronienie :)

Setki leków mogą powodować poronienie jak się je bierze nie odpowiednio
Wystarczy poczytać ulotki każdy je ma w domu :) takie leki

0

@GeneralXavi
Osoby poniżej 18 lat też mogą mieć dowód osobisty nie tylko legitymację

1

@hayek
Służby mogą działać w ramach prawa a nie je sobie dorabiać
I Ci Panowie prawo złamali

0

@hayek
Brednie totalne

0

@Pawel13sz
I strzelili ;)

0

@BulaKG
Jakieś zdjęcie

0

@NeroTFP1
Oj 20stke się miało i co innego już oglądało :)

1

@AxelF
Kolego ja chyba podobnie :)
W 2000 miało się 20 lat i u nóg cały świat :)
A piwo Polibudzie kosztowało 3 PLN :)

4

@hayek
Zapomniałeś o rybach :)
Które są najzdrowsze i owocach morza :)

Jedzenie powinno się dostosowywać do pory roku i nas
Jak jest ciepło jesz delikatniej czyli rybki, owoce morza, i dużo owoców i warzyw sezonowych
W zimę wchodzisz w etap mięśno warzywny

Przynajmniej ja tak mam :)

0

@Prorokk
Dlatego są ludzie kulturalni na poziomie i zwykłe buractwo co mówi co chce

0

@Czarny_ck
A co jego wypowiedzi live z sejmu są przerobione
Wystarczy że to widzę i nie mam zamiaru go oglądać gdzie indziej
Chyba że w szpitalu dla psycholi

0

@Prorokk
Tak możesz w ramach społecznych kolego i jednak nie możesz obrażać uczuć innych ludzi

Przykład
Jestem rasista totalnym i moje poglądy są takie iż tworzyłbym obozy dla osób innej karnacji niż moja
Może nawet dla Ciebie bo jestem lekko opalony cały rok :)
I wyrażam to i mówię otwarcie o mordowaniu innych
Ok jest coś takiego ?
B
No nie jest
Więc nie mówmy że można wszystko !
Jak ktoś jest zezwierzęcony umysłowo to powinien mieć kaganiec !

0

@Ojciec5tkidzieci
Nie kolego to nie jest to samo

1

@macio_944
Może sąd go karze zbadać psychiatrycznie i wyjdzie wreszcie że to psychol

0

@Prorokk
Nie kolego
Wolność słowa nie oznacza iż możesz mówić wszystko!
Nie na tym polega wolność słowa

0

@michal26
Wiesz veto dany kraj powinien mieć zawsze.
Jednak powinny być obszary ważne i mniej ważne decyzyjności czy przepisów.

W niektórych przypadkach mało istotnych przepisów zwykle głosowanie i większość 3/4.
Tutaj dany kraj może vetowac ale dane przepisy nie całość.
One zostają negocjowane w przypadku braku porozumienia, robi się referendum ogólnounijnego.
Takie referenda mógłby by być online dla każdego obywatela UE.
Decyzja szybka i sprawna. Tutaj musi być większość ponad 50%.

W ważnych aspektach zmiany praw itp muszą się wszyscy zgadzać jednak jeśli tylko jeden kraj zawetuje musi to veto oprzeć na referendum u siebie w kraju.

Ogólnie można przejść na system referendalny z prawem veta

1

@tristan87
Zasada jednomyślności a veto to są 2 różne sprawy

W niektórych sprawach zasada jednomyślności nie powinna być brana pod uwagę

A veto powinno być zawsze

Jedno drugiego nie wyklucza

@michal26

0

@kuz
Napęd na 4 koła i dobry samochód :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?