AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96
Teraz już nie
Mam dwójkę i skończyłem produkcję
1
@KRISU77
Dlatego Nawrocki :)
0
@Nightraider
A sam trzepie lub mu trzepią
0
@Pawlak1992
Nie wykluczam
Ja jestem antysystemowy od zawsze
Nie znoszę polityki i polityków
Nie lubię ograniczań oraz dziwnych poglądów za bardzo skrajnych, które narzucają jak kto ma zyc w społeczeństwie
Zawsze głosuje na mniejsze zło jak to mówią :)
„Bujać to my Panowie szlachta…”
0
@michal26
Typ to określenie człowieka ?
Browna proszę :) niezależny :)
Ta sama klika wariatow jak Korwin
0
@michal26
Byłeś za młody :)
0
@JimMorrisonFCB
Nie wiemy jakie to zło
Chociaż nikt mądry i dobry do polityki nie idzie :)
A na kogo on zagłosuje to raczej jest oczywiste
0
@michal26
Tak tak
Wcześniej grupka Korwina miała inną nazwy poprostu :)
A na kogo głosujesz jest oczywiste
Bo jesteś klakierkiem tej formacji jakby się tam nie nazywała
1
@PuszkinFan
Pamiętam tylko wtedy miałem 24 lata i ta mama mnie już nie pytała
Tak to podobnie :) i GG oraz ściąganie filmów
A poza tym dużo piwa i koncerty rockowe
Końcówka studiów, piękne lata
Jeszcze wtedy pracowałem w TP.SA i sprzedawałem plan 60min za darmo :)
To był
Hit
1
@michal26
Przecież byłbyś za każdym kandydatem z Konfy
Nie wiem jak wypadł nie interesuje mnie to
0
@europejczyk
Jakby mniej wchodziło to musieliby się spinać od początku :)
Te więcej meczy to 2 bo likwidujemy 1/8
1
@michal26
Tak tak
Wiadomo że Mentzen i nie pisz że wcześniej byś tak nie myślał :)
0
@pt9
Rezonans bym polecił zrobić
1
@clyde
To będzie konieczne
Bo nie będzie miał kto zarabiać na emerytury
0
@europejczyk
Miałbyś więcej kolejek kolego w grupie
Więc to nie bylby mecz o nic
Popatrz na to z innej strony
City, Real, PSG nie grali nic pierwsze kolejki
Dlaczego ?
Bo dużo zespołów wchodzi
Tak by musieli się od początku spinać
0
Zwiększyć ilość meczy w tej grupie głównej
Zrezygnować z 1/8 zacząć fazę play off od 1/4
Niech więcej też odpada z tej grupy
Wtedy te mecze będą jeszcze ciekawsze
0
@Krisuu
2 mniej
Jednak i tak więcej gramy niż w formacie starym
Tam grupowych było o 2 mniej
1
@Wizz777
Ja bym wydłużył fazę grupową
Rezygnacja z 1/8
Awas bezpośredni do 1/4 - 4 pierwsze zespoły
Zespoły 5-12 grają baraże
Reszta odpada
Wtedy by było jeszcze ciekawiej
Obecnie to można sobie bimbać jak Real, PSG , cos tam wygrać, wyjść dalej, a potem zdobyć LM
Za mała promocja jest zespołów 1-4 z tej tabeli
0
@leonek160
Żeby im znowu dupe sprać
1
@macio_944
To
Się bierze stąd iż mają sami za uszami i to nie mało
Pieniążki od spółek skarbu państwa
Sraja obecnie i odwracają uwagę
0
@mmaciass
Co ma piernik do wiatraka
0
@Borneo
WOŚP atakowali właśnie dlatego
kasa ze spółek się skończyła i problemik
Wymyślili atak na WOŚP aby telewidz na nich wpłacał bo oni są rzetelni i trzeba ich wspierać aby pokazywali prawdę :)
2
@Marian_Pazdzioch
Byłby jak Modric kolego
0
@MesQueUnClub96
Jak przestanie chodzić na siłkę to wyobrażam sobie spotkanie z Backa zza Miedzy
1
@clyde
Piekarnik się dłużej nagrzewa bo jest duży :)
A co do prądu to już zależy od firmy i modelu
Te małe urządzenia zwane Air też potrafią swoje zjeść :)
A. To nic innego jak zmodyfikowana frytkownica beztłuszczowa
W której też zrobisz to co jadłaś :)
1
@Lionel_Messi10
Lub grill lub ognisko :)
A ten wynalazek to nic szczególnego zwany Air Fryer
Mały szybki piekarnik z wentylatorem :)
0
@clyde
W tym wynalazku nie ma nic specjalnego
To mini szybki piekarnik z wentylatorem :)
Nagrzewa się szybko bo jest mały i ma sporą moc
0
@Czerwo64
No właśnie :)
Bo tak co miesiąc to trochę wygląda nie ciekawie :)
0
@Trojanek23
W Niemczech miałeś przed wojną mocne środowiska lewicowe, które Hitler potem wytępił (wymordował)
Jeśli to władzy doszliby czerwoni w Niemczech nie można wykluczyć rozbioru nas wspólnie z Ruskimi.
Tylko oni by chcieli też więcej :) więc wojna by była i tak jeszcze w Europie.
Nie wiadomo co by do końca było.
Jedno według mnie jest pewne że wojna by i tak była.
Po 1 wojnie światowej wiele problemów nie było rozwiązanych. Problemów zwłaszcza mniejszości narodowych na terenach innych krajów. To musiało z czasem wybuchnąć.
Po 2 wojnie lekcje trochę odrobiono i zrobiono przesiedlenia. Dlatego przez tyle lat był spokój w Europie.
Jednak rozpad ZSRR znów spowodował problemy mniejszości.
Dlatego obecnie mamy wojnę w Ukrainie,
0
@Comentateiro
Bez przesady aż tak zachwycać się czerwonymi.
Bez frontu zachodniego, Ruscy by nie dali rady :)
Koalicja związana z Hitlerem (było to kilka Państw) przegrywała nie tylko na wschodzie.
Walka na wielu frontach przerosła koalicję zła.
A to że Ruscy pierwsi doszli do Berlina to tylko przez ich traktowanie ludzi jako mięsa armatniego. Dla nich wysyłanie setek tysięcy ludzi na rzeź nie miało znaczenia.