0

@MesQueUnClub96
Teraz już nie
Mam dwójkę i skończyłem produkcję

1

@KRISU77
Dlatego Nawrocki :)

0

@Nightraider
A sam trzepie lub mu trzepią

0

@Pawlak1992
Nie wykluczam
Ja jestem antysystemowy od zawsze
Nie znoszę polityki i polityków
Nie lubię ograniczań oraz dziwnych poglądów za bardzo skrajnych, które narzucają jak kto ma zyc w społeczeństwie
Zawsze głosuje na mniejsze zło jak to mówią :)

„Bujać to my Panowie szlachta…”




0

@michal26
Typ to określenie człowieka ?

Browna proszę :) niezależny :)
Ta sama klika wariatow jak Korwin

0

@michal26
Byłeś za młody :)

0

@JimMorrisonFCB
Nie wiemy jakie to zło
Chociaż nikt mądry i dobry do polityki nie idzie :)
A na kogo on zagłosuje to raczej jest oczywiste

0

@michal26
Tak tak
Wcześniej grupka Korwina miała inną nazwy poprostu :)
A na kogo głosujesz jest oczywiste
Bo jesteś klakierkiem tej formacji jakby się tam nie nazywała

1

@PuszkinFan
Pamiętam tylko wtedy miałem 24 lata i ta mama mnie już nie pytała
Tak to podobnie :) i GG oraz ściąganie filmów
A poza tym dużo piwa i koncerty rockowe
Końcówka studiów, piękne lata
Jeszcze wtedy pracowałem w TP.SA i sprzedawałem plan 60min za darmo :)
To był
Hit

1

@michal26
Przecież byłbyś za każdym kandydatem z Konfy
Nie wiem jak wypadł nie interesuje mnie to

0

@europejczyk
Jakby mniej wchodziło to musieliby się spinać od początku :)
Te więcej meczy to 2 bo likwidujemy 1/8

1

@michal26
Tak tak
Wiadomo że Mentzen i nie pisz że wcześniej byś tak nie myślał :)

0

@pt9
Rezonans bym polecił zrobić

1

@clyde
To będzie konieczne
Bo nie będzie miał kto zarabiać na emerytury

0

@europejczyk
Miałbyś więcej kolejek kolego w grupie
Więc to nie bylby mecz o nic

Popatrz na to z innej strony
City, Real, PSG nie grali nic pierwsze kolejki
Dlaczego ?
Bo dużo zespołów wchodzi
Tak by musieli się od początku spinać

0

Zwiększyć ilość meczy w tej grupie głównej
Zrezygnować z 1/8 zacząć fazę play off od 1/4
Niech więcej też odpada z tej grupy
Wtedy te mecze będą jeszcze ciekawsze

0

@Krisuu
2 mniej
Jednak i tak więcej gramy niż w formacie starym
Tam grupowych było o 2 mniej

1

@Wizz777
Ja bym wydłużył fazę grupową
Rezygnacja z 1/8
Awas bezpośredni do 1/4 - 4 pierwsze zespoły
Zespoły 5-12 grają baraże
Reszta odpada
Wtedy by było jeszcze ciekawiej

Obecnie to można sobie bimbać jak Real, PSG , cos tam wygrać, wyjść dalej, a potem zdobyć LM
Za mała promocja jest zespołów 1-4 z tej tabeli

0

@leonek160
Żeby im znowu dupe sprać

1

@macio_944
To
Się bierze stąd iż mają sami za uszami i to nie mało
Pieniążki od spółek skarbu państwa
Sraja obecnie i odwracają uwagę

0

@mmaciass
Co ma piernik do wiatraka

0

@Borneo
WOŚP atakowali właśnie dlatego
kasa ze spółek się skończyła i problemik
Wymyślili atak na WOŚP aby telewidz na nich wpłacał bo oni są rzetelni i trzeba ich wspierać aby pokazywali prawdę :)

2

@Marian_Pazdzioch
Byłby jak Modric kolego

0

@MesQueUnClub96
Jak przestanie chodzić na siłkę to wyobrażam sobie spotkanie z Backa zza Miedzy

1

@clyde
Piekarnik się dłużej nagrzewa bo jest duży :)
A co do prądu to już zależy od firmy i modelu
Te małe urządzenia zwane Air też potrafią swoje zjeść :)

A. To nic innego jak zmodyfikowana frytkownica beztłuszczowa
W której też zrobisz to co jadłaś :)

1

@Lionel_Messi10
Lub grill lub ognisko :)

A ten wynalazek to nic szczególnego zwany Air Fryer
Mały szybki piekarnik z wentylatorem :)

0

@clyde
W tym wynalazku nie ma nic specjalnego
To mini szybki piekarnik z wentylatorem :)
Nagrzewa się szybko bo jest mały i ma sporą moc

0

@Czerwo64
No właśnie :)
Bo tak co miesiąc to trochę wygląda nie ciekawie :)

0

@Trojanek23
W Niemczech miałeś przed wojną mocne środowiska lewicowe, które Hitler potem wytępił (wymordował)
Jeśli to władzy doszliby czerwoni w Niemczech nie można wykluczyć rozbioru nas wspólnie z Ruskimi.
Tylko oni by chcieli też więcej :) więc wojna by była i tak jeszcze w Europie.
Nie wiadomo co by do końca było.

Jedno według mnie jest pewne że wojna by i tak była.
Po 1 wojnie światowej wiele problemów nie było rozwiązanych. Problemów zwłaszcza mniejszości narodowych na terenach innych krajów. To musiało z czasem wybuchnąć.

Po 2 wojnie lekcje trochę odrobiono i zrobiono przesiedlenia. Dlatego przez tyle lat był spokój w Europie.
Jednak rozpad ZSRR znów spowodował problemy mniejszości.
Dlatego obecnie mamy wojnę w Ukrainie,

0

@Comentateiro
Bez przesady aż tak zachwycać się czerwonymi.
Bez frontu zachodniego, Ruscy by nie dali rady :)
Koalicja związana z Hitlerem (było to kilka Państw) przegrywała nie tylko na wschodzie.
Walka na wielu frontach przerosła koalicję zła.
A to że Ruscy pierwsi doszli do Berlina to tylko przez ich traktowanie ludzi jako mięsa armatniego. Dla nich wysyłanie setek tysięcy ludzi na rzeź nie miało znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?